ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

MasterKey​(שולט)
לפני 13 שנים • 23 בינו׳ 2011

אז כנראה שלא (מיותר)

MasterKey​(שולט) • 23 בינו׳ 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
מדהים כמה אפשר לחפור בנושא המיותר הזה. אין לי ספק עכשיו מי הנפגעים העיקריים של מסקנות ועדת ששינסקי, ואני מחבק את כולכם באמפתיה.

הדיונים על שמנות פה עולים מסיבה אחת ויחידה, ואתם יודעים טוב מאוד מה היא. אנשים חלשים ולוזרים שמחפשים נושא שישמש כשעיר לעזאזל לתחושות שלהם. ומה טוב יותר מ"אני נורא מתוסכל מזה שאף אחת לא רוצה אותי למרות הודעות הקופי פייסט הנורא מושקעות שלי, אז מ'כפת לי ממילא כולן שמנות פה". או "נופל לי הטיח מהקירות בבית וזה נורא מרגיז אותי. אבל לא אני האשם כמובן בזה שבניתי בניגוד לתקנים וטייחתי את הנושא. ממילא כולן שמנות פה".
אז זונת סושי, הסיבה לדעתי בגינה הנושא עולה שוב ושוב ושוב הוא ביחס ישיר לחווית התסכול כאן.
אני הייתי מעדיף לדון אם כבר בנושא בוער ומסקרן הרבה יותר: כבר שנים אני מנסה לפענח את התמונה לצד שמך. האם זה סביון תמים או שמא בכלל...? you know...

כמות הפעמים, שהנושא עולה לדיון בפורום כזה או אחר, מעידה ככל הנראה, כי התופעה כיבדת המשקל הזו היא אמיתית.
מתי בפעם האחרונה נפתח דיון על:
כמות הכוסיות האין סופית בבדסם ביחס לשאר האוכלוסיה?
כמות הנסיכים הבילתי סבירה במקומותינו?
רמת האינטליגנציה יוצאת הדופן של שוכני הכלוב לעומת זו בעולם הגדול?

אז רגע לפני, שאתה מבטל בהינף מקלדת אמירות של אחרים - צא וחשוב האם אכן ישנה "סיבה אחת ויחידה"...
הרפתקנים
לפני 13 שנים • 23 בינו׳ 2011
הרפתקנים • 23 בינו׳ 2011
מה נסגר. למה אתם חושבים שיש פה יותר שמנים. זה לא מה שאנחנו רואים.
נוריתE
לפני 13 שנים • 24 בינו׳ 2011
נוריתE • 24 בינו׳ 2011
סושי?
מאיפה הגעת למסקנה הזאת?
איפה ראית בארועי קהילה "יותר שמנות"מאשר רזות
ובכמה אירועים נכחת כדי לבסס את ה"מסקנה"הזאת
אני,לא ראיתי. במסיבות קהילה "הרוב השולט"משני צידי השוט הוא של נשים רזות
ובעלות משקל נורמטיבי.
איפה קראת בפרופילים מה המשקל של כל סאבית שפחה ונישלטת פה?
או אפילו,של שולטות
כמה פרופילים עם תמונות אמיתיות, בדקת בכדי להגיע למסקנה הזאת?
איפה הסקר ,שערכת וכמה נשים שאלת למשקלן שיש לך ביסוס לקביעה הזאת?
כשאת שואלת שאלות כאלו
מוטב ותגיעי עם מידע מהימן.
עם רצית להצטרף לטראנד של "יורדים"על שמנות
הרי שהצלחת. "חברה"מכובדת,זה לא.

master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 24 בינו׳ 2011
אני מניח שאת מכירה את כל הניקים בכלוב . את מכירה את כל אנשים ושקלת אותם, ומכאן את מסיקה את מה שאת מסיקה .

לעניין השאלה איך את מכירה - זאת כבר סוגיה פחות מורכבת . זונות מכירות קהלים יותר רחבים ומגוונים . גם אם הן מדביקות לזנותן את האוכל היפני .

