בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קריאה לצעיף אדום - תזדהה

underfoot
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010

קריאה לצעיף אדום - תזדהה

underfoot • 31 בדצמ׳ 2010
הכל נעשה במסגרת ווירטואלית ולכן גם הזיהוי יעשה במסגרת הניק המקורי (והגברי) שלך. אני חושב שזו דרישה די הוגנת, במיוחד לאור העובדה שלא הסתפקת רק בכתיבת סיפורים אלא פנית לנשלטים ועוררת פה בלאגן בזעיר-אנפין. מגיע לנו לדעת מי אתה.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 31 בדצמ׳ 2010
לא יאומן
אתה מאמין לשטויות של עצמך?
אתה מחליף וירטואילה בחיים וההיפך, מתנהל בלי כל קשר למציאות
Bent

האמת אני עם אנדר

Bent • 31 בדצמ׳ 2010
לאיש הנ"ל היה את הרצון והיכולת לבצע פרובקציה ממעלה ראשונה, עד כאן כבוד לו.

אבל הוא לקח את המשחק מספר צעדים קדימה, ניהל שיחות כשהוא מתחזה לאישה, משך מנשלטים פרטים, דיעות וסיפורים אישיים , ואני מניח שעיצבן לרגע לא רק אותי.

אני חושב שזו התנהגות די בזויה (במיוחד וזאת נאמר בהומור הקטע שבו הוא עצבן אותי).

בטח ובטח זו לא התנהגות אתית.

אני, במקום הזה, כשיש סיכוי שאדע שאכיר או אני מכיר אדם, הייתי מעדיף לדעת שהוא מסוגל לדברים מסויימים.

הייתי רוצה לדעת מי הוא כדי לפסול אותו כאפשרות למשחק, כדי לדעת שבמידה ואשאל לדעתי עליו, אוכל לענות כי לטעמי חוט השדרה המוראלי שלו מוטל בספק.

מצד שני, אילו הסיבות בדיוק שהוא לא יחשף.

בכניסה לכלוב בכול פעם שאתה מזדהה בניק אתה חותם בין השאר על

ציטוט:

•הכניסה לאתר מתבצעת לפי רצוני החופשי, ובאחריותי המלאה.
•בביקורי באתר אני מתחייב/ת לשמור על החוק לא לחבל ולא לעשות כל שימוש לרעה (כגון פירסום פרטים אישיים של משתמשים אחרים, פגיעה בפרטיות, פעילות לא חוקית מכל סוג שהוא, פגיעה בפעילות התקינה של מערכות האתר) בשרותיו האינטראקטיבים של האתר (התחברות במספר כינויים כפולים לאתר ,פורומים, לוחות מודעות, פרופיל אישי וכיו"ב).
•אני מתחייב/ת לכבד את הפרטיות וחופש הביטוי של המנויים באתר.
•ללא גריעה מן האמור לעיל אני גם מתחייב/ת לכבד במלואם את הגבולות המצויינים בפרופילים של חברי האתר, בכל התקשרות עמם באמצעות האתר או שלא באמצעות האתר.

•הכלוב הוא מועדון חברים סגור - הנהלת האתר רשאית להרחיק מהאתר משתמשים על פי שיקול דעתה הבלעדי.

לפי הרשימה המנימלית הזו ולדעתי:

יש לו אחריות.
הוא פגע באנשים, ראה אנדר כמינימום.
הוא עשה שימוש לרעה בניק הכפול שלו.
הוא לא כיבד גבולות של אנשים.

מספיק לי כדי להצטרף לקריאה של אנדר, צעיף במידה ואתה מכבד את עצמך, צא מהאנונימיות הנוחה, ופרסם מה הוא הניק הראשי שלך כאן, אז להתנצלות שלך יהיה תוקף ואם הזמן תוכל לתקן את הרושם או לתמוך בו לפי שיקולייך האישיים.

אחרת כלובי, אנא סלק אותו מכאן על כול ניקיו, בבלוג שלי ובכתבי הוא לא אורח רצוי.
קייסי
קייסי • 31 בדצמ׳ 2010
כשלתי מלהבין באיזה אופן צעיף פגע בכללי האתר באופן שמזמין הרחקה גורפת של כלובי.
הפגיעה, אם היתה כזו (ואני בספק אם לבישת זהות אלטרנטיבית לזמן מה היא באמת אקט פוגעני כל כך. אנשים כאן מסובבים בכחש ופוגעים ברגשות אחרים כמעשה של יום יום).

אז יופי, הולכנו שולל לזמן מה, קצוב למדי.
לכשעצמי, ברירת המחדל שלי היתה ותישאר מתן אמון ראשוני מלא באנשים, עד שיוכח לי אחרת. לא כל אדם יצדיק את האמון הזה, אבל נוכחתי שהרוב המכריע של האנשים שבטחתי בהם - לא הכזיבו.

מובן שהאמון הראשוני, הבסיסי, שאדם זוכה לו ממני, אינו דומה לאמון שנבנה עם הזמן, הוא אינו תחליף להכרות אישית ולעמידה במבחני חברות כאלה ואחרים שהם חלק מקשר בין-אישי אמיתי. לא וירטואלי. כל עוד אדם לא עמד בכל אלה, הוא מבחינתי חף מכל פשע, ואסרב לחשוד בו אפילו, אך הוא לא ייחשב לחבר או לאיש אמוני עדיין.
מנסיוני, באורח קסום ומופלא, גם כשלא מחפשים אותה בנרות, לאמת יש דרכים משלה להפציע תמיד.
לא צריך לאבד אמון בבני אדם רק בגלל האפשרות לקיומם של מתחזים. מכיוון שכך, גם לא צריך לקחת קשה מדי את קיומם האפשרי. הם חלק מהדינמיקה הטבעית של הדברים. רובנו טובים וישרים, חלקנו לא, והדברים תמיד מתבררים בסוף גם מבלי שנחיה את החיים בתחושת רדיפה ומצוקה מתמדת.

