סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

בריזיט
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011

Re: ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

בריזיט • 28 בינו׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
ני לא יודעת על מה המהומה, שמנמנות חביבות שלי, אחיותי לצרה.

בעולם ההוא של הנורמאלים, נדחתי על ידי גברים לא אחת, משום שהתחת שלי היה קצת מאיים לטעמם, והציצי לא נכנס להם תחת כף יד אחת על פי האידיאל.

ואילו פה?!

פפפחחח. מרגישה כמו מלכת הכיתה. התחת כאן נהיה ברכה. ככל שהוא טופח, כך טופחים גם מימדי החיזור. ולא, אל תספרו לי, שזה משום שאני בתור עבה, נתפסת כמטרה קלה לזיון, בהיותי קורבן מסכן שמתקשה להשיג פרטנר ראוי לאהבת אמת. בחיי, זה לא המקרה.

אני דווקא חשה, שיש פה חיבה יתרה לשומניות.

אז שאלתי אליכם/ן היא כפולה, אולי משולשת:

א. האם אני הוזה? סטטיסטית, לא אמת שיש פה יותר אוהבי שמנמנות (שולטים ונשלטים כאחד)? ואם כן, ***וזו השאלה הבאמת מעניינת, מדוע זה כך***?
ב. אם אני לא טועה, איך זה שיש פה כל כך הרבה פוסטים של שמנמחמדות שנעלבות?

(ואולי, רק אולי, כל השנאת שומן הזו, ולצידה - עלבון הדחיה, יושבים על דברים אחרים? לאלוהי הכלוב פתרונים).

באמש'לי, לא מבינה שום דבר.

גם אני מבוקשת כאן יותר מאשר בג'יי דייט ואני לא בטוחה שזה צריך להחמיא לי. לא אחת שמעתי כאן מגברים שהיותי שמנה זה בסדר בעולם השליטה אך בעולם הוונילי "לא הייתי עוברת מסך".
יש גם אחרים. זה בטוח, ולכן לא רוצה לערוך הכללות גסות שיגרמו עוול למי מהגברים שחושבים אחרת.
Perplexed

סיליין,

Perplexed • 28 בינו׳ 2011
דמגוגיות אני אוכלת לארוחת בוקר. מי שמכיר, יודע.

אני לא יודעת אם את צודקת, או אני צודקת. גם אין לי כוונה להתווכח איתך. מן הטעם הפשוט שאני לא יודעת. מסיבה זו שאלתי. אם כי יש לי תחושת בטן שאת טועה. רק שאני מעדיפה נתונים "אמפירים", מאשר תחושות בטן, או תגובות מחמת עלבון.

היתי מעדיפה מטעם זה, לקבל תשובה מחובבי או שונאי השמנות, בהחבא או בפומבי, בבדס"מ נטו, או בעולם "ההוא" ברוטו, ולהחליט בעצמי מה מוץ ומה תבן.

חוץ מזה, אני מזמינה עכשיו פיצה. עם הרבה גבינה. ושכל חובבי האנורקסיות ישקו לי. את באה ?icon_smile.gif חדר כושר אחר כך. מחר. בעוד שבוע. עכשיו פיצה. עם פפרוני גם.
seelinewoman

Re: סיליין,

seelinewoman • 28 בינו׳ 2011
Perplexed כתב/ה:
דמגוגיות אני אוכלת לארוחת בוקר. מי שמכיר, יודע.

אני לא יודעת אם את צודקת, או אני צודקת. גם אין לי כוונה להתווכח איתך. מן הטעם הפשוט שאני לא יודעת. מסיבה זו שאלתי. אם כי יש לי תחושת בטן שאת טועה. רק שאני מעדיפה נתונים "אמפירים", מאשר תחושות בטן, או תגובות מחמת עלבון.

היתי מעדיפה מטעם זה, לקבל תשובה מחובבי או שונאי השמנות, בהחבא או בפומבי, בבדס"מ נטו, או בעולם "ההוא" ברוטו, ולהחליט בעצמי מה מוץ ומה תבן.

חוץ מזה, אני מזמינה עכשיו פיצה. עם הרבה גבינה. ושכל חובבי האנורקסיות ישקו לי. את באה ?icon_smile.gif חדר כושר אחר כך. מחר. בעוד שבוע. עכשיו פיצה. עם פפרוני גם.

