אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני רוצה להעלות כאן סוגייה

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 26 בינו׳ 2011
master xy​(שולט) • 26 בינו׳ 2011
גברים כתב/ה:
master xy כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
מקבי כתב/ה:
master xy - אתה שמן, נכון?

לא. הוא סתם אפס.

ואתה מכיר אותו בניקים קודמים, שאותם חסמו לו שוב ושוב, ומשום מה הוא ממשיך לחזור. עולם כמנהגו נוהג. אותו אהבל עם אותה מנטרה.

בברכת "יריקה אחת, בעיטה אחת, הצלפה אחת ודי",
נ'.

נילי נילי נילי - את יודעת מה הכי מצחיק ? לאחר עשרות שיחות שלנו שבהם הפנמת כי החיים שלך עקומים כי את היית האשמה ואת עדיין משחקת את תפקיד הקורבן . עיזבי נו , מיצינו את זה . לכי תעשי משהו אמיתי. ותפסיקי לרקוד על הוירטואל ולינוק ממנו חיות .

הטרגדיה הכי גדולה שלך בחיים היית את . הגיע הזמן שתשתני .

ואני לא מתייחס למה שכתבת עלי , אני מכיר אותך קצת יותר מידי על מנת לדעת מתי ההיגיון נגמר בכתיבה.

סעי לשלום . ותפסיקי ללעוג לנשים אחרות , את בכית לילות כי פגעו בך להזכירך .

שפל.

שפל ? מה קרה גברים ? נילי הבטיחה לכם / לך אורגיה המונית בקרוב שאתה יוצא להגנתה ?

תמשיך לצבור תגובות בבלוג - אם היה לך שקל על כל תגובה הייתי אומר דיינו . אך לא .
הרמאפרודיטה

Re: זו לא היתה השאלה :)

הרמאפרודיטה • 26 בינו׳ 2011
nerissa כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:

משעשע !!
XY לא שמן לכל מי שתוהה, וכל המתקפות הללו אחד על השני קצת אינפנטיליות מדי בשביל קהילת הסוטים שנחשבת לאיכותית מכולן. הלא כן ?

מאחר ומתברר שלא ניתן לנהל דיון על משמעות אחוזי השומן הגבוהים באוכלוסיית הבדסמ, בין אם בתמימות ובין אם בכוונות נגועות בזדון והתנשאות, האם לא ניתן לחתום את הנושא בגישת ה"למי אכפת למה יש פה הרבה שמנות ושיבושם להן?"
אז יש שמנות. ויש שמנים. ויש חתיכי על שאוהבים קקי. ויש שמתחרמנים מלבוש נשי ושקוראים להם "זונה שלי". אז ?

סקסית בטראנס - את הורגת אותי. אני הופכת להיות מעריצה. שתדעי לך! icon_lol.gif

במיוחד אהבתי את: "קהילת הסוטים שנחשבת לאיכותית מכולן".. ג'יזס!

תודה תודה icon_smile.gif
את מוזמנת לבקר באתר שלי טרנסקסית אנטרפרייזס דוט קום, שם ניתן להשתעמם מהאוטוביוגרפיה שלי, ואף לרכוש פריטי אספנות כגון טי שירט וחוטינים עם הכיתוב "אני 3> טרנסקסית" , קלטת הסקס הלוהטת שלי "לילה אחרון בטרנסקסית", ותכשיטים בעיצובי משובצים באבנים טרנסקסואליות אשר מיוצרים בסין ומשווקים במחיר מופקע.

ואני שמה לב שמשום מה הריבים לא פוסקים.למה אתם ניזונים מהחפירות האלו ?? למה ??
נילי ונילי
נילי ונילי • 26 בינו׳ 2011
כבר האשימו אותי בבריונות רשת, ואני מתביישת להודות שזה נכון.

הודעה ל'היודע איך' ולאלכוהוליסט הלוזר שמתרץ את הבעיות שלו בהלם קרב- לא מפחדת מאף אחד מכם ואם אתם רוצים ללכת מכות- יאללה בואו בחוץ.
מUחדת
מUחדת • 26 בינו׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

הודעה ל'היודע איך' ולאלכוהוליסט הלוזר שמתרץ את הבעיות שלו בהלם קרב- לא מפחדת מאף אחד מכם ואם אתם רוצים ללכת מכות- יאללה בואו בחוץ.

בואי נתערב שברגע זה אחד מהם כותב לכלובי הודעה בדרישה לנעול/למחוק את השרשור.

ובינינו, אחותי,
שלך יותר גדול.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 בינו׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

אף אחד אינו מנסה להפחיד אותך ופי כמה ללכלך את ידיו עליך (כאשר הצעת לי להזדיין אתך, סירבתי, אז כמו שאת מבינה, שאפילו בהתקפים אלכוהוליים של הלם קרב גם לא את הזין). אבל יהיה נחמד אם תשימי לב להתנהגותך ותתיחסי למה שאומרים לך עליך לא כניסיון ללכת אתך מכות, אלא כנסיון להראות לך איך את משתקפת בצד הזה של המסך. מצד שני את כמובן מוזמנת לשים פס.

מה לעשות, מבלי להיות נוכח בצ'אט, לזיין את נילי ונילי למרות הצעותיה החוזרות הנשנות ואפילו עלבונה הקשה מחוסר הסכמתי לרדת ברמה, הפעם אני יודע *בדיוק* במה מדובר.

*השימוש במילה "לזיין" אינו נובע מרצון להעליב אלא ציטוט. לו היה תלוי בי, הייתי משתמש במילים כגון "כוס קפה" או במקרה קיצוני "קיום יחסי מין".
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 26 בינו׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

אין מצב שזה ה"יודע איך"! (אותה עילגות, אבל אחרת. אותה גסות, אבל שונה. אותה שנאה, אבל קצת פחות מטורפת.)

מצד שני, המחשבה שזה בעצם שוב ושוב אותו גבר בניק אחר ושלא מסתובבים בינינו כל כך הרבה מהם, משמחת אותי.

מצד שלישי, גם אני חושבת שהשרשור הזה הוא פרובוקציה סושית ולא מאמינה שהדיון התמים באחוז השמנות בכלוב הוא באמת תמים. אולי יותר מיתמם. או מיתמם או חסר מודעות. מה גרוע יותר?

ולשאלתה של טרנסית: את מבינה, אנחנו פשוט כבר המון זמן פה. ובהתחלה היינו נעלבות בשקט או סתם מדירות את רגלינו מהפורומים. אבל שנאה מולידה שנאה שמולידה עוד קצת שנאה. וזה רק נהיה מלוכלך יותר ויותר. ואז מגיע הרגע שאת שואלת את עצמך, להתלכלך בביצה, או לא?
כי כמה נקייה את באמת יכולה להישאר כשמטנפים לך את המקום?
אז קופצים ראש לתוך הביצה. וככה זה נראה.
master xy​(שולט)
מה אתה מתרגש מהקרפדה הזאת . חוץ מלנבוח עד היום היא לא עשתה כלום . אפילו את את התואר "כלבה " אני לא סבור שהוא ראוי לה . גם לכלבות יש ערך מוסף .

היא חייבת להתנצל על כך שהיא לעגה לנשים בכלוב . וראוי שתעשה זאת בפומבי כאן ועכשיו . שתרשום " אני מצטערת שפגעתי והעלבתי נשים טובות ואיכותיות בכלוב "
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 26 בינו׳ 2011
פרלין כתב/ה:
ולשאלתה של טרנסית: את מבינה, אנחנו פשוט כבר המון זמן פה. ובהתחלה היינו נעלבות בשקט או סתם מדירות את רגלינו מהפורומים. אבל שנאה מולידה שנאה שמולידה עוד קצת שנאה. וזה רק נהיה מלוכלך יותר ויותר. ואז מגיע הרגע שאת שואלת את עצמך, להתלכלך בביצה, או לא?
כי כמה נקייה את באמת יכולה להישאר כשמטנפים לך את המקום?
אז קופצים ראש לתוך הביצה. וככה זה נראה.

יפה !! icon_smile.gif
master xy​(שולט)
פרלין כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:

אין מצב שזה ה"יודע איך"! (אותה עילגות, אבל אחרת. אותה גסות, אבל שונה. אותה שנאה, אבל קצת פחות מטורפת.)

מצד שני, המחשבה שזה בעצם שוב ושוב אותו גבר בניק אחר ושלא מסתובבים בינינו כל כך הרבה מהם, משמחת אותי.
.

פרלין - אני לא יודע איך . אני רק יודע כמה ולמה . זה שונה . זה גם מספיק . מי כמוך יודעת זאת
נילי ונילי
נילי ונילי • 26 בינו׳ 2011
פיסטוק- ברור שזה הוא, תקראי את הבלוג. אותם הגיגים, אותם ציטוטים מעוותים מכתבי הקודש, אותם רעיונות: "הזונה הסרוחה.. הנקבה הבזויה.. ואם יש דבר אחד שגרוע יותר מאישה- זה גבר נשלט".

ולטרנסקסית-
אכן, אנחנו כבר יותר מדי זמן פה והאינטראקציה מבוססת על אינטראקציות קודמות. אחרי הפעם המאה שבה כלובי מוחק את היודע איך והוא חוזר בחזרה בניק אחר דרך הביוב, כבר באיזשהו שלב נמאס לך. את כבר יודעת מה הולך לקרות. תעקבי אחרי הבלוג של גילי, המקולרת שלו. אם היא אמיתית אז בעוד חודשיים היא תתלונן שהוא הפיץ תמונות עירום שלה ביוטיוב, כהרגלו.
וכבר נמאס, באמת נמאס. ובעיקר נמאס ההודעות הדפוקות האלה. והמנטרות שלו.

ובעיקר חבל לי שההודעה היפה והמושקעת של siren הלכה לאיבוד בתוך כל הקקה.
סיירן, אני מתנצלת.
היא כל כך מושקעת שהיא ראויה ליותר יחס, ואפילו לשרשור בפני עצמה. אולי תציבי אותה שוב?