אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מוזר - חרדים במועדון !

SEAMASTER​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003

כמה מוזר - חרדים במועדון !

SEAMASTER​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2003
לאחרונה שמתי לב כי ישנם כמה דוסים שמשכילים לבוא למועדון בימי חמישי בד"כ .
בחמישי שעבר היה אחד שהיה לבוש בחליפת בני ברק כשרה כדת וכדין , הבחור הילך לו הסתכל התערה והתערבב עם כולם , מה אומר ומה אגיד ?! תועבה ! רחמנא ליצלן ?! אה ?
- זהו שלא ! אני חייב לציין שממש נהנתי לראות אדם שלא שם ז' על המוסכמות ועל הנורמות הישנות והעתיקות ! נהנתי לראות אדם שסוגד לעונג שלו ! אדם שמפרגן לעצמו ואנשים מקסימים במועדון שאוטפים אותו וחובקים אותו בחום !

ישר כח לכולם מאת הצדיק-SEAMASTER -
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
חבל שלא התייעצת לפני שפתחת את השירשור הזהicon_smile.gif
האדם שאותו הזכרת הוא גולש ותיק בפורום חוויות כואבות ובפורומים נוספים. חבר שווה בקהילה ומכר טוב שלי. יש עוד הרבה כמוהו וזה גם ממש לא לאחרונה אלא מיום פתיחת המועדון.

נ.ב
1. אני לא זוכרת אם ניפגשנו אבל אשמח אם תזכיר לי בפעם הבאה שניפגש במועדון.
2. אני באופן עקרוני כמעט אתאיסטית אבל שונאת אפליות על רקעים שונים.
SEAMASTER​(שולט)

מכשפה יקרה

אין אני שואל , מתיעץ או מבקש רשות לפני שאני פועל - שאני רוצה לבוא לידי ביטוי אני עושה זאת ויותר .. !

אמרתי שהעניין והתופעה חיובית ביותר ! את ליבראלית ואני המצאתי את המונח ליבראליות ! אני מפרגן לכולם וסולד מאפליה עד כדי גועל ! לכן כל כך שמחתי לראות את האיש שלבושו בידל אותו מנוף כולם ! שמח אני כי את מכירה את האיש ובטוח אני כי האיש הינו מיוחד אך עדיין העניין ישאר בגדר תופעה - תופעה ברוכה . בכבוד , SEAMASTER .
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
אבל לכתוב שכל הכבוד לדוס שמגיע למועדון כאן האפליהicon_smile.gif

זה כמו להגיד כל הכבוד שאתיופי נהייה קצין בצבא
כל הכבוד שיש נשים בדריקטוריונים
כל הכבוד שעולה חדש נהיה שר בממשלה
ושהפנתרים השחורים הם לא נחמדים (גולדה מאיר בציטוט אפלייתי הסטורי)
Tame
Tame • 27 בדצמ׳ 2003
זה נקרא אפליה מתקנת... אבל זו גם אפליה.. אולם אינני יודע אם לא כדאי לברך על דברים שכאלו מאחר ועדיף אפליה מתקנה מאשר להשאיר את המצב כמו שהוא...

הדבר היחיד שסלדתי ממנו זה המינוח "דוס"
(אה כן, ודת אותודוקסית או דת בכלל icon_twisted.gif )
SEAMASTER​(שולט)
וואלה נהית פתאום יפת נפש.. יקירה אני קורא לילד בשמו ! נכון ושוב נכון ! הדבר הזה שונה בנוף ! לא משנה איך תסתכלי על זה ועד כמה תתיפייפי הדבר הזה חריג אך עם זאת נאות מבורך ומכובד ושוב עובדה שהסכמת והדבר חריג יס יס יס ! עם זאת גישתך חיובית ואהודה על דעתי .

בכבוד - הצדיק SEAMASTER - חסידות ויג'ניץ !
SEAMASTER​(שולט)
אין מה ליסלוד מהמילה דוס איש יקר , שהרי הם אלה אשר המציאו את המינוח הכה שגור הזה .
לא שיש לי חלילה בעיה איתם , נהפוך הוא אני מכבד כל אדם באשר הוא וחבר מכרי יכולים תמידל אשר זאת . שהרי כולנו " נולדנו בצלמנו ובדמותנו " . תבורך .

מאת רבי חנוכה בן מושה הלוי-SEAMASTER - צדיק שליט"ה
Tame
Tame • 27 בדצמ׳ 2003
בס"ד

אמר רבי חנניה בן הכהן לתלמידיו : "יתכן ותסתובבו בהארלם ותראו הרבה מהתושבים קוראים זה לזה 'ניגר' באהדה, אולם אם תנסו זאת בעצמכם - הם יפרקו את התחת הלבן שלכם...וגו' "

על דרך המשל יבין הנמשל.

מר"ן האדמו"ר רשב"ן שליט"א המקובל...
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 27 בדצמ׳ 2003
בואו נסכם כי אנחנו שמחים לראות במועדון כל אדם באשר הוא, בכל מין, צבע, לבוש מיוחד או בלבוש אדם וחוה, ותשקוט הארץ (או השרשור) 40 שנה icon_razz.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 27 בדצמ׳ 2003
יקירי

התופעה אינה מוזרה ואינה יוצאת דופן ואינה חדשה

הם נחמדים, חביבים ואינטליגנטים ומעורים ומבינים עניין ושלמים עם השילוב של עבודת הקודש ביחד עם עבודת הליקוקים וכיוצא באלה פעילויות בדסמיות נפלאות.

הם מחבריי הטובים ביותר ואף מנהלים פורומים ועוזרים אפילו במלאכת הפקת המופעים והאירועים של מועדון הדאנג'ן והכל בהתנדבות ואהבה ענקית לעניין.

בברכת חברים

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן