צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בהבל פה

קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 27 בינו׳ 2011

בהבל פה

קיפופיף​(מתחלפת) • 27 בינו׳ 2011
מה דעתכם המלומדת על צחצוח שיניים לבן-בת הזוג?
האם האוחז במברשת השניים הוא המושפל כמעניק שירות? או שזה שמקבל את הצחצוח מושפל, כיוון שהוא בחוסר אונים?
או שמדובר בהתמסרות מוחלטת ?(ומי פה המתמסר?)
סתם קינקיות חביבה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 27 בינו׳ 2011
אפשר בלי שום בעיה לסובב את זה לכאן או לכאן, פשוט צריך סיפור מסגרת,ו/או להכניס את הפרט הזה כחלק מסצנה. האם נאסר על המצוחצח להגיב או לכוון, האם הוא צעצוע שיש לנקותו טרם שימוש? או שהמצחצח הוא המגיב להוראות מדוייקות שנועדו לחסוך את הטרחה שבתנועה מהמצוחצח?

לא רואה פה את הקינקיות, לא מצליחה לדמיין את זה כלל ללא סיפור מסגרת שמעניק לזה כיוון.
הרבה יותר קל לי לדמיין את זה בגרסה הראשונה מהשתיים, פשוט כי לא הייתי רוצה שיצחצחו לי שיניים. זה נשמע לי ממש מעצבן. אבל בהרחבה של התמונה זה כן מסתדר לי כחלק ממערך שלם של טיפוח שכולל גם סירוק, פדיקור וכו', שכן יש לו מימד של פינוק. הממ. לא, עדיין הייתי מוותרת על זה אם זה בשבילי.

גם נזכרתי עכשיו בתמונה של בחור שצחצח שיניים לכלבה (ביולוגית) שלו כעונש על כך שאכלה מהרצפה, ודימיינתי את התמונה בין שני אנשים וזה נשמע רעיון טוב ומשעשע icon_smile.gif
קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011

מה נהיה?

קיפופיף​(מתחלפת) • 28 בינו׳ 2011
רק תיאורים מזילי ריר עובדים כאן?
בחיי שהחזקתי קצת יותר מהצד האינטלקטואלי שלכם...
האמת היא שהתגובה של יולי הזכירה לי שיחה עם חבר, לשעבר בדס"מי ,שהחליט לערוק לצד הונילי שטען שבדס"מ זה לאנשים שלא באמת נהנים מסקס ולכן צריכים את כל התפאורה והמשחקים מסביב.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 בינו׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
אפשר בלי שום בעיה לסובב את זה לכאן או לכאן, פשוט צריך סיפור מסגרת,ו/או להכניס את הפרט הזה כחלק מסצנה. האם נאסר על המצוחצח להגיב או לכוון, האם הוא צעצוע שיש לנקותו טרם שימוש? או שהמצחצח הוא המגיב להוראות מדוייקות שנועדו לחסוך את הטרחה שבתנועה מהמצוחצח?

לא רואה פה את הקינקיות, לא מצליחה לדמיין את זה כלל ללא סיפור מסגרת שמעניק לזה כיוון.
הרבה יותר קל לי לדמיין את זה בגרסה הראשונה מהשתיים, פשוט כי לא הייתי רוצה שיצחצחו לי שיניים. זה נשמע לי ממש מעצבן. אבל בהרחבה של התמונה זה כן מסתדר לי כחלק ממערך שלם של טיפוח שכולל גם סירוק, פדיקור וכו', שכן יש לו מימד של פינוק. הממ. לא, עדיין הייתי מוותרת על זה אם זה בשבילי.