צאי מזה כבר. הפרובוקציות שלך מעפאנות לא פחות מהפוזות שלך . תתבגרי כבר טיפשה .
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 24 בינו׳ 2011
bent_wordsmith כתב/ה:

הנחה לשולחן הועדה, אני חושב אישית שאנשי הבדס"ם הם הדוניסטיים מטבעם, וחלק מהדוניזים טהור הוא גם גרגרנות. (לפחות זה התירוץ שלי icon_smile.gif )

גם אני חושבת כך. בעיקר לגבי שולטות. ואמרתי בעבר שלדעתי יש הערצת שמנות בקהילה הזו. (ע"ע חברות ונליות שמנות ויפות שלי שמקבלות הצעות זימה בדסמיות בפייסבוק, בעוד שהכוסיות לא מקבלות את אותן הצעות)

לגבי טענות מסוג ה-"מי אמר שיש פה יותר שמנות, זו בכלל הוצאת דיבה" וכו' -
נודה בעובדות. בתור אחת שעבדה בהמון (המון!!) אתרי אינטרנט, אני אומרת בפה מלא אוכל, שאכן יש בכלוב יותר כבדות משקל מאשר באתרים אחרים. כן זוהי עובדה. זה המצב.
השאלה האמיתית היא

למה זה מעניין מישהו ???????

אז יש יותר שמנות. אוקיי. למה שזה יהיה אכפת לי ?
חֵפֶץ
חֵפֶץ • 24 בינו׳ 2011
הייתי רוצה להתייחס לאיזו נקודה שעלתה בעיקר בתגובות של נילי ויולי. אין לי שום השכלה סוציולוגית, לכן אני בעיקר משער, או, אם תרצו, "חושב בקול".

נכון, יש הדרה מסויימת של שמנים. בעצם, אני לא בטוח אם הדרה זה המונח הנכון. אולי זה פשוט עוד סימפטום של העובדה שהחברה שלנו (כמו כל חברה אנושית) מורכבת מהיררכיות ומעמדות. נראה לי שיש יסוד סביר להניח שזה המצב היציב היחיד. ניסו כבר במהלך ההיסטוריה האנושית ליצור חברות שוות ושיוויוניות -- בד"כ זה נגמר בשלילת זכויות, מבלי לתת מספיק הטבות אחרות בתמורה, ולא החזיק מעמד לאורך זמן. אם כן, צריך ליצור שכבות והיררכיות בחברה, והשאלה היא אלו פרמטרים הם לגיטימיים יותר (השכלה, כריזמה אישית), ואלו פחות (גזע, נטיה מינית).

לגבי מבנה גוף, הנטיה שלי היא לאמר שזה לגיטימי "להפלות" מישהו על בסיס מבנה הגוף. בעיקר אם מדובר במשהו שיש לנו שליטה עליו. אני אמנם אף פעם לא התמודדתי עם בעיה של השמנה (למרות שאולי גם זה יגיע, עם הגיל), אבל מצד שני, אני לא מרגיש שהחברה נוהגת בי באופן "בלתי הוגן", בכך שמשום מבנה האישיות שלי (נניח), קשה לי להתמודד יותר במצבים מסויימים (נגיד, הופעה מול קהל). בסופו של דבר, תמיד יהיו עשירים ועניים, וכך גם שמנים ורזים (ואם יום אחד, לכולם יהיה מבנה גוף מושלם, הודות להנדסה גנטית, גם אז יהיו פרמטרי מעמדות אחרים), כך שאני לא חושב שצריך להתרגש מכך שהחברה נוהגת כפי שהיא נוהגת. אם כבר, אז כל מי שזה מפריע לו ברמה האישית, יכול לפעול כדי לשפר את מצבו -- ואם יש בכך גם תועלת בריאותית, הרי זה רק לטובה.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: אז כנראה שלא (מיותר)

פסיכו לוג​(שולט) • 24 בינו׳ 2011
MasterKey כתב/ה:
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
מדהים כמה אפשר לחפור בנושא המיותר הזה. אין לי ספק עכשיו מי הנפגעים העיקריים של מסקנות ועדת ששינסקי, ואני מחבק את כולכם באמפתיה.

