צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מדבר

The Alpha Male​(שולט)
לפני 13 שנים • 26 בפבר׳ 2011

שולט מדבר

The Alpha Male​(שולט) • 26 בפבר׳ 2011
לפני שאני מתחיל, אני לא מתכוון להעליב אף אחד, וכל אחד חופשי בחיים שלו.

שלום רב לכולם.

יש לי כמה שאלות, דיעות, דברים שמסקרנים אותי, ורוצה לדעת את דעתכם או תשובתכם/ן אליהם.

אני, בן 25, בהודות לכך שלא הייתי כלכך מוצלח עם נשים, מהיום שהבחנתי בכיוון המיני שלי - שמתבטא במשיכה שלי למין הנקבי - דבר זה הרגיז, הכאיב, והכעיס אותי מאד, כי אהבתי מאד את המין הנקבי, ובשבילי, אין טעם לצאת לאף מקום עם החברים הרבים שלי אם אין לפחות בחורה אחת שתלווה אותנו. אפילו סתם למטרת חברות/ידידות. פשוט אין טעם לחיים שלי בלי נשים.

לא ידעתי למה לא הייתי מוצלח אם נשים, האם הבעיה היא במראה שלי? בהתנהגות שלי? אישיות לא מושכת? אופי שלי פגום? כל השאלות האלה עלו לי בראש אבל תשובה אחת, אין.
אז מה החלטתי לעשות? לחפש באינטרנט.

ומצאתי כמה דברים מעניינים שהסכמתי איתם בהרבה. והסקתי שעשיתי המון, אבל המון טעויות.

הדברים האלה הם ספרים (EBOOKS), מאומתים, לא הונאה, למשל הספר המפורסם של: Neil Straus, The Game, וקראתי בהם הרבה, התמקדתי יותר בפסיכולוגיה של העניין (מאשר בשלבים שמלמדים איך להשיג את הבחורה הכי קשוחה שיש) ונסיתי להבין כמה שיותר. ומה שמתברר הוא ככה:

נשים נמשכות לגברים שהם: שולטים, מנהיגים, חזקים מנטאלית (פיזית זה רק פלוס), בטחון והערכה עצמית גבוהה, יציב כלכלית, עצמאי, קשוח אבל יחד עם זאת רגיש ומודע לרגשות שלה, וכו' ...

שולטים, מנהיגים, הערכה עצמית

השאלות הן (וכל אחד מוזמן לענות):

1) שולטות, מה אתן באמת חושבות על נשלטים. חוץ מהיותם מקור של תשוקה מינית, בשיא הכנות שלכן, איך אתן מרגישות כלפי גבר נשלט כנוע שחסר לו הרבה מהתכונות לעיל, והאם אתן מוכנות ליצור איתו קשר רציני לטווח ארוך?

2) שולטות, האם אתן באמת שולטות? או רק שהעניין של "גברים בצרה" מגרות אותכן ופשוט השליטה שלכן נובע יותר ממקור של כעס ונקמה כלפי המין הזכרי (לכל סיבה אישית כלשהי, בהווה או בעבר, ויכול להיות דבר בתת מודע)?

3) אם יש ברשותכן גבר נשלט, באמצע הסשן, ואחרי הסשן, חוץ מההנאה והתענוג המיני שחוויתם, האם אתן, עמוק מבפנים, עדיין מרגישים בכבוד והערכה כלפי הנשלט?
שימו לב, יש הבדל בין להרגיש משהו, ובין להפגינו. איך אתן באמת מעריכות את הנשלט בינכם לבין עצמכם כאדם - ויותר מזה, כגבר.

