ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארגון הBDSM?

ימה​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 23 בנוב׳ 2010

ארגון הBDSM?

ימה​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2010
ארגון מס' 12 ברשימת האירגונים הצועדים.

http://themarch.org.il/

מישהו יודע מה זה?
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
ואוו!!! אני ממש מקווה שזה איזה טעות ולא גסות רוח נוספת של השמאל לנכס לעצמה קהילות שונות לאגנדה פוליטית. גם אם הם אינם רוצים.
ימה​(נשלטת)
ימה​(נשלטת) • 23 בנוב׳ 2010
TV_Eye כתב/ה:
ואוו!!! אני ממש מקווה שזה איזה טעות ולא גסות רוח נוספת של השמאל לנכס לעצמה קהילות שונות לאגנדה פוליטית. גם אם הם אינם רוצים.

הקהילה מורכבת ממספר רחב מאוד של אנדוודואלים כך שגם הקביעה שלך ש"שהם אינם רוצים" זו סוג של גסות רוח.

בכל אופן מישהו יודע מה זה האירגון הזה?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
ימה כתב/ה:
TV_Eye כתב/ה:

הקהילה מורכבת ממספר רחב מאוד של אנדוודואלים כך שגם הקביעה שלך ש"שהם אינם רוצים" זו סוג של גסות רוח.

בכל אופן מישהו יודע מה זה האירגון הזה?

אם הכוונה שם אכן לקהילה פה, זו כן גסות רוח ממעלה ראשונה.
אבל לי זה נראה יותר כמו שניים שלושה אנשים שאוהבים בדסמ שהתארגנו כדי להגדיל את הרשימה בעוד ארגון.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 23 בנוב׳ 2010
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
לי זה נראה יותר כמו שניים שלושה אנשים שאוהבים בדסמ שהתארגנו כדי להגדיל את הרשימה בעוד ארגון.

למה שניים שלושה? זה רק אני.
כן, מאז מעולם הייתי טוב בארגונים של דברים (בייחוד להזיז ממקום למקום).

אגב, כשלוחצים על הלינק של ארגון הבדס"מ הישראלי לדורותיו מגיעים לדף ריק....
לעומת זאת, כשלוחצים על הלינק של תנועה אחרת שמופיעה שם, בשם "אלמקאדסי", מגיעים לתמונה משובבת נפש של נוער ערבי הרוקד לו בעליצות על מכוניות עוברות. כנראה סוג של קבלת פנים אוהדת.

האמת, בלי לערב פוליטיקה (אני שמאלני גאה), זה באמת אקט מחוצף, לזהות קהילה שלמה עם אהדה לזכויות היושבים בעזה (אאל"ט, זה כולל גם את גלעד שליט, לא?).
היילני
היילני • 23 בנוב׳ 2010
אף אחד לא הוסיף אף אחד ללא רשות.

אנוכי, היילני, ביקשתי מהאגודה לזכויות האזרח להצטרף כגוש במצעד לזכויות האדם, היינו גוש הבדס"מ BDSM.

המצעד יתקיים ב-10 בדצמבר, יום זכויות האדם הבינלאומי - מדובר במצעד למען זכויותיה וזכויותיו של כל אדם יהיו מגדרו, מיניותו, דתו, לאומו, שיוכו אשר יהיו.

כולכםן מוזמנים/ות לצעוד כאינדיבידואלים, לצד שלט שנושא כיתוב כזה או אחר או בלעדיו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בנוב׳ 2010
היילני כתב/ה:
המצעד יתקיים ב-10 בדצמבר, יום זכויות האדם הבינלאומי - מדובר במצעד למען זכויותיה וזכויותיו של כל אדם יהיו מגדרו, מיניותו, דתו, לאומו, שיוכו אשר יהיו.

במצעד זכויות האדם הקרוב אנו, חברי עמותת גישה, נישא את דגל זכויות האדם של מליון וחצי האנשים החיים ברצועת עזה. בשל הגבלות חמורות על תנועתם, משפחות מופרדות, עובדים אינם יכולים להגיע למקומות עבודתם, סטודנטים נמנעים מלהגיע ללימודיהם והאפשרות לפתח את מערכת החינוך ומערכות אזרחיות נוספות נשללת. במילים אחרות, למיליון וחצי בני אדם נשללת הזכות לחיים נורמאליים.

icon_eek.gif

זה אותו מצעד? ואם כן, למה, היילני לא שאלת אותי טרם צירפת אותי למצעד? (כי אני בטוח שאת כל האחרים כן שאלת!) האם זה מכיוון שאני גמד?
היילני
היילני • 23 בנוב׳ 2010
גמד יקר,
במצעד צועדים גם האגודה לזכויות הפרט, ארגונים פמיניסטיים שונים, נציגים/ות מהקהילה הגאה ועוד. זכויות אדם רבות מופרות, כמה מצער, ביניהן זכויות תושבי/ות רצועת עזה. האגודה לזכויות האזרח בחרה להדגיש את הזכויות המופרות הללו, אך אין זה אומר שאילו הזכויות היחידות המופרות.
קפיש?
וכמו במצעדים אחרים בעבר, אני מייצגת את עצמי כבדס"מית. רוצה להציג בדס"מ אחר? רוצה לדבר פוליטיקה אחרת? צא/י מהארון ועשה/י שינוי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 23 בנוב׳ 2010
היילני כתב/ה:
גמד יקר,
במצעד צועדים גם האגודה לזכויות הפרט, ארגונים פמיניסטיים שונים, נציגים/ות מהקהילה הגאה ועוד. זכויות אדם רבות מופרות, כמה מצער, ביניהן זכויות תושבי/ות רצועת עזה. האגודה לזכויות האזרח בחרה להדגיש את הזכויות המופרות הללו, אך אין זה אומר שאילו הזכויות היחידות המופרות.
קפיש?
וכמו במצעדים אחרים בעבר, אני מייצגת את עצמי כבדס"מית. רוצה להציג בדס"מ אחר? רוצה לדבר פוליטיקה אחרת? צא/י מהארון ועשה/י שינוי.

זאת אומרת - אם איני רוצה לצאת מהארון, את יכולה לצרף אותי לאיזה מצעד שאת רוצה ואני יכול לקפוץ לך? כי את מי בדיוק? היילני שיצאה מהארון.

ובאיזה מאותיות ה BDSM או באיזה חוק של BDSM עובדה זאת מסתתרת?
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 23 בנוב׳ 2010
היילני
הדבר הנכון לעשות הוא להחליף את השם, בדיוק למה שאת אמרת "התא הבידיאסאמי בקהילה הלטב" או שם אחר שיהיה ברור לקומץ של קומץ, ולא לרוב האנשים שעוסקים BDSM, כמו שמשתמע עכשיו.