בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוף שבוע של עבדות - סיפור פנטזיה

פולו
לפני 13 שנים • 27 בינו׳ 2011

סוף שבוע של עבדות - סיפור פנטזיה

פולו • 27 בינו׳ 2011
פרק א

זה היה שבוע ארוך. התחלתי לעבוד ביום ראשון, כשאני מתמודד עם משבר שהחל ביום חמישי, עת יצאתי מהעבודה, והלך והתעצם במשך כל השבוע. ציפיתי כבר להגיע הביתה, לשתות כמה משקאות ולהירגע. כל מה שהייתי צריך זה לעצור בדרך, להיכנס לסופר ולקנות קצת אוכל. ירדתי מהרכב והתחלתי ללכת דרך מגרש החניה, כשחשתי מישהו מאחורי ואז הרגשתי משהו נדחף לצלעותיי. בדיוק כשעמדתי להסתובב, שמעתי קול שלוחש לי "אל תסתובב, חיית מחמד. רק היכנס למכונית" רכב מסחרי גדול, נסע לצידי כשהתוקפת הכריחה אותי להיכנס למושב האחורי.

לא פחדתי... באותו הרגע. זיהיתי מיד את קולה של הגבירה תמר, שהתיישבה צמוד אליי במושב האחורי. הנהג היה האדון והמאהב שלה, מאסטר יהונתן. פגשתי את שניהם, כמה חודשים לפני כן, בזמן שחיפשתי לשרת זוג דומיננטי. למרות שהגבירה תמר הייתה הנשלטת של אדונה, לא הייתה לה בעיה לשלוט בי. שיחקנו מספר פעמים בעבר, אך זה היה במסיבות ציבוריות בהן פעילות אינטימית הייתה אסורה.

"האם יש לך תוכניות לסוף השבוע הזה?" שאלה "אם תיעלם מישהו יחפש אותך?" הוסיפה.

"לא, הגבירה תמר" עניתי. "תכננתי לבלות סוף שבוע שקט לבד בבית."

"ובכן, עכשיו אתה הולך לבלות את סוף השבוע בלשרת אותנו." ענתה לי כשהיא מביטה בי בחיוך מרושע בעוד ידה נשלחת במעלה ירכי לכיוון הזין הנוקשה שלי.
"אלוהים אדירים! הוא קופץ מתוך מכנסיו, יהונתן." אמרה לנהג.

מאסטר יהונתן צחק. "אנחנו הולכים להשתמש בך הרבה, שרמוטה. למה שלא תתני לו כמה תזכורות תמר."

"אמממ" היא הרהרה בזמן שפתחה את כפתורי חולצתי, והחלה צובטת ומסובבת את פטמותיי. "אתה הולך להיות לגמרי צעצוע המין שלנו. השרמוטה שלנו. הזונה שלנו. אתה הולך ללקק הרבה כוס ולמצוץ זין. יש לנו הרבה תוכניות בשבילך." היא המשיכה לגרות את פטמותיי ולדבר בגסות בזמן שנסענו.

לבסוף, פנה מאסטר יהונתן מהכביש הראשית לדרך עפר. "התפשט" פקדה הגבירה תמר "אני רוצה אותך ללא בגדים עד שנגיע לבקתה. לא יהיה לך צורך בהם." מיהרתי להוריד את בגדיי ,עד כמה שהיה קשה לעשות זאת במושב האחורי, בלי לדעת עד כמה אנחנו רחוקים מהבקתה. בדיוק סיימתי להתפשט כשמאסטר יהונתן הגיע לסוף הדרך, ומשך לכיוון החניה ליד צריף עץ.
הגבירה תמר, משכה את ראשי אל החזה שלה, הלבישה קולר סביב צווארי, יצאה מהרכב, תפסה אותי חזק מהזין ואמרה "בוא אחריי" תוך שהיא מושכת את איברי.

הובלתי פנימה, ואז למעלה אל השירותים. ככל הנראה, האדון והגבירה היו כאן מוקדם יותר ועשו כמה הכנות. שקית חוקן של שני ליטר תלויה על וו ליד האמבטיה. הגבירה הורתה לי לכרוע ולהתכופף על שפת האמבט. "אני רוצה לוודא שאתה נקי, מבחוץ ומבפנים." היא שימנה את חור ישבני, תחבה את הזרבובית פנימה ופתחה את הפרפר הצמוד לצינור. הרגשתי את זרימת המים החמים לתוך המעיים שלי.
כשהשקית התרוקנה, היא הוציאה את הזרבובית. "עכשיו חכה כאן ושלא תשפוך טיפה אחת. אחד מאיתנו מיד ישוב."

נראה שחלף הרבה זמן עד שמאסטר יהונתן נכנס לחדר. הוא היה לבוש במכנס עור קצר שהבליט את הזין שלו בבירור.
הוא לא החליף איתי מילה כשלקח קצף וסכין גילוח מהשידה. הוא מרח את קצף הגילוח על ישבני בכל מקום שהיה ספק שיש בו שיער. הלחץ מהחוקן הפך קשה יותר כשהוא הורה לי לעמוד. הוא גילח את כל השיער מהצוואר ומטה, משאיר אותי חלק, אך עם מעיים כואבות. "יופי" הוא חייך "אתה יכול להוציא את החוקן ולהתקלח. כשתסיים אני רוצה אותך למטה מגיש לגבירה ולי את ארוחת הערב. אם לא תהיה למטה בתוך עשרים דקות, אתה תיענש." שחררתי את תכולת החוקן מתוכי ומיד הקיבה שלי הרגישה טוב יותר. ואז מיהרתי להתקלח אך לא מספיק מהר.
כשהגעתי למטה, אמר מאסטר יהונתן, "אני אמרתי לך עשרים דקות. עברו עשרים וחמש דקות." הוא הסתכל לעבר הגבירה, "את רוצה להעניש אותו תחילה? או שאני אתחיל?"

הגבירה, לבושה בחצאית ובחזיית עור, מגפי ברך בעלי עקב מחודד וגרבי ניילון, עמדה ליד התנור בזרועות שלובות על החזה הגדול שלה, "אני רוצה להאדים את התחת הזה" ענתה בחיוך מרושע. היא התיישבה על כסא עץ עם משענת זקופה, ואותתה לי להתכופף על ברכיה, לוכדת את איברי בין ירכיה. היא נתנה לי 50 סטירות על כל לחי של התחת. היא הבחינה בזין המתקשה שלי שהדליף מעט מהנוזל השקוף והכריחה אותי ללקק את גרבי הניילון שלה. מאסטר יהונתן, עשה כמותה וחבט בי 50 פעם כשאני מכופף על ברכיו, כשהוא גורם לי לנקות אחריי. לאחר מכן הגשתי להם ארוחת ערב. אחרי שהם אכלו, נתנו לי לאכול, ולאחר מכן הורו לי לנקות ולהצטרף אליהם לסלון.

מצאתי אותם שם מכורבלים אחד ליד השני, כשהם צופים בסרט סאדו-מאזו. "כרע ברך לרגליי והברק את מגפיי בלשונך." פקדה הגבירה תמר. אני אוהב עור ואני אוהב מגפיים כך שהרגשתי בגן עדן.
הגבירה אז הורתה להסיר את מגפיה, לעסות, למצוץ ולנשק את כפות רגליה ובהונותיה. "וואווו זה כל כך טוב" אמרה מספר פעמים. פינקתי ועיסיתי גם את כפות רגליו של מאסטר יהונתן. הסרט נגמר.
"שנלך לחדר השינה?" שאל אותה מאסטר יהונתן
"הו, בהחלט. עיסוי כף הרגל של הזונה עשה אותי מאוד רטובה." ענתה וסתרה את שיערי, "אני צריכה זין בתוך הכוס שלי ולשון על הדגדגן שלי".
"אני צריך מציצה," ענה מאסטר יהונתן "וגם זיון טוב."
הגבירה צחקה צחוק סקסי, "אני בטוחה שהזונה ואני נוכל לרצות אותך."

