סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שותפה ונילית

טיילר ונלה
לפני 13 שנים • 5 בפבר׳ 2011

שותפה ונילית

טיילר ונלה • 5 בפבר׳ 2011
אוקיי, אז ככה:

עוד כמה ימים נכנסת שותפה ונילית חצופה.
למה חצופה?
היא נכנסה אלינו הביתה בסופ"ש ופשוט עיצבה את כל הבית מחדש, בלי לשאול אותנו!
מה הסגנון?
אני אתן דוגמה:
יש לה את החדר שחלמתי עליו - בגיל 12.

ככה כל הבית נראה..

ועזבו אותי (נלה) לשניה..
מה עם טיילר?!
כל הבית מעוצב כאילו אנחנו בדיסני וורלד!

אז, אם אנחנו לא נצליח לסלק אותה באמצעים חוקיים, חשבנו פשוט להיות גלויים בעניין העדפתנו המינית.
"לסשן את דרכה החוצה" (טיילר).

אז,
רעיונות יתקבלו בברכה icon_twisted.gif
שרמומית
לפני 13 שנים • 6 בפבר׳ 2011

Re: שותפה ונילית

שרמומית • 6 בפבר׳ 2011
תבהירי לה שאת בעלת הבית (בדיבורים נלה, בדיבורים...) ועל כל שינוי בבית, היא צריכה להתייעץ איתך ולא להחליט על דעת עצמה.
אבל לפני שאת מדברת איתה, תשני את הבית לטעמך, את יודעת, תתלי שוטים בכל מקום, שימי אזיקים במקומות גלויים, דברים כאלו P:
שולה פנינים
שולה פנינים • 6 בפבר׳ 2011
לא כתבתם המון פרטים
כמו למשל:
מי חתום על החוזה מול בעל הבית,
משך החוזה,
סנקציות על הפרת חוזה,
איך אפשר להוציא מהדירה,
וכו'.
בעקרון אתם אנשים מבוגרים - לא צריך לעשות דוקא לדעתי.

היא אכן התנהגה בילדותיות אבל יכול להיות שזאת הדירה הראשונה שלה בשכירות עם שותפים?
אני בעד לדון לכף זכות. תמיד אפשר לריב, אבל קשה לחזור משם אחורה, ויחסים שהתקלקלו על ההתחלה עם שותפים אי אפשר להמתיק.
דברו איתה, לא צריך להוריד בהפגנתיות את העיצוב מחדש אבל בהחלט אפשר להגיד לה שהוא לא מקובל עליכם, בהחלט אתם לא אמורים לשבת בשקט ולקבל אותו.
וכמו שאמר ג'ק ניקולסון ב-MARS ATTACKS
CAN'T WE ALL JUST GET ALONG?

בהצלחה icon_smile.gif
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2011
עליה כתב/ה:

היא אכן התנהגה בילדותיות אבל יכול להיות שזאת הדירה הראשונה שלה בשכירות עם שותפים?
אני בעד לדון לכף זכות. תמיד אפשר לריב, אבל קשה לחזור משם אחורה, ויחסים שהתקלקלו על ההתחלה עם שותפים אי אפשר להמתיק.
דברו איתה, לא צריך להוריד בהפגנתיות את העיצוב מחדש אבל בהחלט אפשר להגיד לה שהוא לא מקובל עליכם, בהחלט אתם לא אמורים לשבת בשקט ולקבל אותו.

מסכים שכדאי להתחיל יחסי שותפות ברגל ימין, ולדרך שמציעה עליה.
אבל מתקשה להסכים עם האנדר-סטייטמנט שבדבריה icon_smile.gif
אם התיאור שלכם למה שקרה מדויק (גיחה חסרת תיאום לשם דקורציה מוחלטת של הבית, ועוד בסגנון ילדותי-ורדרד, שעלול לגרום להתקף לב לשותף המופתע), זו נשמעת שותפה פסיכוטית למהדרין, שככל הנראה (לאחר הניסיון להסיטה חזרה אל דרך הישר בדרכי נועם) תצריך שימוש באמצעי שכנוע קיצוניים .
walking dead
walking dead • 6 בפבר׳ 2011
עליה צודקת בהחלט, אך באם המשא ומתן לא יעלה יפה או שמא תגלו כי דולורס אמברידג' באה לשכון בביתכם (וכידוע לכולם היא לא מחפשת שלום! תשאלו את הארי פוטר) אני יכולה להציע את הפתרון הבנלי ביותר - אבל לרוב גם עובד. גוויה של ג'וק. רצוי בחדר שלה. רצוי שמציאתו תלווה גם בהסבר על בעיות המזיקים הקשות שיש לכם שם, שג'וקים היא הקטנה שבהן (ועכברושים היא הגדולה, נכון לעכשיו).
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 6 בפבר׳ 2011
free spirit כתב/ה:
עליה צודקת בהחלט, אך באם המשא ומתן לא יעלה יפה או שמא תגלו כי דולורס אמברידג' באה לשכון בביתכם (וכידוע לכולם היא לא מחפשת שלום! תשאלו את הארי פוטר) אני יכולה להציע את הפתרון הבנלי ביותר - אבל לרוב גם עובד. גוויה של ג'וק. רצוי בחדר שלה. רצוי שמציאתו תלווה גם בהסבר על בעיות המזיקים הקשות שיש לכם שם, שג'וקים היא הקטנה שבהן (ועכברושים היא הגדולה, נכון לעכשיו).

שלא לדבר על דובי הגריזלי הפוקדים את חדר המדרגות בעיתות סערה...
walking dead
walking dead • 6 בפבר׳ 2011
קיפופיף כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

שלא לדבר על דובי הגריזלי הפוקדים את חדר המדרגות בעיתות סערה...

והאליגטורים שעולים מהביוב.
קיפופיף​(מתחלפת)

אנחנו רק לא לוקחים בחשבון

קיפופיף​(מתחלפת) • 6 בפבר׳ 2011
שאם היא פסיכופטית אמיתית-אילו בדיוק הדברים שידביקו אותה ואת וילונות התחרה הוורודים לדירה עד בוא המשיח...בקיצר, נלה-הלך עליך. זה הזמן לשקול מעבר למגורים בקראוון בשדה פתוח.