צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בכי

Inside your head
לפני 13 שנים • 14 בנוב׳ 2010

בכי

Inside your head • 14 בנוב׳ 2010
אני אשאל זאת בפשטות:
בכי בזמן סשן/זיון/בעילה (או כל תאור אקט שתבחרו להכניס כאן שמתאים למערכת הבדסמית שלכם) מצד הבן/ת - עושה לכם/ן (שולטים/ות) את זה?
ואם התשובה היא "כן" - מה בכי של בן/ת הזוג מעורר בכם?
בנוסף,
האם קרה מקרה שגם השולט/ת הזילו דמעה בזמן אקט? icon_biggrin.gif
Madame T​(שולטת)

Re: בכי

Madame T​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2010
Separated Self כתב/ה:
אני אשאל זאת בפשטות:
בכי בזמן סשן/זיון/בעילה (או כל תאור אקט שתבחרו להכניס כאן שמתאים למערכת הבדסמית שלכם) מצד הבן/ת - עושה לכם/ן (שולטים/ות) את זה?
ואם התשובה היא "כן" - מה בכי של בן/ת הזוג מעורר בכם?
בנוסף,
האם קרה מקרה שגם השולט/ת הזילו דמעה בזמן אקט? icon_biggrin.gif

אז קודם כל, זה בטח יבוא לך כמו שוק, אבל גם שולטים/ות הם בני אדם, ולעתים אף מזילים דמעה icon_cool.gif .
אני חושבת, שלהיות מסוגל לבכות בנוכחות אדם אחר, בכל מצב שהוא, מראה על קשר קרוב ועמוק, וחשיפה עצמית לא קטנה, כך שללא ספק אם זה קורה (משני הצדדים), זה מאד מרגש (אותי בכל אופן)...
    התגובה האהובה בשרשור
חתולההה

וואףף וואףף

חתולההה • 14 בנוב׳ 2010
במקרה שלי -האדון שלי אוהב את כל הרגש והעומק שיש בי-הוא בהחלט מביא אותי למצב של בכי בזמן סשן-בעצם עד שאני לא בוכה הוא לא מניח לי-בכי מגרה אותו מאוד -בכלל שאני חסרת אונים בידיים שלו מגרה אותי עוד יותר-במקרה שלו אוהבת לעורר את הצד הסאדיסטי שבו-ויש בו צד כזה בהחלט.
Inside your head

Re: בכי

Madame T כתב/ה:
אז קודם כל, זה בטח יבוא לך כמו שוק, אבל גם שולטים/ות הם בני אדם, ולעתים אף מזילים דמעה icon_cool.gif .

אין לי ספק שהם בני אדם שלעתים גם נוטים להזיל דמעה במקרים שונים.
אני מעוניינת למקד את עניין הבכי לתוך דינמיקה של מערכת יחסים מינית-בדסמית.

Madame T כתב/ה:
אני חושבת, שלהיות מסוגל לבכות בנוכחות אדם אחר, בכל מצב שהוא, מראה על קשר קרוב ועמוק, וחשיפה עצמית לא קטנה, כך שללא ספק אם זה קורה (משני הצדדים), זה מאד מרגש (אותי בכל אופן)...

ושוב, לא שחלילה לא מעניין אותי מה את אומרת, אלא לא מעניין אותי הבכי "בכל מצב שהוא", אלא בכי שמשרת סיטואציה של מערכת יחסים מינית-בדסמית, האם בכי כחלק מה"סשן" מעצים את התחושות או שמא לא? ולא בהכרח בענייני רגש עסקינן, האם בכי "מעמיד" לכם/ן? מגרה אתכם/ן מינית? אם כן, איך תסבירו את ההשפעה של הבכי מהמבחינה הזו?
Inside your head

Re: וואףף וואףף

חתולההה כתב/ה:
הוא בהחלט מביא אותי למצב של בכי בזמן סשן-בעצם עד שאני לא בוכה הוא לא מניח לי-בכי מגרה אותו מאוד

ואותך?
מה הבכי עושה לך?
מה ההתעקשות שלו שתבכי עושה לך?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בנוב׳ 2010
בכי זמן יחסי מין סופר מגרה אותי.
ככה הבנתי שאני דפוק עוד בטרם גיליתי את ה BDsM. היא פרצה בבכי ואצלי במכנסיים, למרות שבהגיון ידעתי שזה הזמן לחבק ולהרגיע ולהתנצל, מישהו נעמד דום.
.
חתולההה

Re: וואףף וואףף

חתולההה • 14 בנוב׳ 2010
Separated Self כתב/ה:
חתולההה כתב/ה:
הוא בהחלט מביא אותי למצב של בכי בזמן סשן-בעצם עד שאני לא בוכה הוא לא מניח לי-בכי מגרה אותו מאוד

ואותך?
מה הבכי עושה לך?
מה ההתעקשות שלו שתבכי עושה לך?

הבכי משחרר אצלי המון דברים שחבואים שם בפנים-ההתעקשות שלו זה לגרום לי לשחרר הכל החוצה-כל מה שמעיק עליי-או כל מה שלא נראה לי -לגרום לי בעצם להביע באמת את מה שאני מרגישה בלי משחקים -את כל האמת החוצה -אני כשלעצמי אישה עם רגשות -והסיטואציה הזו בזמן סשן שפתאום אני מסתגרת לפעמים-אז הוא לא מניח לי עד שאני משתחררת עד הסוף.
JabberwockY​(שולט)

Dacrophilia

JabberwockY​(שולט) • 14 בנוב׳ 2010
המונח הוא דקרופיליה והוא אחד הפטישים האהובים עליי.
הבוטות הפשוטה של בכי אלים ואמיתי, מעשה ידיי, מסוגלת להביא אותי לגבהים שאני לא מצליח להגיע אליהם כמעט בשום דרך אחרת.
Brave Dwarf

Dacryphilia

Brave Dwarf • 14 בנוב׳ 2010
.
.
JabberwockY​(שולט)

Re: Dacryphilia

JabberwockY​(שולט) • 14 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
.