סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בתשלום?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 8 באפר׳ 2011
אדון יקר כתב/ה:
יולי, ציינת שלא היית גאה בזה אילו היית נזקקת לשירות כזה. למה?
לא היית גאה בזה גם אם זה היה נובע מחוסר רצון לסיבוכיות של קשר? האם עניין הלא גאה קשור בסופו של דבר לסטיגמה?

זה קשור לסטיגמה, אבל לא באופן בלעדי. אני חוזרת ואומרת - יש בזה משהו עצוב ובודד. לקחת משהו שמקושר מאד חזק לקשר אנושי, לאינטימיות, לגירוי הדדי - ולהפוך אותו לקשר עסקי נטו - מרגיש לי כמו משהו לא אופטימלי. אני לא חושבת שיש בזה פגם מוסרי (ובכלל כל המוסרנים והצדקנים לא באים לי טוב), אבל כן יש בזה בדידות וניכור בעיני. "חוסר רצון לסיבוכיות של קשר" גם הוא משדר עצב מסויים. לפעמים זה המצב, לפעמים זה מה שרוצים, וזה בסדר, ומותר, וטוב שיש למי לפנות. אבל להיות גאה בזה? החיים לא אידאליים, אני בעד לקבל את זה, אבל לא הייתי מרגישה נוח לפרסם את מאפייני היעדר האידיליה אצלי, הם לא מקור לגאווה, גם אם אינם מבישים. לא הייתי קוראת לזה "מביש", אבל כן מביך במידה מסויימת.

אני לא חושבת שכל מי שמספק שליטה בתשלום או פונה אליה הוא בהכרח עצוב ובודד. ממש ממש ממש לא. אבל אלה הרגשות שזה מעורר בי, במציאות הקיימת, לגבי האפשרות שאבחר בזה בעצמי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 8 באפר׳ 2011
יולי,

אנחנו מקיימים המון קשרים עם נותני שירותים גופניים ורגשיים, או עם כאלה שאמורים לענג אותנו: עיסוי, טיפולים גופניים, קואוצ'ינג, חוגים מסויימים, קבוצות תמיכה, מטפל אישי ו/או זוגי.
אנחנו לא רוצים זוגיות עם כל מי שעושה לנו נעים, יכול להיות אפילו שאנחנו בזוגיות באותו זמן.
אני מבינה שזו תחושה שעוברת בך, כי כשאנחנו חשופים ואינטימיים זה מעורר אצלנו מקומות רגשיים מסויימים לפעמים, אבל אולי זו איזו תפישה שלא צריכה להיות מחוייבת מציאות. יכול להיות שזה יאפשר לנשים איזו הרחבה באיזורי השליטה שלהן: הן בוחרות מי, הן בוחרות מה הוא יעשה, הן בוחרות מה הוא יקבל עבור זה. אולי יש אפילו איזו ליבה פמיניסטית ברעיון שניתן לשלם גם בעבור הנאות גופניות מגבר שזה עיסוקו, שהוא טוב בזה, והוא שירותי ומקצועי.

ולגבי זה שנשים יכולות להשיג כל אחד, תחשבו על זה -
אני לא רוצה להשיג אף אחד, אני גם לא רוצה לחפש הרגע אף אחד. לא מעניין אותי לדבר איתו, להכיר אותו. לא בא לי לנחש אם הוא מבין ויודע מה מצופה ממנו, לא בא לי להתעסק בו.
בא לי להתעסק בי, בהנאה שלי, באופן אגואיסטי ומלא. לא בא לי לתת לו לגמור, או למלא אחר הפנטזיות שלו, ולא בא לי שהוא יזיין לי את המוח אחר כך.

אני רוצה שתהיה לי יכולת לבחור אותו על פי מראה וע"פ המלצות. אני רוצה לדעת במה הוא טוב, מה הספציאליטה שלו, אני רוצה שיהיו הרבה כאלה, ושתהיה תחרות. אני רוצה שהוא ילך לחדר כושר וידאג למראה שלו כי זה חלק ממה שאני משלמת עבורו. אני רוצה שאחרי שאני מוצאת יהיה לי הטלפון שלו בנייד, והוא יהיה זמין לי כנותן שירות. אני אשמח להמליץ עליו כמובן, אני לא רואה מה הבעיה.