גם נזכרתי עכשיו בתמונה של בחור שצחצח שיניים לכלבה (ביולוגית) שלו כעונש על כך שאכלה מהרצפה, ודימיינתי את התמונה בין שני אנשים וזה נשמע רעיון טוב ומשעשע icon_smile.gif

מסכים עם יולינקה. ללא רקע, אין תמונה.
האם זה הנשכב לרגליה של אהובתו בציר לידה הראשון הוא כנוע או מכניע? אחרי הכל מתכווץ לה בבטן התחתונה כי רצה ילדים ומצד שני, היא רצתה גם (-:
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 בינו׳ 2011
האמת היא שלא כל כך הבנתי מה את שואלת. נדמה לי שכל אקט בדסמי שהופך את אחד הצדדים לבובה פאסיבית שמבצעים בה דברים (צחצוח שיניים, הלבשה, הפשטה, זיון) אפשר להבין לשני הכיוונים.

אל תחפרי בזה, זה מיותר. אם זה כיף לך- לכי על זה.

באופן אישי, כשעשו את זה לי זה היה כחלק מסיטואציה שלמה שכללה קילוח, סיבון, שטיפה, ניקוי, צחצוח שיניים, הלבשה ואפילו מריחת דאודורנט. היה כיף, קצת מוזר, אבל חייבת להודות שלא לגמרי ניקה עד הסוף בין השיניים. מהחוויה האישית שלי זה היה יותר בשביל הקינקיות ופחות בשביל הגיינת פה.
קיפופיף​(מתחלפת)

חייבת להיות תמונה של נשלט-שולט?

קיפופיף​(מתחלפת) • 28 בינו׳ 2011
האם פעולה לא יכולה להיות מרגשת בפני עצמה, בלי סצנה של משחקי תפקידים , בסגנון ה"בוא/י אני אצחצח לך את השיניים"- "יאאלה בכייף?" כמשהוא שמביע קרבה ואינטימיות?
Brave Dwarf

Re: חייבת להיות תמונה של נשלט-שולט?

קיפופיף כתב/ה:
האם פעולה לא יכולה להיות מרגשת בפני עצמה, בלי סצנה של משחקי תפקידים , בסגנון ה"בוא/י אני אצחצח לך את השיניים"- "יאאלה בכייף?" כמשהוא שמביע קרבה ואינטימיות?

בלבללת אותי.

קיפופיף כתב/ה:
מה דעתכם המלומדת על צחצוח שיניים לבן-בת הזוג?
האם האוחז במברשת השניים הוא המושפל כמעניק שירות? או שזה שמקבל את הצחצוח מושפל, כיוון שהוא בחוסר אונים?
או שמדובר בהתמסרות מוחלטת ?(ומי פה המתמסר?)
סתם קינקיות חביבה?
"
נילי ונילי

נילי ונילי • 28 בינו׳ 2011
קיפופיף כתב/ה:

ברור שאפשר, אבל זה לא מה שאת שאלת...

icon_smile.gif

בהתנסות שלי שתיארתי למעלה, למשל, לא היתה חלוקת תפקידים שולט-נשלט. היתה סיטואציה שלמה שאפשר להטעין עליה עולם שלם של משמעויות בדיעבד, אמנם, אבל תוך כדי מעשה היא קרתה סתם ככה כי זה היה כיף.
Brave Dwarf

קיפופיף כתב/ה:

לחילופין, אם אנסה לנתק את הבלובל (ולהתנתק מהעובדה שאני בהבמה גסת רוח ואידיוט) אז בהחלט. אנחנו מקנים לכל מעשה שאנחנו עושים את הכוונות כפי שהן משתקפות מתוך הפריזמה של עינינו. ואם למשל אני קבעתי שלא משנה מה אני עושה לאהובת חיי, יהיה מתוך אהבה ולא כדי להשפילה, הרי שכך יהיה. ואם תטען שהרגישה מושפלת, תמיד תהיינה לפניי שתי ברירורת: או לומר לה שאני ראובן והשפלה היא חלק מהמשחק כי אמא שלה הייתה רעה, או להסביר לה שככה אני אוהב. אותה. עד כלות. ושאם אהבתי משפילה אותה הרי שהפסדתי במערכת לב זו.