אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בקשר לשיפחות בתשלום.

little buster
לפני 13 שנים • 27 בדצמ׳ 2010

שאלה בקשר לשיפחות בתשלום.

little buster • 27 בדצמ׳ 2010
אז ככה לפני הרבה מאוד זמן פרסמתי הודעה שבה סיפרתי שיש לי פטיש לדיגדוגים, ואני מתכוון טיקל טורצ'ר משמע לקשור את המדוגדגת כדי שהיא לא תוכל לברוח ולדגדג אותה באופן אינטנסיבי, לרוע המזל לא הצלחתי למצוא שום פרטנרית לעניין (כמעט בלתי אפשרית בארץ) ולאחרונה שמתי לב שיש דבר כזה שיפחות בתשלום (עד עכשיו הייתי בטוח שיש רק מלכות חיחי)

עכשיו יש לי שאלה שממש מעניינת אותי בעניין, האם בחורה שמקבלת כסף,

תיענה לכל לקוח בלי קשר לשאלה של האם היא נהנית מזה או לא?

או שגם לה יש דרישות משלה בעניין?
Brave Dwarf

Re: שאלה בקשר לשיפחות בתשלום.

Brave Dwarf • 27 בדצמ׳ 2010
little buster כתב/ה:
אז ככה לפני הרבה מאוד זמן פרסמתי הודעה שבה סיפרתי שיש לי פטיש לדיגדוגים, ואני מתכוון טיקל טורצ'ר משמע לקשור את המדוגדגת כדי שהיא לא תוכל לברוח ולדגדג אותה באופן אינטנסיבי, לרוע המזל לא הצלחתי למצוא שום פרטנרית לעניין (כמעט בלתי אפשרית בארץ) ולאחרונה שמתי לב שיש דבר כזה שיפחות בתשלום (עד עכשיו הייתי בטוח שיש רק מלכות חיחי)

עכשיו יש לי שאלה שממש מעניינת אותי בעניין, האם בחורה שמקבלת כסף,

מן הסתם כמו לכל זונה גם לה יש גבולות, אלא אם היא מחוקה לחלוטין. חלקן תעלמנה ככל שתעלה את המחיר, חלקן תשארנה טאבו. ואם השאלה היא האם זונה נהנית או לאו כי זה חשוב לך, הרי שתשובה טמונה בעובדה שזונה היא קודם כל אישה ולכן ניתן לדעת עפ"י התנהגותה. לחילופין, קח בחשבון שאין שחקניות מנוסות מהן. אחרי הכל, להבדיל משחקנית ממוצעת שמציגה הצגה אחת בשנה, הקהל שלהן מתחלף אחת לשעה. (-:
little buster
little buster • 27 בדצמ׳ 2010
אז זהו פה בדיוק ההבדל, זונות עושות את זה מלד ברירה כי הם צריכות את הכסף

בדרך כלל, אן שמישהו איכשהוא משך אותם לכל העונה, בוא נגיד ככה אין מצב שיש מישהו שנהנית, לעסוק במקצוע העתיק בספר. אבל שפחת מין מעולם BDSM

אני מניח לא עושה רק בשביל הכסף (אחרת מין הסתם הייתה הולכת לעשות משהו שברור שיש לו קהל יותר רחב, כמו כל זונה טיפוסית) אז עלתה לי המחשבה שכנראה היא גם עושה את זה בשביל ההנעה ובמקרה כזה היא לא בהכרח תיכנס לפטיש מסוים שהיא לא אוהבת
Brave Dwarf
little buster כתב/ה:
אז זהו פה בדיוק ההבדל, זונות עושות את זה מלד ברירה כי הם צריכות את הכסף

בדרך כלל, אן שמישהו איכשהוא משך אותם לכל העונה, בוא נגיד ככה אין מצב שיש מישהו שנהנית, לעסוק במקצוע העתיק בספר. אבל שפחת מין מעולם BDSM

אני מניח לא עושה רק בשביל הכסף (אחרת מין הסתם הייתה הולכת לעשות משהו שברור שיש לו קהל יותר רחב, כמו כל זונה טיפוסית) אז עלתה לי המחשבה שכנראה היא גם עושה את זה בשביל ההנעה ובמקרה כזה היא לא בהכרח תיכנס לפטיש מסוים שהיא לא אוהבת

הזונות בספר טלפונים שלי מוכנות לעשות כל מה שבא לי. כי אני יפה וחכם וכי כל מה שאני מבקש זה בדיוק מה שהן רוצות גם. סתאאאם LOL. כי אני משלם טוב. כאן היא מפרסמת שהיא כנועה ובמקום אחר - שולטת אכזרית. במקום שלישי - סוכרייה עפ"י בקשתך. בהתאם לגבולות אישיים כמובן.

