לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

שוסי
לפני 13 שנים • 22 בינו׳ 2011

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

שוסי • 22 בינו׳ 2011
אני לא מחפשת פרובוקציה(לא כעת לפחות),אני לא עוזרד(באמאשלי)ואני לאו דווקא טוענת שהתופעה שלילית.
אבל הנושא חוזר על עצמו שוב ושוב ושוב ויש סיבה שהוא לא ממוצה,אני חושבת שמעולם לא טרחנו לדון בו באמת.
תמיד כשהנושא צץ אז ניקים אמיתיים מתגוננים וניקים לא אמיתיים חוגגים על חשבון האלמוניות שלהם,בפועל מה שקורה,זה סתם עוד ריב כלוביסטי מצוי.
לא כיף.
אז אחת ולתמיד,מהן הסיבות לדעתכם שבאסופת הכלוב(הנוכחית לפחות)יש אחוזים הרבה יותר גבוהים של אנשים הסובלים מעודף משקל ביחס לאוכלוסיה הכללית?
איילה שחורה​(נשלטת){אלעד}
אז השאלה שלך היא למה הכלוב נראה כמו שדה קרב של חיל השריון מרוב כל הטנקים השמנים והמאסביים המתגלגלים אחד על השני בחרמנות?
נילי ונילי
נילי ונילי • 22 בינו׳ 2011
אני לא ממש מקבלת את ההנחה הבסיסית שלך, שיש פה ריכוז שמנים/שמנות גדול יותר מאשר בקבוצות אוכלוסיה אחרות.

נדמה לי שהתפיסה (השגויה) הזו נובעת מכך שהאינטראקציה היומיומית שלנו עם שמנים בד"כ מתוייגת אצלנו בראש כאינטראקציה לא מינית. ורק באתרי היכרויות (לא רק פה, גם בצ'אטים וג'יי דייטים למיניהם) אנשים רזים פתאום "נאלצים" להתמודד עם אנשים שמנים בתוך סביבה שהיא בעלת פוטנציאל מיני, שוק הבשר שלהם. ולכן נדמה להם פתאום שהם מוקפים ומותקפים.

כשאנחנו רואים אנשים שאנחנו לא נמשכים אליהם בחיי היומיום, נגיד במשרד, אנחנו מסווגים מראש את הסיטואציה כסיטואציה לא מינית. בתוך הראש שלנו אנחנו עושים סוויץ' ומסווגים אותם כמי שאין צורך להתייחס אליהם כאל עוד מתמודד על לבנו.

לעומת זאת, באתרי היכרויות אי אפשר לעשות את הסוויץ' הזה. אנשים שמנים מכניסים את עצמם לתוך משחק ההיכרויות כאנשים מיניים, שמעוניינים באינטראקציה מינית (או רומנטית). וזו הפעם הראשונה עבור רבים מאיתנו שבה אנחנו נאלצים להתמודד עם הפוטנציאל המיני הגלום באנשים שמנים כפרטנרים.

את חלקנו זה מערער עד לרמה של פסיכוזה (להלן: העוזרדים). את חלקנו זה מעניין. וחלקנו פשוט מחליטים שזה לא כוס התה האישי שלנו ומשתדלים להיות נימוסיים לגבי זה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 בינו׳ 2011
איילה שחורה כתב/ה:
אז השאלה שלך היא למה הכלוב נראה כמו שדה קרב של חיל השריון מרוב כל הטנקים השמנים והמאסביים המתגלגלים אחד על השני בחרמנות?

נא לא להעליב את חיל השריון, את שדה הקרב ואת המרכבות. לו כוולם ביחד בכלוב היו יודעים לעשות חצי ממה שהן עושות בשתיקה אלגנטית ובדייקנות קפדנית, אתר החירייה לא היה נסגר. ואם LATEX היה מועיל כמו מעיל רוח, אולי הייתי אפילו מחליף מקצוע.
נילי ונילי
ועוד הערונת קטנה על הדרה של אנשים שמנים מזירות מיניות-

הסיבה שאת (כמעט) ולא רואה שמנים במקומות מיניים מובהקים (נגיד, פאבים, מסיבות, חוף געש, אורגיות המוניות בפתח תקווה) היא ההדרה שלהם מן הזירות האלה. אנשים שמנים מקבלים את המסר החברתי שאין להם מקום במקומות כאלה ושמצופה מהם לא לקחת חלק בהתמודדויות המיניות שקורות בזירות האלה. את לא רואה שמנים מתחילים איתך בפיק אפ ברים בתל אביב, כי מופעלת כלפיהם סנקציה חברתית שאוסרת עליהם לעשות את זה.

לעומת זאת, אתרי היכרויות אינטרנטיים הם הזירה המינית היחידה המותרת (כרגע) לשמנים לנכוח בה ולקחת בה חלק כמתמודדים מן השורה. בוירטואליה מותר להם להציע את עצמם ולהתמודד על לבך/גופך כמו כל אחד אחר.

לפחות בינתיים. עד שגם זה ייאסר עליהם.

ההודעות שאת קוראת פה חדשות לבקרים, של עוזרדים למיניהם, הן-הן תהליך ההדרה, שקורה לייב, בשידור חי מול העיניים של כולנו. זו אחת הסיבות שבגללה צריך להתנגד לכל הודעה כזו בשניה שהיא צצה.
ונילון, מה שאת מדברת עליו הוא כבר לא ככ עניין של אחוזי שומן בגוף כמו שזה של בטחון עצמי.
אני מכירה כמה בחורות ובחורים רזים וחומדים שלא מעזים להכנס לפיק-אפ בר'ס בגלל בטחון עצמי בשפל שאינו נובע במקרה זה מהשמנה.

---------
יום אחד נסעתי באוטובוס בחזרה הבייתה מהעבודה, מותשת וחסרת מרץ שלא כהרגלי.
מולי התיישבה בחורה שפשוט גרמה לי להתעורר, מינית...
היא לבשה סריג אדום עם מחשוף כה עדין שהדגיש בצורה ככ מחמיאה את החזה הגדול
והזקוף שלה. חצאית מיני שחורה וצמודה, עם גרביונים שחורים ושקופים... ג'קט שחור, שיער קארה
חלק וברונטי, שפתיים בשרניות - ומבט אפילו קצת מתנשא. בחורה ככ מטופחת
בשעה כזאת של היום, זה היה פשוט מפתיע.
והיא הייתה שמנה. ממש. פשוט אצלה זה לא שיחק תפקיד.
---------
נילי ונילי
איילה שחורה כתב/ה:
ונילון, מה שאת מדברת עליו הוא כבר לא ככ עניין של אחוזי שומן בגוף כמו שזה של בטחון עצמי.
אני מכירה כמה בחורות ובחורים רזים וחומדים שלא מעזים להכנס לפיק-אפ בר'ס בגלל בטחון עצמי בשפל שאינו נובע במקרה זה מהשמנה.

יקרה,

להגיד שבחור שמן ובחור רזה עשויים לסבול מאותם סימפטומים של חוסר בטחון עצמי, שימנע מהם להכנס לפיק אפ בר, זה בערך כמו להגיד שאני ופלסטיני מבילעין נמנעים מלצאת עכשיו לסופ"ש בטן-גב באילת רק בגלל שהיונדאי גטס שלנו שותה מלא דלק.

...זו אמירה שנכונה בבסיסה, אבל היא מחמיצה מערך שלם של יחסי כוחות שמופעל על לרעת האחד ולא על האחר.
ונילול - בהודעה הקודמת שלי ניסיתי לעביר מסר קצת יותר פרטני; אם גבר עב בשר יחליט להכנס למלחמה הזאת בידיעה כי הוא לא הולך להכנע למשחקי התדמית הראשונית הזו ויהי מה - הכרס שלו לא תשחק תפקיד אלא אם הוא יבחר לגלם לה אחד.
L איה
L איה • 22 בינו׳ 2011
הקביעה שבקהילת הסאדו-מאזו יש יותר אנשים בעלי משקל עודף מאשר בשאר האוכלוסיה
היא מעט בעיתית מכמה טעמים, הראשון שבהם ,
את מרבית חובבי הסאדו בישראל ניתן לפגוש לרוב על גביי המדיום הוירטואלי בלבד,
הקהל שמגיע לאירועים חברתיים הוא לא בהכרח מדגם מייצג.
שנית, אחוז ההשמנה גם בקרב האוכלוסייה הכללית הוא בעליה מסחחררת באופן מתמיד
וכמעט שלא ניתן להעריך את היחס.
שלישית, במגזר כמו קהילת הגייז בסאדו,
מצאתי שלמעלה 95% מבאי הליין של אחי (שהינו הליין בעל מספר הרב ביותר של משתתפים) הינו קהל רזה בעליל.
אם בכל זאת אעריך את התופעה ע"פ מדגם של האירועים החברתיים שבהם אני משתתפת,
הרי שבמעגל ההטרו-סקסואלי אני מוצאת כי עודף המשקל הינו מנת חלקם של 60% מן הנוכחים,
שזה אומר כפול מן ההערכות על כך ששליש מהאולוסיה בישראל היא בעלת עודף משקל.
אנסה לשייך זאת לכך שהשמנה היא באופן כללי מונעת ע"י 'הרעב הפנימי,' רגשות אשם,
צורך בלתי מודע ליצירת עקה על הגוף, הצורך בהסתרה של הגוף, ומנגנון הפרשה איטי של אנדרופין- זה המשתחרר כתוצאה מאכילה, עישון, סמים, סקס וכו',
מנגנון הפרשה איטי- הוא ההגדרה הקלינית לסוג של 'דיכאון' ,
והרי שמרבית חובבי הs&m מגיעים עם עומק, ומנעד ריגשי בעל טווח
רחב בהרבה מן הממוצע באוכלוסיה הכללית,
את זה דווקא ניתן להעריך ביתר דיוק לאור ההתנהלות הוירטואלית והחברתית גם יחד.
כל זאת כמובן היא רק הערכה בלתי מלומדת שלי, ובהנחה שאכן יש פערים בין עודפי המשקל באוכלוסייה הכללית לבין אוכלוסיית חובבי ה s&m .
ליל תענוגות,
ליבנת