שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכות

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 29 בדצמ׳ 2003

מכות

QriS​(מתחלף) • 29 בדצמ׳ 2003
היינו הולכים מכות. מכות רצח.

המשיכה החייתית בינינו לא מצאה פורקן במין, מין לא היה זמין כמו פשוט ללכת מכות.
היה מין אבל הוא היה דווקא סטנדרטי, שמרני. את התשוקה האמיתית המתפרצת ביטאנו בסוג אחר של מגע כואב ומתוק.

היא היתה הילדה היפה שהיתה פוגעת בי ומתגרה עד שהייתי בוכה, ואני הייתי הילד שהיא אהבה יותר מדי, הילד שהשחית את נפשה לעד.

היו פעמים שהייתי בא אליה והיא היתה מכינה לי אוכל. היא היתה מקלפת את העגבניות מהקליפה הדקה שלהן ומאכילה אותי פרוסות אחת אחת והיתה מנגבת לי את הפנים ונותנת לי לשתות ואני כמו תינוק, כמו נכה, מפונק, הייתי שוכב על בטנה ומלטף את ידה החמה המיוזעת ומנשק אותה בעדינות. היינו רגועים והיא היתה שלווה כמו אי שקט ירוק בים.

היו פעמים אחרות שהייתי בא והיא היתה נסערת ומשליכה עליי כרית, אחר כך ספל, אחר כך הייתי אוחז בה, בהתחלה הייתי מנסה לרסן אותה אבל היא רק היתה מתנגדת יותר ויותר, מנסה לשחרר את ידיה מלפיתתי המתחזקת, בועטת, שורטת, נושכת. סטרתי לה. שניה רטטה שפתה ואז התכווצה בנקם והיא איגרפה את ידה ונעצה אותה בבטני. אחר כך בחזה. הייתי מעקם לה את היד, משכיב אותה על הרצפה, מצמיד אותה אל הקיר, חונק בפרק ידי את גרונה, מרתק אותה, משתלט עליה והיא היתה יורקת עליי, מקללת אותי ובוכה. שהייתי מרפה היא היתה מטיחה אותי בקיר, קופצת עליי, שורטת את פניי ובועטת בי כמו אש שהפיחו בה חמצן.

היא היתה חזקה. חזקה בגוף ובנפש.
לא יכלתי להכאיב לה די, והיא לא יכלה לדעת די מהכאב הזה.
המכות האלה היו מתוקות. הן היו סם ממכר בשבילה ובשבילי. המכות האלה היו בעצם תשוקה בוערת וסוררת. המכות האלה היו מעשה אהבים.

(רק למען הסר ספק, אין לי שום נטיה להרביץ, אני לא אלים, גדלתי עם שתי נשים בבית ועם אבא חולירע, ואם יש משהו שאני מוכן לעשות בהתנדבות בכל רגע נתון זה לסרס גבר מכה (שלא בהסכמת זוגתו, (להבדיל אלף הבדלות).).).
creamy
לפני 20 שנים • 2 בינו׳ 2004
creamy • 2 בינו׳ 2004
מתה להגיב,
אבל כל דבר שעכתוב יגלה עליי יותר מידי...
אני מאוד מתחברת, והכתיבה שלך מרגשת אותי.
העוצמות שלך מרגיעות אותי.
אתה לא גבר מכה,
אתה פשוט מכה מהלכת..... icon_lol.gif
תודה.
creamy
creamy • 2 בינו׳ 2004
וסליחה על השגיעים שלי..... icon_redface.gif
QriS​(מתחלף)
QriS​(מתחלף) • 2 בינו׳ 2004
איך בחורה אחת שאני בכלל לא מכיר יכולה לשמח אותי כל כך כמו ששימחת אותי עכשיו ?

קרימי, את אחותי לנצח. טובה ומקסימה icon_smile.gif

תודה!