לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעות לניהול פרסומים בכלוב

Bent
לפני 13 שנים • 22 בנוב׳ 2010
Bent • 22 בנוב׳ 2010
פרלין כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
ההצעה מגניבה - כמו תמיד אצלך, בנט - אך לא פרקטית לאור משאבי הזמן הפנויים לפיתוח כרגע. מה שיכול להיות מגניב, והרבה יותר פשוט, זה כפתור "הצע למגזין" שאפשר לשים בפוסטים בפורום ובבלוג.

רעיון מדליק ביותר! אני אוהבת.

וכך לעורך תהיה גישה לעוד תכנים מבלי להצטרך לחפש אותם בין כל אלפי המילים. הקוראים ילחצו על הכפתור המדובר או שבעל הבלוג עצמו?

אפשר אולי לעשות אינטרקציה בין הרעיונות. הכותב יסמן את הפוסט כמוצע למגזין והקוראים ידרגו אותו אנונימית.

(אפשר גם לשלוח אסמסים ולעשות ריאליטי בכלוב! אוי. זה יהיה נהדר. אולי נביא את אייל שני?)

רעיון נהדר, אבל הוא יטיל עוד עומס על מי שלא מצליח לשאת בנטל.

סליחה ג"ג יקירי, אבל הרעיון המקורי נועד לייצר מנגנון שיחסוך לך עבודה, את ייצרת מנגנון שיוסיף לך עבודה לאין ערוך ולא רק לאין עורך icon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 13 שנים • 22 בנוב׳ 2010
פרלין​(נשלטת){ש} • 22 בנוב׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
ההצעה מגניבה - כמו תמיד אצלך, בנט - אך לא פרקטית לאור משאבי הזמן הפנויים לפיתוח כרגע. מה שיכול להיות מגניב, והרבה יותר פשוט, זה כפתור "הצע למגזין" שאפשר לשים בפוסטים בפורום ובבלוג.

וכך לעורך תהיה גישה לעוד תכנים מבלי להצטרך לחפש אותם בין כל אלפי המילים. הקוראים ילחצו על הכפתור המדובר או שבעל הבלוג עצמו?

אפשר אולי לעשות אינטרקציה בין הרעיונות. הכותב יסמן את הפוסט כמוצע למגזין והקוראים ידרגו אותו אנונימית.

(אפשר גם לשלוח אסמסים ולעשות ריאליטי בכלוב! אוי. זה יהיה נהדר. אולי נביא את אייל שני?)

סליחה ג"ג יקירי, אבל הרעיון המקורי נועד לייצר מנגנון שיחסוך לך עבודה, את ייצרת מנגנון שיוסיף לך עבודה לאין ערוך ולא רק לאין עורך icon_smile.gif

אם העניין הוא באמת עומס על המערכת, אני מתנדבת להיות ע.עורכת. לחפש לג"ג את החומרים השווים ולעשות סינון ראשוני (מאוד) של החומר שנשלח למגזין. גם ככה אני רובצת פה שעות, לא אכפת לי לעשות משהו יעיל עם הזמן שלי.
Grey / Green
לפני 13 שנים • 23 בנוב׳ 2010
Grey / Green • 23 בנוב׳ 2010
מתנדבת! בשר טרי!

האמת היא שאם יש מתנדבת, אפילו לא צריך כפתור או שעות פיתוח. פשוט שלחי לי במייל את כל הדברים שאת קוראת והם שווים, אני אציץ בכולם.
Grey / Green
Grey / Green • 23 בנוב׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

למרבה הצער, אין כאן עומס של אייטמים לקרוא...
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 23 בנוב׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:
bent_wordsmith כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אני חושב שהבעייה שעומדת על קצה לשונם שם כולם ואינה נאמרת במפורש הינה חוסר בקריטריונים מפורשים לפרסום טקסט במגזין.

הרי יש פה הרבה טקסטים שאנשים נהנים לקרוא, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות - זה טעם אישי. האם מדובר בעברית תקינה? האם מדובר בטקסטים שהם הארד-קור בדסמ? האם באומנות שבהם? (עד כמה שניתן למדוד את זה) האם בחדשנות? האם פשוט בהיות הכותב ממין נקבה? (זה תמיד מקפיץ את כמות הקריאות, במיוחד אם רשום נשלטת בת 20), וכו'.

