סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בתשלום?

אדון יקר
לפני 13 שנים • 6 באפר׳ 2011
אדון יקר • 6 באפר׳ 2011
מאמץ את הרעיון.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לא הייתי משלמת על סקס, כפשוטו, מכמה סיבות, שלא מאד קשורות לנושא.

אבל כן הייתי משלמת לשולט על סשן, אם הייתה אפשרות באמת לעשות את זה דיסקרטי. אני לא אשתמש בשירות כזה אם יהיה, כי יש איזה חוסר אמון בסיסי בגברים זרים. גם ככה אני עושה בדס"מ רק עם אנשים שעוררו בי אמון מיוחד, אז מישהו זר? אם הייתה דרך שמובטח לי באמת משהו מקצועי ואמין, אז היה על מה לדבר. אבל כל שרות, כשהוא בחיתוליו קשה לצפות למקצועיות. היום אפשר למצוא מלכה בתשלום טובה כי יש שוק, יש תחרות, יש המלצות של לקוחות, יש מוניטין. ובגלל שאני אשה, ופוטנציאל הפגיעה שלי מסשן גרוע יותר גדול, לא הייתי מעזה לנסות מישהו ללא המלצות, וגם אז אני לא בטוחה איך ארגיש. אבל היה נחמד אם הייתה אפשרות לקבל את הסיפוק הזה "בוודאות", לדעת שאקבל בדיוק את מה שאני רוצה.

לנשלט לא נראה לי הגיוני לשלם כי אין משהו שאני יכולה לקבל בתשלום ששונה מסטוץ, מלבד זה שאני משלמת על זה, מה שהופך את זה לפחות כיף. כן הייתי משלמת על שרות קונקרטי, למשל ליווי של משרת, שירות במסיבה וכיוצא באלה, הייתי שמחה אם היה משהו כזה זמין, על ידי אנשים שבאמת באים להיות מקצועיים ולא מציעים את שרותיהם בתור מניפולציה לקבל סיפוק לעצמם (כמו הרבה "עבדי ניקיון" למשל).

עד כאן פרקטיקה. כפנטזיה - לתת כסף ולקבל כסף שניהם נשמעים טוב, כשהם הגשמת פנטזיה במסגרת יחסים בדס"מיים רחבים יותר. כשזה מה שמגדיר את הקשר זו כבר לא הגשמה בעיני וכבר לא מעניין.
אדון יקר
אדון יקר • 6 באפר׳ 2011
אני מסכים עם הנקודה שהעלית בנוגע לשוק שאינו קיים וקושי בקבלת המלצות. מעבר לכך שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו. יש הבדל משמעותי בין שולט בתשלום לשולטת בתשלום. את ודאי כבר מכירה את החומר של הגברים הנשלטים. ללא מעט מהם אין שום בעיה עם החצנה ופומביות, אבל נשלטת, הגם שתצא מרוצה מאוד משולט בתשלום. מעבר לחברה טובה במיוחד, לא תעז לספר על החוויה שלה לאף אחד או אחת אחרים. בוודאי לא תכריז על כך בפרסיה בפורומים.
קחי את עצמך כדוגמא. את עושה זאת בצורה די בוטחת ואמיצה ומכריזה שלא היתה לך בעיה לשלם עבור סשן לשולט מנוסה ומיומן. אני מאמין לך. אבל אם כן היית עושה זאת, האם היית מציינת זאת בפוסט שהעלית? היית ממליצה בפומבי על השולט המיומן?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
למען האמת, אין לי שמץ של מושג. הרעיון הזה מתנגש עם המציאות שאני מתקיימת בה בכל כך הרבה נקודות, שקשה לי לדמיין מצב שבו אכן הלכתי לשולט בתשלום. הרבה מאד דברים צריכים להשתנות בשביל שדבר כזה יקרה.

אני מאד רוצה לומר שלא הייתה לי בעיה להודות במעשים שלי, אבל קשה לדעת מראש.

