סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדות

nobady נשלט
לפני 13 שנים • 6 בפבר׳ 2011

עבדות

nobady נשלט • 6 בפבר׳ 2011
כחבר באתר וכמי שקורא את המאמרים והתגובות אני שואל את עצמי לא פעם מיהו באמת עבד ומהי בעיניו עבדות.
על פי אמונתי עבד הוא רכוש בעליו,
עבד הוא מי שמאמין באמת ובתמים בעליונות המין הנשי.
עבד הוא מי שמכיר בזכויות היתר של האשה ובזכותה המלאה לנהוג כרצונה וכראות עיניה.
עבד הוא מי שיודע שחובתו לשרת את גבירתו לציית לדרישותיה למלא את פקודותיה להיות נתון למרותה ולחיות תחת סמכותה ללא ערעור או סייגים.
העבד לא יצפה ולא יקווה לתמורה כלשהי ולא יעז לבקר את דרכה של גבירתו מכל סיבה שהיא.
העבד מבין שזכותה של גבירתו לקבוע את מהלך יומו על פי רצונה וצרכיה לשביעות רצונה.
עבדות אינה פנטזיה, עבדות היא דרך חיים לפיה חי העבד מתחילת היום ועד לסופו על פי הגדרתה של מלכתו.
העבד יקום מרבצו בכל בוקר כשהוא מוכן ומזומן לעמוד במשימות ובמטלות שיוטלו עליו.
אני עבד!
אני עבד משוייך השייך לגבירה תקיפה אך מתחשבת, אני עבד לגבירה הדורשת וגם מכירה בצרכיי על פי הבנתה.
אני עבד מאושר כי זכיתי.
מאחל אני לכל אשה באשר היא להחזיק בעבד שיציית לפקודותיה ומאחל אני לכל עבד אמיתי שיזכה להגשים את יעודו.
מזה כחודש עבד אני לגבירתי והתקווה היחידה בליבי שעבדותי תימשך לנצח.
Bullitt​(נשלט)
לפני 13 שנים • 6 בפבר׳ 2011
Bullitt​(נשלט) • 6 בפבר׳ 2011
כל הכבוד.
אני מרגיש כמוך.

אני עבד גאה למלכה מדהימה, אין דבר שעושה אותי שמח יותר מאשר לשמוע אותה מרוצה, נינוחה ומבסוטית ממעשה ידי למענה.
אין לי דרישות, אין לי ציפיות ואין לי בקשות.

אני מבסוט לשרת אותה, אני נהנה לשרת אותה.
אני שמח להיות הרכוש שלה, אני מרוצה להיות כלי לידייה.
digi's foxy
לפני 13 שנים • 11 בפבר׳ 2011
digi's foxy • 11 בפבר׳ 2011
ואיפה בדיוק בתוך ההגדרה הזו שלכם
בא המקום שבו אתם אלו שבוחרים את השולטת שלכם
אתם אלו שבסופו של יום
יכולים להחליט שלא טוב לכם
ולקום וללכת
איפה המקום של מלת ביטחון

אני מאוד סקרנית לנושא

ואיך בעצם בחרתם את הגבירה שלכם
nomorenomore
לפני 13 שנים • 11 בפבר׳ 2011
nomorenomore • 11 בפבר׳ 2011
ליידי דיגי כתב/ה:
ואיפה בדיוק בתוך ההגדרה הזו שלכם
בא המקום שבו אתם אלו שבוחרים את השולטת שלכם
אתם אלו שבסופו של יום
יכולים להחליט שלא טוב לכם
ולקום וללכת
איפה המקום של מלת ביטחון

אני מאוד סקרנית לנושא

ואיך בעצם בחרתם את הגבירה שלכם

אהבתי את השאלות של דיגי.

הרי עבד, לא משנה כמה הוא רכוש וכמה הוא כלי. יכול יום אחד לקום וללכת.

זה יכול לקרות כשהוא יראה את גבירתו עושה משהו שהוא מאד לא אידיולוגי בעיניו...

ולכן, כמו דיגי, אני אשמח גם לקבל תשובות.

