סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואני שאלה לא לגבי שמנות

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 30 בינו׳ 2011

ואני שאלה לא לגבי שמנות

Brave Dwarf • 30 בינו׳ 2011
היום קיבלתי IM (אדומה בשפה הכלובית) בלשון זו:

בוא נעזוב את האיומים בתביעה, כי שנינו יודעים שזה קשקוש ושזה לא מרשים אותי. אתה מוזמן לתבוע אותי על דיבה (לשון הרע אולי יהיה טיפה יותר מתאים כאן), אבל אתה לא תעשה את זה כי אז תצטרך להסביר מה אתה עושה כאן מלכתחילה.

מאישה שמעולם לא פגשתי ( או שוחחתי עמה טלפונית) שלא לדבר על "הכרתי" וקשר אחד ויחיד בינה לביני היה שביקשה שאזיין אותה וסרבתי.

היא אינה שמנה כמיטב הבנתי למרות שגם את תמונותיה מעולם לא קיבלתי ולא ביקשתי. למען הסר ספק, אין לי מסנג'ר ואיני משתתף בצ'אט של הכלוב. אני נשוי באושר ומאוהב.

אז מי פה התפלפלה לגבי "לעשות מנוי אך ורק בשמו של חבר" ולגבי "זה בסדר, אנחנו בבית?"

אם זה הבית, תארו לי את גבול לבנון.
Brave Dwarf
נילי, את צודקת, כולם בצה"ל הלומים. העו"ד שאל עד כמה את גמישה והמ"פ שטוען שאנשים כמוך הם רהיטים בלבד שאל איך את בתור ריהוט מציצה. אני חושב שמצאתי לך כמה מגיבים בבלוג. אם אחותך רוצה חלק, יש לי עוד פלוגה שלמה.

בתאבון.

מתנצל על שרשור מיותר. הריון ולידה עושים אותי רגיש מדי. הורמונים.

את אנג'לינה לעומת זאת, זה לא מצחיק. תביעה אזרחית מתלבשת לך על הגזרה, נילי? רק בשביל הסקרנות. אחרי הכל מגיע לי לדעת את מי סירבתי לזיין.
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 30 בינו׳ 2011
לא יודע מה נכון ומה לא

אבל משהו מתחיל להרגיש יותר ויותר שמאוד חשוב לך שידעו שנילי ביקשה ממך לזיין אותה וסירבת

אני מתחיל להרגיש פגוע שאני לעולם לא קיבלתי הצעה כזאת מי יודע מה זה היה עושה לאגו שלי
Brave Dwarf
Mpro כתב/ה:
לא יודע מה נכון ומה לא

אבל משהו מתחיל להרגיש יותר ויותר שמאוד חשוב לך שידעו שנילי ביקשה ממך לזיין אותה וסירבת

אני מתחיל להרגיש פגוע שאני לעולם לא קיבלתי הצעה כזאת מי יודע מה זה היה עושה לאגו שלי

ברור. היא כוסית (מעולם לא ראיתי אותה, קח סיכון לפני הפלוגה). אבל היה לי קטע מה זה דומה בכלוב. אהבת חיי ביקשה ממני לחסום מישהי. לא זוכר את שמה. נגיד נחמה. בקיצור אני בא לחסום את נחמה ואז נכנס להודעות שלה ומה אני רואה? נחמה מתעקשת לרדת לאשתי. ולא משנה כמה אנג'לינה מסבירה לה בנימוס שהיא מאוהבת ושיש לי לשון אולימפית, נחמה מתעקשת.

מה זה התרגזתי על כלובי. שנים אני מבקש אותו להעמיד מוצצת בכניסה לכלוב והוא מה? מצייר לנו בלונים בחגים. מהון להון הצצתי בפרופיל של נחמה. מסתבר שזה היה נחום..

אז זהר. כי בסוף עוד תצטרך להתווכח אתה מי מתגלח ראשון בבוקר.
Josephin​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 4 בפבר׳ 2011
Josephin​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2011

אני לא חושבת שזה מכובד או מעשה יפה לפרסם תוכן של שיחה שנעשתה בפרטי
ולא משנה מה שנכתב בין שני הצדדים.
אני לא חושבת שזה ענינו של איש מה שנכתב בין שני האנשים בפרטי.

שבת שלום.
הסאדיסט​(שולט)
לפני 13 שנים • 18 בפבר׳ 2011

באמת לא מכובד !

הסאדיסט​(שולט) • 18 בפבר׳ 2011
כל הציטוטים והאאוטינג הזה יאללה תתבגרו
כוס אמאקק למה אותי אף אחת לא שואלת אם אני רוצה לזיין אותה?
בטח בגלל שאני סאדיסט הייתי מעליב אותה ומסרב לה .