ואני רוצה אחר כך לדבר או להיות עם מישהו אחר, שנוגע בי במקומות אחרים. או שלא.

אני חושבת שדווקא המחשבה של: מי שזקוקה לכזה שירות היא כל כך לא אטרקטיבית, כי גם כונפת על הרי מוצאת זיונים, חוטאת לרעיון. כולן "משיגות זיונים", אבל מהו האחוז מתוכם שבאמת שווה בתחום הזה? שבאמת רוצה וגם יודע לענג? שגם נראה מעולה וגם מטפל בך מעולה? שמוכן לטפל בך כמו שאת רוצה ולא כמו שהוא רוצה? שבא כשאת רוצה והולך כשאת רוצה?

אני יכולה להעיד על עצמי שהיו לי לא מעט אינטראקציות גופניות (לא חד פעמיות, אלא נמשכות) שהותוו בגבולות הבאים, בלי קשר ליחסי שליטה: "אתה עושה מה שאני אומרת, קח בחשבון שהזין שלך לא יוצא מהמכנסיים."

למה? כי אין לי עניין להתעסק עם הגירוי שלו, עם הצרכים שלו. זו העסקה וזה הכל. לרוב יש נסיון להפר את ה"עסקה", אבל זה לא באמת מצליח, ואז נשארים אלה שחיבור כזה מספק להם איזה ריגוש שלהם, והם גם טובים בזה. עיסוי וליקוק זה סוג של סקס שגורם לי להיות עסוקה רק בעצמי, בתחושות שלי, בפורקנים הפיזים והרגשיים שלי. אני מתרגזת אם אני צריכה לצאת מהתחושה הזו בשבילו. עניין כזה ניתן לפתור בקלות עם מישהו מקצועי למשל, בתשלום.

נשים היום עובדות, מרוויחות כסף, מתחילות לבסס כוח ומעמד, ויחד עם זה כולן שומרות על תפישה מאוד מסורתית בעניין הזה. לפעמים זה נראה לי כמעט כמו דיסוננס.
בכוח המוח{Aion}
daniel222 כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
בסופו של יום הכל עניין של הצע וביקוש.

כלכלה היא מדע מאוד לא מדויק - אבל בנקודה הספציפית הזאת - עלו על הפואנטה.

אגב, ביקושים ניתן ליצור, אבל זה כבר סיפור אחר icon_smile.gif

"מבצע" 35 ש"ח לשעה, שעה נוספת ב 1.90 ש"ח

דניאלי, תעשה קצת הנחה, אל תהיה כזה.
(מה אתה יודע לעשות? עשיתי חשבון שאני יכולה לרכוש אותך לחודש שלם 24/7 ב- 1,523 ש"ח.
האמת, מחיר פיצוץ..icon_smile.gif)
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 8 באפר׳ 2011
אני לא חושבת שמדובר בדיסוננס נשי, שלמרות יכולתן לשלם על נער ליווי לצורך העניין, בוחרות ברובן שלא לעשות את זה. לדעתי מה שניתן להסיק מדבריה של יולי, זה שנשים לא מבצעות את ההפרדה המוחלטת הזו בין אינטימיות לבין סקס כפי שגברים.
אני יודעת שאני לא.
לגברים אין שום בעיה עם מין בתשלום. אלו שיאמרו שיש להם בעיה עם כך - משקרים. יש קומץ קטנטן של גברים שבאמת מתקשים לשלם על מין, וזה מטעמי אגו בלבד, וגם אותם בסוף ניתן למצוא שולפים מזומן.

אני יכולה להעיד על עצמי שכיצור ספוג טסטוסטרון לא הייתה לי בעיה לעסוק במקצוע העתיק, ורק כשהתחלתי ליטול הורמונים נשיים, המקור לכל הצרות ביקום, התחלתי לפתח עם זה אישיוז. פתאום היו לי תסביכים, פתאום הופיעו הרגשות לא נעימות, פתאום הופיעו חללים ריקים שנפתחו כולם בבת אחת, והעיסוק נשאר נחלת העבר.