בהנתן סט מוגדר היטב של מדדים, יהיה קל להבין מדוע המגזין אינו מתחדש לעיתים קרובות, ויהיה קל להעביר ביקורת על מדדים כאלה אם לא ימצאו מתאימים. אחרת האמירה שאין אייטמים מוזרה לנוכח הכמות הבלתי נדלת של טקסט שנמצאת פה.
בלוסום​(לא בעסק)

אוקי... תציץ בהם -

בלוסום​(לא בעסק) • 23 בנוב׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:
מתנדבת! בשר טרי!

האמת היא שאם יש מתנדבת, אפילו לא צריך כפתור או שעות פיתוח. פשוט שלחי לי במייל את כל הדברים שאת קוראת והם שווים, אני אציץ בכולם.

ואז מה?... icon_rolleyes.gif
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
Cauchy כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

אני חושב שהבעייה שעומדת על קצה לשונם שם כולם ואינה נאמרת במפורש הינה חוסר בקריטריונים מפורשים לפרסום טקסט במגזין.

הרי יש פה הרבה טקסטים שאנשים נהנים לקרוא, חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות - זה טעם אישי. האם מדובר בעברית תקינה? האם מדובר בטקסטים שהם הארד-קור בדסמ? האם באומנות שבהם? (עד כמה שניתן למדוד את זה) האם בחדשנות? האם פשוט בהיות הכותב ממין נקבה? (זה תמיד מקפיץ את כמות הקריאות, במיוחד אם רשום נשלטת בת 20), וכו'.

בהנתן סט מוגדר היטב של מדדים, יהיה קל להבין מדוע המגזין אינו מתחדש לעיתים קרובות, ויהיה קל להעביר ביקורת על מדדים כאלה אם לא ימצאו מתאימים. אחרת האמירה שאין אייטמים מוזרה לנוכח הכמות הבלתי נדלת של טקסט שנמצאת פה.

מניסיוני, בתור אחת השופטות בתחרות הסיפורים, אני יכולה לומר שאמנם יש כמות רבה של טקסטים, אבל משהו שהוא לא אותה פנטזיה שחוקה שנכתבה ונקראה מיליון פעם במילים טיפה שונות, קצת קשה למצוא בכלוב. יש כאן כמה כותבים נהדרים כמו רצסיבי, חניבעל ועוד כמה, שמשקיעים בלמצוא את הזווית החדשה והמעניינת, אבל אצל הרוב זה "היא באה, הביאה חברות וכולן השפילו אותי יחד" או "היא ידעה שהוא מגשים לה את הפנטזיה".

עברית ניתן לתקן, ולפחות בתחרות הסיפורים לא ידענו מי כתב מה ומה הג'נדר שלו, ולכן זה לא היה קריטריון. החדשנות לטעמי היא המפתח, וקשה להשיג ממנה בכמויות גדולות.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 23 בנוב׳ 2010
Black Lotus כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:

מניסיוני, בתור אחת השופטות בתחרות הסיפורים, אני יכולה לומר שאמנם יש כמות רבה של טקסטים, אבל משהו שהוא לא אותה פנטזיה שחוקה שנכתבה ונקראה מיליון פעם במילים טיפה שונות, קצת קשה למצוא בכלוב. יש כאן כמה כותבים נהדרים כמו רצסיבי, חניבעל ועוד כמה, שמשקיעים בלמצוא את הזווית החדשה והמעניינת, אבל אצל הרוב זה "היא באה, הביאה חברות וכולן השפילו אותי יחד" או "היא ידעה שהוא מגשים לה את הפנטזיה".

עברית ניתן לתקן, ולפחות בתחרות הסיפורים לא ידענו מי כתב מה ומה הג'נדר שלו, ולכן זה לא היה קריטריון. החדשנות לטעמי היא המפתח, וקשה להשיג ממנה בכמויות גדולות.