רוצה לקנות אהבה ללילה? קנה. אבל קח בחשבון שזאת אהבה ללילה ושמה שעומד למכירה זאת האהבה ולא האישה.
נמש

נמש • 27 בדצמ׳ 2010
little buster כתב/ה:
...(עד עכשיו הייתי בטוח שיש רק מלכות חיחי) ...

ואני תוהה מה זה "מלכות חיחי"?
Brave Dwarf

נמש כתב/ה:
little buster כתב/ה:
...(עד עכשיו הייתי בטוח שיש רק מלכות חיחי) ...

ואני תוהה מה זה "מלכות חיחי"?

תפסיקי.
שנה חדשה חיחי חהחה. מה זה חשוב? (-:
מרים נמש ומניח בכיס.
קיפופיף​(מתחלפת)

נשלטת או מלכה

קיפופיף​(מתחלפת) • 27 בדצמ׳ 2010
סקס/פטיש בתשלום זאת זנות.
עדיף לאפסן פטיש לא ממומש בבויידם של הפנטזיות ולשכוח ממנו ,מאשר להצטרף לסטטיסטיקה האומללה של גברים נואשים ואבודים שנזקקים לשירות המזעזע הזה.
כשאתה משלם על סקס אתה משאיר אצל הזונה לא רק שטרות-אלא גם חלק מהנשמה שלך שלעולם לא תוכל להרוויח בחזרה.
לפטיש -יש תחליפים,לצלם האנוש שלך-אין.
הסאדיסט​(שולט)

שפחה בתשלום

הסאדיסט​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2010
למה שלא תמצא איזו שפחה בתשלום ופשוט תשאל אותה
לא הרבה יותר פשוט מאשר לקשקש פה?
נוריתE

Re: נשלטת או מלכה

נוריתE • 27 בדצמ׳ 2010
קיפופיף כתב/ה:
סקס/פטיש בתשלום זאת זנות.
עדיף לאפסן פטיש לא ממומש בבויידם של הפנטזיות ולשכוח ממנו ,מאשר להצטרף לסטטיסטיקה האומללה של גברים נואשים ואבודים שנזקקים לשירות המזעזע הזה.
כשאתה משלם על סקס אתה משאיר אצל הזונה לא רק שטרות-אלא גם חלק מהנשמה שלך שלעולם לא תוכל להרוויח בחזרה.
לפטיש -יש תחליפים,לצלם האנוש שלך-אין.

והיא,מאידך
משאירה מאחור,חלק מהנשמה שלה
כשהיא מקבלת,כסף.
ממש לא מעניין אותך למה ישנן נשים שמוצאות עצמן עוסקות בזה,
בסדר,בואו ,כתמיד, נלטף לגברים את האיגו
לא חשבת?למה הוא מחפש דווקא מישיהי בתשלום?כדי לממש פנטסיה?
(לא מותחת עליו ביקורת,אבל בכל זאת??)

אבל לא בזה,עסקינן
ישנם גברים שמעדיפים לשלם עבור שרותי מין,מכל סוג.
למה?תשאלי אותם
זנות,היא מוסד גברי,יש ביקוש יש היצא.
אם גברים יפסיקו לחפש ולשלם,יעבור זה,מהעולם
אבל זנות קיימת ,מתן שרותי מין עבור אתנן מכל סוג שהוא
מיום היות האדם,אדם
אבל לא בזה,עסקינן..
השאלה היתה האם שפחה בתשלום(או זונה) תעשה ה-כל בשביל כסף
רק כיהיא מקבלת כסף,
אם היא לא רוצה היא לא תבוא לא תיקח ולא ,תעשה...
(אלא אם כן,יש מאחוריה איזה גבר שחי על חשבונה...ואז,
כבר שמענו סיפורים...)
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 1 בינו׳ 2011

