סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

Perplexed
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011

ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

Perplexed • 28 בינו׳ 2011
ני לא יודעת על מה המהומה, שמנמנות חביבות שלי, אחיותי לצרה.

בעולם ההוא של הנורמאלים, נדחתי על ידי גברים לא אחת, משום שהתחת שלי היה קצת מאיים לטעמם, והציצי לא נכנס להם תחת כף יד אחת על פי האידיאל.

ואילו פה?!

פפפחחח. מרגישה כמו מלכת הכיתה. התחת כאן נהיה ברכה. ככל שהוא טופח, כך טופחים גם מימדי החיזור. ולא, אל תספרו לי, שזה משום שאני בתור עבה, נתפסת כמטרה קלה לזיון, בהיותי קורבן מסכן שמתקשה להשיג פרטנר ראוי לאהבת אמת. בחיי, זה לא המקרה.

אני דווקא חשה, שיש פה חיבה יתרה לשומניות.

אז שאלתי אליכם/ן היא כפולה, אולי משולשת:

א. האם אני הוזה? סטטיסטית, לא אמת שיש פה יותר אוהבי שמנמנות (שולטים ונשלטים כאחד)? ואם כן, ***וזו השאלה הבאמת מעניינת, מדוע זה כך***?
ב. אם אני לא טועה, איך זה שיש פה כל כך הרבה פוסטים של שמנמחמדות שנעלבות?

(ואולי, רק אולי, כל השנאת שומן הזו, ולצידה - עלבון הדחיה, יושבים על דברים אחרים? לאלוהי הכלוב פתרונים).

באמש'לי, לא מבינה שום דבר.
Efrati​(שולטת)

בתור שמנה מאוד

Efrati​(שולטת) • 28 בינו׳ 2011
עד לא מזמן
בתור מי שעד לא מזמן לא היתה מ ודעת בכלל לעד כמה גדולה הייתי

אני יכולה בלב שלם להגיד שכן אוהבת את עצמי הרבה יותר היום
פחות 40 קג

אבל
נשבעת לכם
היה לי הרבה יותר קל כשמנה
הרגשתי אחרת
לא הרגשתי מוזר
וכן כאן כבר מההתחלה
ובאתר הקודם
היה לי מאוד קל בעולם הזה מאשר בעולם הונילי

אז כנראה שיש משהו בעניין הזה ....
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 בינו׳ 2011
ואני חושבת שלאור ההתעניינות העמוקה הזו לאורך זמן בעסיסיות שבחבורה, הגיע הזמן שכלובי יפתח פורום מיוחד אך ורק לנו!

נקרא לו BBW ! או 80+ או משו..

נרכז שם את כככככללללל שרשורי הבטטות המתוקות שכולנו נוכל לצחוק ולהתרגז ולהיעלב ולהשתעשע כראוי.
נעשה שירשור דביק לכל שונאי הדאבות למיניהם ושם כל הדקיקים וערמות העצמות יוכלו להגיד עד כמה אנחנו איכס ובעעעע וקקי של חילזון.
נעשה שירשור דביק נוסף לשירי הלל לקפלי הגוף וחמימות העור הרך
ועוד דביק אחד רק בשביל עוזרד. כי הוא ממש חייב מקום של כבוד, אתם לא חושבים?

זהו! icon_cool.gif

ואני דאבה! אני מצליחה לדחוס 95 (!!!) ק"ג ב- 160 ס"מ . וזה עם נמשים!

(טפי! עוד מעט שוב יגידו שאני מגלומנית ונרקיסיסטית וסנובית וסתם רוצה לאגד ולתפוס פיקוד וליצור איזה סאב-תרבות או זרם מקביל לגוראנים של שמנות גאות ומעריציהן..)
daniel222
daniel222 • 28 בינו׳ 2011
nerissa כתב/ה:
ואני חושבת שלאור ההתעניינות העמוקה הזו לאורך זמן בעסיסיות שבחבורה, הגיע הזמן שכלובי יפתח פורום מיוחד אך ורק לנו!

