צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב רבותי, על מי מכם הכתבה הזו?

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 20 בינו׳ 2011

טוב רבותי, על מי מכם הכתבה הזו?

בכוח המוח{Aion} • 20 בינו׳ 2011
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4016673,00.html

באמת, מי מכם מתעלל ככה בשכנים, ומה עושים כדי שהמצב הזה לא יקרה אצלך בדירה, ושוטרים לא יבקרו לבדוק מה פשר הרעש וההצלפות?

למתעצלים ללחוץ על הניק -
עו"ד מעיר שכנים בלילה: "הצלפות שוט וצרחות"

מה קורה כשבקומה למעלה מתרחש כמעט מדי לילה אקט סאדו-מאזוכיסטי סוער? "פחדתי שקרה משהו גרוע מאוד". רוצים לשמוע את השכן משתולל? היכנסו לעמוד של ynet בפייסבוק

בעיית הרעש היא מפגע מוכר וידוע בקרב תושבי מרכז תל-אביב, אבל דיירי אחד הבניינים במתחם שינקין מתקשים להתמודד עם רעש מסוג שונה לגמרי. עורך דין המתגורר בשכנות מזמין אליו הביתה נשים ומצליף בהן בשוט. הקולות והצרחות מהדירה מעירים את השכנים, אבל המשטרה חסרת אונים.

רוצים לשמוע את ההצלפות והצרחות? רק בעמוד הפייסבוק של ynet

בתקופה האחרונה נערמות בתחנת לב תל-אביב של המשטרה עוד ועוד תלונות על עורך הדין, שבהן נטען כי אחרי הדיונים בבית המשפט, הוא מתפנה לתחביב אינטימי שהפך עבורם למטרד אמיתי: יחסי מין סאדו-מאזוכיסטיים קולניים, שמפריעים לישון בשעות הלילה.

פעם אחר פעם נקראו למקום שוטרים, אך אלה הגיעו תמיד אחרי שהמשפטן הנועז בא על סיפוקו ולא הבחינו בדבר. א', המתגוררת בקומה שתחת דירתו של עורך הדין, סיפרה כי מדובר בתופעה המתרחשת אחת לכמה ימים, ומדירה שינה מעיניה.

"בפעמים הראשונות ששמעתי את הצרחות מהבית שלו, פחדתי שקרה משהו גרוע מאוד", היא סיפרה ל-ynet. "אלו צרחות איומות של נשים, יחד עם קולות הצלפה של שוט. שומעים את זה טוב מאוד גם בדירה שלי. זה בלתי אפשרי לגור כאן באופן הזה.

"הצרחות האלה לא מאפשרות לי לישון ולנהל חיים נורמליים. אין לי שום בעיה עם האיש, אני יודעת שזו לא עבירה ושכל הנשים שמגיעות אליו נמצאות שם מרצון, אבל אני בסך הכל רוצה את השקט שלי".

לנוכח העובדה שגם במשטרה מתקשים לספק לה מענה ולאחר שעורך הדין השובב כבר הבהיר לה שאין בכוונתו לחדול מתחביבו, נותרה א' חסרת אונים אל מול התשוקה הסוערת והקולנית בדירת השכן.

"הוא אמר שזו זכותו ושהוא לא יפסיק. אני לא יודעת מה לעשות", היא אמרה בייאוש. "רק מי ששומע את הצרחות האלה יכול להבין אותי, ולצערי אני היחידה שגרה מתחתיו ונאלצת לשמוע את זה. אני רק יכולה להגיד שאני לא מצליחה להבין ממה אותן נשים נהנות. לפחות לפי הצרחות שלהן, זה נשמע איום ונורא". העו"ד עצמו סירב למסור את תגובתו על הדברים.

**
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 בינו׳ 2011
"א', המתגוררת בקומה שתחת דירתו של עורך הדין, סיפרה כי מדובר בתופעה המתרחשת אחת לכמה ימים, ומדירה שינה מעיניה. "

צצצ מסכנונת, בטח מדמיינת איך הוא קורע לה ת'צורה... icon_twisted.gif
קליבר​(שולט)

זה רק עורך דין

קליבר​(שולט) • 20 בינו׳ 2011
זה לא ממש סשן בדס"מ .
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 20 בינו׳ 2011
אתם קולטים כמה צרות עושה הא' הזו?
M Thatcher
M Thatcher • 20 בינו׳ 2011
חתולה פושטקית כתב/ה:
"א', המתגוררת בקומה שתחת דירתו של עורך הדין, סיפרה כי מדובר בתופעה המתרחשת אחת לכמה ימים, ומדירה שינה מעיניה. "

צצצ מסכנונת, בטח מדמיינת איך הוא קורע לה ת'צורה... icon_twisted.gif

אז רגע, כשקראת למשטרה בגלל השכן שלך, רק רצית לראות אותו באזיקים?

עם כל הכבוד לבדסמ שלו, אין לו שום זכות לאמלל את השכנים ולא משנה כמה גדול השוט שלו.

master xy​(שולט)

על זה המשטרה באה מייד

master xy​(שולט) • 20 בינו׳ 2011
סדרי עדיפויות עאלק.
מדינה מפגרת .
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 20 בינו׳ 2011
וכמובן ששמו תמונת פאמדום icon_smile.gif
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 20 בינו׳ 2011
אוי נו בחייכם,

צחוק בצד, אבל איך הייתם מרגישים לו שכן שלכם היה עושה רעשים שמפריעים לכם בשעות הלילה?

לו היו לכם ילדים בדירה שצריכים לשמוע את הצרחות האלה ?

עם כל הכבוד לאותו עו"ד, זו חתיכת אנוכיות וחוסר התחשבות מצד אדם שגר בבניין שלא להתחשב כך בשכנים שלו בשם החופש לעשות כל מה שבא לך.

אז אתם יכולים לצחוק ולשים מה שאתם רוצים על אותה א'
אבל אני לא הייתי רוצה להיות במקומה.

זרונת
מUחדת
לפני 13 שנים • 21 בינו׳ 2011
מUחדת • 21 בינו׳ 2011
אני לא הבנתי אף פעם את עניין הרעש מהשכנים עד שחוויתי אחד כזה
לאורך תקופה.
הרעש שבקע משם היה כל כך חזק, וזה לא משנה אם מישהי צרחה שם מעוצמת השוט
או ששוטים של אלכוהול עשו להם לצרוח.
כך או כך- זה מטריף ברמות שקשה לתאר.
לא מדובר על מסיבה חד פעמית-זיון קולני במיוחד או מסיבת אירוסין מחרישת אוזניים
(קרה, קרה וקרה)
אלא התעלמות מוחלטת משאר הדיירים, וגם מהדיירת ל' שהתחננו לקצת שקט-
שבוע אחרי שבוע.

גם אם מסיבות הקריוקי שנאלצתי לסבול תקופה היו "רק" מסיבות חשק לוהטות
ורעש שירתם היה מוחלף ברעש צרחות העונג שלהם-
עדיין הייתי מזמינה להם משטרה באחת וחצי. (פעמיים)
למה רק פעמיים? כי יש לי לב חנון,
ורק כי הצלחתי לפרק להם מסיבה בעוצמת צרחותיי ועיניי הטרוטות.

זה שהוא עו"ד בדס"מי לא צריך לעניין את התחת לאותה שכנה אומללה.

על החתום,
השכ(י)נה מלמטה.