צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מודעת דרושים.

אליאס​(אחרת)
לפני 20 שנים • 26 בדצמ׳ 2003

מודעת דרושים.

אליאס​(אחרת) • 26 בדצמ׳ 2003
הלך לשמוליק שלי הגיר. במוסך המרכזי של סובארו מחפשים לו כבר שבוע גיר חלופי. מחפשים בכל מקום, בפירוק, מהזמנה, מחפשים ולא מוצאים. מתקשר אלי המוסכניק (איש טוב לב עם המון רצון אבל אפס יכולת) ואומר לי בקול חלוש קמעה

"גברת אליאס, מאד קשה למצוא גיר אוטומט למנוע 1000, או שתמתיני כך וכך ימים או שנלך על גיר רגיל".

"אה, גיר רגיל?" הזדעקתי, מרטתי שער מהגבות, תופפתי בעצבנות על השולחן עם ציפורן שבורה, "אתה מתכוון לדבר הזה עם מוט ההילוכים?"

"כן, גברת אליאס, זה לא כל כך נורא. את בוודאי זוכרת איך זה עובד" הוא מנסה לשכך את הזעם בקולי.

"צריך כל הזמן ללחוץ על המצמד, זה מעייף נורא ואי אפשר סתם להניח את רגל שמאל על המושב ולנהוג ביד אחת. תשכח מזה, לא רוצה!" טרקתי לו את הטלפון בפרצוף והתנשפתי מהר כדי להחזיר לי את הצבע הבהיר ללחיים.

חשבתי וחשבתי, הלכתי וחזרתי ואז שוב חשבתי ובא הפתרון לבסוף. דרושים שני עבדים: עבד הילוכים ועבד מצמד (אם למפונקת מותר משהו לא מיני – גמני רוצה!)

דרישות התפקיד מעבד המצמד (קלאץ' בשביל המאנגלזים למינהם):
- קטן קומה עם גמישות מרבית, יכולת של קפיץ עם קיצוניות אלסטית שאינה מתקבעת (בתום התפקיד יקופל בכיסי עד לפעם הבאה).
- רך ונעים למגע רגלי הענוגה בעל יכולת ספיגה גבוהה (כדי שאבעט בו ברגל חשופה ורגלי לא תכחיל ותשבר חלילה).
- שיתחפש לדג, שלא יחשוב, שיאלם (כדבר פסי קול אדירים "the fish deosnt think, the fish is mute”).

דרישות התפקיד מעבד ההילוכים:
- יפה תואר עד כאב, שיהיה נעים להעיף בו מבט בדרך לחיפה (אין תחליף טוב ממראה נעים לכחול של הים התיכון).
- יד שמאלית משורגת, שרירית וחלקה שתעבור מטאמורפוזה במהלך הנסיעה (תמיד יש לי זמן פנוי לשרוט, להחדיר מחטים ולשחק בהן או סתם להתאמן באגרוף תאילנדי).
- תיאום מושלם ושיתוף פעולה מרהיב עם עבד המצמד למען שלמותי הנפשית ושלמותם תרתי. (מישהו אמר פה צילוק?)

עבד המצמד צריך להגיש את מועמדותו עד ה-1/1/04 בצרוף תמונה בה הוא מקופל לגודל שמונה אינץ'.
עבד ההילוכים צריך להגיש מועמדותו עד ה-5/1/04 בצרוף תמונה עם חיוך שחושף שיניים מושלמות ופנים של נער שער מגזין (אני ריאלית, זה העבד שהרבה יותר קשה למצוא).
אליאס​(אחרת)

תהיה רציני, רד.

נראה לך שארשה למישהו לנהוג בשמוליק שלי זולתי?
מה גם, שאני לא סומכת על אף אחד, תקרא לי קונטרול פריק, ככה אני.

טוב, בוא נקצר, לאיזה מן התפקידים אתה מגיש מועמדות? icon_cool.gif
Tame
Tame • 26 בדצמ׳ 2003
אולי 4-6 עבדים חסונים שפשוט ירימו את האוטו וירוצו איתו מהר?
ככה גם תחסכי המון דלק..icon_smile.gif

אפשר יהיה בטח גם להתאים את ההגה וההילוכים בכדי שיתנו "פליקים" והצלפות שהעבדים ידעו לפרש כ "ימינה, שמאלה, מהר יותר, לאט יותר וכו'.."

icon_wink.gif
Lolita​(שולטת)
Lolita​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2003
מה דעתך על קצת דקורציה , כמובן מלבד אותו עבד הילוכים לתפארת ?
חשבתי על פרח , כן , פרחים זה תמיד נחמד .
תמיד רציתי סאבית נאה שתוכל לתפקד בתור וואזה , תוכלי להניח אותה על הדשבורד ,
ליד הדיבורית , מימין לקופסה של המחטים , היא תחזיק את הפרח בידה , וכך יהיה לך נעים גם מעל גובה הברכיים.
מן הסתם תזדקקי להרחיב את יעודו של עבד הקלאצ' , יצטרך לתפקד גם כשואב אבק ,
שהרי מישהו יהיה חייב לנקות את עלי הכותרת שהסאבית הדימיונית שלי נוהגת לתלוש –
"היום אני וונילית" , "היום אני לא" , "היום אפתח לעצמי מעט חוש הומור" , "היום לא"..
אליאס​(אחרת)
Lolita כתב/ה:

מן הסתם תזדקקי להרחיב את יעודו של עבד הקלאצ' , יצטרך לתפקד גם כשואב אבק ,
שהרי מישהו יהיה חייב לנקות את עלי הכותרת שהסאבית הדימיונית שלי נוהגת לתלוש –
"היום אני וונילית" , "היום אני לא" , "היום אפתח לעצמי מעט חוש הומור" , "היום לא"..

לאחר מחשבה ובעקבות המלצתך, לולי יקרה, הוחלט ללכת גם על דקורציה לדשבורד. סאביות יפהפיות עם נטיה למזוכיזם, תלישת שערות שסגורות על עצמן מוזמנות להגיש מועמדות, כל הקודמת זוכה. עם הונילות, חסרות חוש ההומור ובעלות דימוי נמוך ממפלס כפות רגליי על המרצפות, הסליחה.
בין שתיים לארבע​(נשלט){דולי}

נו...

תמיד ידעתי שיש אנשים יותר מוזרים ממני.
תודה שהוכחת לי את זה אליאס...
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
red-cell​(מזוכיסט) • 27 בדצמ׳ 2003
אני עדיין מתלבט אם להגיש את מועמדותי לעבד קלאצ' , עבד הילוכים או לגלגל רזרבי
הסוגיה דורשת מחשבה רבה וההתלבטות היא קשה.

חבל שמשרות הווישרים או הוינקרים כבר תפוסות...... icon_eek.gif