סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפור

Estraven
לפני 13 שנים • 4 בינו׳ 2011

איפור

Estraven • 4 בינו׳ 2011
יש פה מישהי (אני מתכוון ללובשת) שמתעסקת עם זה ותוכל ללמד אותי באחד על אחד או אפילו לתת טיפים בהתכתבות?
זיקית
לפני 13 שנים • 5 בינו׳ 2011

אני לא טראנס או קרוסית

זיקית • 5 בינו׳ 2011
אבל אני יכולה לתת לך טיפ או שניים על איפור בשמחה icon_smile.gif
רק אני​(נשלטת)

אם תרצה כמה טיפים אשמח לתת

רק אני​(נשלטת) • 5 בינו׳ 2011
אין לי ניסיון באיפור שכזה אבל למדתי איפור עד לא מזמן.
אם יש לך שאלות ספיצפיות אתה מוזמן לשלוח לי במסר - מה שאדע אענהicon_smile.gif
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 5 בינו׳ 2011
טרנסווסטיטים מתחלקים לשתי קבוצות מראה - רובם שמנסים להיראות כדמות נשית מופרעת ומוקצנת כמעין דראג שואו בקרנבל הגאווה, והמעט השואפים להיראות כמו נשים משכנעות.
בשביל להיראות אישה משכנעת (אין קשר ליופי) צריך להקפיד על שלושה דברים בלבד - עור, לחיים, ריסים.

פנים:
1. בסיס - עם כיסוי חריג במיוחד שיסתיר זיפים
(לאמיצים - מוצק של איל מקיאג', למשקיענים - נוזלי לפנים וגוף של מייקאפ פוראבר/נוזלי של מ.א.ק., למהדרין -סדרת דרמה קולור של קריולן, לקמצנים - מוצק של ברברה וולף)

2. פודרה שקופה/טלק לקיבוע

3. קונסילר - אין צורך, המוצרים שלעיל מספיק מוכשרים לבצע את העבודה

עיניים:
1. צלליות - לא תמיד יש טעם. תחפושת מוגזמת היא תחפושת לא משכנעת. אפשר לכסות את גלגל העין בסומק, או את זויות העין/חצי מקו העין התחתון בצללית כהה.
2. ריסים - מסקרה, והרבה. אם הריסים לא בשיא - קונים ריסים. להדביק זו בסהכ טכניקה שאין מה לפחד ממנה. ריסים זולים לא נעימים, ריסים יוקרתיים פחות לא נעימים. בכל מקרה מדובר בחוויה מתקנת. על ריסים שומרים בניקיון ובהסרה לשימוש חוזר. הסרת מסקרה עם מסיר איפור בלבד, הרבה ממנו, ולאפשר לו להמיס את החומר ולא לפשף את העין, זה גורם לנשירה.
3. עדשות צבע - הרבה קוקסינליות משתמשות בהן בעיקר למסיבות כי זה מבליט איפור ועיניים וגורם לתווי פנים גבריים מסויימים כגון לסת או אף לדהות מעט.
4. גבות - טכניקות להסתרת גבות זו הגזמה, וסירבול וזה לעולם לא נראה טבעי. ליצירת לוק דראג מכסים את הגבה בשעווה מיוחדת, אוטמים בסילר ייעודי במידת הצורך, מטייחים בשכבות מייקאפ ופודרה עד לכיסוי מלא ומציירים גבות באקריל, עפרון, או צללית.
הפתרון הטבעי יותר יהיה לסדר את הגבה עד כמה שנסבל במסגרת החיים הגבריים. לי היו גבות יחסית מלאות (יחסית לעכשיו הכוונה) בתור מתחילה, וזה דווקא יפה ואופנתי, כל עוד זה נראה טבעי ומסודר. חורים ניתן למלא בעפרון פיגמנט לגבות שלא מצריך מיומנות בשימוש.

לחיים ---------------------- > הכי חשוב.
1. הצללות עצם הלחי בצע חום מחטב מאמצע האוזן אל כיוון האף, לעצור בקו של תחילת העין.
2. סומק על תפוחי הלחיים בחיוך, לפזר מהלחי לכיוון ההצללה החומה.
3. לטשטש את שתיהן בעדינות עם טישו או צמר גפן.

שפתיים
רצוי טבעי. גלוסים, ורודים וכו. ליפסטיק בולט מדי על פרצוף גברי נראה מגוחך. לא להתפתות לאדום.
Estraven
לפני 13 שנים • 6 בינו׳ 2011
Estraven • 6 בינו׳ 2011
תודה טרנסקסית!

