צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה ואדון HOT

פולו
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

שפחה ואדון HOT

פולו • 9 בינו׳ 2011
שפחה ואדון
כת מסתורית מאמינה שתפקיד הנשים לשרת גברים

לצפייה בסרט לחצו כאן:
http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-8875,00.html
Homelander​(שולט)

Re: שפחה ואדון HOT

Homelander​(שולט) • 9 בינו׳ 2011
פולו כתב/ה:
שפחה ואדון
כת מסתורית מאמינה שתפקיד הנשים לשרת גברים

לצפייה בסרט לחצו כאן:
http://hot.ynet.co.il/home/0,7340,L-8875,00.html

מה?! רחמנא ליצלן
משוגעים.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2011
סרט טוב.

מעורר תהיות היחסים בניהם, לא מעט נראה כמו הצגה..

אבל יותר מטריד, התגובות לסרט icon_rolleyes.gif
Homelander​(שולט)
TAKARA כתב/ה:
סרט טוב.

אני לא יודע על איזה תגובות לסרט את מדברת; נראה שאנשים פה לא ראו אותו וחבל.
עכשיו, אחרי הסרקזם- כשאשכרה ראיתי את הסרט, ובכן, זה מרתק.

בתכלס לדעתי מדובר בבחור פסיכי (אבל באמת, לא סתם על דרך הביטוי), שסחב אחריו בחורה מסכנה עם בעיות מבית שערערו אותה גם; ואכן, ככה מקימים כת.
לא ברור בכלל כפי שנאמר בנ"ל מה שם אמיתי ומה לא... אבל זה גם מאפיין של כתות רבות.
מה שכן ברור למי שרואה את בסרט ומודע לטוויסטים שמתפתחים שם- זה שזה כנראה יגמר רע מאד...

אבל זה שוב מראה שהמציאות עולה על כל דמיון ושחיים וירטואלים בהחלט יכולים להוביל אותך לטירוף גמור.
Lakshmi​(נשלטת)
אמן החושים כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
סרט טוב.

בתכלס לדעתי מדובר בבחור פסיכי (אבל באמת, לא סתם על דרך הביטוי), שסחב אחריו בחורה מסכנה עם בעיות מבית שערערו אותה גם; ואכן, ככה מקימים כת.
לא ברור בכלל כפי שנאמר בנ"ל מה שם אמיתי ומה לא... אבל זה גם מאפיין של כתות רבות.
מה שכן ברור למי שרואה את בסרט ומודע לטוויסטים שמתפתחים שם- זה שזה כנראה יגמר רע מאד...

אבל זה שוב מראה שהמציאות עולה על כל דמיון ושחיים וירטואלים בהחלט יכולים להוביל אותך לטירוף גמור.

התגובות בעמוד של הסרט, מתחת לסרט..

וכן, זה בדיוק מה שרציתי להגיד על הזוגיות שלהם
מה שכן, לא הייתי קוראת לה מסכנה, היא די מציאותית ועושה מה שטוב לה
היא רגילה לחיות ככה, כנראה שאין לה יותר מדי בעיה לחיות עם זה, ואין לה בעיה שהזוגיות שלה תראה ככה ולכן היא נכנסת לזה. (היא גם אומרת משהו בסגנון בהתחלה שהיא נוסעת אליו..)
אפשר לראות שהיא לא מונעת מעצמה לעשות מה שהיא רוצה אחרי זה שהיא מעוניינת לעבור לשולט אחר,
וגם אני לא חושבת שהיא מאמינה יותר מדי בכת הזו, היא פשוט משתפת פעולה עם זה ע"מ שהזוגיות בניהם תתקיים וזה לא נראה מפריע לה יותר מדי השגעון שלו.

אני חושבת שהחיים הוירטואלים פשוט נותנים לגיטמציה לשגעונות שכבר קיימים אצל אנשים
וזה כנראה שעיקר הסכנה של האינטרנט אצל אנשים כאלו..
Homelander​(שולט)
TAKARA כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
סרט טוב.