הטענות שאת מעלה לגבי הזמינות, חדר הכושר והמקצועיות של נער הליווי/נשלט (מתנצלת שלא הבנתי במיוחד) נכונות אמיתיות ולגיטימיות לחלוטין. ולמרות הכל לא הייתי רואה את עצמי פונה לגבר בתשלום לעולם, כי אני לא רוצה לשלם על מין כפי שאני לא רוצה שישלמו לי. אני כן רואה הבדל בין עיסוי, קואוצ'ינג, קבוצות תמיכה וכו' לבין סקס .לא אתחסד ואומר שאני לא קופצת למיטה עם גבר שאני לא רואה איתו עתיד. אני עושה מה שאני רוצה עם מי שאני רוצה. ולא תמיד מטעמי זוגיות או שאיפה לנישואין.
אני בטוחה שאי שם יש נשים שמשלמות על כך. אך אני גם בטוחה שהתופעה אינה שכיחה באותם המימדים שהיא קיימת בעולם המקביל של גברים.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 8 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
יולי,

אנחנו מקיימים המון קשרים עם נותני שירותים גופניים ורגשיים, או עם כאלה שאמורים לענג אותנו: עיסוי, טיפולים גופניים, קואוצ'ינג, חוגים מסויימים, קבוצות תמיכה, מטפל אישי ו/או זוגי.
אנחנו לא רוצים זוגיות עם כל מי שעושה לנו נעים, יכול להיות אפילו שאנחנו בזוגיות באותו זמן.
אני מבינה שזו תחושה שעוברת בך, כי כשאנחנו חשופים ואינטימיים זה מעורר אצלנו מקומות רגשיים מסויימים לפעמים, אבל אולי זו איזו תפישה שלא צריכה להיות מחוייבת מציאות. יכול להיות שזה יאפשר לנשים איזו הרחבה באיזורי השליטה שלהן: הן בוחרות מי, הן בוחרות מה הוא יעשה, הן בוחרות מה הוא יקבל עבור זה. אולי יש אפילו איזו ליבה פמיניסטית ברעיון שניתן לשלם גם בעבור הנאות גופניות מגבר שזה עיסוקו, שהוא טוב בזה, והוא שירותי ומקצועי.

ולגבי זה שנשים יכולות להשיג כל אחד, תחשבו על זה -
אני לא רוצה להשיג אף אחד, אני גם לא רוצה לחפש הרגע אף אחד. לא מעניין אותי לדבר איתו, להכיר אותו. לא בא לי לנחש אם הוא מבין ויודע מה מצופה ממנו, לא בא לי להתעסק בו.
בא לי להתעסק בי, בהנאה שלי, באופן אגואיסטי ומלא. לא בא לי לתת לו לגמור, או למלא אחר הפנטזיות שלו, ולא בא לי שהוא יזיין לי את המוח אחר כך.

אני רוצה שתהיה לי יכולת לבחור אותו על פי מראה וע"פ המלצות. אני רוצה לדעת במה הוא טוב, מה הספציאליטה שלו, אני רוצה שיהיו הרבה כאלה, ושתהיה תחרות. אני רוצה שהוא ילך לחדר כושר וידאג למראה שלו כי זה חלק ממה שאני משלמת עבורו. אני רוצה שאחרי שאני מוצאת יהיה לי הטלפון שלו בנייד, והוא יהיה זמין לי כנותן שירות. אני אשמח להמליץ עליו כמובן, אני לא רואה מה הבעיה.

ואני רוצה אחר כך לדבר או להיות עם מישהו אחר, שנוגע בי במקומות אחרים. או שלא.

אני חושבת שדווקא המחשבה של: מי שזקוקה לכזה שירות היא כל כך לא אטרקטיבית, כי גם כונפת על הרי מוצאת זיונים, חוטאת לרעיון. כולן "משיגות זיונים", אבל מהו האחוז מתוכם שבאמת שווה בתחום הזה? שבאמת רוצה וגם יודע לענג? שגם נראה מעולה וגם מטפל בך מעולה? שמוכן לטפל בך כמו שאת רוצה ולא כמו שהוא רוצה? שבא כשאת רוצה והולך כשאת רוצה?

אני יכולה להעיד על עצמי שהיו לי לא מעט אינטראקציות גופניות (לא חד פעמיות, אלא נמשכות) שהותוו בגבולות הבאים, בלי קשר ליחסי שליטה: "אתה עושה מה שאני אומרת, קח בחשבון שהזין שלך לא יוצא מהמכנסיים."

