סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואני רק תהיה. (עוד פוסט שטחי ומשמים על שומן כלובי)

Efrati​(שולטת)
לפני 13 שנים • 28 בינו׳ 2011

מממממממממממממ

Efrati​(שולטת) • 28 בינו׳ 2011
מהחצי גרוש שלי
השולטים שאני הכרתי (ולא לא כשולטת) אלו שלא ממש נראים טוב

אילו שלא ממש תתחיל איתם כל אחת
לא עניין אותם איך הנשלטת נראית העיקר שתהיה
והאמת כן בתור שמנה וחברה של כמה אז זה לא יעזור סייליין אנחנו השמנות לא ממש בוררות
ואולי אני טועה
ואולי זו רק אני
אבל....

גם הנשלטים
איך נריסה יקירתי אמרה?
אתם תלכו עם מה שיש רק שיהיה

וואלה מתאים לי לשמוע מה לצד הזכרי יש לאמר

ונריסה אפשר במועדון הזה פחות מ 80?
בקצת לא בהרבה
בחייאת עלה לי בדם להגיע לשם
seelinewoman

Re: מממממממממממממ

seelinewoman • 28 בינו׳ 2011
חיפוש עצמי כתב/ה:
מהחצי גרוש שלי
השולטים שאני הכרתי (ולא לא כשולטת) אלו שלא ממש נראים טוב

אילו שלא ממש תתחיל איתם כל אחת
לא עניין אותם איך הנשלטת נראית העיקר שתהיה
והאמת כן בתור שמנה וחברה של כמה אז זה לא יעזור סייליין אנחנו השמנות לא ממש בוררות
ואולי אני טועה
ואולי זו רק אני
אבל....

גם הנשלטים
איך נריסה יקירתי אמרה?
אתם תלכו עם מה שיש רק שיהיה

וואלה מתאים לי לשמוע מה לצד הזכרי יש לאמר

ונריסה אפשר במועדון הזה פחות מ 80?
בקצת לא בהרבה
בחייאת עלה לי בדם להגיע לשם

אני דווקא בררנית מאד.
בגלל זה נשבר לי הדגדגן מכל זה.
ואני בהחלט לא מחזיקה מאף שולט יותר,
לאחר שהכרתי אותם מקרוב, גם אלה שנראים מעולה.
הרי אף אחד לא נמצא כאן משום שהוא עליון או חסר בעיות משל עצמו,
ואני בתוכם.
לטעמי, דווקא נשלטות הן הכי נורמליות.
השולטים - הכי פחות.
ולגבי דעה של גבר - נראה לך שיש להם אומץ?
כולם נשלטי טסטוסטרון.
עבדים לזרע שלהם עצמם.
Efrati​(שולטת)

מתחילה לאהוב אותך סייליין מרגע לרגע

Efrati​(שולטת) • 28 בינו׳ 2011
ו........
את האמת בעיניי לנשלטות האמיתיות החזקות ...
יש את הכי הרבה כח
והכי הרבה אומץ
כי לתת למישהו אחר במודעות מלאה את השליטה בך....
אין יותר חזק מזה בעיניי
כאשר זה נקי

ודרך אגב אני שמנה בנפשי וראשי עדיין
נכון נריסה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 28 בינו׳ 2011
nerissa כתב/ה:
daniel222 כתב/ה:
אני מאד חובב נשים גדולות, מלאות,שמנות.
אתן פשוט יפיפיות.
כל כך רכות, נעימות ועוטפות.
אני לא יודע כמה כאן חושבים כמוני, יודע רק על עצמי.

נמאס לי שכל הזמן תוקפים אתכן כאן,
אולי הפתרון הוא להתעלם ולא להגיב לפוסטים כאלה, זו הדרך היחידה שבא פוסט
מרושע יעלם במהירות ולא יגרור אחריו פוסטים נוספים מאותו הסוג.

אתה לא נחשב, דניאל. אתה יודע למה?
כי אתה עבד.
כי אתה תגיד כל מה שיתבקש רק שמישהי תיקח אותך.
כי אתה סתם מחפש זיון.
כי הרי ידוע שהשקפת העולם של העבדים היא זניחה עד אפסית משום שיש כל כך הרבה מכם וכל כך מעט נשים שמוכנות להתייחס אליכם. היצע וביקוש מחורבן.
וברור שתעדיף שמנות - תעדיף כל אחת העיקר שתתייחס אליך. התחרות גדולה מידי , יש מעט מידי מלכות חטובות וחתיכות ולכן אתה "מתאים" את עצמך.