היא רגילה לחיות ככה, כנראה שאין לה יותר מדי בעיה לחיות עם זה, ואין לה בעיה שהזוגיות שלה תראה ככה ולכן היא נכנסת לזה. (היא גם אומרת משהו בסגנון בהתחלה שהיא נוסעת אליו..)
אפשר לראות שהיא לא מונעת מעצמה לעשות מה שהיא רוצה אחרי זה שהיא מעוניינת לעבור לשולט אחר,
וגם אני לא חושבת שהיא מאמינה יותר מדי בכת הזו, היא פשוט משתפת פעולה עם זה ע"מ שהזוגיות בניהם תתקיים וזה לא נראה מפריע לה יותר מדי השגעון שלו.

תראי, לטובת אלו שלא ראו את הסרט פה, אשתדל להגיב בזהירות לא-לחשוף דברים *אהמ*
אני מקווה שזה יהיה ברור למרות הכל:
ראשית, בהקשר שאמרתי מסכנה- דיברתי על הרקע ממנו היא באה (הרקע עליו היא בעצמה מספרת בתחילת הסרט); הרקע הזה הוביל אותה להיות כזו מעורערת.
שנית, לדעתי את חושבת שהיא בסדר- רק כי את רוצה להאמין בזה, כי גם את כמו כולנו בדרך זה או אחרת מאמינה בדרך-חיים דומה; אבל.
זה שהיא לא מדברת על דברים שלא קיימים, לא אומר שהיא שפויה יותר ממנו- בטח לא מציאותית. בכלל לדעתי את נותנת לה הרבה מאד קרדיט בזמן שלי נראה שהיא מאד טפשה; והעובדה שהיא עושה בסוף מה שהיא עושה בסוף.
שלישית, לחיות לצד בן-אדם כזה כמו שהיא חיה לידו- זה אחד הדברים הכי דביליים או משוגעים שניתן; לא אתפלא אם היא תפגע מזה בסוף לא רק נפשית, אלא פיזית. לתת לאדם כזה לשלוט בך? ועוד בטוטאליות (לפחות כמו שהם מציגים בפני המצלמות?) את באמת היית רוצה בזה? לא נראה לי...

נו וברור שהם נותנים לגיטימציה, מציתים את השגעונות, אבל כשזה לא היה הם זה אלו היו דברים אחרים.
במקרה הזה ספציפית, אני מדבר על מה שזה אשכרה עושה לאנשים בודדים עם עבר מפוקפק או סתם רקע לא כ"כ מוצלח... את הסיפור הזה אני לא בטוח שמשהו אחר היה יכול לתבוע באותו 'אדון'
שרמומית

Re: שפחה ואדון HOT

שרמומית • 9 בינו׳ 2011
אה, זה הסרט הזה !

לורד ואני ראינו אותו מלפני כמה חודשים.
נראה לי שאני הייתי בשוק יותר ממנו...
Lakshmi​(נשלטת)
אמן החושים כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
TAKARA כתב/ה:
סרט טוב.

תראי, לטובת אלו שלא ראו את הסרט פה, אשתדל להגיב בזהירות לא-לחשוף דברים *אהמ*
אני מקווה שזה יהיה ברור למרות הכל:
ראשית, בהקשר שאמרתי מסכנה- דיברתי על הרקע ממנו היא באה (הרקע עליו היא בעצמה מספרת בתחילת הסרט); הרקע הזה הוביל אותה להיות כזו מעורערת.
שנית, לדעתי את חושבת שהיא בסדר- רק כי את רוצה להאמין בזה, כי גם את כמו כולנו בדרך זה או אחרת מאמינה בדרך-חיים דומה; אבל.
זה שהיא לא מדברת על דברים שלא קיימים, לא אומר שהיא שפויה יותר ממנו- בטח לא מציאותית. בכלל לדעתי את נותנת לה הרבה מאד קרדיט בזמן שלי נראה שהיא מאד טפשה; והעובדה שהיא עושה בסוף מה שהיא עושה בסוף.
שלישית, לחיות לצד בן-אדם כזה כמו שהיא חיה לידו- זה אחד הדברים הכי דביליים או משוגעים שניתן; לא אתפלא אם היא תפגע מזה בסוף לא רק נפשית, אלא פיזית. לתת לאדם כזה לשלוט בך? ועוד בטוטאליות (לפחות כמו שהם מציגים בפני המצלמות?) את באמת היית רוצה בזה? לא נראה לי...