יש עוד כמה נקודות מסקרנים אותי אבל אני אסתפק לפה. ותודה!
caprica​(מתחלפת)

מגירות

caprica​(מתחלפת) • 26 בפבר׳ 2011
יש לנו נטייה טבעית להכניס אנשים למגירות שמקלות עלינו להכליל את תכונותיהם ולהתייחס אליהם כקבוצה אחת.
כמו שישנם שולטים מסוגים שונים ישנם נשלטים מסוגים שונים, אבל בהיותך בן 25 כנראה שיותר קל לך להכניס למגירות במקום להבין לעומק את הענין
אז אתן לך את תפיסתי על עולם השליטה על קצה המזלג: בעיניי ישנם 5 טיפוסים עיקריים (להלן המגירות שלי). מתחלפים שהם הכי מעניינים בעיניי כי הם מנסים את החוויות שיש לעולם הזה להציע מכל הכיוונים ובפתיחות בלי להיות עסוקים ב"חוקים" של מה נכון ומה לא בעיניי אנשים כאן.
השולטים מתחלקים לשניים : אלו שבחייהם הם דומיננטיים ומשמעותיים ובאופן טבעי כך הם בשליטה ואלו שבחייהם הם אפסים מוחלטים ומשתמשים בפלטפורמה הזו כדי לייצר תדמית קשוחה מסתורית ולמשוך אליהם את מי שבחיים האמיתיים בחוץ לא היו מסתכלים לכיוונם. הדבר נכון מן הסתם לגברים ונשים.
בסוג זה של שולטים אגב יש את אותה תחושת כעס ונקמה שאתה מדבר עליה
גם הנשלטים מתחלקים לשניים: אלו שבחייהם הם דומיננטיים ומשמעותיים והם נהנים להגיע למקום בו הם יכולים להעביר את הכוח למישהו אחר ופשוט לעוף חסרי דאגה. וישנם את אלה שהם חסרי בטחון עצמי כבוד עצמי ולא חושבים שמגיע להם כלום חוץ מהשפלה ויחס רע.
היות והאנשים המאיישים את התפקידים האלה הם מאוד מגוונים כך גם התחושות שלהם.
ואם לדבר בנימה אישית...אין לי עניין להיות בקשר עם שום נשלט שהוא לא מרשים חכם ומאתגר. סמרטוטים לא עושים לי את זה. את הנשלט שלי אני כמעט מעריצה מה שהופך את העובדה שהוא נתון לשליטתי למרגשת ושווה יותר. הבחירה בשליטה היא העדפה מינית ולא ברירת מחדל בעקבות חוסר הצלחה בסוג זה או אחר של יחסים - לפחות בעיניי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
מי אמר שוביניזם?

כשמשהו לא מסתדר, מאד נעים לפנות למדריך פסקני שיספק תשובות מכלילות. במיוחד מושכים אלה המלמדים אותך ש*האשם אינו בך*. לפעמים הוא באמת לא בך - אלא שמחבר המדריך לא מכיר אותך אישית אלא פונה לרצון הבסיסי של אנשים להרגיש טוב עם עצמם.

במציאות, נסיונות לומר "כל הנשים" או "כל הגברים" (וכיוצא באלה - כל הבלונדינים, כל היהודים, כל הרופאים וכו') בדרך כלל לא מובילים לפתרון אמיתי. כולנו היינו שמחים לפתרון קסם, אבל ברמת היחסים האישיים, להתייחס לאנשים כאינדיווידואלים בדרך כלל מניב תוצאות יותר טובות.

אם בכל זאת חשקה נפשך בהכללות, הנה כמה מוצלחות: רוב האנשים מגיבים טוב כשמפגינים כלפיהם כבוד בסיסי. רוב האנשים מגיבים טוב כשהם חשים שמקשיבים להם, שמעריכים את דעתם, שמחבבים אותם, שמביעים בהם עניין לא אינטרסנטי ושרוצים בטובתם.
מזה אפשר להסיק שאם אתה רוצה שאשה מסויימת תרצה בך, אך אין לך כל עניין בה כאדם, תוכל לנסות להעמיד פנים שהיא מעניינת אותך ואם תיתן הצגה מוצלחת יש סיכוי טוב שזה יעבוד. תוכל גם לנסות למצוא בה עניין - מה שגורם לך פחות טרחה.

וצריך לספר לך שלנשים שונות טעם שונה בגברים?
הערכה עצמית *ריאליסטית*, בטחון עצמי, יציבות כלכלית, עצמאות, שליטה עצמית - כל אלה נחשבים לתכונות מוערכות ללא תלות באופי היחסים ובמגדר. ואלו דברים נרכשים שמצופה מכל אחד לחתור אליהם.