אני לא רוצה להראות כמו מלכת דראג מופרעת, אבל גם נשיות משכנעת היא מעבר להשגתי עם הפרצוף שאלוהים נתן לי (לא שאני איש הפיל או משהו, רק לא ממש נשי).
לצאת לרחוב בלבוש אישה זה לא בתוכניות כרגע, אז מראה אמין לחלוטין זה לא הכרחי. חשבתי על להצטלם קצת... או במידה שיהיה מפגש נוסף להתאפר לצורך המפגש. העצות לגבי הבסיס והפודרה ושמות המוצרים הספציפיים הן בדיוק מה שחיפשתי ואני אנסה אותן.

אגב, מכאן לשם הגעתי לבלוג שלך; הכתיבה שלך נהדרת.
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 7 בינו׳ 2011
הרמאפרודיטה • 7 בינו׳ 2011
אין על מה, ותודה על המחמאה.

רק אבהיר משהו קטן לפני שאגיב - תודה לכל המחמאות והתגובות בפרטי, אבל אני לא נמשכת לקרוסדרסרים, זה לא הקטע שלי וכו' ואין לי עניין להכיר כאלו. במקרה נתקלתי במודעה וכתבתי מניסיוני, ואני שמחה לשמוע שזה עזר להרבה מכם, זה הכל icon_smile.gif)))

היה ברור לי כי לא מדובר במראה שאמור לשכנע אנשים ברחוב כי מדובר באישה. רוב הסיכויים שזה בלתי אפשרי בהתחשב במצב הנוכחי. גם לי, שיחסית התברכתי בפרצוף כמעט אמין לבבא-רולה מגודלת, לקח זמן להיראות משכנעת. זה קשור במרקם העור, בהסרות שיער, בסידור גבות, בהורמונים בשיפוצים ובהזרקות. נדירות הטרנסיות שפרצופיהן לא משופצים. וככל שהגיל בשנים עולה (מבלי טיפול הורמונלי) תווי הפנים הופכים ליותר גבריים ואין דרך חזרה. לכן באופן גורף טרנסיות צעירות יותר נראות טוב יותר.

לא התכוונתי לתת הנחיות איפור ליצירה לרחוב, אלא דווקא למסיבות ותמונות. עור חלק (שנראה חלק) זה בסיס, מבנה פנים נשי יותר (עצמות לחיים) זה בסיס. ריסים מוגזמים זה בסיס. כל המוסיף גורע ומסתכן בהבהלת הסביבה.

הנחיות מאנשים שיודעים איפור מקצועי זו גם דרך טובה ללמוד. אם מדובר במאפר ששולט באומנות הדראג מה טוב ומנעים. בסיס באיפור דראג הוא הידע הכי מוצלח במהפך כזה - פיסול פנים, עצמות לחיים ואף, הצללות מעדנות ומעגלות (אפילו במחשוף).
ממליצה שלא להתעסק יותר מדי עם מאפרות נקבות. בפעמים הבודדות שהעזתי לאפשר למאפרות מקצועיות ממין נקבה לאפר אותי (עוד בימי התיכון המביכים) התוצאה הביאה אותי לדמעות. לעולם האיפור יהיה גרוטסקי למרות כוונותיהן הטובות, האינטרפרטציה שלהן פשוט שגויה, ונדירות המאפרות ששולטות באמת באמנות הדראג, זה לא תחום פופולארי.
עדיף להתייעץ עם מאפר זכר. רובם מתחנגלים וסימפתיים והאמת ... מבינים הרבה יותר כיצד להפוך
גבר לאישה. (הם התאפרו בעצמם גם אם לא יודו בזה)
ולדעתי הכי טוב - יו טיוב !!! קליפים של פקאצות שמתאפרות מול המראה (דגם על מתאפרות ולא מאפרות מישהי-המטרה היא ללמוד איפור עצמי, וחשוב לראות איך היא מתעוותת מול המראה) הן המודל הכי ראוי לחיקוי.

