סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בתשלום?

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 9 באפר׳ 2011

Re: לשאלת השאלות -

הרמאפרודיטה • 9 באפר׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
בכוח, התשובה שלי תהיה רצינית, אי לכך היא תהיה משמימה, ואני מבקשת את סליחתך מראש, ואף נעה באי נוחות קלה על מושבי, כי אני לא אוהבת לשעמם, הואיל ואני זקוקה להערכה שלך כמראה, ואני לא יכולה לטפוח לעצמי על השכם במעגל סגור.

רק תדעי לך שאני מאחרת לפגישה בגללך, ואם לא אספיק לבלוס את השקשוקה המיועדת, את ורק את אשמה.

ובכן כך,
אני אפריד בין "שליטה/סשן", לבין סקס, ואני חוזרת ואומרת מראש – שימי בצד את המושג אהבה, אני לא מתיחסת אליו בכלל.

באשר לסשנים תשובתי פשוטה בהרבה – לא מעניין לי ת'תחת להשלט על ידי מי שלא מזיז לי רגשית. מניחה שזה קצת שונה מלשלוט. אבל בהשלטות, כשלעצמי, לא יכולה להשלט על ידי מישהו שאין לי הערכה כלפיו או חיבה מהולה בכבוד. יוק. לא יצליח. באסה, כן, כי זה מצמצם לי את הבחירה, אבל נסיון שליטה בי בידי אדם שלא מתחשק לי גם להעריץ אותו, רק יגרום לי לפרץ צחוק עז.

במאמר מוסגר לגבי כאב – אני לא פריקית של כאב פר-סה. כשאני חוטפת זבנג מפינה של מיטה, זה פו-פוי-פויה. לא נעים בכלל. גם לא אוהבת לגרום לעצמי כאב. כאב הוא עונג בשבילי כשהוא תוצר של אינטראקציה רגשית, אפילו אם מאוד מאוד ראשונית, או כשהוא סימבול לשליטה. למה? מה זה משנה למה, זאת פשוט עובדה. אז לשלם לגבר עבור סשן? איזה רגש יכול כבר להתעורר אצלי כלפיו למעט בוז? בוז עושה שלא יעמוד לי. סורי. קל וחומר שבוז לא ימשוך אותי לרצות כאב.

באשר לעינוגים מיניים ככל שיהיו – לא מתעורר לי שם למטה העניין, אם לא התעורר לי קודם למעלה. משהו, פיפס רגשי, זץ בבטן, פיצי, מניאטורי, קטנטן. לא כל רגש הוא בומבסטי כמו אהבה. חיבה היא רגש, צורך בטיזינג הוא רגש, חרמנות רגשית סביב תכונת אופי, היא רגש. בהעדרם, יכול לעמוד מולי בראד פיט בכבודו ולא יתחשק לי כלום. כמו בובה בחלון ראווה. אני זקוקה לבובה של חלון ראווה כדי שתרד לי? לא חושבת שזה ידגדג לי שום זרם חשמלי באגן. ובמקרה הטוב, אם יש מיומנות שיא, אזיי אוקי, תהיה גמירה פיסית. אז מה? מה ההבדל בין זה לבין ויברטור? אדרבא, הויברטור לא מבקש כסף!

אז באשר לשאלת השאלות שלך – אני לא יכולה להנות בלי רגש. זה לא עניין של טאבויים מוסריים, לא עניין של סטיגמות, לא עניין של כלום למעט המבנה הרגשי שלי והגופני שלי. אני חושבת שזה בריא בהחלט לא להיות בעל מבנה רגשי כשלי, אבל מ'לשות, זאת אני.

את מנסה לבנות מהתשובות הכללה לגבי המין הנשי, אבל אני לא חושבת שניתן, כי אנשים בנויים שונה, גם אנשים מהסוג שאין להם זין. אם כי, ביני לבינך, הרוב... לפחות הרוב שסובב אותי, מתקשות להפריד בין הנאה גופנית נטו לבין דברים מסוימים שמתפרפרים להם בבטן ומכונים רגש.

לאור האמור, זין, לשון או שוט בתשלום הם שונים מאוד ממסז'. במסז', היצר המיני שלי לא אמור להתעורר, וגם לא צריך תנאי רגשי של הערכה כדי להנות. מסז' הוא מוצר נטו. כמו תספורת. כמו פדיקור.

ואולי מזל שכך. אני כבר חודשיים מתלבטת אם לא לרכוש את חבילת המסז'ים המוצעת בחדר הכושר הסמוך. מנהל הבנק שלי לא יסבור שזו החלטה רציונאלית. תארי לך כמה קשות היו ההתלבטויות שלי בחיים לו היתי צריכה גם לקחת החלטות בנושא רכישת חבילת ירידות או מכות בתחת. נורא ואיום.

בדיוק כפי שאמרתי
והתופעה נקראת אסטרוגן
טפו על כולנו
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 9 באפר׳ 2011

Re: פנטזיות על מקצוען -

הרמאפרודיטה • 9 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
הנה אחת, כל הזכויות שמורות לכותבת כמובן -

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=258044&blog_id=39533

כמובן שהתיאור הפיזי נשמע מרטיט,
אבל הסיטואציה עצמה לא עשתה לי את זה.
סורי.
בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011

בכוח המוח{Aion} • 10 באפר׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סורי.

את לא צריכה להצטער. אתן גם לא צריכות באמת למצוא סיבות ללמה לא, כל אחת ומה שעושה לה.
זה לא שמישהו משכנע אתכן לקנות באמת חבילת "עיסוי+ליקוק+חניה חינם ממעסה חתיך ושרירי המתמחה בלחיצות לשון על איזורים ארוגניים עד הרפיה עמוקה, ב-99 שקלים למפגש היכרות ראשון באורך של שעה מלאה."