Re: נשלטת או מלכה

הרמאפרודיטה • 1 בינו׳ 2011
נוריתE כתב/ה:

ישנם גברים שמעדיפים לשלם עבור שרותי מין,מכל סוג.
למה?תשאלי אותם
זנות,היא מוסד גברי,יש ביקוש יש היצא.
אם גברים יפסיקו לחפש ולשלם,יעבור זה,מהעולם
אבל זנות קיימת ,מתן שרותי מין עבור אתנן מכל סוג שהוא
מיום היות האדם,אדם

צודקת. לא סתם נאמר כי זה המקצוע העתיק ביותר בעולם.
וקיפופיף -
לא כל גבר שישלם עבור מין ירגיש פתאטי, אומלל או נזקק לשירות מסוג זה. הם לא מרגישים שהם משאירים חלק מהנשמה שלהם מאחור עם השטרות. רובם למעשה מרגישים מצויין, ואין להם שום בעיה מצפונית לחזור לסדר היום לאחר מפגש בתשלום. בעיניו של קליינט, לשלם על מין זה בדיוק כמו לשלם על מזון. ההנאה שלו היא בידיעה שהנערה שייכת לו ותעשה כל מה שהוא רק רוצה, בעוד שהכסף זניח בעיניו.
זנות היא אכן מוסד גברי לחלוטין.
ואפילו נקבות הפינגווינים עוסקות בזה icon_wink.gif

little buster כתב/ה:

האם בחורה שמקבלת כסף,

בררנות היא פריבילגיה שאין לכל אחת. כל אחת עובדת בהיקף אחר. נערה אחת תעבוד במשרה מלאה, ונערה אחרת תקבל קליינט או שניים אחרי העבודה להשלמת הכנסה.
כמו בכל תחום בחיים גם בעולם הליווי יש מעמדות - יש זונה בשקל, יש זונת צמרת, וביניהם יש סקאלה רחבה של זונות ברמות שונות. ההצלחה בתחום נמדדת על פי הביקוש וההכנסה המשוערת שהנערה מצפה לה בהתאם להיקף העבודה שלה.
מן הסתם, ככל שאת מצליחה יותר ומבוקשת יותר, התעריפים שלך עולים, ואת בררנית יותר.

בעולם הבדסמ, שירותי ליווי ניתנים בתעריפים מגוחכים. נערות ליווי גובות על סשן כמעט פי שתיים ממה שהן גובות על מפגש מין רגיל (הארה: "מלכות" בתשלום הן בהרבה מקרים גם נערות ליווי "רגילות" בנוסף). זכורה לי חברה מאותה התקופה, שהייתה גובה 300 לשעה על מפגש מיני רגיל ו 500 לשעה על סשן בדסמ. ולמה זה בעצם ? בעיקר כי עבד ישלם יותר מסתם קליינט. ובניגוד לקליינט, עבד כמעט לעולם לא יחזור לאותה מלכה בתשלום (הכוונה לעבד אמיתי, לא לקליינט חובב השפלות).

תופעת מלכות בתשלום אינה הגיונית לדעתי מאחר וקיימים אלמנטים כה רבים של שליטה מלמטה בסשן שכזה, שבעיני הופכים אותו לבדיחה. כאשר גבר שילם לי הרגשתי כמו רכוש שלו, ולא כבעלים שלו. אין בכך העברת ביקורת על העדפותיו של מישהו לגשת למלכה בתשלום.
על שפחות בתשלום אמנם לא שמעתי, אבל זה נשמע דווקא מעניין (וסקסי להחריד!), עצם הרעיון שאדון קונה שפחה ועושה בה כרצונו, מה יותר שליטה מזה?
ליווי בעיני הוא מקצוע מאוד בדס"מי. בכל פעם שמקבלים קליינט זו התמסרות מסויימת אליו לפנטזיה שלו ולעונג שלו בלבד, ואין לך ברירה אחרת מלבד לדאוג לעינוגו וסיפוקו המלא בהתעלמות מלאה מצרכייך, מהסיבה הפשוטה שאת שייכת לו כל עוד המונה דופק. זו הרגשת הרכוש הכי עוצמתית שיש.
אולי רק בעיני ...