ספאראפוצ'יל.
underfoot
לפני 13 שנים • 12 בפבר׳ 2011
underfoot • 12 בפבר׳ 2011
הפאמדום, כמו גם הרבה פרקטיקות מיניות סוטות אחרות, הוא בסך הכל צורה של התנהגות ילדותית. ולכן גם יש בו אי הלימות והרבה משחקים ב"כאילו". האדם דוחף את ראשו מתחת לכרית והוא משוכנע שהוא נעלם מהעולם ואי אפשר לראות אותו.

העבד מרוצה קודם כל מכך שהעניינים מתנהלים לפי התסריט שלו, שהצליח למצוא מישהי שתשחק איתו את המשחק החביב עליו. רק אחר כך הוא מרוצה מכך שהיא מרוצה ומההזדמנות החצי-אלוהים שניתנה לו לשרת אותה, הוא מפיק סיפוק רב מאותו שירות עד שעומד לו. אתם יכולים להבין בעצמכם עד כמה השירות עצמו והמחשבה על האישה וצרכיה הם שוליים לחלוטין לעומת הריגוש העז שמפיק אותו אדם.

הכניעות המינית היא משחק ילדים ולא מן הנמנע שבהרבה פנטזיות פטישיסטיות אין בכלל אברי מין, או שאבר המין הגברי כלוא והאישה לבושה לגמרי. יש משהו ילדותי במחשבה שהעבדים הם אנשים כנועים, שכן לא צריך זכוכית מגדלת בשביל לראות שהם אנשים עם אובססיה לשליטה שאוהבים להכתיב את הסגנון והפעולה של המפגש המיני, אוי לאותה אישה שתדחף דילדו לפוט-פטישיסט, או שתחלוץ את המגף עם אוטו פטישיסט לנעליים. זהו עולם של אובססיות לחפצים ואברים מסויימים באותה מידה שבה מתקיימת דחייה וגועל מאברים וחפצים אחרים, עולם ילדותי של אהבות ושנאות ואני חייב לקבל את מה שאני אוהב או שאני הולך לזרוק את עצמי על הרצפה ולבכות ולהשתולל.

העבד בוחר את מלכתו ומעניק ציונים לסשנים, אם הוא יאבד עניין מיני המלכה תאבד את הכתר שלה ותהפוך לדודה. הוא מחליט אילו חפצים מדליקים אותו (נעלי סירה, גרביונים, עקבים) ואיזה אברים הוא מוכן ללקק (רגליים, עכוז, בית שחי) ואילו פעולות הוא מוכן לעשות (לקבל מאחור, להידרך, לחטוף הצלפות, סטירות או יריקות). והכל כמובן לא יכול להיות גלוי וחשוף, הרי כל הקסם במשחקים אינפנטיליים הוא ב-נדמה לי, ולכן נדמה לעבד שהוא עושה הכל מתוך כוונה אצילית זו או אחרת ושתשוקתו הבסיסית היא כלל וכלל לא עצמו אלא מישהי אחרת, טובה יותר ממנו וראויה יותר ממנו...

לא מפליא שעולם הדימויים של הבדס"מ הוא רדוד ושטחי, הוא מסביר ומתאר תופעה די שטחית שבה יותר מהכל מתרחשת חזרה על אותם הדברים, אותן אגרסיות עולות ומופיעות ומבקשות את אותו הטלטול, כל השדים של האדם מתכנסים באותו מקום ומבקשים את אותו הטקס, את אותו הביזוי, הכאב או ההשפלה.

מילת הבטחון נזרקת לאוויר כאשר משחק הילדים מאיים להפוך למשחק אמיתי של מבוגרים, וכבר שמעתי על אנשים שצרחו את המילה הזאת לא בגלל כאבים בלתי נסבלים אלא בגלל שהמלכה שלהם נישקה אותם וביקשה שיחדרו אליה.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 12 בפבר׳ 2011
ציטוט: וכבר שמעתי על אנשים שצרחו את המילה הזאת לא בגלל כאבים בלתי נסבלים אלא בגלל שהמלכה שלהם נישקה אותם וביקשה שיחדרו אליה.

icon_smile.gif
שמעון התרסי
שמעון התרסי • 12 בפבר׳ 2011
אפשר אם כן לומר שהסאב בורא את אלוהיו?

לא רע בשביל עבד : )-