לא הייתי מכריזה על זה כאן, כן הייתי מכריזה על זה בפורום סאביות סגור. זה בגלל שאני לא אוהבת את אופי הדיון הציבורי בנושא הזה כפי שהוא קיים היום, ובפרט אני חושבת שיש משהו מביש באופן שבו גברים עושים את זה. אני חושבת שאינהרנטית יש משהו עצוב בשליטה בתשלום. אני לא מגנה אותה - טוב ויפה שזה עולם חופשי בו לכל דרישה יש מענה. אני פשוט חושבת שיש בזה משהו עצוב. אם היה שרות כזה בנמצא אולי הייתי פונה אליו, אבל לא הייתי גאה בזה אילו נזקקתי לו.
בכוח המוח{Aion}

תשלום

בכוח המוח{Aion} • 6 באפר׳ 2011
דווקא שולט בתשלום בעייתי יותר מנשלט בתשלום בעיני. אצל שולט קשה יותר להגדיר גבולות כי לכאורה השליטה בידיו, אבל כמובן שגם את זה ניתן לעשות, ע"ע שולטות בתשלום.

לכאורה את צודקת, וממילא נשלט אמור לעשות מה שאת מבקשת ממנו.
הבעיה היא שגם נשלט עושה את מה שמגרה אותו, הוא לא נותן שירות באמת, אלא נותן לזין שלו להוביל אותו.
אני חושבת שקיפופיף אמרה שהיא מעדיפה לשלם למעסה כדי לקבל עיסוי מקצועי, מהסיבה שכמעט כל מי שמציע עיסוי, מנסה בשלב מסויים להבנות מהסיטואציה על מנת להוביל את זה למשהו בעל גוון מיני.

וכן, לפעמים זה נראה לי מדליק. את מרימה טלפון, תוך שעה הוא אצלך, את מסבירה לו בדיוק מה את רוצה, אין שם אינטימיות, הוא פשוט משמש כלי לביצוע הרצונות שלך. את משלמת כי הוא טוב, כי הוא נראה טוב, כי אין לך כוח לזיוני מוח לפני ואחרי, ואת לא רוצה באמת קשר עם כל מי שמעסה ומלקק אותך. הוא מקבל כמה מאות שקלים, והולך.

אנחנו משלמות על ארוחה טובה, על עיסוי, על סרט טוב, על חוויות מסוגים שונים. למה על זה לא?

ויש לי תשובה על היצע וביקוש. זה לא באמת נכון, כי לא תמיד את מבקשת לעצמך מה שהם מציעים. את רוצה חבילה קצת אחרת, את המרכז בלי נקיפות מצפון. הוא זה שנותן שירות, הוא זה שצריך למצוא חן בעיניך ולהזיע כדי להשיג עוד לקוחה לרשימה, הוא זה שמוצבים לו גבולות - מה הוא צריך לעשות ואיך. והכי חשוב, את לא מרגישה שאת צריכה לשלם לו על זה באיזו דרך אחרת - לספק אותו, להקשיב לו, להחמיא לו.

לא. הכל ברור וקבוע, אם תרצי לספק אותו, זה כי את רוצה. כאן את משלמת, ואת משלמת כי הוא טוב במה שהוא עושה, ומבין שהוא עושה את זה למענך. כאן את מקבלת שירות. כאן הכל ברור ומוגדר.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 7 באפר׳ 2011
זה מאד דומה למה שאמרתי, או למה שהתכוונתי להגיד.

אני לא אקח נשלט בתשלום בשביל לקבל סשן, או חוויה כוללת של שליטה, כי זה מבטל לי את העניין. אם אני שולטת זה כי אני רוצה את המתח, את האתגר, את התגובות הטבעיות. זה לא קורה כשזה בתשלום אז מה עשינו בזה.

