סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעניין מה תחשבו אחרי שתצפו, זה מה שאני חשבתי ועדיין חושבת!

Ulver
לפני 20 שנים • 1 בינו׳ 2004

דמי

Ulver • 1 בינו׳ 2004
מסכים עם כל מילה האמת
en1
en1

אמא פולניה

en1 • 1 בינו׳ 2004
דיברתי עם האמא הפולניה שלי היום בבוקר והיא סיפרה לי על תכנית מזעזעת שהיא ראתה בערוץ 10 לפני כמה ימים על איזה מועדון. היא סיפרה על כמה זה היה נורא ועוד איך הכתבה ניסתה להציג את זה כדבר נורמטיבי, אברוך צמיר.
חייכתי בליבי, לו היא ידעה מה היא גידלה בבית...
שפחה שמאוד מאוד אוהבת את המועדון הנתעב.....

ולדעתי בעניין - רוב הכתבה היתה משעממת, מה שאי אפשר לומר על העולם הזה. אבל לך תסביר בטלויזיה מה זה סאב ספייס ולמה זה כל כך ממכר?
מי שהעולם הזה עושה לו את זה אולי למחרת התחיל לעשות עם זה משהו (וגם לבקר פה באתר לדוגמה זה משהו). מי שלא, זיפזפ הלאה ואמר "אבוי".
כל עוד טוב לי איפה שאני, אהיה האחרונה שאכפת לה מה אחרים חושבים (גם אם זו אמא'לה האהובה שלי).
אניגמטית​(שולטת)

למה להתחנף למיין סטרים?

אניגמטית​(שולטת) • 1 בינו׳ 2004
יחסי שליטה הם לא במיין סטרים (גם כשהם הופכים לטרנד זמני) והם יהיו כאלה בדיוק באותה תקופה שהמשיח יגיע על חמור לבן ושכבש יעשה אהבה עם זאב. יחסית לאנדרדוגס נועזים ומרדנים, נורא חשוב לחלק מהאנשים כאן שהקהל הרחב יקבל ויאהב אותם ויחשוב שהם נורמלים.
מה אכפת לכם דמט שאיזה יוכבד מבבלי עילית תחשוב ששולטים ו/או נשלטים הם סוטים חולי נפש? אתם שלמים עם עצמכם? אתם עושים דברים באהבה ובהסכמה? זה מה שחשוב.
תמיד יהיו כאלה שיראו קטע של שליטה ויבוא להם להקיא וכאלה שיתחרמנו ויקבלו אומץ להצטרף ולהגיע למועדון ולנסות בעצמם.
יחסי ציבור? נכון וטוב מאד שיש יחסי ציבור שיביאו עוד כאלה שמפחדים למועדון.
דמויות מוקצנות? התקשורת תמיד מחפשת את המרתק ומה לעשות שהבאמצע לא מרתק.
ויוכבד המקיאה? על הסטראפ און שהוצאתי לפנסיה.
loren
loren • 1 בינו׳ 2004
המקסימום של יוכבד זה כשאומרים לה לשבת אז היא שוכבת icon_wink.gif

חשבתי שוב על הכתבה- אני מניחה שכולם שם אמרו יותר ממה שראינו. אולי את הקטעים הטובים באמת חתכו במספרי העריכה. אני גם מאוד מעריכה את ההחשפות של אותם אנשים מול המצלמה.
אבל תמיד נחשב כאחרים.