צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההגדרה שלכם למתחלף?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010

Re: מתחלפת = ...

ראובן כתב/ה:
אני סבור שמתחלפות הכי נהנות, אבל באותה מידה סבור שבכל מתחלפת יש נשלטת מודחקת.

חה חה חה. אבל זו סתירה מושגית, ראובן. הנשלטת שבי בכלל לא מודחקת, אלא מתרוצצת בחוץ בחופשיות. גם השולטת. נראה לי שזה כל הקטע בהגדרה הזו, מתחלפת. לא? icon_smile.gif
Master Bruce
Master Bruce • 7 בנוב׳ 2010
כשולט בסטוצים ומתחלף במערכות יחסים אני חושב ומרגיש שלההיות מתחלף זה הדבר הטבעי יותר.
כשיש מישהי שאני מרגיש איתה שזה נכון, ושהיא שווה לי ושאני מסוגל באמת לאהוב אותה, אז יש לי איתה מערכת יחסים מתחלפת. מה זה אומר?

שלפעמים היא למעלה ולפעמים אני למעלה, ולפעמים אנחנו "נלחמים" על מי למעלה (ונהנים מהמאבק עצמו), שדקה אחרי שאני נושך אותה היא יכולה לנשוך אותי, שאני רוצה לההיות על 4 עבורה ולשרת את כל הרצונות שלה, אבל גם את הרצון שלה לההיות על 4 ולשרת את כל הרצונות שלי, שאני נהנה לשמוע את זעקת הכאב שלה כשאני מכאיב לה, אבל גם הכאב שהיא גורמת לי כל כך קרוב לעונג...

בקיצור, זה לא שאני רוצה צד מסויים, זה לא שאני נמשך לצד מסויים, זה שאני רוצה הכל.
Siren​(מתחלפת){Misha}
Siren​(מתחלפת){Misha} • 7 בנוב׳ 2010
הגדרות-הגדרות-הגדרות,
להגדיר משהו, זה כמו למסמר כנפיים של פרפר אל לוח שעם.
בעצם היותי מתחלפת, אני מדחיקה הגדרות של נשלטת-שולטת הרחק ממני,
ויכולה להגמיש את התודעה שלי לחבוק כל מצב צבירה שהוא, מבלי שמחשבות טורדניות של "מה זה אומר עליי" ו- "למה זה הופך אותי?" ימסמרו אותי, וימנעו ממני הנאה שלמה.

אבל זה רק לעניות דעתיicon_smile.gif
Lady Mod​(אחרת)
לפני 13 שנים • 8 בנוב׳ 2010
Lady Mod​(אחרת) • 8 בנוב׳ 2010
כמו Siren גם אני לא אוהבת "להתקע" בתוך הגדרות, אבל אנסה להכניס קצת ממני בתור תשובה לשאלה.
כשרק נכנסתי לעולם הבדס"מ הגדרתי את עצמי כמתחלפת מתוך הנוחות שבאי-בחירה ברורה.
עברתי תהליך ארוך מורכב ואולי גם הפכפך בגיבוש הזהות שלי ומרכיבי הבדס"מ בתוך הזהות שלי.
בהתחלה נורא הדליקו אותי האלמנטים שבלהיות נשלטת, הדליקו גם מינית, וגם מנטאלית, אם כי האופי והרצונות שלי לעיתים קרובות התנגשו עם הרצון להשלט, קשה לי מאוד לקבל מרות, כל סוג של מרות. וזה בעיקר עורר בי מרדנות. בשלב כלשהו גם החשק, היכולת וההנאה שבלקבל כאב הלכו ופחתו. עד שכביכול החלק שב"נשלטת" שבי נעלם לחלוטין.
כשולטת, גיליתי את היכולות והכוח לעורר הנאה פיסית ומנטאלית בגברים/נשים ומודה שכיף לי שמתמסרים אלי, מפנקים, משרתים, ומעריצים אותי. מודה גם שגיליתי שאני מפיקה הנאה לא קטנה מלהכאיב {או בקיצור שיש לי נטיות סאדיסטיות} ולצפות בנשלט/ת שלי במהלך סשן כששנינו יודעים שלמעט רגע אמירת מילת הבטחון {מה שמעולם לא קרה בסשן שלי} הם נתונים בידיי.

