שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוויצרית

ראובן
לפני 13 שנים • 11 בנוב׳ 2010

מי שהולך לישון עם כלבים...

ראובן • 11 בנוב׳ 2010
ונוס,

שאפו על הכשרון - אכן הזמנות נהדרות ועבודה עיצובית מרעננת.

יחד עם זאת, נו, הזמנות בפייסבוק... וקהל של פייסבוק... ב-ליין שאכן הינו סלון שליטה.
אני מבין את הצורך הכלכלי ועדיין, על כך נאמר:
''מי שהולך לישון עם כלבים, שלא יתפלא שהוא מתעורר עם פשפשים''.

אגב, אם פותחים את הליין ל-ונילים ומתעניינים, והרי זה קהל הפייסבוק,
אז אני סבור שחובה שיהיה DM בכל חדר.

R
דיווה​(מתחלפת)

Re: מי שהולך לישון עם כלבים...

דיווה​(מתחלפת) • 11 בנוב׳ 2010
ראובן כתב/ה:
ונוס,

יחד עם זאת, נו, הזמנות בפייסבוק... וקהל של פייסבוק... ב-ליין שאכן הינו סלון שליטה.

R

ראשית גם בעלי ואני התחלנו בתור מתענינים בדאנגן- רק לפי כתבה שהייתה. סתם לידע כללי.
לא ידעתי שקיים אתר בשם הכלוב (הגעתי לפה אחריי זה בעקבות איש יקר)

ראובן ההזמנות שלנו בפייסבוק ובכל מקום אחר לא מפורסמות עם מיקום/כתובת ולא יפורסמו. לנו יכולת השליטה על מי כן מגיע . מי שרוצה להגיע צריך לעבור דרך בטי בום/דרכי בפרטי
התחלנו לפניי שבועיים במסורת של הדרכה/פגישה מוקדמת + נאמני ליין - שתפקידם להוות אוזן קשבת לשאלות ובעיות(אנחנו לא קוראים להם DM)
את ההדרכות והמפגש המוקדם מעבירים באדיגרד ונסיכת החלומות כחצי שעה לפניי פתיחת הליין.
לפניי שבועיים החדשים הגיעו למפגש ואף קיבלנו פידבקים ממש חיוביים.

אם יש לך עוד שאלות/בעיות אתה יודע שהתיבת מסרים שלי פתוחה לכולם. מוזמן להתדיין איתי שם

יום טוב
המלך ש ל ך
המלך ש ל ך • 11 בנוב׳ 2010
ראובן יקירי,
אני מבין את החשש שלך אבל אני רוצה להרגיע אותך, אל חשש, המסיבות שלנו לא הופכות להיות נחלתם של ה"וניליים", זאת לא הייתה הכוונה וגם לא תהיה שום כוונה כזאת, המסיבות שלנו הם מסיבות של הקהילה פארקסלנס, ככה הם היו וכך הם יישארו .

קח בחשבון את מה שדיווה אמרה, כולנו היינו "מתעניינים" פעם, מגיעים אנשים חדשים ומתעניינים שמאוד רוצים לטעום ולהרגיש ואני יכול להגיד לך שמניסיון אישי פונים גם אלי לא מעט בפייסבוק והאנשים שבאמת בסופו של דבר מגיעים למסיבה ניבחרים בקפידה רבה ואחרי תהיות לא קטנות לגביהם כבני אדם לגבי המשיכה שלהם לעניין וניסיונם האישי ב - BDSM .

אני רק אחזק את מה שדיווה אמרה, השליטה היא בידינו וכל בעיה שתצוץ אתה יכול לפנות לאותם נאמנים .
Venus Blue{Cauchy}

Re: מי שהולך לישון עם כלבים...

Venus Blue{Cauchy} • 11 בנוב׳ 2010
ראובן כתב/ה:
ונוס,

R

א- תודה מותק
ובנוגע לשינוי ההזמנה - התבצע לא ע"מ למשוך קהל ונילי אלא מטעמים של צנזורה בפייסבוק שכן על תמונות גראפיות מידי מדווחים שם ואז היוזר נסגר
הפייסובק הוא כלי נוסף לפרסום אבל ממש לא כלי להרשמה כפי שאמרה דיווה...הסינון עדיין מתבצע והאנשים שמגיעים אלינו לא מגיעים סתם מהרחוב..
לא מדובר בצורך כלכלי אלא בהרחבת אופקים
כולנו היינו ונילים מתישהו
ולגביי dm ים - יש את כל הצוות שמשגיח וניתן תמיד לפנות אליו בכל שאלה או בעיה...=)

באהבה vb
nomorenomore
nomorenomore • 11 בנוב׳ 2010
כישרון אדיר ונוס }{