למה? כי אין לי עניין להתעסק עם הגירוי שלו, עם הצרכים שלו. זו העסקה וזה הכל. לרוב יש נסיון להפר את ה"עסקה", אבל זה לא באמת מצליח, ואז נשארים אלה שחיבור כזה מספק להם איזה ריגוש שלהם, והם גם טובים בזה. עיסוי וליקוק זה סוג של סקס שגורם לי להיות עסוקה רק בעצמי, בתחושות שלי, בפורקנים הפיזים והרגשיים שלי. אני מתרגזת אם אני צריכה לצאת מהתחושה הזו בשבילו. עניין כזה ניתן לפתור בקלות עם מישהו מקצועי למשל, בתשלום.

נשים היום עובדות, מרוויחות כסף, מתחילות לבסס כוח ומעמד, ויחד עם זה כולן שומרות על תפישה מאוד מסורתית בעניין הזה. לפעמים זה נראה לי כמעט כמו דיסוננס.

את מתארת סיטואציה מסוימת שפעם הייתה גם חלק מעולם התחושות והרגשות שלי (לא כיום) ולכן אני מזדהה איתה, במובן שפשוט לא רציתי ולא עניין אותי להתעסק במי שממול שבין כו וכו הייה מרגיש לי כעסוק לגמריי בעצמו בעיקר.
גם כשכביכול דיבר "עליינו" זה בעיקר הייה עליו והוא, וזה הרגיש לי שלא משנה מה ואיך אני בוחרת העיסוק הוא בעיקר סביבו.(אני מדברת על מערכת יחסים ולא על קשר חולף)

אני יכולה להבין מצוין מאיפה התחושות האלה נוצרים, אני גם חושבת שאם לא כול היקום ואישתו הייה עסוק בלרצות מאיתנו משהו, או להיות משוכנע שיש לו את הזכות לדחוף את עפו ולהגיד לנו מה ואיך לעשות, או מה כן ולא נכון ולמה- אוליי היינו מתאייפות מהסיפור הזה פחות בדרך.

לאנשים חזקים הרבה פעמים חסר בדיוק את המקום שלא להרגיש חייבים משהו למישהו,אלה לעזוב הכול ולהתעסק בעצמם, כי חלק גדול מזמנם הם עסוקים באחרים

אני חושבת בדיוק כמו שכבר כתבתי מקודם שבעניין קניית שירות בתשלום יש הרבה שחרור תודעתי בדיוק מהתחושות האלו בינונו לבין עצמנו ומול הצד השני, אך יחד עם זאת זה ברור לי מצוין שלא קוראים לזה אהבה או קשר אמיתי.

אני גם חושבת שזה נורא תלוי באיזו פאזה נמצאים בחיים, וכמו שיש גיל ותקופה שבה רוצים לתרוף הכול ומהכול ולהתנסות, גם הצורך בזה הוא זמני בתקופה מסוימת בחיים, וזה אחלה בעיניי, כול עוד זה לא הופך להיות הכרח קבוע .

נב- כול המוסריים והצדיקים למיניהם ,כדאיי שיסתכלו בגינתם שלהם לפניי שהם משוכנעים באיך הגינה של השכן מסריחה .במיוחד כול אלה שהלכו למלכות בתשלום ושכחו לספר על זה לבנות זוגתן, פותחי הלינקים הכפולים, ומרביצי תורה ודת בעניין של איך ומה כן ולא צריך,תעשו לעצמכם טובה ותסתכלו קודם כול במראה
icon_twisted.gif
בכוח המוח{Aion}
טרנסקסית כתב/ה:
אני לא חושבת שמדובר בדיסוננס נשי, שלמרות יכולתן לשלם על נער ליווי לצורך העניין, בוחרות ברובן שלא לעשות את זה. לדעתי מה שניתן להסיק מדבריה של יולי, זה שנשים לא מבצעות את ההפרדה המוחלטת הזו בין אינטימיות לבין סקס כפי שגברים.
אני יודעת שאני לא.
לגברים אין שום בעיה עם מין בתשלום. אלו שיאמרו שיש להם בעיה עם כך - משקרים. יש קומץ קטנטן של גברים שבאמת מתקשים לשלם על מין, וזה מטעמי אגו בלבד, וגם אותם בסוף ניתן למצוא שולפים מזומן.