מה היא חדשנות? בעיני חדשנות היא בסאב-טקסט ולאו דווקא בסיטואציה עצמה. ניתן לתאר את אותה העלילה עשר פעמים, ולהעביר עשר פעמים תחושות שונות. האם חייבים להעלים את קווי העלילה הרגילים על מנת להיות חדשניים? פשוט ששמתי לב שהמשותף לרוב החומר שמתפרסם הוא העדר העלילה. אני לא אומר את זה כביקורת שלילית על הטקסטים האלה, זה פשוט סגנון מסוים.

בתור כותב אני יכול לומר שכאשר אתה מגיש סיפור לתחרות סיפורים (כפי שהגשתי), לא מקבל שום תגובה (אפילו לא - ''קיבלנו'') ואין קריטריונים ברורים, אתה מפסיק לנסות.
אני יכול לתאר את התחושה שלי, אני מאמין שאחרים מחזיקים בה גם. אתה כותב, שולח, ומספר מצומצם של אנשים קובע האם מה שכתבת עובר סף מסוים או לא מבלי לתת משוב. לאחר מכן אתה מסתכל על החומר המפורסם ומנסה לעשות 'חפש את ההבדלים'. המסקנה שמגיעים אליה היא שמדובר בטעם אישי ולא במבחן כללי. כמובן שזו לא תחושה נעימה, ובמצב של המגזין היום אין את התמריץ לנסות להתברג אליו- כמות הקריאות בפורומים אינה קטנה בהרבה (במיוחד בהתחשב בעובדה ששם אתה לא מופיע בעמוד הראשי לאותו פרק זמן).

אולי המגזין צריך לתת טעימה קטנה מכל המגוון שנמצא פה, ולאפשר לקוראים להמשיך בז'אנר מסויים בבלוג האישי של הכותבים שמעניינים אותם.
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010
*מנגינה*{התווים שלו} • 24 בנוב׳ 2010
מחזקת את דבריך גמד.
שלחתי בעבר כמה חומרים למגזין.
אין לי מושג מה עלה בגורלם ואם הם ראויים לפירסום בעיני העורך.
אבל ההרגשה שהם נותרו כאבן שאין לה הופכין, לא מעודדות להמשיך לשלוח חמרים נוספים.

גם אני בעד ראיה רחבה יותר על תוכן הפירסומים.
בפירסומים האחרונים זה קרה והועלו חומרים מנקודות מבט שונות כולל כאלו עם עלילה.
מקוה שהפתיחות תימשך.
nerissa​(אחרת)
לפני 13 שנים • 24 בנוב׳ 2010
nerissa​(אחרת) • 24 בנוב׳ 2010
אחת הסיבות שנטשתי את הבלוג בדה-מרקר היתה שיטת הניקוד ההיא.

האתר הזה הוא היחידי בו אני מרגישה בטוחה ומוגנת ומאוד נהנית מפורמט הבלוגים שלו.

אני אוהבת את בנט (מאוד) אבל לא אוהבת את הרעיון.

אין ספק שהרעיון להוסיף פונקציה המאפשרת שלא "להשתתף בחגיגת הניקוד" היא חיובית מאוד אבל עדיין התחושה הזו שאתה משתתף (או לא) במרתון של "מי ראוי יותר" מכווצת לי את הבטן.

אני, אישית, מאוד לא אוהבת את זה.

אבל זה שלי, לשיקולי. אם זה יעלה אני אבחן את הדינמיקה הנוצרת בגלל זה ואז אחליט אם זה עדיין המקום בו אני רוצה את הפינה שלי ולשפוך את הקישקס מבלי שיתנו ציון או לא. יש קהל קוראים קטן וקבוע לבלוג שמגיבים או לא וכך זה בדיוק מתאים לי.

זה לגבי בלוגים.

לגבי המגזין, אם בעבר הייתי משתתפת מאוד פעילה (אם בשליחת סיפורים ושירה ואם בפינה העתיקה שכתבתי), כיוון שכיום אני לא כותבת אני לא מרגישה שיש לי זכות בכלל להגיב בנושא.

רק רוצה ניקוד קטנטן:

חניבעל! מי לייק יו ביג טיים! icon_chickkiss.gif
וגם ג'ברווקי
וגם GG

וזהו. אני שותקת icon_smile.gif