ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת הפתעה - סיפור ליל סילבסטר

RIS
RIS
לפני 13 שנים • 31 בדצמ׳ 2010

מסיבת הפתעה - סיפור ליל סילבסטר

RIS • 31 בדצמ׳ 2010
.
בחושך גיששו דרכם דרך הפרוזדור שנפער מן הדלת הישנה כשנכנסו כמו לרחם מתוך הסימטא הצרה והמושלגת בואכה המדרגות הלולייניות העשויות ברזל זקן שחרק תחת רגליהם. אחרי כן הוליך אותה בתקיפות דרך עוד מסדרון חשוך ועוד דלתות כבדות שהדהדו באזניה בקצב אחד עם פעימות לבה כשידו כל הזמן לופתת חזק את עורפה עד שהגיעו אל מה שנדמָה לה כאותה עליית הגג שסיפר לה עליה.
ריח של בגדים ישנים הציף את נחיריה ותחושת רצפת העץ שנאנקה תחת הליכתם ומגע וילונות כבדים הרגיעו מעט את הצמרמורות שבעורה.
אבל היא ידעה מה עומד לקרות ונחשי פתן כבדים התפתלו בסבך במורד בטנה.
הדגדגן שלה פעם.
הוא הדליק אור עמום ועוד אחד. מאותן מנורות שטווחן קצר אך אם הבטת ישר לתוכן גילית שיש בהן כוח סינוור. מסביב למעגל האור הנמוך עמד חושך מעיק ומשהו באוויר העומד והלח הצמית אותה ונשימתה כבדה. היא נלחמה על אויר.

אחר כך הוא לקח אותה.
הוא לקח אותה בכוח ובבוטות ובגסות שהדהימו אותה, כי לא ידעה כאלה קודם.
פניו לבשו ארשת של זאב טורף ועיניו היו כה קשות עד שלא העזה להביט לתוכן.
הוא ציווה והיא צייתה, נשנקת ומרוגשת וכבושה.
היא נבעלה ונבזזה בכל אופן אפשרי, פוערת את עצמה לפקודותיו ודופקת את עצמה עבורו בכל מיני חפצים ואביזרים שציוה עליהם.
הוא היה קשה אליה וחוסר הרחמים שבלקיחתו הפך את ערוותה למעיין של בוץ רותח. המיטה חרקה והרצפה דפקה כמו מטרונום מקולקל כאשר הזדיינו בטירוף ותשוקה והוא חובט בתוכה כמו בוכנה והיא צועקת מעונג וכאב בעודו מענה את פטמותיה.
בסוף, פערה עבורו את ישבניה וכאשר חדר באכזריות ובעל את חור התחת שלה כפה על ידה להיכנס תחתיה וציוה עליה לאונן.
כשגמר, גמרה אף היא בתערובת של אנקות, אנחות כבדות וצעקות שהפחידו גם אותה.
היא צנחה תחתיה גמורה, מוכרעת ומוכנעת ומרחפת כששמעה אותו אומר משהו.
איכשהו קלטה שהוא לא מדבר אליה ונפנתה במאמץ ונשענה להביט בו, לא מבינה.
ואז, לצליל שריקות וצעקות בראבו נדלקו האורות באולם הקטן שמולם והקהל מחא כפיים בהתלהבות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 31 בדצמ׳ 2010
את מה שאני חושב על הכתיבה שלך אתה יודע מכבר (8 שנים זה די מכבר לא?)
הרעיון עצמו חם אש וכמובן וכהרגלך מוגש משל היה פיסה שנגדעה מעולם אחר. אבל אתך זה תמיד ככה, אתה תמיד טומן בכיסיך פיסות מעולם אחר.

ריס, שנה אזרחית טובה לך. אני אישית מאחל לעצמי שתשוב לכתוב תדיר, כפי שכתבת בימים ה"הם" ולך עוד זיליון פיסות מעולם אחר כדי שימשיכו להעשיר את חייך.
גם החברה כאן מנופפים אל המסך. כולם בלא יוצא מן הכלל, לזכר הימים הטובים.

רק טוב בן אדם. כוסית אחת של בורבון תהיה לחייך. מילה של גמד (-:
שלגי
שלגי • 31 בדצמ׳ 2010
(-:

איזה יופי, כמו תמיד

(אין על דומים ממושמעים, אין! - שלגי סתמי!)
Anjelina{Eliphal}
Anjelina{Eliphal} • 31 בדצמ׳ 2010
Happy New Year to You Sir Ris many good wishes of the season.

As always i secretly read your writings and always makes me smile at how much passion you display through your words.

Thank you for this with all my heart

Anjelina
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 31 בדצמ׳ 2010
תענוג להתחיל את השנה עם יצירה שלך, אדון ריס.
מאוד התרגשתי לקרוא את התיאור. אתה קוסם של רגשות.

מצטרפת לאיחוליהם של אדון אלי ושל אנג'לינה לשנה החדשה ומתגעגעת.
RIS
RIS
לפני 13 שנים • 1 בינו׳ 2011
RIS • 1 בינו׳ 2011
גמד, הכל עובר עליך והחתול השתין עליך.
כי כמו שאני אומר לך תמיד - it takes one to know one... ובמקרה שלך - אפילו הרבה יותר מזה. הכי שיש פרט, אולי, לכתיבה המופלאה של א. (לא מבית הנשיא אלא מבית הרוסי...) שאין שני לה.
וד"ש לכולם שם, המנופפים, פליטי וולגריה הזכורה לטוב...

שלגי - תודה אמיתית ואיזה כייף לדעת שישנם שם עוד "יחידי סגולה" out there ששומעים את מה שאני לוחש....

אנג'לינה - גם. ובנוסף לכל היתר - אני מרשה לעצמי מכאן (כשאף אחד לא רואה) לחבק חיבוק חם לרגל פרוס השנה האזרחית.

ופט - תענוג להתחיל את השנה האזרחית איתך גם. שהרי תמיד היית שם.
לי-אורה
לפני 13 שנים • 6 בינו׳ 2011

גם אם באחור...

לי-אורה • 6 בינו׳ 2011
כתוב מדהים
וחזק.. כתמיד...
ושתהיה שנה בערך כזו... icon_biggrin.gif