אני יכולה להעיד על עצמי שכיצור ספוג טסטוסטרון לא הייתה לי בעיה לעסוק במקצוע העתיק, ורק כשהתחלתי ליטול הורמונים נשיים, המקור לכל הצרות ביקום, התחלתי לפתח עם זה אישיוז. פתאום היו לי תסביכים, פתאום הופיעו הרגשות לא נעימות, פתאום הופיעו חללים ריקים שנפתחו כולם בבת אחת, והעיסוק נשאר נחלת העבר.

הטענות שאת מעלה לגבי הזמינות, חדר הכושר והמקצועיות של נער הליווי/נשלט (מתנצלת שלא הבנתי במיוחד) נכונות אמיתיות ולגיטימיות לחלוטין. ולמרות הכל לא הייתי רואה את עצמי פונה לגבר בתשלום לעולם, כי אני לא רוצה לשלם על מין כפי שאני לא רוצה שישלמו לי. אני כן רואה הבדל בין עיסוי, קואוצ'ינג, קבוצות תמיכה וכו' לבין סקס .לא אתחסד ואומר שאני לא קופצת למיטה עם גבר שאני לא רואה איתו עתיד. אני עושה מה שאני רוצה עם מי שאני רוצה. ולא תמיד מטעמי זוגיות או שאיפה לנישואין.
אני בטוחה שאי שם יש נשים שמשלמות על כך. אך אני גם בטוחה שהתופעה אינה שכיחה באותם המימדים שהיא קיימת בעולם המקביל של גברים.

בואי ננסה יחד - יש מישהו שאת חמה עליו אש? שחקן קולנוע או דוגמן או ווטאבר?
Marcus Wright​(אחר)

Re: אני מוכר את שרותי לכל דורשת

Marcus Wright​(אחר) • 8 באפר׳ 2011
פרלין כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
מחירון :
לכל חצי שעה או חלק ממנה ,

1. אם את כוסית אשש - חינם
2. אם את מלאה במקומות הנכונים עם פנים נאות - חינם
3. אם את מלאה במקומות הנכונים עם פנים מכוערות - 1000 ש"ח
4. אם את מלאה במקומות הנכונים אבל יש יותר מידי מקומות נכונים עם פנים נאות - 1500 ש"ח
5. אם את מלאה במקומות הנכונים אבל יש יותר מידי מקומות נכונים עם פנים מכוערות - 3000 ש"ח
6. אם את קובבה עם פנים נאות - 4000 ש"ח
7. אם את קובבה עם פנים מכוערות - 8000 ש"ח
8. אם את נראית כמו כיבשה - סעי לדרום לחפש בדואי

איכסססס. מגעילול. (סליחה. זאת הדרך המיוחדת שלי להגיד: דיסלייק!)

זה בסדר אין צורך להתנצל , זאת היתה הדרך שלי לומר שהפוסט והשאלה הללו הזויים
אין בן אדם שאין לו מחיר והתגובה שלי נרשמה בציניות .
הרמאפרודיטה
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
אני יודעת שאני לא.

בואי ננסה יחד - יש מישהו שאת חמה עליו אש? שחקן קולנוע או דוגמן או ווטאבר?

כמובן.
אני מפנטזת שאני יוצאת עם פטריק דמפסי והפפראצי מצלמים אותנו מכל עבר.
לא שאני משלמת לו בדיסקרטיות שיגיע לחדר מלון חשוך בו אבצע בו את זממי ואז הוא יעוף מחיי לצמיתות.
זה אפילו נשמע לי קצת מדכא ...
בכוח המוח{Aion}
נו באמת, מאיה..

הוא לא נעלם לצמיתות, הוא נעלם עד הפעם הבאה שאת מסמסת לו: "זו הנימפה מאיה, תזיז את הישבן העגול שלך למקום הקבוע. תתקלח, תצא לאימון ותבוא אלי מזיע. יש לך שעה."
הרמאפרודיטה
אבל אם הוא בא כי אני משלמת לו אז זה לא ממש שווה
אני לא רוצה לסמס לו שיזיז את עכוזו המזדקן עם הבלורית האפרפרה אלי בכל פעם שאני חרמנית,
אני רוצה שהוא יסמס לי מיוזמתו כל בוקר "בוקר מדהים לך הנימפה מאיה, מקווה שהיום תאפשרי לי לחזות בקסם קיומך פעם נוספת. שלך, פטריק".

מבינה את ההבדל ?