עברנו לחדר השינה. מאסטר יהונתן עמד למרגלות המיטה, הגבירה תמר כרעה ברך לפניו. היא הצביעה בידה קרוב אליה, "כרע ברך, זונה. אתה הולך לעשות את זה בקרוב ומאסטר יהונתן רוצה שתעשה את זה כמו שצריך." היא משכה את מכנסיו למטה והזין שלו זינק החוצה, כשהביצים הכבדות שלו נופלות בחופשיות למטה. הגבירה תמר ליקקה את קצה הזין עד בסיסו וחוזר חלילה, מצליפה בלשונה, מצד לצד, בקצה איברו ולבסוף יונקת את איברו עמוק לתוך גרונה.

מאסטר יהונתן עטף את שיערה באצבעותיו והחל מזיין את פיה.
"עלי על המיטה," אמר לגבירה תמר, כשהוא יוצא מפיה בנהמה שקטה, "אני רוצה לזיין אותך."

הגבירה הורתה לי לעלות על המיטה ולשכב על הגב. היא התיישבה בפישוק רגליים על פניי בתנוחת 69. מראה יפהפה של הכוס הרטוב, הנוצץ והמגולח שלה. הריח היה של אישה מיוחמת. "לקק אותי, שרמוטה." תקפתי את שפתי ערוותה בלשוני. היא גנחה כשמאסטר יהונתן הדף את עצמו לתוכה באחת ודחף את כל הזין שלו פנימה. "מצוץ את הזין של המאסטר."

בקצב קבוע, הוא נכנס ויצא מהכוס שלה. אני לסירוגין מלקק את הזין שלו, יונק את ערוותה ומצליף בלשוני על דגדגנה.
בינתיים הגבירה תמר התקיפה את איברי בשיניה ובציפורניה, שורטת ונושכת. גבה התקמר תוך שהיא צועקת "אני גומרתתתתתתתת" כשאני מתמקד על דגדגנה. המאסטר מיהר לקבור את הזין שלו עמוק בתוכה ונהם כשגמר, גורם לגבירה תמר לגמור שוב. כששניהם נרגעו מהאורגזמה העילאית, שלף מאסטר יהונתן את איברו מתוך הכוס הרטוב של הגבירה.

"לקק לה את הכוס" ציווה. טעמתי את מיציהם המעורבים, מלוחים ומתוקים באותו הזמן, שאבתי ובלעתי את כל הגמירה מתוכה. לאט לאט היא חזרה לעבוד על הזין שלי בעודה נאנחת חרישית.

"נקה את הזין שלי עכשיו, זונה" אמר כשהוא מניח את איברו על שפתיי. טעמתי את מיציהם המעורבים, כשאני משתמש בפי ובשפתיי לסיים את העבודה.
הגבירה נטלה את איברי והחליקה את ידה מעלה ומטה. כשאמרתי לה שהיא הולכת לגרום לי לגמור, היא צחקה, "אני רוצה שתגמור, חיית מחמד. תגמור כמו זונה, עם זין בפה שלך." זה היה רב-עצמה וכל גופי רעד. הגבירה לכדה את כל הגמירה שלי בידיה ואז האכילה אותי בזה. לאחר מכן, נדחפתי מהמיטה והושארתי לישון על הרצפה, תוך שהם מתכרבלים יחדיו במיטה.

פרק ב

התעוררתי בבוקר בבעיטה קלה בצלעותיי על ידי הגבירה. היא הניחה את כף רגלה על פי וציוותה "נשק!" בחדווה רבה ליקקתי את עקב כף רגלה. היא הורתה לי לזחול אחריה אל השירותים. כרעתי על ברכיי לפניה בזמן שהשתינה ואז השתמשה בלשוני כמו בנייר טואלט, מאפשרת לי להביא אותה לאורגזמה הראשונה ביום החדש.

המשך יבוא...
להבה חשופה
לפני 13 שנים • 27 בינו׳ 2011
להבה חשופה • 27 בינו׳ 2011
פולו היקר!

יופי של סיפור.

מחכה להמשך.

להבה חשופה.