אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מושמצים בע"מ

L איה
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010

מושמצים בע"מ

L איה • 7 בנוב׳ 2010
אתה בוודאי מתלוצץ.. מה לי ולהתרועעות חברתית אי שם מחוץ לתל אביב? ועוד אצל מאסטר אור?
וכי למה לי לבלות ערב שישי בחברת פתיות קטינות מעורערות במשקל נוצה, עם נטייה לפתירת סכסוכים על גביי דפי העיתון ובבתי משפט? אני באמת מבין , הנהן מחמצי.
כן? תודה לאל! נאנחתי באנחת רווחה, 'אני נורא שמחה שאתה מבין' ...
כן. אני באמת מבין שאת נורא שיפוטית ומעדיפה למנוע מעצמך להכיר ולהתרשם בעצמך , להיות מוזנת משמועות והלך הרוח של המיינסטרים, נהיה שם באחת עשרה.
אבל רגע, אני בכלל לא נכנסת להיה או לא היה, עצם הענין הוא שמי שהצליח להקים עליו נשלטות שאהבו והעריצו אותו כשל.. אמרתי במבט מצועף וחנפני שלא הועיל.
כן. אני נורא מבין, אחת עשרה זו שעה מצויינת.
ברגשות מעורבים עליתי על הסטילטו והפלגנו אל עבר משכנו של "הסורר" .
כל הדרך שכנעתי עצמי שהדרך הטובה ביותר להימנע מהשיפוטיות והרושם שנתקבל מן הפרסומים הוא להניח לייצר העיתונאי מציציני שלי ולהציב עצמי בעמדת משקיפת או"ם בלתי תלויה בעליל...
מחוץ לבית קיבלו את פנינו בחיוך כובש, מר אור ועלמת חן מקסימה . על קולרה היה תלוי מגש עם סוכריות גומי שוקולדים ומני טוב, היא קדה לנו בחינניות והומזנו אל תוך ההיכל.
מיד עם כניסתינו הוכיתי תדהמה.
השעה כעת 16:00 ואני צריכה להביא את הזאטוטות מן הצהרונים ברשותכם,
המשך יבוא..

ליבנת
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 בנוב׳ 2010
אוי. זה הולך להיות שרשור מרגש כמו שהרבה זמן לא היה כאן....
L איה
L איה • 7 בנוב׳ 2010
כעת, בשעה שבנותיי שקועות בתרבות המערב הקלוקלת והרדודה של הטלויזיה אוכל לספר
שבמהלך הכניסה להיכל עברנו דלת, עוד דלת, ועוד דלת . המעבר בין הדלתות על סטילטו של 15 ס"מ הכניס אותי לתודעת ארץ הפלאות, למרות שאת הסינר של עליסה לבשה המגשית החיננית שהציגה את הנוכחים:
ערב טוב אמרה, אני א. , מחמצי ביקש שידרוג למבטא לודמילה מ'שופרסל' ובאחת נתגלתה איכות
שאין ביכולתם של בני אנוש לזייף, הומור. הומור עצמי , וריח של קלילות ונעימות באויר.
אז לודמילה הציגה את מ. העירומה על כסא הפיסוק, שני גברים שנדמה ששיחקו יתר על המידה במשחקי ווידאו בציערותם , את ג' ועוד א' שנדמה כאילו נשלפו כעת מערב גרושים גרושות ונילי בכפר יונה בואכה שמעון פרנס.
יאסו.
היה שם גם חנון משוקם אחד, ועוד א' שהכרתי במסגרת כך שנשלטה מעט בתקופה האחרונה ע"י מחמצי. המתנו לעוד א' שהייתה שפחתו של מחמצי עד לפני כחודשיים והמסקנה המתבקשת הייתה שהקריטריון הראשי לכניסתן של נשים אל 'המעגל' הוא שם או כינוי המתחלים באות א'. זה נראה הרבה יותר הגיוני לנוכח העובדה שאף אחת לא נראתה צעירה אנורקטית או בדחק רגשי. בעין בלתי מזויינת כמובן..
על קירות אדומים היו תלויים שלל אביזרי עינוי , בגאווה של פולניה המעידה על מאפיה הסביר מר אור, שכמעט הכל 'מתוצרת בית'.
מחמם את הלב וגם את התחת- תודו.
שפחתכם הנאמנה התיישבה בטבעיות על הכסא שליד הכלוב, מיד הובהר לי שאני על כס האדון. מר אור, כיאה למארח למופת, טען שזה בסדר. והוא בכלל נשלט על ידי הכלבה שלו, פינצ'רית בת 11. למען האמת היו שם כלבות אחרות שהיה נדמה שחשו שם הרבה יותר בנוח ממנה.
נתבקשתי ע"י מחמצי,"לברך לשלום" את זו על כסא הפיסוק, הדבר אינו ענין של מה בכך , שהרי ברור לי שאני מתבקשת להפגין יכולת שליטה על נשלטת של המארח-זה שאיננו מכירים.
אך מחמצי קודם לכל, והיא נבחה יפה יפה כאשר צבטתי אותה בדיגום מופתי סביב הפשעה..
היה ברור לי שהיא עתידה לבוא איתי חשבון, ויש מצב שהופגנה פה מידת איפוק שהולכת להתפוגג.
ועל כך אפרט לאחר שאסיים את הכנת ארוחת הערב,
הבנות רעבות..
ליבנת
walking dead
walking dead • 7 בנוב׳ 2010
נו, אני במתח. לקחת את הבנות שלך לארוחת ערב אצל מאסטר אור? scratchead.gif
מUחדת
לפני 13 שנים • 8 בנוב׳ 2010
מUחדת • 8 בנוב׳ 2010
free spirit כתב/ה:
נו, אני במתח. לקחת את הבנות שלך לארוחת ערב אצל מאסטר אור? scratchead.gif

