ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נגד מאגר הפדופילים: "לשקם, לא לקעקע אות קין"

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 15 בנוב׳ 2010

נגד מאגר הפדופילים: "לשקם, לא לקעקע אות קין"

Lakshmi​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2010
http://www.thecage.co.il/phpBB/posting.php?mode=newtopic&f=2

אם זה אם הם "ריצו את עונשם" הרי גם ככה העונשים לרוב זה רק עבודות שירות
אות קין, על זה שרצחו נפש.
walking dead
walking dead • 15 בנוב׳ 2010
כנראה שהתכוונת לזה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3984478,00.html

מדהים לראות כל פעם מחדש עד כמה רחוק מגיעים אנשים בצביעות שלהם. אני בעד האתר, ובעד להפעיל אותו גם בצורה לא חוקית אם יהיה צורך. בריאות וביטחון ילדים חשובים לי יותר מכבודם העצמי של הפדופילים.

אם בית המשפט לא מצא לנכון להעניש אותם כמו שצריך, זה המעט שאפשר לעשות.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2010
אין לי בעייה שישתקמו.
אני בעד שיקום.

אבל שלא ישתקמו ליד הבת שלי.
או ליד כל ילד אחר.

את הטיפול שלהם שיקבלו בתקופת המאסר, ואם יש צורך אז שתהיה ארוכה במיוחד כדי לסיים את הטיפול.
העונשים שהם מקבלים הם מגוחכים וכמובן שלא מספיקים כדי לסיים טיפול ( אפילו ראשוני) כמו שצריך.
Bent

אין לימושג מה כתוב בכתבה

Bent • 15 בנוב׳ 2010
אני אפילו לא רוצה לקרוא, אני יודע מראש שאני אתעצבן.

אני נגד שיקום פדופילים, אני בעד פתרון מאוד קיצוני לפדופילים, עד היום על פי מיטב דעתי עוד לא הוכח שיש טיפול יעיל לפדופילים, בטח ובטח שענישה ברמת הכליאה או עבודות שירות היא לא טיפול יעיל.
לכן כאב, אני דורש להרחיק את הסכנה הזו מילדי, בעיקר כאשר הורשעו כדין,אז אולי סירוס זה צעד אכזר, אבל אונס של ילדה זה צעד אכזר בהרבה.

ההצעה שלי פשוטה,
פעם ראשונה, כליאה וטיפול במסגרת.
פעם שנייה, סירוס, מוחלט.

כי בפעם השלישית, למי שי את האומץ להביט בילד/ה ?

כול השאר התייפיפות בלתי נסבלת
walking dead

Re: אין לימושג מה כתוב בכתבה

walking dead • 15 בנוב׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:

אני נגד שיקום פדופילים, אני בעד פתרון מאוד קיצוני לפדופילים, עד היום על פי מיטב דעתי עוד לא הוכח שיש טיפול יעיל לפדופילים, בטח ובטח שענישה ברמת הכליאה או עבודות שירות היא לא טיפול יעיל.
לכן כאב, אני דורש להרחיק את הסכנה הזו מילדי, בעיקר כאשר הורשעו כדין,אז אולי סירוס זה צעד אכזר, אבל אונס של ילדה זה צעד אכזר בהרבה.

ההצעה שלי פשוטה,
פעם שנייה, סירוס, מוחלט.

Like בגדול.
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: אין לימושג מה כתוב בכתבה

free spirit כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:

ההצעה שלי פשוטה,
פעם שנייה, סירוס, מוחלט.

Like בגדול.

דאבל LIKE

מעניין אותי אם אותה עו"ד וחבריה הטורחים כל כך להגן על פדופילים
יסכימו שאותם חולי נפש יגורו בקרבת הילדים שלהם.

כמה צביעות יש לאנשים מסויימים לא להאמין!!
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בנוב׳ 2010
פעם ראיתי איזה סרט על פדופיל שריצה את עונשו ועבר לגור לבד. ואז החלו לפרסם שלטים עם שמות ותמונות של פדופילים ובשכונה שלו פרסמו את שלו. מה עוד שבאותה שכונה (וזה היה הטריגר) מישהו אנס ילדה. הם רצחו אותו בסוף ללא עוול בכפו.