נו וברור שהם נותנים לגיטימציה, מציתים את השגעונות, אבל כשזה לא היה הם זה אלו היו דברים אחרים.
במקרה הזה ספציפית, אני מדבר על מה שזה אשכרה עושה לאנשים בודדים עם עבר מפוקפק או סתם רקע לא כ"כ מוצלח... את הסיפור הזה אני לא בטוח שמשהו אחר היה יכול לתבוע באותו 'אדון'

גם אני לא חושבת שהצעדים שהיא עשתה נכונים או בריאים במיוחד
בטח לא כאלו שאני הייתי בוחרת לעצמי
אבל על פניו,נראה שהיא מודעת להחלטות ולהשלכות של אותן החלטות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 בינו׳ 2011
לא רואה בעיה.
הבחור מחוק מבחינה שכלית ונפשית כמדומני וזקוק דחוף לחזיה אבל חוץ מזה מה הבעיה?
הוא לא עושה דבר שלא עושים בכלוב וגם היא לא. הבסיס הוא אותו בסיס.
הכירו באינטרנט, נפגשו, עשו ילד. במה זה שונה מאלו שנפגשו בצ'אט של הכלוב? היא כורעת על הברכיים, מכינה לו קפה ושומעת בקולו. הבית מבולגן, היא מבשלת תפוחי אדמה לא מקולפים ולא היה מזיק לה לבקר אצל הספר. הם די תואמים זה את זו ואת ה- BDsM שלהם כפי שהוא מוחצן.

אז מה? מה הבעיה?
Homelander​(שולט)
Brave Dwarf כתב/ה:
לא רואה בעיה.
הבחור מחוק מבחינה שכלית ונפשית כמדומני וזקוק דחוף לחזיה אבל חוץ מזה מה הבעיה?
הוא לא עושה דבר שלא עושים בכלוב וגם היא לא. הבסיס הוא אותו בסיס.
הכירו באינטרנט, נפגשו, עשו ילד. במה זה שונה מאלו שנפגשו בצ'אט של הכלוב? היא כורעת על הברכיים, מכינה לו קפה ושומעת בקולו. הבית מבולגן, היא מבשלת תפוחי אדמה לא מקולפים ולא היה מזיק לה לבקר אצל הספר. הם די תואמים זה את זו ואת ה- BDsM שלהם כפי שהוא מוחצן.

אז מה? מה הבעיה?

טוב, אם כבר גיליתם לכולם את הסוף:
אז ראשית, תזכור שלא ראית אפילו סשן אחד שלהם... לך תדע מה הוא עושה לה שם; אם איך שהוא רץ להרביץ מכות לאיזה נהג באמצע הכביש- יכול להיות שזה לא משהו.
שנית, אם תשים לב, ככל שהזמן עובר, המצב שלו רק מחמיר, בבירור... לך תדע מה יעלה בגורלו של הילד הזה אם ככה.
שלישית, הוא לא נראה שונה מכל בעל מכה... זה שהוא קורא לעצמו "אדון" זה רק תירוץ; וזה שהיא כמו הרבה נשים מוכות נשארת שם כי "היא אוהבת אותו", גם זה לא משהו מפתיע.

ולבסוף התיאור שתיארת את הבית, רק מחזק את התמונה הרעה הכללית. בית-מוזנח ועוד כאשר יש שפחה כזו "צייתנית ומתמסרת בנמצא"- זה תמיד סימן שמשהו לא מתפקד כראוי.