נראה לי סביר לשלם אם אני רוצה שירות ספציפי ולהבטיח שלא יהיו נסיונות מעבר לזה. בגלל זה מעולם לא לקחתי לי עבדי נקיון, נהגים וכיוצא באלה - כי הם אלה שמקבלים את השרות ולא אני. אם אני רוצה שינקו לי את הבית אני משלמת למישהו שבא לעשות בדיוק את זה. הייתי שמחה לשכור משרת צמוד שניתן להשתמש גם בגופו. כלומר, אם הייתי במצב כלכלי שמאפשר את זה, כרגע בקושי יש לי כסף לסמרטוט רצפה icon_razz.gif

העניין הוא, שאני לא מצליחה להאמין בתום הלב של נותני שרות כאלה. התנהלות גברית לאורך השנים (שכנראה מוזנת מהמצב הקיים) גורמת לכך שכל גבר תמיד חשוד באינטרסנטיות. גם אם אני פונה לנשלט בתשלום אני מטילה ספק בתודעת השרות שלו.

* * *
נשלטים מדברים פה הרבה על כך שהם מעדיפים שהשולטת בתשלום שלהם תהנה מהסשן, שתעשה את זה יותר לכיף מאשר לכסף, שתיתן להם תחושה שהיא עושה מה שבא לה. אצלי זה בדיוק להפך: לא משנה אם שולט או נשלט, אני מעדיפה לדעת שהוא בא לעבוד ולא לרצות את עצמו. ברור שחשוב לי שלא יסבול, אבל אם הוא עושה את זה קודם כל לסיפוק שלו אני מטילה ספק באיכות השרות שאקבל.
הנסיון מראה שכשגברים חותרים לסיפוקם המיני הם מסוגלים לנהוג בחוסר דרך ארץ משווע. כמובן, לא כולם, אבל באינטרקציה מינית עם גבר זר, זו ההנחה עד שלא יוכח אחרת.

(זה דומה בעיני לכך שכל הנשים הזרות "חשודות" ברצון במחוייבות. באינטרקציה עם אשה זרה יש להניח שאינה מעוניינת בסטוץ, אלא אם היא הבהירה אחרת).
the_drow​(שולט)
the_drow​(שולט) • 7 באפר׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
זה מאד דומה למה שאמרתי, או למה שהתכוונתי להגיד.

אני לא אקח נשלט בתשלום בשביל לקבל סשן, או חוויה כוללת של שליטה, כי זה מבטל לי את העניין. אם אני שולטת זה כי אני רוצה את המתח, את האתגר, את התגובות הטבעיות. זה לא קורה כשזה בתשלום אז מה עשינו בזה.

נראה לי סביר לשלם אם אני רוצה שירות ספציפי ולהבטיח שלא יהיו נסיונות מעבר לזה. בגלל זה מעולם לא לקחתי לי עבדי נקיון, נהגים וכיוצא באלה - כי הם אלה שמקבלים את השרות ולא אני. אם אני רוצה שינקו לי את הבית אני משלמת למישהו שבא לעשות בדיוק את זה. הייתי שמחה לשכור משרת צמוד שניתן להשתמש גם בגופו. כלומר, אם הייתי במצב כלכלי שמאפשר את זה, כרגע בקושי יש לי כסף לסמרטוט רצפה icon_razz.gif

העניין הוא, שאני לא מצליחה להאמין בתום הלב של נותני שרות כאלה. התנהלות גברית לאורך השנים (שכנראה מוזנת מהמצב הקיים) גורמת לכך שכל גבר תמיד חשוד באינטרסנטיות. גם אם אני פונה לנשלט בתשלום אני מטילה ספק בתודעת השרות שלו.

* * *
נשלטים מדברים פה הרבה על כך שהם מעדיפים שהשולטת בתשלום שלהם תהנה מהסשן, שתעשה את זה יותר לכיף מאשר לכסף, שתיתן להם תחושה שהיא עושה מה שבא לה. אצלי זה בדיוק להפך: לא משנה אם שולט או נשלט, אני מעדיפה לדעת שהוא בא לעבוד ולא לרצות את עצמו. ברור שחשוב לי שלא יסבול, אבל אם הוא עושה את זה קודם כל לסיפוק שלו אני מטילה ספק באיכות השרות שאקבל.
הנסיון מראה שכשגברים חותרים לסיפוקם המיני הם מסוגלים לנהוג בחוסר דרך ארץ משווע. כמובן, לא כולם, אבל באינטרקציה מינית עם גבר זר, זו ההנחה עד שלא יוכח אחרת.