לשלהב המון זה לא כזה קשה. ועוד מסיבה טובה. מזל שאסטמה אינה מדבקת. פעם את חולי האיידס החזיקו בבידוד ואת המצורעים בגבעות ואת אלו שהעזו לצאת, רצחו.

סתם הערת שוליים. אתם מוזמנים להתעלם.
קיפופיף​(מתחלפת)

בסדר,גמד

קיפופיף​(מתחלפת) • 15 בנוב׳ 2010
אבל איך אתה מציע בינתיים להגן על החפים מפשע?
הרי גם אם תתלונן על אפשרות לפשע-המשטרה לא יכולה לפעול עד שיתרחש פשע הלכה למעשה.
אז בטח שצריך לרענן את מערכות השיקום להתייחס בחמלה לפדופילים -שהרי הם חולים ,אבל איך להגן על הילדים בינתיים?
ודרך אגב-הגברת וויזל ידועה במעורבות בהגנות פראווקרטיביות,אני לא אתפלא אם זאת היא שיזמה את את התביעה.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
פעם ראיתי איזה סרט על פדופיל שריצה את עונשו ועבר לגור לבד. ואז החלו לפרסם שלטים עם שמות ותמונות של פדופילים ובשכונה שלו פרסמו את שלו. מה עוד שבאותה שכונה (וזה היה הטריגר) מישהו אנס ילדה. הם רצחו אותו בסוף ללא עוול בכפו.

לשלהב המון זה לא כזה קשה. ועוד מסיבה טובה. מזל שאסטמה אינה מדבקת. פעם את חולי האיידס החזיקו בבידוד ואת המצורעים בגבעות ואת אלו שהעזו לצאת, רצחו.

לא שוליים ולא להתעלם.
וזה נכון יש מצבים כאלה.
וזה טוב שיש מי שמעיר את הערות השוליים.

זה לא גורם לי לשנות את דעתי בעניין הזה.
אני רוצה לדעת אם גרים בקרבתי פדופילים.
אני רוצה לנקוט בכל אמצעי זהירות אפשרי כדי לשמור על הבת שלי.

בדיוק כמו שאני נכנסת לרכב ונוהגת באמצעי זהירות שונים (חגורות בטיחות, כסאות בטיחות, נהיגה זהירה).
העובדה שאני לא יכולה לשלוט על הפעולות וההתנהגות של אנשים אחרים, לא תמנע ממני מלהגן על עצמי ועל מי שאני אוהבת.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 15 בנוב׳ 2010
פרחונית כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

לא שוליים ולא להתעלם.
וזה נכון יש מצבים כאלה.
וזה טוב שיש מי שמעיר את הערות השוליים.

זה לא גורם לי לשנות את דעתי בעניין הזה.
אני רוצה לדעת אם גרים בקרבתי פדופילים.
אני רוצה לנקוט בכל אמצעי זהירות אפשרי כדי לשמור על הבת שלי.

בדיוק כמו שאני נכנסת לרכב ונוהגת באמצעי זהירות שונים (חגורות בטיחות, כסאות בטיחות, נהיגה זהירה).
העובדה שאני לא יכולה לשלוט על הפעולות וההתנהגות של אנשים אחרים, לא תמנע ממני מלהגן על עצמי ועל מי שאני אוהבת.

אז זהו. כאם, את סופר צודקת. כאדם שפוי את גם הוכחה לכך שזה יהיה המעשה הנכון. לפרסם את שמותיהם ואת תמונותיהם כדי שתוכלי להזהר ולשמור (וגם אני כאב). אלא מה? את לא דוגמא. לך יהיה זה אות זהירות ולעשרות אחרים אישור להרוג. ולכן אני אישית בעד לפרסם את תמונותיו של ההמון המתלהם לפני כל אחד אחר. כי בגללם, הרוב המיינסטרימי המתלהם, ולא בגלל המיעוט החולה, אנחנו לא מצליחים לתפקד מבחינה חברתית.