אם לא הייתי מכירה אותך, פריסי, הייתי אומרת שאת כמעט מדיחה אותו לדבר עבירה.
אבל העבירה נעברה וגו'.

על מה המתח? מיה הייתה אצל אור.
וואו. איזו דרמה. ממש נכנסה ללוע הארי.
ולוע הארי נראה כמו בית פריפריאלי ממוצע ומטה עם הרבה לונגים- כי זה בדס"מי וזה.
מיה אפילו גילתה שאור לא נושך! שיש פנים אנושיים מאחורי הקרחת העלומה
ושהוא אפילו נותן לשבת בכיסא שלו! קולטת?!

ארוחת הערב של הבנות נראית לי סיפור גדול יותר.
(כן. גם אם היה סשן חלומות. ומחטים,שעווה וברנינג- עם קטינות)

המיסתוריות הזו היא כל כך 2004.
פרלין​(נשלטת){ש}

אני דווקא מתה לדעת

פרלין​(נשלטת){ש} • 8 בנוב׳ 2010
אני חייבת לדעת מה קורה אצל אנשים אחרים ו"מחוברים" נגמר.
מUחדת

מחורבנות. גרסת נערת המים.

מUחדת • 8 בנוב׳ 2010
פרלין כתב/ה:
אני חייבת לדעת מה קורה אצל אנשים אחרים ו"מחוברים" נגמר.

(מעשנת ג'וינט, מביטה במצלמה. זווית מחורבנת, אור פנס הרחוב נופל על התריסים ועל פני הנוגים)

חרא. יום חרא. הלכתי לשתות דרינק וחשבתי על אבא. אבא, איזה חרא אתה. אוהבת אותך. אף אחד לא מבין, אף אחד לא יודע. בא לי סוכריה על מקל, או זין. איזה זין זה לרצות זין (מסובבת את המצלמה אל מסך המחשב). הנה, עוד מישהו מציע לי חברות. איזה חרא זה חברות. פעם הייתי חברה, כשתמיר אלברט היה חברה, אז, ברוקסן. אני חושבת שהשמנתי. שיט. (צילום תקריב על הכרס. שוט על העיניים. עריכה מגמתית)
אני חייבת לבקר את אבא ("אבא" של אביתר בנאי ברקע ודמעה זוויתית. מוזיקה מתחזקת. סוף סצינה)

{בינתיים דפנה קונה סט סכיני סטייקים בעשרת אלפים ש"ח. ישי משחק בשיער}

(מעשנת ג'וינט ליד הקבר של אבא. צילום מבויים מרחוק. דורון צברי מסמן לי לבכות. בוכה)
אבא...(פאווזה דרמתית. "אבא" של אביתר ברקע שוב) מה היית אומר על זה שהבת שלך אוהבת כאב? הא, אבא? למה הכאב כואב? ("פרפקט דיי" של לו ריד נכנס חרישי) למה, אבא? (דורון מרוצה. סוף סצינה. יורדים על סביח)
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2010
מיוחדת כפרה עליך, את מלכה.
ולגבי "מאסטר" אור, הוא כמו הג'וקים אצלי בבית, לא משנה כמה אני ארסס בסוף הזונות ימצאו חור להכנס דרכו שוב.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 8 בנוב׳ 2010
מUחדת כתב/ה:

המיסתוריות הזו היא כל כך 2004.

אלוהים, כמה שזה מדויק וממצא.