אני יודעת שזה מפתה ללכת עד הסוף עם הפנטזיה וישר להעמיס צבעים וליפסטיק אדום וישר להיות האישה הכי הכי הכי. אבל זה נראה רע. ההתחלה חייבת להיות רגועה. כשאני התחלתי להתאפר אי שם בגיל 13-14 התחלתי משכבות טיח של מייקאפ, גלוס וקו דקיק ביותר של אייליינר על קו הריסים. לא עפרון שחור בתוך העין, לא פרוז'קטורים של צלליות סגולות ולא שום הגזמה. עם הזמן, וזה עוד לפני שלמדתי איפור, היד התרגלה לחומרים והראש פיתח הבנה של מה מתאים לי ומה מחמיא לי. ההתחלה סתם מלחיצה, כמו כל התחלה. ללמוד ללבוש חצאיות ושמלות למשל היה לי הרבה יותר קשה. ללמוד להתלבש מחדש ולהתאים לעצמך בגד שמעולם לא ידעת איך הוא אמור להיראות עליך. זה הדבר הכי מוזר.
בכל מקרה סטיתי מהנושא. הפואנטה שלי היא שעדיף לחתור למראה הנער היפיוף והנשי-עדין, (שהוא סקסי בעיני כל מי שנמשך לקרוס) מאשר של טרנסווסטיט גרוטסקי מהתחנה המרכזית. בניסיון להיראות נשי - תשאף להיראות כמו נערה, ולא כמו פאם פאטאל. זה הרבה יותר יפה ומוצלח. איפור זו מיומנות נרכשת, ועם הזמן המיומנות תתפתח. אתה הרי בנקודת פתיחה יותר טובה משל נקבה במקרה הנל: אתה לא צ-ר-י-ך להתאפר, אתה ר-ו-צ-ה להתאפר.
הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 7 בינו׳ 2011
הרמאפרודיטה • 7 בינו׳ 2011
מתנצלת על טעויות הכתיב והניסוח הערפילאי לעיתים.
פשוט שאני קצת סובלת ממיגרנה עכשיו icon_lol.gif
SexyTranny​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011
SexyTranny​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2011
ברצוני לחזק את דברי טרנסקסית, שכתבה בצורה מעולה ומפורטת ונכונה כל כך.
איפור דראג או איפור המיועד להפוך פני גבר לאישה הוא הרבה יותר מסובך
מאיפור נשי רגיל עם המון אספקטים שונים. מה שצריך זה הרבה מוטיבציה ורצון ללמוד
ולהשתפר וגם לחקות אנשים אחרים דרך סרטים ביו טיוב כמו שאמרה טרנסקסית.

אך הרוב זה שילוב של הכל ביחד ולא רק איפור כמובן, אלא שילוב של דרך חיים נשית יותר,
לדאוג לטיפוח הגוף בכלל והפנים בפרט, איפור, נימוסין, דיבור, תנועות גוף, ודרך חשיבה.
שילוב של כל אלה יביאו לתוצאה הרבה יותר טובה אם לא משכנעת.

בהצלחה,
סנדי.
digi's foxy
לפני 13 שנים • 10 בינו׳ 2011
digi's foxy • 10 בינו׳ 2011
ראשית אני רוצה להצטרף למחמאות לטראנסקסית
בהחלט המון ידע ובהחלט מרגישים את הניסיון שניצבר עם השנים

הטיפים שלך דר אגב בעיני מתאימים גם לנשים שצורת הפנים שלהן לא מושלמת או מצב העור לא מושלם
אתן יודעות גם אם נולדנו נשים אנחנו לא תמיד מושלמות

מסכימה איתכן גם בנושא הדרך חיים

אני חייבת להודות שהרבה טראנסים מכל הסוגים לפעמים נכשלים באינטוז הקל או ביציבה
במיוחד בתחילת דרכם אבל זה כבר משהו שרחוק ממך

בנוגע ללא לקבל עצות מנשים לא יודעת עד כמה זה נכון
עם הזמן בעיני אישה יכולה לעזור לו ללמוד להתאים לעצמו צבעים יפה מאוד

וגם לעזור לו ללמוד להניח אותם נכון על העור

אחרי שאת הבסיס הוא למד מה לעשות עליו זה כבר ענין אחר

מניסיונות עבר שלי עם טראנסים וקרוסים
אישה עם ראש פתוח יכולה לתת המון עצות ולעזור המון

(ולא אני עדין לא מוצאת את עצמי נימשכת לניוש כשולטת אבל תמיד אהבתי את אומנות האיפור
ותמיד שמחה להכיר חברות חדשות )
המלאך גבריאל
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011

הרגע חזרתי מקניות :)

המלאך גבריאל • 12 בינו׳ 2011
קניתי איפור מהסופר-פארם

איי-ליינר לוריאל 57 ש"ח במבצע בימקום 95 ש"ח
קונסילר מייבלין 48 ש"ח במבצע בימקום 80 ש"ח
מייק-אפ מוצק לוריאל 87 ש"ח במבצע בימקום 145 ש"ח

סה"כ 192 ש"ח

מסכנה ...עדיף לבקש מהדיילת את כול מה שבמיבצע icon_smile.gif

אזהרה .
אל תיקנו מסתאם קולבויניקים איפור זול ללא מותג זה הבריאות של עור הפנים שלכם .

מקווה שעזרתי .