נקרא לו BBW ! או 80+ או משו..

נרכז שם את כככככללללל שרשורי הבטטות המתוקות שכולנו נוכל לצחוק ולהתרגז ולהיעלב ולהשתעשע כראוי.
נעשה שירשור דביק לכל שונאי הדאבות למיניהם ושם כל הדקיקים וערמות העצמות יוכלו להגיד עד כמה אנחנו איכס ובעעעע וקקי של חילזון.
נעשה שירשור דביק נוסף לשירי הלל לקפלי הגוף וחמימות העור הרך
ועוד דביק אחד רק בשביל עוזרד. כי הוא ממש חייב מקום של כבוד, אתם לא חושבים?

זהו! icon_cool.gif

ואני דאבה! אני מצליחה לדחוס 95 (!!!) ק"ג ב- 160 ס"מ . וזה עם נמשים!

(טפי! עוד מעט שוב יגידו שאני מגלומנית ונרקיסיסטית וסנובית וסתם רוצה לאגד ולתפוס פיקוד וליצור איזה סאב-תרבות או זרם מקביל לגוראנים של שמנות גאות ומעריציהן..)

רעיוןן מצויין icon_smile.gif
אפשר אולי גם לפתוח bbw club שבו נוכל כולם להפגש
seelinewoman

Re: ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

seelinewoman • 28 בינו׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
ני לא יודעת על מה המהומה, שמנמנות חביבות שלי, אחיותי לצרה.

בעולם ההוא של הנורמאלים, נדחתי על ידי גברים לא אחת, משום שהתחת שלי היה קצת מאיים לטעמם, והציצי לא נכנס להם תחת כף יד אחת על פי האידיאל.

ואילו פה?!

פפפחחח. מרגישה כמו מלכת הכיתה. התחת כאן נהיה ברכה. ככל שהוא טופח, כך טופחים גם מימדי החיזור. ולא, אל תספרו לי, שזה משום שאני בתור עבה, נתפסת כמטרה קלה לזיון, בהיותי קורבן מסכן שמתקשה להשיג פרטנר ראוי לאהבת אמת. בחיי, זה לא המקרה.

אני דווקא חשה, שיש פה חיבה יתרה לשומניות.

אז שאלתי אליכם/ן היא כפולה, אולי משולשת:

א. האם אני הוזה? סטטיסטית, לא אמת שיש פה יותר אוהבי שמנמנות (שולטים ונשלטים כאחד)? ואם כן, ***וזו השאלה הבאמת מעניינת, מדוע זה כך***?
ב. אם אני לא טועה, איך זה שיש פה כל כך הרבה פוסטים של שמנמחמדות שנעלבות?

(ואולי, רק אולי, כל השנאת שומן הזו, ולצידה - עלבון הדחיה, יושבים על דברים אחרים? לאלוהי הכלוב פתרונים).

באמש'לי, לא מבינה שום דבר.

אני חושבת שזה בדיוק מה שכתבתי, מבלי להיות פוגענית,
כמו שרשור זה.
על מה זה יושב אצלך, הדחף הזה לא למתוח ביקורת בונה?
Perplexed

סיליין,

אשה יקרה, היתי מאוד רוצה להשיב לך, אך כמה שלא הפכתי בתגובתך וקראתי אותה מימין לשמאל ומשמאל לימין, לא הצלחתי להבין מה ניסית לומר או להעיר לי. השניים שלושה משפטים שרשמת, ניתנים לקריאה באופנים שונים. אשמח אם תבהירי.
seelinewoman

Re: סיליין,

Perplexed כתב/ה:
אשה יקרה, היתי מאוד רוצה להשיב לך, אך כמה שלא הפכתי בתגובתך וקראתי אותה מימין לשמאל ומשמאל לימין, לא הצלחתי להבין מה ניסית לומר או להעיר לי. השניים שלושה משפטים שרשמת, ניתנים לקריאה באופנים שונים. אשמח אם תבהירי.

