בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מגיע לנשלט?

digi's foxy
לפני 13 שנים • 10 בינו׳ 2011

מה מגיע לנשלט?

digi's foxy • 10 בינו׳ 2011
מה מגיע להם?

אני יודעת שרגילים פה בעיקר לכתוב על : מה נשלט אמור לתת לנו המלכות.
מה לנו מגיע כמלכות שולטות ועוד כאלו וכאלו תארים שונים שאנו לוקחות לעצמנו.
אבל בואו רגע אחד נעצור ונחשוב, מה באמת מגיע לאותו נשלט בתמורה .
וכן אני יודעת שעוד יקומו זעקות שבר על זה שלא מגיע להם שום דבר, אבל ברצינות אתן באמת חושבות שהם עושים את זה כי הם לא מצפים לדבר בתמורה? אז אפשר לומר שהם מקבלים סיפוק מיני אבל על סיפוק מיני בלבד אי אפשר באמת לבנות מערכת יחסים כל שהיא שתחזיק לאורך זמן.
ונכון לא כולנו מחפשות כאלו אבל לאלו שבינינו שכן חשבתן פעם מה מגיע להם באמת?

אז כן אני יודעת שכמו מספר הנשים פה יש לפחות כפול דעות
אבל כאן אמנה את דעותיי האישיות והן אינן מחיבות אף אחת פרט לי, אבל אני מאמינה שבלחלוק דעות אפשר ללמוד מכל הסביבה ואשמח לכבל כתגובה דעות של אחרות.

אז כך:

אני רואה בנשלט שלי הרכוש הכי יקר שיש לי. וכך אני גם מתייחסת עליו.
אני שומרת עליו מכל משמר כי אני מאמינה שאי אפשר לשחק בצעצוע שבור.
ואם אני מקבלת אלי נשלט אני רואה בו גם מחויבות שלי כלפיו והכי חשוב אחריות.
הוא נותן לי את עצמו את כולו ולכן אני מקבלת עליו אחריות.
וזו הסיבה שאני כל כך בררנית בבחירת נשלט כי אני בררנית בנוגע למי שאני פורסת עליו חסות.
מה זה אומר לגבי מה אני מצפה ממנו זה סיפור לפעם אחרת. כאן אני מצינת מה זה אומר לגבי מה אני מצפה מעצמי, אילו תחושות אני רוצה שיתעוררו בי בזכות היותו נשלט שלי ומה אני מרגישה שיוצא לי
ממה שאני נותנת לו.

כאשר נשלט הופך שלי הדבר הראשון בעייני שקורא הוא שאני מקבלת אחריות עליו. אני אהיה שם מולו ובשבילו בכל רגע שיהיה חייב אותי בכל משבר, אני אהיה עבורו אי של יציבות ומקום בטוח להיות הוא עצמו.
אני רוצה להיות מישהי שהוא תמיד ידעה שהוא יכול להיות שלם עם עצמו מולה ושידע שהיא תקבל אותו דבר ראשון כמו שהו. אישית אני לא מאמינה בשינויים גדולים בו כי הרי מה שמשך אותי אליו מלכתחילה היה מי שהוא. לכן כל מה שאני שואפת אליו הוא לעמוד שם ולעזור לו להגיע למי שהוא רוצה להיות עמוק בפנים, כמו שהוא עומד שם לצידי ורואה אותי משתנה אני רואה אותו משתנה ושנינו מהווים חלק כזה או אחר במהלכי השינוי אחת של השני.
אני משייפת אותו כמו יהלום יקר בשיא הזהירות שלי מורידה את המינימום האפשרי כדי לכבל את האיכות הגבוהה ביותר .

אני כשולטת רואה את האחריות שלי כלפיו כמגן אנושי שלו שתפקידו לשמור ולעטוף אותו ולהוות חוצץ גם אם זמני בינו לבין העולם החיצוני. אני רוצה להרים אותו למלה הכי גבוהה שאני יכולה ומספיק לי רק להיות שם לצידו כשהוא שם מרחף לו בין המציאות לעולם אחר. אני אוהבת לראות את המבט הזה שלו בעיניים, אוהבת לראות את המבוכה וההפתעה כשמשהו חדש קורה לו, אני פשוט נהנית לראות אותו ברגעים האלו כשהוא מרגיש במקום אחר ואוהבת לא פחות לראות את המבט הזה שלו ברגעים כשהוא חוזר אלי משם ויודע שהוא היה מוגן לעורך כל הדרך. אוהבת גם להרגיש את הביטחון שלו ואוהבת להרגיש שאני שווה את זה שהוא בוטח בי לדעת שלמרות הריגוש והפחד רגע לפני הוא יקפוץ עבורי מהמקום הכי גבוהה רק כי הוא יודע שאני לא אתן לו לעשות את זה בלי להיות בטוחה שהוא יצא מזה ללא פגע. אני אוהבת לקחת אותו לקצה הצוק ולדעת שלעולם לא אתן לו ליפול ממנו בטעות.

ישנם רגשות שמאוד חשובים לי. אשר אם הם לא יתקיימו בי בזכות הנשלט שעומד מולי לא אוכל לקחת שליטה עליו לא קבועה במערכת יחסים ולא מזדמנת בסשן חד פעמי והאמינו לי שניסיתי.
חייבת אהבה מסוג כל שהוא חברות ידידות זוגית אימהית וכו אהבה כל שהיא רגשי חיבה. אני צריכה שהוא יצליח לעורר בי דאגה מטורפת לו ולביטחון שלו כזו שתגרום לי לזנק מהעור שלי להגנתו, איזה שהו אינסטינקט בסיסי שלי לשמור עליו מכל רע. ואני רוצה תמיד צורך עז לחבק ולעטוף אותו הצורך להיות איתו קודם כל רכה ורק אחר כך הקשיחות תיולד בי מתוך הרכות הצורך להדרי ולכוון מהמקום של הלגונן עליו יגיעו גם והכול יגיע למקומו לאט ובטבעיות

בלי כל אלו הדברים האלו שבעיני הם האחריות שלי כלפני הנשלט יהפכו למעיקים ומציקים וממקום של הנאה הדדית וטוב הדדי הם יהפכו את הקשר למעיק עבורי ולא נעים ואז אני פשוט לא ארצה להיות בו
וזה אומר שאני אוציא את עצמי ממני כי בסופו של דבר כמו כל אדם טיפוסי הטוב האישי שלי בא כמעט תמיד קודם לפעמים בסוף קשר זוגי אשאר בידידות לפעמים לא ולפעמים כמו שכבר קרה לי בעבר אני אכיר אדם שיהיה לי לאחד אם לא החבר הכי טוב של חיי
אבל אלו בהחלט הדברים העיקריים שאני מצפה מעצמי בתוך קשר בדסמי כזה או אחר

מוקדש
(מי שצריכים לדעת למי יודעים)
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 10 בינו׳ 2011
קודם כול ...כול הכבוד על הנושא
באמת שזה נושא שצריך לעלות
אבל מה השטויות האלו ??? למה לחפור ???
כאילו סבבה מה נישלט רוצה ...
כולה אהבה בדיוק כמו שהוא נותן .
שתתייחס אליו כאל בן אדם ...שתבין שמעבר לשליטה זו מערכת זוגית לכול דבר .
שלא תשקר שלא תרים תאף ותשחק אותה סנובית שלא תזלזל ...
ושהשליטה לא תעלה לה לראש בחיי היום יום .

כול הדברים הנ"ל אמורים להיות בכול מערכת ייחסים בריאה :

א ...שלא ייהיו ציפיות גבוהות לא לנסות לשנות את הבן זוג ברמה גבוהה
לנסות להישתדל לקבל אחד את השני למרות החסרונות .

ב....שנדבר ואחד עם השני בכול מה שעובר עלינו בחיים .
ג...שנגלה רגשות אחד לשני מידיי פעם ועדיף לעיתים קרובות .
ד...שנרגיש חופשיים להיות בייחד .

כול התשובות חייבות להיות נכונות על מנת שהקשר יצליח icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 10 בינו׳ 2011
זנזונת ליליאן כתב/ה:

זה לא לחפור. לא אהבתי את הגישה שלך, ליליאן.

זה לא מובן מאליו כי יש פה אסכולה שלמה של שולטים ושולטות, שטוענים לשליטה מלמטה על כל פיפס שהנשלט/ת מנסה להביע. תאמין לי שזה מאוד לא נעים להגיע ממקום כזה, שכל רגש וכל ניואנס שאת מנסה להביע נקרא "שליטה מלמטה" ובזים לך עליו.

כדי להגיע מהמקום של ליידי דיגי ועוד קומץ מועט שאני מכירה, צריך בטחון עצמי בכמויות. אין יותר מדי "שולטים" שמגיעים מהמקום הזה, שמגיעים לשליטה מהמקום הנקי, הטוב, המצמיח והמטפח.

הלוואי ועוד ירבו כמוהם, הלוואי ועוד ירבו כמוך, ליידי דיגי icon_smile.gif

אהבתי כל מילה, למרות שזה נראה "מובן מאליו" - צריך שמישהו יגיד את זה... icon_smile.gif תודה לך.
Efrati​(שולטת)
לפני 13 שנים • 11 בינו׳ 2011

מהמקום של מה היה ומה עכשיו

Efrati​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
מה לתת לנשלט
היה?
למה מה זאת אומרת בכך שהוא קיבל את הזכות לשרת אותי הוא קיבל לא?
מי הוא בכלל?

היום
נשלט בעיניי היום הוא אדם עם המון כח ואומץ
האומץ להתמסר כולו בנפשו ובגופו לשולט
זו זכות מבחינת הנשלט
אבל לא
הזכות היא של השולט
הזכות שמישהו כה אמיץ בחר בו לתת לו את נפשו וגופו
אז להעריץ את הנשלט על האומץ
לאהוב את הנשלט על היותו ועל התמסרותו
ולהזכיר לו רגע רגע עד כמה אתה השולט רוצה בו ומודה לו שהוא שלך

הגרוש וחצי שלי מהמקום שלי
נכתב בלשון זכר אבל...
לא יודעת ככה יצא
היולי
היולי • 11 בינו׳ 2011
חתולה פושטקית כתב/ה:
זנזונת ליליאן כתב/ה:

זה לא מובן מאליו כי יש פה אסכולה שלמה של שולטים ושולטות, שטוענים לשליטה מלמטה על כל פיפס שהנשלט/ת מנסה להביע. תאמין לי שזה מאוד לא נעים להגיע ממקום כזה, שכל רגש וכל ניואנס שאת מנסה להביע נקרא "שליטה מלמטה" ובזים לך עליו.

כדי להגיע מהמקום של ליידי דיגי ועוד קומץ מועט שאני מכירה, צריך בטחון עצמי בכמויות. אין יותר מדי "שולטים" שמגיעים מהמקום הזה, שמגיעים לשליטה מהמקום הנקי, הטוב, המצמיח והמטפח.

אהבתי כל מילה, למרות שזה נראה "מובן מאליו" - צריך שמישהו יגיד את זה... icon_smile.gif תודה לך.

באופן אישי , אני מסכימה עם דעותיה של ליידי דיגי , אפשר לומר לחלוטין! icon_wink.gif
חתוליקית , לא עשיתי סקר ולכן איני יודעת האם ישנו קומץ או רוב החושבים כך או אחרת ואין זה חשוב באמת כאשר מדובר במגוון דעות ובמקום שאמור להכיל מגוון דעות ואנשים

לצורך הדיון , המשפט "מין מצא (או ימצא) את מינו" מקבל כאן משמעות בהירה יותר וטוב שכך משום שבסופו של דבר , קשר שליטה יציב יתקיים כאשר ישנו חיבור בין צרכים זהים(ממקומות שונים כמובן) ואפשר לקרוא לזה גם - חיבור בין "סוגי שליטה" (:
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2011
הליידי כתב/ה:
חתולה פושטקית כתב/ה:
זנזונת ליליאן כתב/ה:

באופן אישי , אני מסכימה עם דעותיה של ליידי דיגי , אפשר לומר לחלוטין! icon_wink.gif
חתוליקית , לא עשיתי סקר ולכן איני יודעת האם ישנו קומץ או רוב החושבים כך או אחרת ואין זה חשוב באמת כאשר מדובר במגוון דעות ובמקום שאמור להכיל מגוון דעות ואנשים

לצורך הדיון , המשפט "מין מצא (או ימצא) את מינו" מקבל כאן משמעות בהירה יותר וטוב שכך משום שבסופו של דבר , קשר שליטה יציב יתקיים כאשר ישנו חיבור בין צרכים זהים(ממקומות שונים כמובן) ואפשר לקרוא לזה גם - חיבור בין "סוגי שליטה" (:

נו, אמרתי - "קומץ מובחר"... icon_wink.gif
אוהב נשים24
אוהב נשים24 • 11 בינו׳ 2011
ליידי דיגי, כרגיל את מדימה אותי בגישתך (רק לטובה).
הייתי מוסיף שהנשלט רוצה לקבל בתמורה סיפוק של המלכה לדעת שהוא הוא (או בעזרתו) זה שמצליח להביא אותה לגבהים אחרים. ועל ידי זה לקבל את ההרגשה שכל כך חשובה לכל אחד בקשר, שהוא מיוחד.
אני לא חושב שמה שאמרת מובן מאליו, גם לא ביחסים ונילים לחלוטין ומעטים האנשים שתופסים את תפקיד שכזה במערכת הזוגית. לצערי חלק גדול מהזוגות זה פשוט פחד טהור מלהיות לבד.
בלוסום​(לא בעסק)

מהגיגי ליבה של נשלטת - מה שחשוב לי הוא

לדעת שגאים בי.

לדעת שאני אהיה שייכת, משוייכת. לדעת שלמישהו יהיה אכפת ממני מספיק שהוא יקדיש את הזמן לאלף אותי, לחשוב עלי, להרגיש אותי, להיות "שלי" כמו שאני אהיה שלו - בלב ובנפש.
Efrati​(שולטת)

אז בעצם את מקימה איתי....

Efrati​(שולטת) • 11 בינו׳ 2011
או שלא?
בלוסום​(לא בעסק)

Re: אז בעצם את מקימה איתי....

חיפוש עצמי כתב/ה:
או שלא?

למי את מגיבה?... יעזור אם תצטטי... icon_smile.gif