הדיונים על שמנות פה עולים מסיבה אחת ויחידה, ואתם יודעים טוב מאוד מה היא. אנשים חלשים ולוזרים שמחפשים נושא שישמש כשעיר לעזאזל לתחושות שלהם. ומה טוב יותר מ"אני נורא מתוסכל מזה שאף אחת לא רוצה אותי למרות הודעות הקופי פייסט הנורא מושקעות שלי, אז מ'כפת לי ממילא כולן שמנות פה". או "נופל לי הטיח מהקירות בבית וזה נורא מרגיז אותי. אבל לא אני האשם כמובן בזה שבניתי בניגוד לתקנים וטייחתי את הנושא. ממילא כולן שמנות פה".
אז זונת סושי, הסיבה לדעתי בגינה הנושא עולה שוב ושוב ושוב הוא ביחס ישיר לחווית התסכול כאן.
אני הייתי מעדיף לדון אם כבר בנושא בוער ומסקרן הרבה יותר: כבר שנים אני מנסה לפענח את התמונה לצד שמך. האם זה סביון תמים או שמא בכלל...? you know...

כמות הפעמים, שהנושא עולה לדיון בפורום כזה או אחר, מעידה ככל הנראה, כי התופעה כיבדת המשקל הזו היא אמיתית.
מתי בפעם האחרונה נפתח דיון על:
כמות הכוסיות האין סופית בבדסם ביחס לשאר האוכלוסיה?
כמות הנסיכים הבילתי סבירה במקומותינו?
רמת האינטליגנציה יוצאת הדופן של שוכני הכלוב לעומת זו בעולם הגדול?

אז רגע לפני, שאתה מבטל בהינף מקלדת אמירות של אחרים - צא וחשוב האם אכן ישנה "סיבה אחת ויחידה"...

My Point Exactly
אם היו חופרים בנושאים שאתה מביא, הרי שלא הייתי חושב שמדובר בפריקת תסכול.
מ.ש.ל.

וטרנסקסית, שמנות מקבלות יותר הודעות זימה, כי השולחים מניחים שהן נואשות/בודדות יותר ויענו להם. ולא ישלחו הודעה כזו לכוסית כי הם יצפו להתעלמות, ולכן ימנעו מפגיעה באגו העצמי העלוב שלהם מלכתחילה.
הרמאפרודיטה

Re: אז כנראה שלא (מיותר)

הרמאפרודיטה • 24 בינו׳ 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
וטרנסקסית, שמנות מקבלות יותר הודעות זימה, כי השולחים מניחים שהן נואשות/בודדות יותר ויענו להם. ולא ישלחו הודעה כזו לכוסית כי הם יצפו להתעלמות, ולכן ימנעו מפגיעה באגו העצמי העלוב שלהם מלכתחילה.

לא הבנת אותי נכון
לא התכוונתי להודעות זימה פשוטות וניסיונות למציאת זיון בפייסבוק.
אני מדברת על בחורות שמנות ויפות (מאוד!) שמקבלות הצעות להיות מלכות בתשלום.
אחת מהן, שכל כך לא בעניין ונחרדת מההודעות הללו, אפילו חווה ממש הטרדה אחרי שהיא מסרבת בכל פעם. (ייתכן כי יש קשר למבנה הגבות המרושע שלה שנותן לה מראה של דומית כועסת).

ודרך אגב -
חרמני מקלדת יורים לכל הכיוונים. אין להם הבחנה בין שמנות רזות וכו', והם בהחלט לא פוסחים על כוסיות שאין להם סיכוי איתן.
רק אני​(נשלטת)
רק אני​(נשלטת) • 24 בינו׳ 2011
master xy כתב/ה:
צאי מזה כבר. הפרובוקציות שלך מעפאנות לא פחות מהפוזות שלך . תתבגרי כבר טיפשה .

נדהמתי לראות תגובה כה בוגרת ועניינית, בראבו. cheer.gif
תרמת רבות עם המשפט הזה לדיון, ואולי בעצם, כדאי שתפנים אותו גם להתנהגות שלך עצמך.