בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצורך בניקיון

underfoot
לפני 13 שנים • 9 בינו׳ 2011

הצורך בניקיון

underfoot • 9 בינו׳ 2011
מרכזיותה של מלאכת הניקוי בפרקטיקה המינית המועדפת עלי אינה גורמת לי לחשוב יותר מדי בדרך כלל, אני פשוט מלקק את סוליית הנעל או איזה חור מלוכלך בידיעה מלאה שאני מנקה דבר מה ועצם פעולת הניקוי זורה מלח על פצעי הכואבים וכך אני מגיע לסיפוק. אך מה עומד מאחורי הניקיון הזה, ומהו הצורך בסוליות נעל נקיות, ולמה לנקות למישהי את התחת שלה זה אלף אלפי הבדלות מרימינג וונילי.

הניקיון הוא בסך הכל עוד סוכן פרובוקטור שנשלח לשטח המלחמה בכדי לעורר קצת שדים ולנסות לייצר השפלה יש מאין, הרי ניקוי אבריה של האישה או אפילו חפציה, בעיקר כאשר מדובר בנעליה, אינו באמת נדרש לאישה, היא הרי נקייה מאוד והיגיינית מעצמה ואין לה צורך שינקו אותה. וגם כאשר עולה הצורך בשירות אישי של ניקיון הגוף היא תעדיף לרוב להשתמש במגבון לח או שתקפוץ למקלחת ושם תסוך את גופה הענוג במים חמים וסבון, תכשירים שכוחם עולה לאין שיעור על כוחה של לשון, שכן הם נולדו לתוך תפקיד הניקוי לעומת הלשון שנולדה בשביל ללקק גלידה ולתת נשיקות צרפתיות. ולגבי ליקוק נעליה של האישה, גם כאן קיימים אמצעים יעילים הרבה יותר לצחצוח מאשר לשונו של בן האנוש, ולגבי הצורך לנקות את סוליות הנעל אטען שאין כאן באמת שום צורך אמתי בניקיון אלא צורך שהוא במהותו ציורי, שכן הוא מצייר תמונה שמעניקה לרבים מהקוראים כאן ריגושים מיניים עזים.

אני בכוונה רוצה להפריד בין שירותי ניקיון גופניים שמהותם מפגש בין המנקה לבין גופה של האישה הנערצת עליו (וגם הנעל היא חלק מגופה), לבין שירותי ניקיון של עבדי ניקיון למיניהם שבהם המפגש הוא בעיקר בין המנקה לבין הסקוטש, הדלי והסחבה שנמצאים בבעלותה של אותה נערצת. שירותי הניקיון הגופניים הם מבחינתי אבן יסוד במיניות המועדפת עלי ואילו ניקיון הבית נתפס אצלי כחלק ממסגרת כללית יותר של שירות שבה הניקיון עצמו אינו מהווה את הפעילות המינית עצמה אלא סוג של מכשיר ליצירת מתח ותרומה לנרטיב. ניקוי הבית אינו מפרק את מושג הניקיון שכן הוא עושה שימוש בכלים מסורתיים וממלא אחר הפונקציה המקורית של הניקיון.

שפת הגוף של פעולת הניקיון מדגישה את הצורך של המנקה להפוך את הניקוי לפעולה שמבזה אותו ומאדירה את מושא ניקיונו ולכן הוא נשכב על הגב בשלב זה או אחר והופך לסמרטוט רצפה. זאת אומרת שלא זאת בלבד שהעביר את עצמו ממדרגת אדם למדרגת מכשיר ניקוי, גם בתוך ההיררכיה הפנימית של פעולות הניקוי הוא מוצא את עצמו לצידם של האמצעים הכי נחותים - סמרטוט הרצפה, המברשת לניקוי האסלה, פח-האשפה ואפילו אבן המדרכה עליה מנגבים את המגפיים בכדי להוריד את הבוץ מהסוליות.

השכיבה על הגב מתחת לאישה הנהדרת מאפשרת למנקה לחוש גם שאין הוא שותף פעיל לתהליך הפיכתו מאדם לסחבה, הוא הרי פשוט שוכב שם לתומו ושלא מרצונו מנגבים על פניו סוליית נעל ומורחים על פיו ואפיו את זוהמת החוצות תוך כדי שצוחקים עליו. ואחרי שניגבה על פניו את נעליה וחלצה את נעליה וגרביה, מחליטה האישה שהגיעה השעה לניקוי אינטימי ובעוד המנקה שכוב על גבו עם לשונו היבשה היא מסירה את תחתוניה ומתיישבת על פניו כך שיוכל להמשיך ולנקות אותה. היא מיטיבה את ישיבתה כך שחור הרקטום שלה מוחץ את אפו, חשוב לה להעניק למנקה את העצמה הרגשית הגלומה בריחה של הזוהמה שכן היא דרושה למלאכת הניקוי שאחרת יתדרדרו יחסיהם לבנאליות המוכרת של החיים. פה לא מנקים בשביל הניקיון עצמו אלא בשביל ערכים נעלים יותר וחשובים יותר עם עומק רגשי, מסירות אין קץ ותחושת שליחות. וכאשר עובר החריץ הטבעתי ונמתח מעל פיו של המנקה הוא חורץ את לשונו וסופג את מלוא משקלם של הישבנים, פניו נמעכות ונשימתו נעתקת והוא מגייס את כל שרירי גופו ואף את אבריו הפנימיים בשאיפה להפוך את לשונו לארוכה יותר, להיכנס פנימה עמוק יותר, לנקות ניקוי יסודי ושקדני. והוא חורץ את לשונו ומותח אותה בניסיון נואש לסלק כל זוהמה שהיא מתוך גופה של האישה ולהעבירה אליו, הכפשתו תורמת לטוהרה של האישה והדבר מכה בו בעצמה ומביא אותו לשיאים מוכרים ואוהבים של רגש. אור לבן וזוהר מכה בעיניו והוא לרגעים ספורים צף בתוך הוויה שמימית של אופוריה ותחושת חום נעימה וריגוש מסעיר.
כלבלב אנושי

סחטיין על ההשקעה....