הנה. כל המילים המצופות.

מצופות חרא.

אבל דוגרי, נריסה, זה לא נכון? אולי לא במקרה של דניאל, לא מכיר אותו, אבל במקרה של המון נשלטים (ושולטים) אחרים?

בטח שזה נכון. ובטח שזה נכון שנשים שמנות הן, ככלל, פחות מבוקשות בשוק הבשר החופשי, ולא כי גברים פוחדים ממשהו או כל שטות אחרת, אלא כי ככה זה, יש אידיאל מיינסטרימי כלשהו וסטטיסטית ככל שאתה מתרחק ממנו, העיניים שיסתכלו עליך יהיו עקומות יותר. לא משנה אם אתה אישה שמנה, גבר נמוך, נער אתיופי או ילדה ערבייה. העולם הוא לא מקום שיוויוני ולא מקום הוגן, וגם המיני-עולם שלנו בכלוב לא כזה.

שרשורי השמנות האלה מעצבנים בהרבה רבדים. הם מעצבנים כי הם פוגעניים, וקנטרניים, ומדירים, וכל המילים שנילי ונילי יודעת להגיד יותר טוב ממני ובהקשר הזה אני מסכים כמעט עם כל מילה שלה. אבל הם מעצבנים גם בגלל שיש בהם המון השתקה לכיוון השני, זה שלא בא סתם לפגוע אלא באמת מנסה להביע דעה שכל חטאה הוא שאינה פוליטיקלי קורקט, והם מעצבנים כי יש בהם לא מעט התחסדות וכמויות של תוקפנות ברוטלית כלפי כל מי שלא מיישר קו.

אז הנה אני אומר: מי שטיפה מכיר אותי (ואת אשתי הסקסית) יודע שאין לי אובססיית רזון. לא מזיז לי אם יש פה יותר או פחות שמנות או שמנים מבכל מקום אחר, ואני אשמח אם לעולם לא יפתח פה עוד שרשור משקל מיותר שכל מטרתו לפגוע ללא סיבה, אבל דיקטטורת הפוליטיקלי קורקט הזו מבאסת לי את המקום הזה יותר מכל שרשורי השולטים הפחדנים עם זין קטן או השולטות השמנות עם תחת מחוצ'קן. כלבים תמיד ינבחו כי זה מה שכלבים עושים, וכשכלב מעצבן נובח אפשר להרביץ לו עם עיתון על הראש, אבל לא צריך לשרוף את כל החיות בשכונה שלו.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: סיליין,

seelinewoman כתב/ה:

בואי נפתח שרשור שבו גברים יספרו לך את האמת, את כל האמת ורק את האמת עליהם ועל נשים שמנות. רק גברים רק על נשים שמנות, ולא אב"בים למיניהם.
גברים אמיצים. גברים שיספרו לך איך הם מפחדים מלהסתובב עם נשים לא כוסיות,
אבל ברור שהיו מזיינים אותן. למה לא?
אני מחכה לגברים ולאמת שלהם.

נכון, יהיו כאלו שיספרו לך שהם לא מעוניינים להסתובב עם מי שהיא לא כוסית אבל היו מוכנים לזיין אותה, ואפילו יהיו כאלו שיספרו שהם אפילו לא יהיו מוכנים לזיין לא כוסית. אבל יהיו כאלו שיספרו לך שהם לא רק שמסתובבים עם בחורה שהיא לא רזה, אלא אפילו משכנעים אותה ללבוש לבן, לעמוד מול 300 איש ולהתחייב להם לנצח.

אין טייפ קאסט אחד של גברים, כמו שאין טייפ קאסט אחד של נשים וכפי שאין טייפ קאסט אחד של שמנות, ולכן לא תקבלי את התשובה הגורפת שנדמה לך שקיימת. באותו אופן ובהקשר לתשובה אחרת שלך בשרשור זה, יש שולטים שהם דפוקים לחלוטין, אבל נתקלתי במהלך שנותי באתר הזה גם בנשלטות שהנורמליות מהן והלאה. לא אצל כולם הבחירה בבדס"מ נובעת מבעיות ומשריטות.

