סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה מוזר - חרדים במועדון !

מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
מאסטר יקיר​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2003
הוא אחד מהאנשים היקרים בקהילה!
הלוואי, הלוואי שהיו עוד כמה, לא הרבה, רק כמה בין החילוניים,
שהיו תורמים כמוהו!

דני בוי
לפני 20 שנים • 27 בדצמ׳ 2003
דני בוי • 27 בדצמ׳ 2003
וגם יש לו שם/כינוי יפה icon_wink.gif
דוד פדד​(נשלט)
לפני 20 שנים • 28 בדצמ׳ 2003
דוד פדד​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2003
כאחד שנושא באשמה... כן זה הייתי אני icon_smile.gif

אני לא נפגע מזה שקוראים לי דוס, זה בסדר, ודווקא שמחתי שהתקבלתי די בטבעיות, אני לא יכול לומר שהרגשתי כמו בבית כנסת, בכל זאת המבטים התמהים הננעצים בגבי מורגשים, אבל אני מבין את זה, (זה היה כמו חילונית חזנית בבית כנסת אורטודוקסי) icon_smile.gif
אני מאד נהניתי, ואפשר לומר שהחושך היחסי שיש במועדון מאד עזר. וגם בגלל הפתיחות שיש לבאים למועדון, וחייב שיהיה לאנשים שבאים לשם פתיחות, כי ברחוב בחוץ כולנו שונים סוטים ומצורעים, לא ? icon_lol.gif

זאת היתה פעם ראשונה שאני נמצא במועדון אחרי חצות, וזה פשוט ממכר, לפגוש אנשים שלא פגשתי אותם זמן רב לחיות את האווירה המיוחדת, להיכנס לפלנטה אחרת... קשה לתאר את זה במילים, ואני משער שכולכם הרגשתם את זה בפעם הראשונה שלכם, ואולי גם תמיד יש את ההרגשה הזאת...

בכלופן תודה למכשי המקסימה שמחתי לראות אותך במועדון... חבל שלא ידעתי שאת זו סנטה קלאוס פשוט אי אפשר היה להכירך icon_cool.gif
ותודה לניו בוי החמוד (גם ה"לא מאולפת" חמודה לאללה)
וגם לרבנית שוקו הדגולה, שתדעו שמזמן כבר החלפתי את הרבנים שלי ברבנית שוקו, זה מומלץ לכולם icon_cool.gif
וכמובן 009 הגדול מכולם, שפשוט אין שום הסבר לכאב שהבן אדם זה סופג ורוצה "עוד", הוא רק סיים למטה סשן עם המלכה אנה, ומיד אחר כך רואים אותו למעלה כשבטי ועוד אחת מטפלות בו...

אגב, אני לא חושב שיש כאן אפליה מתקנת, כי עד כמה שאני זוכר אף פעם לא היה שלט במועדון: "אין כניסה לוונילים ולדוסים"... icon_smile.gif

יום טוב לכולן ולכולם
009​(אחר)
009​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2003
אחי דוד היקר

שמחתי מאד לפגוש אותך בדאנג'ן ואני מעריך מאד את העובדה שהצלחת להגיע אלינו למרות כל הקשיים שבדרך

אתה איש ענק שהולך עם האמת שלו עד הסוף ואני שמח שיש לי חברים כמוך ..

באהבה

009

עבד הבית ומפיק המופעים של מועדון הדאנג'ן
המלכה קארינה​(שולטת)
לי אישית לא יצא להכיר אותך, אבל אני מאוד מאוד אוהבת "את הדוסים החמודים של המועדון"
נפגש בהדמנות...
להתראות בשנה הבאההההההההההההההה
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
יאללה איתכם icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

מה זה משנה מה אמונתו, האיש הולך לאחר ליבו ורצונותיו, זה שהוא דתי ואנחנו חילונים עושה אותו שונה מאיתנו????

הרי גם הוא כמונו מאמין במלאכת הקודש של ליקוק הרגליים ושאר עינוגי הנפש והגוף.. icon_wink.gif
וכולנו בקהילה מאמינים בהדלקת נרות, אז בשורה התחתונה אין הבדל בינינו לבינו ואחרים שכמותו-אה ועוד משהו הקוד דרס הוא שחור לכולם......... icon_razz.gif

בכולופן, מרחוק ראיתיו וזה עשה לי טוב לראות כזו אינטגרצייה מופלאה בין כולם-דבר שלא מוצאים בהרבה מקומות-והרי אנו קהילה שאמורה להיות הכי סובלנית בעולם לא כן?????

רחפנית-הדומית המרחפת.

דוד פדד​(נשלט)
דוד פדד​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2003
רחפנית, עכשיו כשאני חושב על זה אני מבין איך זה שכל כך מהר נטמעתי בין הקהל, זה היה ערב נזירות ודרס קוד השחור שלט icon_lol.gif

תודה לך
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
יקירי...........

תמיד שמחה להיות לעזר לאורים והתומים שבינינו. icon_wink.gif

חוץ מזה, שומו שמיים, היית מגיע בלבן וחלילה היו משייכים אותך לוונילים (טפו טפו, חמסה חמסה,חתול שחור-וואלה דרס קוד אולטימאטיבי).

בקיצור האני, מה שעושה לי טוב בכל זה -זה לראות איך אנשים הולכים עד הסוף עם עצמם ונהנים ושלמים עם זה.

אה ובפעם הבאה תבוא להציג ת'צמך. icon_razz.gif

רחפנית-הדומית המרחפת.