אני מבשלת רק אוכל טעים וגם בריא, ומתאמנת לבד בבית חמש פעמים בשבוע, שעה וחצי לפחות בכל פעם, והולכת הרבה ברגל, ומחייכת לכולם, ונחמדה ונעימה ומריחה טוב ולבושה צבעים תואמים ועונדת תכשיטים עדינים, וחכמה, ומבריקה, ומקצועית וטובה במה שאני עושה, שזה בערך כל דבר כמעט, ובעלת הומור, ומינית מאד, ומעניינת ואמפתית, וחזקה וחלשה מספיק בשביל כל גבר או אישה, וסלע יציב לתמיכה בכל אדם, ורגישה מספיק כדי לא להתבהם ולהיות אמפתית, וחזקה מספיק כדי לא ליפול כשהאלפא מייל שבשולטים מתפרק לי, ואופטימית להחריד, ונחושה ועקבית ומתמידה. ובכל זאת, יש לי מספיק נתונים אמפיריים בשביל לדעת מה שאת מבקשת לדעת, כי אני מקשיבה לגברים לא רק באוזניי. אני גם רואה, לא רק בעיניי. אני רואה גם בלבי.
ואני עייפה מאד. עייפה מלראות את זה. עייפה מהשקרים האלה.
נמאס לי להפנות אצבע מאשימה רק כלפי עצמי.
צר לי. יש גבול להלקאה עצמית. לא ייתכן שאני עד כדי כך גרועה או לא ראויה,
למרות שכך השתמע מקשר השליטה האחרון שלי כאן, לדוגמה.
את יודעת מה?
בואי נפתח שרשור שבו גברים יספרו לך את האמת, את כל האמת ורק את האמת עליהם ועל נשים שמנות. רק גברים רק על נשים שמנות, ולא אב"בים למיניהם.
גברים אמיצים. גברים שיספרו לך איך הם מפחדים מלהסתובב עם נשים לא כוסיות,
אבל ברור שהיו מזיינים אותן. למה לא?
אני מחכה לגברים ולאמת שלהם.
daniel222
daniel222 • 28 בינו׳ 2011
אני מאד חובב נשים גדולות, מלאות,שמנות.
אתן פשוט יפיפיות.
כל כך רכות, נעימות ועוטפות.
אני לא יודע כמה כאן חושבים כמוני, יודע רק על עצמי.

נמאס לי שכל הזמן תוקפים אתכן כאן,
אולי הפתרון הוא להתעלם ולא להגיב לפוסטים כאלה, זו הדרך היחידה שבא פוסט
מרושע יעלם במהירות ולא יגרור אחריו פוסטים נוספים מאותו הסוג.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 בינו׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
אני מאד חובב נשים גדולות, מלאות,שמנות.
אתן פשוט יפיפיות.
כל כך רכות, נעימות ועוטפות.
אני לא יודע כמה כאן חושבים כמוני, יודע רק על עצמי.

נמאס לי שכל הזמן תוקפים אתכן כאן,
אולי הפתרון הוא להתעלם ולא להגיב לפוסטים כאלה, זו הדרך היחידה שבא פוסט
מרושע יעלם במהירות ולא יגרור אחריו פוסטים נוספים מאותו הסוג.

אתה לא נחשב, דניאל. אתה יודע למה?
כי אתה עבד.
כי אתה תגיד כל מה שיתבקש רק שמישהי תיקח אותך.
כי אתה סתם מחפש זיון.
כי הרי ידוע שהשקפת העולם של העבדים היא זניחה עד אפסית משום שיש כל כך הרבה מכם וכל כך מעט נשים שמוכנות להתייחס אליכם. היצע וביקוש מחורבן.
וברור שתעדיף שמנות - תעדיף כל אחת העיקר שתתייחס אליך. התחרות גדולה מידי , יש מעט מידי מלכות חטובות וחתיכות ולכן אתה "מתאים" את עצמך.

הנה. כל המילים המצופות.

מצופות חרא.

לא - אני לא חושבת כך, דניאל, אבל במדמנה הזו ברור לך שזו התפיסה. הסטיגמות שמלוות נשים שמנות מלוות גם עבדים.
ועורכי דין.
וג'ינג'יות.
וערבים.
ודומים עם כרס, זין קטן וקרחת.

איף. בחיי שזה מתיש, המיקרו/מקרו הזה. אם פעם זה היה סוג של עיר מקלט.. עיר מפלט - מרגישה כאילו מישהו תפס את הכל וכמו חולצה.. הפך הכל. הבפנים בחוץ והבחוץ בפנים.

אולי סיליין צודקת. אולי באמת הגיע הזמן לחפש ממד אחר. עולם מקביל אחר.. כזה שעוד לא הפכו לו את הקרביים החוצה ועכשיו הוא מסריח בשמש..
עד שיהפכו גם אותו.
daniel222
daniel222 • 28 בינו׳ 2011
חבל שזה באמת כך

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 28, 2011 9:48 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 בינו׳ 2011
דניאל..
לנשום עמוק ולקרוא אותי שוב. icon_smile.gif
daniel222