השרשור שלך לעגני.
אם השרשור שפתחתי אינו מוצא חן בעינייך,
וכבר נמאס לך משמנות נעלבות,
יכולת לומר זאת בדרך אחרת.
האם אני הבנתי אותך לא נכון?
האם קראתי אותך ממקום של חרון על כך ששוב
אישה כמותי הופכת לשק חבטות, ולכן היא כבר
עיוורות מזעם ולא מוכנה להתבדח יותר על הנושא?
יכול להיות.
אבל לא ברור לי ההומור הלעגני הזה, גם על התוקפים
וגם על הנתקפים שנמאס להם.
לי נמאס מהומור כזה. את יודעת למה?
כי זה כבר לא מצחיק. אני שומעת וקוראת עוד ועוד נשים צעירות ובוגרות
שנדחות בגסות הולכת וגוברת, או בתחכום כמעט בלתי מורגש,
ולא יודעות את נפשן מרוב צער ובדידות.
תקרת הזכוכית של משקל האישה, אני קוראת לזה.
פעם הייתי אופטימית.
את עצמך יודעת כמה הייתי אופטימית.
דווקא היום, 11 קילו פחות בשלושת החודשים האחרונים - אני פסימית עד אימה.
נמאס, כי את עצמך יודעת עד כמה אני לא פועלת מתוך השומנים שלי.
כמה חיי מלאים בכל מה שאינו שומן ועליבות.
ובכל זאת אני מוטחת שוב ושוב ושוב ושוב אל הקרקע של מי שרואה בי
רק את זה. אך ורק את זה, כמו דלי מים קרים ששופכים
על ראשה של מנכ"לית העולם, נניח, כדי להבהיר לה את מקומה האמיתי.
שלא תתפוס תחת, פשוטו כמשמעו.
ומי שאומר אחרת לך - שמנמנה פחות או יותר, או לי - שמנה מאד - משקר גם לך וגם לי.
אין מקום יותר להומור כזה בעולם שבו נשים ממיתות עצמן מרעב מצד אחד,
או שוקעות בדיכאון עמוק מצד שני משום שהן רק רוצות לחיות ולהיאהב כמו שהן.
בחודשים האחרונים אני מנסה לצחוק על זה, כמוך, לפעול נגד זה, לנער את זה בקלילות,
אבל הבני זונות לא מרפים. והם רובם, כמעט.
בינינו? אני לא מאמינה לך שכל כך קליל וטוב, עד כדי צחוק משוחרר.
אחרת, למה היה לך צורך בשרשור כזה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 בינו׳ 2011
לו היה אי בודד שבו ישנן עשר נשים על כל גבר, והיוצרות מתהפכות כך שהנשים הן שאובססיביות לגבי סקס, ורצה המקרה ובאי הזה התפתחה קהילה שמיניות היא כל מה שמאגד אותה ובמיניות הזו יש אפילו היררכיה - הייתי מצפה למצוא שם אחוז גבוה יחסית של גברים נמוכים, שיש להם אחוז גבוה יחסית של מעריצות, ולצד זה גם אחוז גבוה יחסית של שרשורים שבהן נשים מסוימות מתלוננות על כך שאחוז הגברים הנמוכים באי גבוה מאשר ביבשת. זו דרכו של עולם ואין מה להתפלא על שום צד במשוואה הזו.
Perplexed

אויה ומרה

אכן, קראתיני לא נכון. מפליא הדבר, לאחר שהצהרתי בפומבי ובידיעתך, על נסיגתו של הזכות לחופש הביטוי מפאת בריונות רשת מפיו של הנאלח שאת שמו אין להזכיר.

גם אני לא נקיה משריטות של דחית שנים בשל משקל יתר. אני שלמה איתו היום, לא גאה בו.