הקריאה הזו לחשיפתו, שמהולה באיום קטן לנידוי חברתי, משעשעת אותי. אני לא רואה שום סיבה, מבחינת צעיף, לכך שיסגיר את זהותו. מספיק שיצא מארגז התחפושות שלו באופן רשמי והפסיק להוליך שולל. למה שיירה לעצמו ברגל בנוסף? זה לא שיש לך כלים לשלוף אותו מהארון בכוח. פניה לרצון הטוב של אדם לא יכולה להיות מתובלת באיום, אם רוצים שתהיה פרודוקטיביתicon_smile.gif
שרמומית

Re: קריאה לצעיף אדום - תזדהה

שרמומית • 31 בדצמ׳ 2010
למה שיחשוף את עצמו?
זכותו שיהיה לו ניק כפול.
חוץ מזה, אם הוא היה אומר לכם מי הוא באמת, אז התיבת מסרים שלו הייתה מפוצצת בכל מיני כאלו שהיו אומרים לו "אתה חתיכת... עבדת עלינו, חכה חכה נתפוס אותך"

נו באמת.
זכותו, רצה להשתעשע, כשעבר לו, הוא חשף שהוא לא אמיתי.
זה הכל.
נילי ונילי
נילי ונילי • 31 בדצמ׳ 2010
יש לי הרגשה שפספסתי פה איזו מיני-דרמה.
על מה יצא קצף?
המלט

המלט • 31 בדצמ׳ 2010
נטלי כתב/ה:
למה שיחשוף את עצמו?
זכותו שיהיה לו ניק כפול.
חוץ מזה, אם הוא היה אומר לכם מי הוא באמת, אז התיבת מסרים שלו הייתה מפוצצת בכל מיני כאלו שהיו אומרים לו "אתה חתיכת... עבדת עלינו, חכה חכה נתפוס אותך"

נו באמת.
זה הכל.

צעיף אדום ורמאים אחרים לא כל כך מעניינים אותי אבל מה שאת אומרת כאן זה פשוט מופרך. לאף
אחד אין שום זכות שבעולם לרמות אנשים. יש הבדל גדול בין זכות לבין יכולת. זה כמו להגיד שלגנב יש זכות לנצל פירצה כי הפירצה קיימת. את קוראת לזה בקלות דעת "להשתעשע", אבל זה משום שאת לא נחשפת באופן אישי לתרמית. קראי נא את תגובתו של underheel לשרשור השכן ותגידי
בכנות אם היית מוכנה שמישהו "ישתעשע" כך כלפייך. זה הכל.
שרמומית

שרמומית • 31 בדצמ׳ 2010
המלט כתב/ה:
נטלי כתב/ה:
למה שיחשוף את עצמו?
זכותו שיהיה לו ניק כפול.

נו באמת.
זה הכל.

צעיף אדום ורמאים אחרים לא כל כך מעניינים אותי אבל מה שאת אומרת כאן זה פשוט מופרך. לאף
אחד אין שום זכות שבעולם לרמות אנשים. יש הבדל גדול בין זכות לבין יכולת. זה כמו להגיד שלגנב יש זכות לנצל פירצה כי הפירצה קיימת. את קוראת לזה בקלות דעת "להשתעשע", אבל זה משום שאת לא נחשפת באופן אישי לתרמית. קראי נא את תגובתו של underheel לשרשור השכן ותגידי
בכנות אם היית מוכנה שמישהו "ישתעשע" כך כלפייך. זה הכל.

קראתי רק את ההתחלה של פותח השרשור ולא המשכתי הלאה.
נכון, לאף אין זכות לרמות אנשים, אבל מכאן ועד להגיד לו שייחשף, זה קצת יותר מדי, לא?

לכולם יש כאן ניקים כפולים או היה להם והחליטו למחוק, זה שהוא קם ואמר "היי, אני ניק כפול ורמיתי אנשים, בלה בלה בלה" זה סבבה לגמרי, כי הוא היה יכול להמשיך ולהמשיך ולהמשיך (ושוב להמשיך) בלי שאף אחד ידע אם זה גבר מאחורי ניק של אישה.
ולא, לא הייתי מוכנה.
אבל אני לוקחת הכל בפרופורציות, כי לרשום תגובה ולהגיד לכלובי שיעיף אותו, זה ממש לא לקחת בפרופורציה כי גם אם כלובי יעיף אותו הוא יחזור בניק אחר וב IP אחר.
GlenRoth

פשוט לא מבין..

GlenRoth • 31 בדצמ׳ 2010
מאיפה החוצפה הזו להגן על זכותו של רמאי לרמות?
הוא לא פגע בך אישית? את\ה לא רואה נזק? אז שבו בשקט ואל תתערבו.

מי שכועס עליו כנראה יודע למה הוא כועס, וזכותו לקחת את הדברים באילו פרופורציות שבא לו.
מי שלא נפגע לא חייב להתערב, ובטח לא לצאת ולגונן על מעשה התרמית.

ברגעים אלה ממש, אני יודע לפחות על פרופיל אחד נוסף של גבר המתחזה לאשה.
והוא גם מצהיר ש"היא" אוהבת לקבל מתנות ו.. כסף.

אז מי שלא נפגע לא חייב לדחוף את האף. ומי שעלול להפגע מוטב לו להזהר.