(זה דומה בעיני לכך שכל הנשים הזרות "חשודות" ברצון במחוייבות. באינטרקציה עם אשה זרה יש להניח שאינה מעוניינת בסטוץ, אלא אם היא הבהירה אחרת).

ההבחנות האלו כל כך מגדריות שזה מציק.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
גם לי זה מציק. ורוב הזמן אני מנסה לא להיות מושפעת מהדעות הקדומות האלה.
אבל כשזה נוגע לבטחון האישי שלי, זה לא עובד. הנסיון מראה שגברים מנסים להשיג מין. חותרים לזה, מוכנים לרמות בשביל זה. זו התנהגות נפוצה אצל גברים, ולא כל כך אצל נשים.
אני מנסה לא לתת לזה להשפיע על הקשרים האישיים שלי ולשפוט אנשים רק לפי ההתנהגות שלהם. אבל אחרי כל הפעמים שראיתי את הדפוס הזה חוזר על עצמו, אין מנוס מלהיות זהירה. לתת צ'אנס, להקשיב, לחכות עם השיפוט. אבל מאד, מאד להיזהר. הלוואי וזה לא היה ככה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אגב, אני לא חושבת שלמגדר זה או אחר יש תכונות קבועות שמגדירות את ההתנהגות שלו.
אני כן חושבת, שאחרי שלאורך שנים התקיים מצב מסויים, הוא מוציא מאנשים תגובות בהתאם.
אם לאורך שנים התרגלנו למציאות שבה גברים מנסים להשיג ונשים מנסות להתגונן, טבעי שנצפה לזה וננסה להישמר מזה. אני מאמינה שלמציאות הזו יש פוטנציאל להשתנות.
ראובן

יום שלישי, קחי קצת זמן לעצמך

ראובן • 7 באפר׳ 2011
נכון שיש שפע של היצע גברי, אבל מה הרמה של ה''שפע'' הזה? נשים שרוצות קצת סקס אגרסיבי עוד איכשהו מסתדרות, אבל מה בדבר נשים שרוצות שליטה מדויקת ומשחררת?

מצורפים שלושה סוגי סשנים לבחירתכן:

1. טקטילי: מערכת העצבים פועלת באמצעות חשמל טבעי במתח נמוך. מטרת הסשן היא הגברת ההולכה העצבית וההנאה מגופך כיחידה שלמה. הסשן כולל הפעלת רפלקסים באמצעות לחיצות, דגדוגים, צביטות ותרגול נשימה. הסשן אינו כולל מגע באזורי המין. לאחר הסשן יתכנו סימנים בזרוע העליונה ובשוקיים. דרגת קושי: גבוהה.

2. רפלקסולוגי: כף הרגל היא מוקד של תחושה ועונג אך גם של לחץ, המקרין על כל הגוף. באמצעות טכניקה קוריאנית, ניתן לפזר את הלחצים הנצברים בכף הרגל - באמצעות עיסוי ושחרור נקודות לחץ בסובכי השוקיים, הקרסול וכף הרגל. הסשן משחרר מאוד וגם מעורר מינית. מומלץ להביא אביזר הרפיה לבחירתך וגם נעליים נוחות, להליכה משוחררת בתום הסשן. דרגת קושי: גבוהה.

3. וגינלי: עיסוי הנרתיק ונקודת ה-G, במטרה להגיע להחדרת כף יד שלמה (פיסט) ופיתוח היכולת לשפיכה נשית. יש להביא אביזר הרפיה, היות והקישור לעונג מסייע להצלחת התהליך הגופני כולו. דרגת קושי: בינונית.

הסשנים נערכים בימי שלישי בסטודיו לבדס''מ במרכז תל אביב.
אורכו של כל סשן הינו שעה. מחיר לחברות קהילה: 330 ש''ח.
ליד הסטודיו קיים חניון ציבורי בתשלום. דיסקרטיות מובטחת.

R