היום הבדס"מ נמצא אצלי במקום שבא ליידי ביטוי או בצורה של בדס"מ אפלטוני בלבד {אני לא בטוחה שזו ההגדרה, אבל מחפשת דרך להגדיר אממ..סשן נטו, מבחינתי, כלומר גם אם הצד שאני מסשנת מפיק מזה הנאה מינית, אני בעיקר מפיקה מזה את הנאת הכוח-עוצמה והנאות סאדיסטיות}

או בתוך מסגרת זוגית ושם זה בא בעיקר כתבלין ביחסי מין {לא מעונינת בזוגיות בדס"מית מחוץ לחיי המין}
ובשנתיים האחרונות גיליתי שעם הבנזוג המתאים אני מאוד אוהבת לשלב אלמנטים בדס"מים במיטה ולהיות בשני הצדדים. כך שאני "מסשנת" אותו ואח"כ הוא אותי או ההפך.
אפשרי גם שיד אחת שלי תהיה קשורה והשנייה מצליפה.. גם הולך.. icon_wink.gif
קשובה אליך
לפני 13 שנים • 8 בנוב׳ 2010

להתחלף

קשובה אליך • 8 בנוב׳ 2010
כאדם שמאמין בלטעום מהכל , סבורה שזו הדרך האידאלית לטעום משני העולמות
שולט/נשלט. המהות אותה מהות. מהות אנושית מעין שחקן בהצגה.
אף אדם אינו רובוט של מערכת מובנית עם הגדרות.
הכל תלוי בסיטואציה ולאן שזה זורם. ללא הגדרות נוקשות.
חוויתי זאת וזו היתה מערכת מרתקת. מעין סיעור מוחות , גוף ונפש .
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 11 בנוב׳ 2010

נורא פשוט

אוהב שולטות​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2010
מתחלף/ת זה אחד/ת שנהנה לשחק את שני התפקידים. אולי לא עם כל אחד/ת
אולי לא תמיד. מבחינתי מתחלפ/ת זה האדם/אישה הנכונים.
מישהו חד ממדי. שאוהב/ת רק לשלוט, או להשלט, תמיד יהיה חסר להם משהו.
משהו מבחינת עצמם, לחויה האישית, ומשהו מבחינת החברה והזולת.
לא אגלוש לתוויות.... ואולם כל מתחלפ/ת יכולה להשתמש בהם/ן לצרכיו/יה
בהתאם לזמן ולנסיבות, וכמובן להסכמה... כך שיש להם/ן... שימוש... icon_wink.gif
nomorenomore
nomorenomore • 11 בנוב׳ 2010
תראי, אגיד לך את דעתי.

קודם כל, כמו שסירנה אמרה, הגדרות זה מסמור הפרפר ללוח. זה לא טוב.

אבל אנחנו חיים בעולם של הגדרות. ולכן... אגיד את דעתי, על כל ההגדרות.

מבחינת השליטה, להיות השולט, מנטאלית, להוביל, לשלוט בסיטואציה בדס"מית עד כמה שכוחי, גילי וניסיוני מאפשר לי, אני מגדיר את עצמי כשולט.

אגלה סוד, היה סשן, שניסיתי להביא את עצמי למצב הנשלט, המנטאלי. זה לא עלה יפה. אז בעצם הבנתי, אחרי כמה נסיונות קלוקלים, אני "מתחלף פיזי", מנטאלית, אני דום.

אגלה לך, בסוד נוסף, שפיזית, אני אכן נהנה לפעמים מהתחושה של החוסר אונים שבקשירה, ואף לפעמים, נהנה פה ושם ממשחקי הצלפות ושאר דברים מכאיבים-מענגים.

אז האם זה נכון להגיד שאני שולט מנטאלי ופיזי, ומתחלף רק פיזי ?

לא יודע. אחרים יגידו כך, ואחרים כך.