נשים עושות היום כל כך הרבה יזיזות, כל כך הרבה סקס לא מחייב וכל כך הרבה סקס לא איכותי, והנה אנחנו מוצאים שהטענה כנגד שירות מיני בתשלום היא לא רק עלות-תועלת (שזו כבר שאלה שגם מאגדת בתוכה את כל האיזונים של היצעים וביקושים), אלא ששירות כזה לא ישים משום המנעד הרחב בין העובדה שנשים מתאהבות במי שנותן להן סקס טוב ועד לתשובה שלא יתכן שסקס בתשלום יהווה סקס טוב ומרגש.

איך אומרים?
כנראה שעוד לא בשל המועד להפיכה האמיתית..icon_smile.gif
הרמאפרודיטה

הרמאפרודיטה • 10 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סורי.

את לא צריכה להצטער. אתן גם לא צריכות באמת למצוא סיבות ללמה לא, כל אחת ומה שעושה לה.
זה לא שמישהו משכנע אתכן לקנות באמת חבילת "עיסוי+ליקוק+חניה חינם ממעסה חתיך ושרירי המתמחה בלחיצות לשון על איזורים ארוגניים עד הרפיה עמוקה, ב-99 שקלים למפגש היכרות ראשון באורך של שעה מלאה."

נשים עושות היום כל כך הרבה יזיזות, כל כך הרבה סקס לא מחייב וכל כך הרבה סקס לא איכותי, והנה אנחנו מוצאים שהטענה כנגד שירות מיני בתשלום היא לא רק עלות-תועלת (שזו כבר שאלה שגם מאגדת בתוכה את כל האיזונים של היצעים וביקושים), אלא ששירות כזה לא ישים משום המנעד הרחב בין העובדה שנשים מתאהבות במי שנותן להן סקס טוב ועד לתשובה שלא יתכן שסקס בתשלום יהווה סקס טוב ומרגש.

איך אומרים?

אני לא חושבת שזה מה שנאמר. בכל אופן לא על ידי, ולא במודע.
אני בטוחה שסקס בתשלום יהווה סקס טוב ומרגש. קיימתי יחסי מין בתשלום, מהכיוון ההפוך, והם היו טובים מרגשים והלאה.
אני אומרת שנכון לכרגע, אסטרוגן, מצריך ממני קשר רגשי מסוים לאדם כדי להיכנס איתו למיטה. כפי שנאמר - רגש הוא לאו דווקא אהבה, ובטח שלא אהבה רומנטית בהכרח. אבל יזיז זה לא ג'יגולו. זה סוג של מערכת יחסים שמעורב בה רגש, אפילו אם הוא חיבה ומשיכה בלבד.
בתשלום לא ... . . .... . . ... . ... . . ... מאותה הסיבה שסטוץ לא עושה לי את זה.
daniel222

daniel222 • 10 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סורי.

איך אומרים?

"שנשים מתאהבות במי שנותן להן סקס טוב "

אשמח לדעת למה ?
בכוח המוח{Aion}

בכוח המוח{Aion} • 10 באפר׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סורי.

איך אומרים?

"שנשים מתאהבות במי שנותן להן סקס טוב "

אשמח לדעת למה ?

אלה חלק מהטענות שהועלו, דניאלי, שאישה לא יכולה לייצר את הנתק הרגשי, או לחילופין שאם זה באמת סקס טוב, נשים מתחילות להרגיש משהו לגבר שזיין אותן כמו שצריך.
MasterKey​(שולט)
לפני 13 שנים • 11 באפר׳ 2011

ידע שווה כסף

MasterKey​(שולט) • 11 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:

ומכל הפוסט הזה לא הבנתי מי מהגברים כאן שווה כל כך עד שאישה תרצה לשלם לו בעבור מה שהוא יודע לעשות... (:

אם לא תשלמי - לא תדעי!
MasterKey​(שולט)

Re: עזבי אותי, באמ'שלך

MasterKey​(שולט) • 11 באפר׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
מ'ת מפריעה לי להתענג על הזכרונות שלי, מה? אי'פשר לסטות קצת מהעיקר, לצורך הדרמה?

icon_razz.gif

לגופו של עניין, אני בעד רכישת כל מוצר שגורם לך עונג, שמה בצד לרגע את תחושת השחיתות והסיאוב, ככל שהיא נוגעת לכך.

אלא מה, שרכישתו של עונג אנושי הופכת אותו מבחינתי לרכישתו של מוצר, ככל מוצר אחר, שעשוי לגרום עונג סתמי אבל לא כל רגש. בלי שום קשר למילים גבוהות כמו אהבה ודמוי אהבה, פנטזיה, לא אמורה לגרום לי להתרגש?.....

I'll take the Fifth, באשר לשאלתך האחרונה icon_redface.gif

Why not the First one?

למה להתפשר? לכי על איכות ושלמי בהתאם!
בכוח המוח{Aion}

Re: ידע שווה כסף

בכוח המוח{Aion} • 11 באפר׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

ומכל הפוסט הזה לא הבנתי מי מהגברים כאן שווה כל כך עד שאישה תרצה לשלם לו בעבור מה שהוא יודע לעשות... (:

אם לא תשלמי - לא תדעי!

מי אמר שאני לא משלמת, ולא יודעת?
רק אמש שילמתי 3 שקלים שלמים בעבור שירות מהסוגים המנויים לעי"ל.
האמת, עוד אין שוק, זה הזמן לנצל את המחירים שהם ממש ברצפה.

(: