אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מעשה בבן-דוד וחזיה לבנה

הרמאפרודיטה
לפני 13 שנים • 17 בינו׳ 2011

מעשה בבן-דוד וחזיה לבנה

הרמאפרודיטה • 17 בינו׳ 2011
להלן מקרה מביך, אמיתי לחלוטין.

אתמול בן דודי החתיך, החכם, השנון, המקסים והאהוב קפץ לביקור שהוזמן ממזמן, לצורכי תפעול מיחשוביים. יחד איתו הגיע חבר. מסיבות נשגבות מבינתי, מתגאה בן הדוד בעובדה שבת הדוד שלו היא טרנסקסואלית ואף טורח לספר לכל מאן דבעי על העניין בהתלהבות. בין היתר גם לחבר המבקר מאמש.

כהכנה למניעת פאדיחה החלטתי שאסדר קלות את חדר המחשב, אאסוף את מגוון החוטינים, החזיות, הביריות ושאר מיני ראיות לקיום יחסי מין שעל מנת לא ליצור מבוכה בסיטואציה. לא מבוכה לי או לבן דודי. שהרי אני פתוחה כספר קרוע, והוא כבר מורגל לפרוורטיות הקשה שלי. אפילו חובש את כובע הקצינים שלי מדי פעם לצורך השעשוע. הכל נעשה כדי ליצור סביבה בלתי מאיימת לחבר המבקר של בן דודי.

הזמן חלף בהנאה יחסית, שלושתינו שתינו עישנו וציחקקנו בזמן שהמחשב האהוב עובר תיקון קליל או וואטאבר ע"י בן דודי האהוב. בשלב מסויים, בן הדוד אי שם על ברכיו מתעסק עם חוטים שמתחברים לחלק ה"קופסתי של המחשב", והמחשב עובר ריסטרט ונדלק מחדש.

כהרגלו בקודש, מיד עם הדלקת המחשב קופץ למסך החלון של המסנג'ר וממתין לאישורי בכפתור "התחבר".

ולפתע במרכז החלון מופיעה התמונה הבאה:

שאיפת בהלה אינסטינקטיבית נפלטת מגרוני שבדר"כ אינו מובך בקלות, והרגשתי את האודם מתפרש על פני. הסיטואציה הייתה מוזרה לי. אחרי כעשרים שניות העזתי להסתכל הצידה אל החבר המובך עוד יותר, שהשפיל את מבטו לרצפה והתרכז באחת המרצפות. לא יודעת מה תגובתו למצב מעבר למבוכה וזה גם לא ממש רלוונטי. בכל הזמן הזה, בן הדוד על הרצפה אינו מודע למתרחש. רק אנוכי והחבר המבקר סובלים.

אחרי כשלוש דקות ארוכות במיוחד בהן תמונתי בחזיה מתנוססת בגאון על מסך 22" לנוכח מבטינו המושפלים והמתחמקים, התרוממתי מכסאי לסגור את החלון המעיק שבמסך תוך כדי גמגום "אוקיי, זה היה מביך". לא זכור לי אם החבר המבקר פצה את פיו בהמשך. ייתכן וסבל מתסמונת פוסט טראומטית.

האם למישהו/י קרתה פעם סיטואציה דומה ? מביכה באותה מידה ?
Mary Jane
Mary Jane • 17 בינו׳ 2011
לא הבנתי מה מביך.

ולמה את לא מפרסמת תמונה לא מצונזרת ? : )
שרמומית

Re: מעשה בבן-דוד וחזיה לבנה

שרמומית • 17 בינו׳ 2011
גם אני לא הבנתי מה מביך

זה לא שהוא ראה אותך בלי חזיה...
בכוח המוח{Aion}

בכוח המוח{Aion} • 17 בינו׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
להלן מקרה מביך, אמיתי לחלוטין.

אתמול בן דודי החתיך, החכם, השנון, המקסים והאהוב קפץ לביקור שהוזמן ממזמן, לצורכי תפעול מיחשוביים. יחד איתו הגיע חבר. מסיבות נשגבות מבינתי, מתגאה בן הדוד בעובדה שבת הדוד שלו היא טרנסקסואלית ואף טורח לספר לכל מאן דבעי על העניין בהתלהבות. בין היתר גם לחבר המבקר מאמש.

כהכנה למניעת פאדיחה החלטתי שאסדר קלות את חדר המחשב, אאסוף את מגוון החוטינים, החזיות, הביריות ושאר מיני ראיות לקיום יחסי מין שעל מנת לא ליצור מבוכה בסיטואציה. לא מבוכה לי או לבן דודי. שהרי אני פתוחה כספר קרוע, והוא כבר מורגל לפרוורטיות הקשה שלי. אפילו חובש את כובע הקצינים שלי מדי פעם לצורך השעשוע. הכל נעשה כדי ליצור סביבה בלתי מאיימת לחבר המבקר של בן דודי.

הזמן חלף בהנאה יחסית, שלושתינו שתינו עישנו וציחקקנו בזמן שהמחשב האהוב עובר תיקון קליל או וואטאבר ע"י בן דודי האהוב. בשלב מסויים, בן הדוד אי שם על ברכיו מתעסק עם חוטים שמתחברים לחלק ה"קופסתי של המחשב", והמחשב עובר ריסטרט ונדלק מחדש.

כהרגלו בקודש, מיד עם הדלקת המחשב קופץ למסך החלון של המסנג'ר וממתין לאישורי בכפתור "התחבר".

ולפתע במרכז החלון מופיעה התמונה הבאה:

שאיפת בהלה אינסטינקטיבית נפלטת מגרוני שבדר"כ אינו מובך בקלות, והרגשתי את האודם מתפרש על פני. הסיטואציה הייתה מוזרה לי. אחרי כעשרים שניות העזתי להסתכל הצידה אל החבר המובך עוד יותר, שהשפיל את מבטו לרצפה והתרכז באחת המרצפות. לא יודעת מה תגובתו למצב מעבר למבוכה וזה גם לא ממש רלוונטי. בכל הזמן הזה, בן הדוד על הרצפה אינו מודע למתרחש. רק אנוכי והחבר המבקר סובלים.

אחרי כשלוש דקות ארוכות במיוחד בהן תמונתי בחזיה מתנוססת בגאון על מסך 22" לנוכח מבטינו המושפלים והמתחמקים, התרוממתי מכסאי לסגור את החלון המעיק שבמסך תוך כדי גמגום "אוקיי, זה היה מביך". לא זכור לי אם החבר המבקר פצה את פיו בהמשך. ייתכן וסבל מתסמונת פוסט טראומטית.

האם למישהו/י קרתה פעם סיטואציה דומה ? מביכה באותה מידה ?

לי קרתה, מביכה יותר.
טכנאי מחשבים הגיע לתקן את המחשב שלי, והקובץ השלישי שהוא פתח, היה - איך לא - תמונות חושפניות ביותר. כן, מאיה, הרבה יותר (:

הכלב המפורעש הודיע מייד כי לא ניתן לתקן את התקלה במקום, והוא צריך לקחת את המחשב למעבדה. הודעתי לו מייד שהוא מוזמן לשהות במקום עד שיסיים את התיקון, כמה זמן שרק יצטרך, כי המחשב לא זז לשום מקום.

בסוף התיקון הוא הסביר לי שחבל חבל, אפשר להצפין חומר כזה, ככה וגם ככה (:

בקטנה.
שרמומית

שרמומית • 17 בינו׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
לי קרתה, מביכה יותר.
טכנאי מחשבים הגיע לתקן את המחשב שלי, והקובץ השלישי שהוא פתח, היה - איך לא - תמונות חושפניות ביותר. כן, מאיה, הרבה יותר (:

הכלב המפורעש הודיע מייד כי לא ניתן לתקן את התקלה במקום, והוא צריך לקחת את המחשב למעבדה. הודעתי לו מייד שהוא מוזמן לשהות במקום עד שיסיים את התיקון, כמה זמן שרק יצטרך, כי המחשב לא זז לשום מקום.

בקטנה.

חחחחח
חרמן
הרמאפרודיטה
Mary Jane כתב/ה:
לא הבנתי מה מביך.

ולמה את לא מפרסמת תמונה לא מצונזרת ? : )

הממממ למה זה מביך .. אני לא מובכת בקלות.
אנסה להסביר. הילדון רואה אותי פנים מול פנים בפעם ראשונה ופתאום מופיעה תמונה שלי בחזיה מולו, והוא גם יודע שמדובר בטרנסית, אין לי מושג אם זה עושה לו משהו בכלל, ובהנחה שזה לא - הרגשתי לא נוח. הרי לא מדובר בגבר שמתחיל איתי או מעוניין בי או וואטאבר. זה חבר של בן דוד שלי... שפוגש אותי לראשונה ולאחרונה.

התמונה מצונזרת קלות כי אני לא מעוניינת שתמונה חושפנית כזו תפורסם יחד עם הפנים שלי באותו פריים icon_smile.gif
הרמאפרודיטה

בכוח המוח כתב/ה:

לי קרתה, מביכה יותר.

בקטנה.

בהחלט מביך !! icon_smile.gif

מקרה שונה לגמרי שהיה לי עם טכנאי כלשהו, ייתכן של האינטרנט, הוא שהטכנאי נכנס הבייתה, שואל היכן המחשב, ואימא שלי מפנה אותו למעלה, והבן שלה שם יראה לו את המחשב ויסביר לו את הכל.
הטכנאי עולה במדרגות ונתקל בי, ושואל אותי היכן בנה של האישה החביבה. "הוא עוד מעט יחזור" אמרתי, "אני אראה לך איפה המחשב בינתיים".
לאחר אבחון התקלה הוא נאלץ לרדת לרכב להביא מספר דברים. כשעבר במטבח התפתחה בינו לבין הגברת שיחה קלה, בה התברר שדווקא הבת ולא הבן סייעה לו למצוא את המחשב. או אז עודכן הטכנאי שבתה של הגברת אינה בנמצא, וחלקי הפאזל התחברו.

לאחר מריבה עם מוקד השירות של החברה, הטכנאי התנדב בעצמו לגשת ולהביא לי ממיר או מודם או וואטאבר מהמרכז.
סוף טוב הכל טוב...
מואה ענק
מואה ענק • 17 בינו׳ 2011
נמאיה את מהממת מטריפה ברמות אין לך במה להתבייש במה שאת ואיך שאת נראית להיפך את בשקט יכולה להיות גאה בעצמך את נראית מצויין ולכל מ י שמקנא שיקפוץ לך ממש ככה תמשיכי להיות מה שאת ותהיי גאה בעצמך בהצלחה מאמי נשמה טובה
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 17 בינו׳ 2011
בעבודתי הקודמת, עבדתי בחב' דל, למי שלא מכיר, חברה שמייצרת שרתים, מחשבים וניידים בין היתר.

כאשר אנשים היו מחזירים מחשב מכל סיבה כל שהיא, אני הייתי מקבל את כל המחשבים מהארץ ועובר על כולם לראות שהם תקינים, אין נזק ויאללה..לפרמט.
אז אחד הדברים שאהבתי לעשות כל הזמן, זה לחטט במחשב ולמצוא הפתעות.

הפתעות מסוג תוכנות מעניינות, אתרים מעניינים ותמונות בהחלט מעניינות icon_smile.gif