אלא מה, שבאמת ובתמים אני מבחינה, כי בכלוב יש העדפת שומן. בכל היקר לי. תהיתי, ביני וביני, איך זה, שרק אנוכי שמה לב לכך, ואיך זה שיש כל כך הרבה נשים נעלבות, אם יש כל כך הרבה מעדיפי שומן.

לא לעגתי לך. הפוסט שלי רשום בהומור, כתמיד, כי רצינות היתר שבה תושבי האתר תופסים את עצמם ואת האחרים, מעלה בי תחושה של קבס.

ובאמת ובתמים מעניין אותי, איך זה שפה, מותר ומקובל להיות שמנה, ואף רצוי. ולא, אני לא קונה את ההסברים בדבר ניצול שמנות, או העונג הרב בהשפלת שמנה שממילא היא כבר בתחתית הסולם החברתי.

אני מתחילה להאמין, באמת ובתמים, שיש משיכה לנשים מלאות יותר, בקרב אוכלוסית הבד"סמ. אם זה לא היה ברור מהפוסט המקורי שלי. תהיתי, האם זה באמת כך, ואם כן, מה מקור ההבדל בהעדפה בין הסוטים המריירים לבין הונילים האפרוריים.
אופס. נפלט לי.

יקירתי, דעי אך אושר. אין לי אלא הערכה כלפייך.
seelinewoman

Re: אויה ומרה

Perplexed כתב/ה:
אכן, קראתיני לא נכון. מפליא הדבר, לאחר שהצהרתי בפומבי ובידיעתך, על נסיגתו של הזכות לחופש הביטוי מפאת בריונות רשת מפיו של הנאלח שאת שמו אין להזכיר.

גם אני לא נקיה משריטות של דחית שנים בשל משקל יתר. אני שלמה איתו היום, לא גאה בו.

אלא מה, שבאמת ובתמים אני מבחינה, כי בכלוב יש העדפת שומן. בכל היקר לי. תהיתי, ביני וביני, איך זה, שרק אנוכי שמה לב לכך, ואיך זה שיש כל כך הרבה נשים נעלבות, אם יש כל כך הרבה מעדיפי שומן.

לא לעגתי לך. הפוסט שלי רשום בהומור, כתמיד, כי רצינות היתר שבה תושבי האתר תופסים את עצמם ואת האחרים, מעלה בי תחושה של קבס.

ובאמת ובתמים מעניין אותי, איך זה שפה, מותר ומקובל להיות שמנה, ואף רצוי. ולא, אני לא קונה את ההסברים בדבר ניצול שמנות, או העונג הרב בהשפלת שמנה שממילא היא כבר בתחתית הסולם החברתי.

אני מתחילה להאמין, באמת ובתמים, שיש משיכה לנשים מלאות יותר, בקרב אוכלוסית הבד"סמ. אם זה לא היה ברור מהפוסט המקורי שלי. תהיתי, האם זה באמת כך, ואם כן, מה מקור ההבדל בהעדפה בין הסוטים המריירים לבין הונילים האפרוריים.
אופס. נפלט לי.

יקירתי, דעי אך אושר. אין לי אלא הערכה כלפייך.

זה בדיוק השקר המוסכם שנגדו יצאתי - שזה קיים רק כאן.
על זה כתבתי ועל זה נמאס לי להסביר שהכל תעמולה מגמתית:
אין פה יותר אוהבי שמנות או שמנות.
יש פה יותר גברים שמוכנים להודות שהם אוהבי שמנות ולהיראות לצדן בפומבי,
ולכן יש פה גם יותר שמנות שמוכנות להיראות בפומבי.
על זה הכעס, וכתבתי על כך מספיק בבלוגי המנוח:
שקרי הגברים חובבי השמנות באשר הם,
שאינם מוכנים להודות בכך בפה מלא, בעולם "החיצוני",
לא כל שכן להיראות לצדן, שם, בפומבי.
כך שהבנתי אותך יפה ונכון.
על מה עוד יש לתהות?
חשבתי שהבנת.
חשבתי שהדמגוגיה הזאת לא מפילה אותך בפח הזה.
צר לי.