כלבלב אנושי • 9 בינו׳ 2011
ועל כך נאמר - כל המוסיף גורע icon_smile.gif))

אני אישית חולה על ליקוק כפות רגליים ענוגות של הגבירה...

לגבי פי הטבעת...
אני פשוט יכול לגמור (רק) מהריח....
עונש עבורי -
זה להריח את פי הטבעת לאחר שהגבירה עשתה מקלחת וניקתה
את ישבנה המלכותי icon_smile.gif))

סוטה שכמוני...
קייסי
קייסי • 9 בינו׳ 2011
אני מניחה שהפוסט הזה נועד לחילוץ תובנה כלשהי לגבי השפלה ביחסי פאמדום.
אך אויה, שטחית שכמוני, אותי התיאור הזה הדליק בטירוף. בעיקר חריצת הלשון המאומצת שנועדה להאריך את אביזר הניקוי ולהחדירו עמוק יותר. פורנו משובח מבחינתי. מצטערת.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 9 בינו׳ 2011
זה משפיל? זה שאותו אדם שהביא עצמו למדרגת תת אדם וכהגדרתך "הוא מוצא את עצמו לצידם של האמצעים הכי נחותים - סמרטוט הרצפה" הרי שכעבור זמן אפילו בעיניו רגעים אלו הופכים להיות פרס הע(ו)בד המצטיין בעיני גבירתו. עד שעל מנת לזכות ברגעי חסד אלו הוא יתמיד בעבודתו ויגיד לעצמו שאם רק יבצע את המטלות אותם או לפחות את חלקן אין הוא מחבב כלל וכלל הוא יזכה באותו פרס.
ואוי לפרס שבעיני אחרים הוא סמל ביזויו של האדם : להיות סחבה.
היש משפיל יותר מזה?
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 9 בינו׳ 2011
אני עבד למלכה מדהימה.
אני עבד בית, אני מנקה את ביתה, עושה כביסה, מקפל בגדים וכו' וכו'.
בקיצור, אני עושה את עבודות הבית של מלכתי.

אני יכול להגיד לך מניסיון אישי.
עומד לי בטירוף שאני מנקה את הבית.
זה כל כך מחרמן אותי, זה כל כך עושה לי את זה.

אין דבר שיותר מחרמן אותי ומדליק אותי לנקות את הבית, לעשות ספונג'ה עם ריח נעים.
לדמיין את מלכתי נכנסת הביתה, מכינה לה כוס קפה ופשוט יושבת לה בכיף שלה על הספה ונהינת מהריח והניקיון ולא צריכה לעשות כלום.

אל נא תשלול את נושא עבודות הבית.
זה תענוג אמיתי.
Dunbar{Supreme93}
לפני 13 שנים • 11 בינו׳ 2011
Dunbar{Supreme93} • 11 בינו׳ 2011
איפה ראיתם שלילה כאן?
לילימיי​(שולטת)
לפני 13 שנים • 12 בינו׳ 2011

מגע.

לילימיי​(שולטת) • 12 בינו׳ 2011

זה הכל עיניין של מגע, לדעתי.
הצורך האנושי בו...
הרבה יותר ממה שמוכנים להודות.
עבד נקיון גופני, מלטף אותה.
עבד נקיון סביבתי, מלטף את חפציה.

ולשניהם, הריגוש
הוא עצום.
Bullitt​(נשלט)
לפני 13 שנים • 22 בינו׳ 2011
Bullitt​(נשלט) • 22 בינו׳ 2011
אני נהנה לנקות.
אני נהנה להריח את ריחה המענג מבגדייה.
אני נהנה מעצם המחשבה ברמת הנתאה בהגיעה הביתה לבית מסודר ומטופח.
אני נהנה להעניק מסאג' לכפותת רגלייה לקראת שינה ואחרי יום עבודה ארוך וקשה.
אני נהנה מהעובדה שהיא לא צריכה לשטוף כלים.
אני נהנה מהעבודה שהיא לא צריכה להוריד את הזבל.
אני נהנה מהעובדה שהיא לא צריכה לנקות את הבית.

אני נהנה מהעובדה שהיא סומכת עלי.
שהיא יודדעת שאם היא אומרת לי משהו, זה יבוצע עד לכליל השלמות.
שהיא יודעת שהיא לא צריכה לצעוק, לא צריכה לעניש, לא צריכה לכעוס, כי דברים ייעשו ואם לא נעשו אזי יש סיבה הגיוניות ובריאה מאחורייה.
אני נהנה מהביטחון שהיא נותנת בי, מהביטחון שהיא נוטעת בי.