בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומ/ית בעל/ת עבר של סאב/ית – מה דעתכם...?

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 20 שנים • 17 במאי 2003

דומ/ית בעל/ת עבר של סאב/ית – מה דעתכם...?

האם לדעתכם דום או דומית, שהתנסו גם בצד השני של המיתרס, שולטים טוב יותר ?
האם, במקרה הזה, הניסיון מהווה יתרון או חיסרון?

אני שואלת מתוך סקרנות שכן לי אין ניסיון כנשלטת, מן הסתם עניין של אישיות , אך אני מאוד מתעניינת בתחושות שהעבד שלי חווה...

במלים אחרות, אישית לא הייתי מחליפה את הדום-פלייס בסאב-פלייס icon_smile.gif, אך אין לי ספק כי הסאב-פלייס הוא דבר יפה ומדהים כשלעצמו...

אז האם לדעתכם, ולפי ניסיונכם, שולט שהתנסה כנשלט מבין יותר טוב את העבד/שיפחה ומסוגל לתמרן את הסיטואציה יותר טוב?
או, אולי, שולט טוב יותר הוא שולט "טבעי", שמעולם לא התנסה כסאב?

ולעבד/שפחה - כיצד הידיעה שהשולט/ת שלכם היה גם נשלט גורמת להרגיש...אם בכלל ? יותר בטוחים בידיעה שהשולט יכול להזדהות אתכם יותר בקלות, או אולי להיפך, כאילו משהו מהפנטזיה איכשהו מתפוגג... ?

icon_question.gif

icon_smile.gif

whip.gif
T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 17 במאי 2003
T O M​(שולט) • 17 במאי 2003
אני כנשלט ארגיש מאוד בטוח בידיעה שהדומית הייתה בעברת נשלטת.
אני חושב שאני במיעוט בעיניין הזה כי משיחות עם אחרים הבנתי שיש כאלה שלא יאהבו את זה

לפי דעתי , זה מקנה לה נסיון בהתמודדות מול הסאב , זאת מכיוון שהיא הייתה כבר שם
גם ברמה הפיזית (סשנים וכו') וגם ברמה הנפשית (רצונות ותחושות)
היא יודעת איך זה נראה מהצד השני....הצד הכנוע

אבל שוב , זו רק דעתי
Bloody Kiss
לפני 20 שנים • 18 במאי 2003

הממ...

Bloody Kiss • 18 במאי 2003
אין לי ניסיון רב בשום צד אבל נראה לי הגיוני ובמיוחד בבי די אס אם שלדעת יותר מוסיף להבנה ולכישורים שלך כאדם ככלל וכדומית בפרט.
אם בילית בשני צידי המתרס והצד הדומיננטי של הוא החזק שביצרייך, תדעי לנהוג בסאב שלך בצורה יותר טובה אם בעינוגו(מנטלית או פיזית) או אם בעינוגך...
משהו בסגנון של התמקצעות + התמחות
אפשר לקחת לתשומת הלב אבל נא לקחת בערבון מוגבל לאור העובדה שאיני מדבר מנסיוני האישי בתחום המדובר
תאיר​(נשלטת)

לא יתרון ולא חסרון

תאיר​(נשלטת) • 18 במאי 2003
תהיה לי בעיה לדעת שהדום שלי הוא במקביל סאב, או אפילו לשמוע תיאורים מוחשיים מידי של איך הוא היה סאב, אבל סתם לדעת שהוא היה בעבר סאב לא מפריע לי.

היו לי בשני מקרים קשרים קצרים עם דומים שהיו בעברם סאבים, באחד המקרים נראה לי שהסיבה העיקרית לסיום הקשר היתה שהוא בעצם לא באמת רצה להיות דום, הוא ניסה את זה אבל החליט לחזור להיות סאב. זאת "סכנה" אפשרית בדום כזה.

דום שהיה בעברו סאב יכול לדעת יותר איך מרגיש כל דבר, אבל זה לא בהכרח יתרון. אולי הוא כסאב היה מאוד רגיש לכאב והסאבית שלו כיום דווקא מאוד אוהבת כאב (או להפך).
בנוסף דומים שהיו בעברם סאבים נוטים לפעמים להעתיק דפוסי התנהגות של הדומית שלהם. מכיוון שהרבה פעמים יש הבדל בין האווירה של פמדום לאווירה של מיילדום זה לא כל כך מסתדר.
Bloody Kiss

כמובן שכל מקרה לגופו

Bloody Kiss • 18 במאי 2003
אבל אם יודעים לנסות במקום רק להתמקד - וכמובן שאם הדום שלך הוא ברוחו ובנפשו סאב אז זה לא אמור לעבוד משהו.... אבל בתור התנסות כדי לדעת איך זה, נשמע לי חוויה מעניינת, מאתגרת ומלמדת מאוד
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 19 במאי 2003

נסיון=יתרון

DomDomina​(שולט) • 19 במאי 2003
שלום
שאלה מעניינת העלתה המלכה לירז.
לדעתי כל נסיון כלשהו מהווה יתרון,אם בתור דום או סאב.
וכן,ושוב לדעתי,עצם זה שהיית בצד השני,מהווה יתרון.
אני למשל אוהב לנסות דברים עלי,לפני שאני מנסה על אחרים.
ככה אני בטוח יותר,ויודע בדיוק,איך יקרה ומה יקרה.
אולם אין חוקיות בדבר,יכול להיות דום ללא נסיון כסאב,שיעלה אלף מונים על דום עם נסיון כסאב.
זהו,ולכל המרימים גבה,אני נותן רק לאישתי לנסות icon_wink.gif