ההכללות והקטגוריזציה נועדו כנראה למנף את העלבון משרשורי השמנות כלפי אחרים, ולא באמת להבהיר נקודה. בפועל, הן פשוט זורקות חרא על קבוצות אחרות. כשאדם מבקש שלא יבזו אותו, מומלץ שלא יעשה זאת על ידי ביזוי אחרים.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 28 בינו׳ 2011
זאלו - מלכתחילה זה היה מקור השרשורים.

לא העובדה שיש יותר נשים שמנות אלא העובדה שאיכשהו המיינסטרים כאן הוא דווקא נשים שמנות.. אם כנשלטות ואם כשולטות.
שזה כך בבדסמ, איכשהו הפוך מהעולם בחוץ.
למה? או!

כאן ישלפו המומ-חים מיליון ואחד הצדקות ותירוצים לכך:

- לנשים שמנות קשה יותר בעולם הונילי לכן הן מאכלסות את עולם הבדסמ יותר
או
- נשים שמנות הן יותר נהנתניות וצרכניות נלהבות של סקס אקסטרימי כדי "לכפר" על הדחייה "הטבעית" והריחוק מהמיינסטרים הונילי ביומיום
או
- נשים שמנות הן כל כך אומללות ודחויות שרק בבדסמ מישהו מוכן "לעשות להן טובה" ולזיין אותן
או
- נשים שמנות הן כל כך אומללות ושונאות את עצמן שבאופן טבעי הן מתקרבנות נורא טוב אל תוך סטטוס של שיפחה
או
- נשים שמנות כל כך דחויות בעולם הונילי שהפכו שונאות גברים וכאן בבדסמ הן הופכות למלכות מאוד יעילות

ואני יכולה לפתוח פוסט דומה מאוד על עבדים. גם הם המיעוט השולט או הריבוי השולט.

ה-כ-ל נכון
כלום לא נכון
אבל בקיצור?

Who gives a shit!

אני אומרת שבעבר לא נתקלתי כל כך בבחישה הזו כמו שזה נעשה היום.
למה? כי זה לא היה חשוב!
כי המקום הזה היה מקום לברוח בדיוק מכל החרא הזה שהגדיר ומיצב אותנו שם בחוץ!
כי זה היה בסדר להיות אחר ושונה וגבוה ונמוך ושמן וקירח ונכה - כי היה משהו שקישר את כולם. משהו חשוב יותר מהקליפה הארורה הזו שאנחנו סוחבים עלינו ביחד עם המסיכה ההיא שאנחנו מציגים לכל העולם.

ועכשיו ההתבחשות הזו בעטיפה פשוט מבחילה!

ומזמן כבר איבדנו את הקשר למילים הפשוטות ההן: טאקט, אמפתיה, סימפטיה, סבלנות, סובלנות, תרבות דיון, התנסחות אנושית, חמלה. כל המילים האלה הפכו קללות! אדם יפה נפש הפך לפגיעה אישית! לאן הגענו?!

דניאל לא עבד. אני יודעת זאת וידעתי זאת.
מתנצלת אם "תפסתי טרמפ" על דניאל כי הוא הראשון שהגיב לקריאה שעלתה כאן. זה היה כדי להבהיר נקודה.. וזה באמת לא חשוב אם מדברים על שמנות או מעלים עבדים על המוקד.

אני מדברת על כך (ונראה לי שגם פותחת השרשור) שהמיינסטרים מאוד לא תואם את הונילי וזה מרעיד את הסיפים כי זה מפריע ל.. לא מוצאת הגדרה מתאימה יותר מאשר "נוער שוליים" למרות שיש שם בשוליים אנשים בני 50 +
אולי כי המיינסטרים הבדסמי הוא מראה שלרבים לא ממש נעים להסתכל בה. זו החושפת את התאוות האמיתיות והצורך בן בכל אחד הנמצא כאן.