את צריכה, בחורה יקרה, ללכת אם האמת שלך, ולעשות מה שליבך מורה לך. בין אם זה פיזית ומנטאלית בצד כזה או אחר, ובין אם זה שלושת רבעי, או חמש שמיניות השוט. או כל דבר icon_smile.gif

}{,

DS.
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 11 בנוב׳ 2010
יש את ההגדרות הראשוניות שאותם ידעת עוד לפני שידעת מה זה בדסמ או כלוב
אצלי זה נטיה לנשלטות .
אבל כשאתה מתחיל לחקור לקרוא ולהחכים אתה מבין שההגדרה של נשלט (כהגדרה הבסיסית ב"קהילה" או הכלוב) לא ממש מתחברת עם המציאות או הרצונות והכמיהות שלך במציאות

כלומר אם להסביר יותר נכון כנשלט אני לא מוכן לוותר על הרבה דברים שלא יחשבו מקובלים כנשלט !
רוצה דוגמא ...ספנקינג לאישה, פיסטינג, נשיכות, מלחמות, קרבות (במיטה) דגדוגים ,תפיסת שיער בזמן זיון או בזמן מציצה וכן הלאה וכן הלאה. (לוותר על כך יכול להחזיק תקופה מסויימת)
לא מקובל נכון?
בגלל זה אני לא נשלט! icon_smile.gif

אני מאמין שלכול המתחלפים יש את הנטיה שלהם לצד כזה או אחר איפשהו אך מעדיפים לשמור את כל האופציות פתוחות ולא לתחום אותם בהגדרות מטופשות!

בסופו של דבר כולנו (99.9%) ונילים icon_twisted.gif
Franchesca
לפני 13 שנים • 14 בנוב׳ 2010

אהמ אהמ

Franchesca • 14 בנוב׳ 2010
GREEK כתב/ה:
אני מאמין שלכול המתחלפים יש את הנטיה שלהם לצד כזה או אחר איפשהו אך מעדיפים לשמור את כל האופציות פתוחות ולא לתחום אותם בהגדרות מטופשות!

בסופו של דבר כולנו (99.9%) ונילים icon_twisted.gif

אתה צודק, אבל לפעמים הצורך בהגדרות לא נוצר לסיפוק קטלוג או שייכות.
לפעמים ההגדרות עוזרות להבין נושאים מסויימים.
אני נצמדת להגדרות כאשר אני לא מסוגלת להבין משהו מופשט.

ובסופו של דבר אני 100% פרנץ' ונילה
icon_lol.gif
L איה
לפני 13 שנים • 21 בנוב׳ 2010

ואם ביום שלישי לא בא לי?

L איה • 21 בנוב׳ 2010
אוהבת סאדו-מאזו לגווניו ועל כל תהפוכותיו.
מצאתי שלהגדיר עצמי כנשלטת או שולטת, מגביל אותי לנתיבי רגש וחשיבה מכיוון אחד בלבד
ומונע ממני את האיזון התחושתי איליו אני כמהה.
גבי ניצן כתב ב'באדולינה' שיש שתי שאלות שהוא הפסיק לשאול מטיילים בהודו
א.מהיכן את/ה?
ב.במה אתה עוסק?
מפני שאל המסע, כמו במסע של הנפש, אנשים מגיעים כדי לצמוח ולגלות בעצמם דברים חדשים
ולא להתקע בהגדרות צרות ומגבילות.
למרות היותי שרוטה ומטופלת עבר של ד"ר הופמן, אינני חוטאת במילמולי הוווווום השקם וערב וגם בהודו לא הייתי. אך גבי ניצן , גם על דרך הרוחניות בגרוש של אושו הצליח להעביר נפלא את
ההוי והעוצמה שיש ביכולת להתחלף וההנאה המופקת מלהשקיף על אותה הנקודה מקטביה השונים.
אני נשבעת לא להזכיר יותר את גבי ניצן ואושו באותה התגובה.
אני יודעת שזה עושה פריחה וריח פלסיבו של נאג צ'אמפה בבסטה בחתולות.
מקיאה ובאה,
ליבנת