כן - גם התאווה לנשים שמנות ותאוותניות שהגבולות שלהן רחוקים יותר כפיצוי על דבר כזה או אחר שלא ממש משנה כי מה שמשנה הוא שהן תאוותניות והגבולות שלהן רחוקים יותר כפיצוי על דבר כזה או אחר! icon_lol.gif
seelinewoman
לפני 13 שנים • 29 בינו׳ 2011

זאלופון

seelinewoman • 29 בינו׳ 2011
זאלופון כתב/ה:
nerissa כתב/ה:
daniel222 כתב/ה:
אני מאד חובב נשים גדולות, מלאות,שמנות.
אתן פשוט יפיפיות.
כל כך רכות, נעימות ועוטפות.
אני לא יודע כמה כאן חושבים כמוני, יודע רק על עצמי.

נמאס לי שכל הזמן תוקפים אתכן כאן,
אולי הפתרון הוא להתעלם ולא להגיב לפוסטים כאלה, זו הדרך היחידה שבא פוסט
מרושע יעלם במהירות ולא יגרור אחריו פוסטים נוספים מאותו הסוג.

אתה לא נחשב, דניאל. אתה יודע למה?
כי אתה עבד.
כי אתה תגיד כל מה שיתבקש רק שמישהי תיקח אותך.
כי אתה סתם מחפש זיון.
כי הרי ידוע שהשקפת העולם של העבדים היא זניחה עד אפסית משום שיש כל כך הרבה מכם וכל כך מעט נשים שמוכנות להתייחס אליכם. היצע וביקוש מחורבן.
וברור שתעדיף שמנות - תעדיף כל אחת העיקר שתתייחס אליך. התחרות גדולה מידי , יש מעט מידי מלכות חטובות וחתיכות ולכן אתה "מתאים" את עצמך.

הנה. כל המילים המצופות.

מצופות חרא.

אבל דוגרי, נריסה, זה לא נכון? אולי לא במקרה של דניאל, לא מכיר אותו, אבל במקרה של המון נשלטים (ושולטים) אחרים?

בטח שזה נכון. ובטח שזה נכון שנשים שמנות הן, ככלל, פחות מבוקשות בשוק הבשר החופשי, ולא כי גברים פוחדים ממשהו או כל שטות אחרת, אלא כי ככה זה, יש אידיאל מיינסטרימי כלשהו וסטטיסטית ככל שאתה מתרחק ממנו, העיניים שיסתכלו עליך יהיו עקומות יותר. לא משנה אם אתה אישה שמנה, גבר נמוך, נער אתיופי או ילדה ערבייה. העולם הוא לא מקום שיוויוני ולא מקום הוגן, וגם המיני-עולם שלנו בכלוב לא כזה.

שרשורי השמנות האלה מעצבנים בהרבה רבדים. הם מעצבנים כי הם פוגעניים, וקנטרניים, ומדירים, וכל המילים שנילי ונילי יודעת להגיד יותר טוב ממני ובהקשר הזה אני מסכים כמעט עם כל מילה שלה. אבל הם מעצבנים גם בגלל שיש בהם המון השתקה לכיוון השני, זה שלא בא סתם לפגוע אלא באמת מנסה להביע דעה שכל חטאה הוא שאינה פוליטיקלי קורקט, והם מעצבנים כי יש בהם לא מעט התחסדות וכמויות של תוקפנות ברוטלית כלפי כל מי שלא מיישר קו.

אז הנה אני אומר: מי שטיפה מכיר אותי (ואת אשתי הסקסית) יודע שאין לי אובססיית רזון. לא מזיז לי אם יש פה יותר או פחות שמנות או שמנים מבכל מקום אחר, ואני אשמח אם לעולם לא יפתח פה עוד שרשור משקל מיותר שכל מטרתו לפגוע ללא סיבה, אבל דיקטטורת הפוליטיקלי קורקט הזו מבאסת לי את המקום הזה יותר מכל שרשורי השולטים הפחדנים עם זין קטן או השולטות השמנות עם תחת מחוצ'קן. כלבים תמיד ינבחו כי זה מה שכלבים עושים, וכשכלב מעצבן נובח אפשר להרביץ לו עם עיתון על הראש, אבל לא צריך לשרוף את כל החיות בשכונה שלו.

אם פוליטיקלי קורקט בעיניך משמעו לדרוש מאנשים להפסיק להפוך אותי לשק החבטות של התסביכים הפרטיים שלהם, במקום שאמור להיות גם בעבורי - שיהיה.
אם אתה חושב שזה לא הוגן מצדי, בדיוק באותה מידה, לדרוש להפסיק את חופש השיסוי וההסתה - לו יהי.
אבל אם אתה חושב שבשרשור שאחרים פותחים יש אכן הבעת דעה לגיטימית לכיוון שלהם, מבלי לקנטר, והם תמימים וכנים בכוונתם - זכותי להצביע על ההפך מכך, לטעמי.
לגבי כל השאר - שיבושם להם. שיילכו לישון עם מי שהם רוצים. מעולם לא התיימרתי לשלוט בתאוות של אף אדם.
seelinewoman

Re: black Lotus

seelinewoman • 29 בינו׳ 2011
Black Lotus כתב/ה:
seelinewoman כתב/ה:

בואי נפתח שרשור שבו גברים יספרו לך את האמת, את כל האמת ורק את האמת עליהם ועל נשים שמנות. רק גברים רק על נשים שמנות, ולא אב"בים למיניהם.
גברים אמיצים. גברים שיספרו לך איך הם מפחדים מלהסתובב עם נשים לא כוסיות,
אבל ברור שהיו מזיינים אותן. למה לא?
אני מחכה לגברים ולאמת שלהם.

נכון, יהיו כאלו שיספרו לך שהם לא מעוניינים להסתובב עם מי שהיא לא כוסית אבל היו מוכנים לזיין אותה, ואפילו יהיו כאלו שיספרו שהם אפילו לא יהיו מוכנים לזיין לא כוסית. אבל יהיו כאלו שיספרו לך שהם לא רק שמסתובבים עם בחורה שהיא לא רזה, אלא אפילו משכנעים אותה ללבוש לבן, לעמוד מול 300 איש ולהתחייב להם לנצח.

אין טייפ קאסט אחד של גברים, כמו שאין טייפ קאסט אחד של נשים וכפי שאין טייפ קאסט אחד של שמנות, ולכן לא תקבלי את התשובה הגורפת שנדמה לך שקיימת. באותו אופן ובהקשר לתשובה אחרת שלך בשרשור זה, יש שולטים שהם דפוקים לחלוטין, אבל נתקלתי במהלך שנותי באתר הזה גם בנשלטות שהנורמליות מהן והלאה. לא אצל כולם הבחירה בבדס"מ נובעת מבעיות ומשריטות.

ההכללות והקטגוריזציה נועדו כנראה למנף את העלבון משרשורי השמנות כלפי אחרים, ולא באמת להבהיר נקודה. בפועל, הן פשוט זורקות חרא על קבוצות אחרות. כשאדם מבקש שלא יבזו אותו, מומלץ שלא יעשה זאת על ידי ביזוי אחרים.

אין טייפ קאסט אחד של גברים ואין טייפ קאסט אחד של נשים. נכון.
אבל יש רק טייפ קאסט אחד שאמור להיות משותף - אנשים. להיות בן אדם גם במקום שמרשה לך לפרוץ גבולות. זה גבול שלא פורצים. מינוף העלבון הוא בסך הכל כעס לגיטימי על כך שנמאס כבר. פשוט נמאס.
ולגבי הכללה של שולטים ונשלטות - אין ספק שיש "נשלטות" לא נורמליות. אין ספק שיש גם שולטים שהם בסדר.
עם זאת, המסקנה האישית שלי מבדסמ ומניסיוני כאן הוא שדווקא יש קשר בין שריטות לבדסמ.
זאת דעתי.
אבל אין ספק שזה כבר נושא לשרשור אחר.
נסכים שלא להסכים על כך, בינתיים.
daniel222
daniel222 • 29 בינו׳ 2011
nerissa כתב/ה:

מתנצלת אם "תפסתי טרמפ" על דניאל כי הוא הראשון שהגיב לקריאה שעלתה כאן. זה היה כדי להבהיר נקודה.. וזה באמת לא חשוב אם מדברים על שמנות או מעלים עבדים על המוקד.

icon_lol.gif

כשמרימים להנחתה אז צריך לדעת גם לספוג את הכדור icon_redface.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 בינו׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
nerissa כתב/ה:

icon_lol.gif

כשמרימים להנחתה אז צריך לדעת גם לספוג את הכדור icon_redface.gif

דניאל
התנצלתי די והותר.
ולך - צריך לדעת גם "לגזור" ציטוט בצורה ראויה. לא יפה.
זה הספיק לי. לגמרי.