לשאלותיך:
1. אני לא חושבת עליהם שום דבר מיוחד. זוהי רק תכונה אחת מתוך מכלול ואני מנסה לא לשפוט אנשים על סמך פרט כה שרירותי, על אחת כמה וכמה כשמדובר בקשר של זוגיות קבועה - כי בכזו יש דברים אחרים שמשנים לי הרבה יותר. כן, הייתי מוכנה.
2. לא עשיתי מעולם פסיכואנליזה באופן מסודר ומול איש מקצוע, אבל לתחושתי, איני חשה עוינות כלפי המין הגברי בכללותו. אני מאמינה שלו היו לי תחושות כאלה, היה לי קושי לפתח מערכות יחסים עם גברים באופן כללי, ולא רק רצון להיות "שולטת". כמו כן, גברים "בצרה" לא מגרים אותי. סבל מעורר בי חמלה, ואינו מעורר בי משיכה מינית.
3. אם אני מכבדת מישהו, איני חשה פחות כבוד כלפיו בעקבות סשן או הפגנת רצון באחד כזה. המצב שתיארת מרגיש לי כמעין פרדוקס גראוצ'ו מרקס. השינוי היחיד שעשוי לחוש בי הוא *עליה* בהערכה כלפיו בעקבות חופש המחשבה, ההתמסרות, הכנות או כל דבר אחר שהוא עשוי היה להפגין (אני מניחה שאנחנו מדברים על מצב של סשן מוצלח).
לא לא ממש ברורה לי האבחנה "ויותר מזה - כגבר".

הערה חשובה: אלה תשובות אישיות, הן מתארות את החוויה הפרטית שלי, והן מעידות רק עלי.

ועכשיו, שאלה אליך: כשאתה אומר "נשלט", למה אתה מתכוון? יש לי תחושה שקצת בלבלת בין "שליטה" במובן בו אנחנו משתמשים כאן במילה הזו בשביל לתאר צד ביחסים בדס"מיים, לבין מובן רחב יותר של שליטה.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 26 בפבר׳ 2011

תשאל כל שולטת ויהיו לה תשובות אחרות,.
התפיסה של גבר חלש ואישה חזקה התאימה לתקופות מסויימות למזלינו כיום יותר ויותר לגיטימי לגבר לגלות חולשה, להראות רגשות ולנשים לפתח את הכוחות שלהן, ללמוד להסתדר לבד גם ללא גבר שיקח עליהן חסות.
גם נשלטים באים בכל הסוגים, אני מכירה כמה גברים שיש להם אישיות חזקה, יכולות כלכליות, יכולות מנהיגות והמון כישורים שנכשבים בעיינך לגבריים ועדין במיטה נהנים לתת את המושכות לאישה שאיתם.
נשלט הוא לא תמיד רכיכה, הטובים שבהם רחוקים מזה,
זה בדיוק היופי מבחינתי הדואליות.

מה שמסקרן אותי זה למה הפניה לשולטות?
הרי כזכר אלפא אנחנו לא אמורות לעניין אותך?
אחד שמבין​(נשלט)

Re: שולט מדבר

אחד שמבין​(נשלט) • 26 בפבר׳ 2011
The Alpha Male כתב/ה:

ומה שמתברר הוא ככה:

נשים נמשכות לגברים שהם: שולטים, מנהיגים, חזקים מנטאלית (פיזית זה רק פלוס), בטחון והערכה עצמית גבוהה, יציב כלכלית, עצמאי, קשוח אבל יחד עם זאת רגיש ומודע לרגשות שלה, וכו' ...

שולטים, מנהיגים, הערכה עצמית

השאלות שלך אמנם מופנות אל שולטות, אבל הוספת שכל אחד מוזמן לענות.
אני אמנם לא יכול לענות לך מה שולטת חושבת ו\או מרגישה אבל אני חושב שאפשר בנקל להסיר את הבסיס לתהיות שלך.

עברתי על רשימת התכונות שהבאת כבסיס לשאלתך, אני מקבל את ההנחה שגבר בעל תכונות אלו סביר להניח שיזכה לאהדת נשים, אם כי ברור כי גם כאן קשה לעשות הכללות. אולם בניגוד אליך שיוצא מתוך נקודת הנחה בסיסית שלגבר נשלט אין את מכלול התכונות הללו, עד כדי כך אתה בטוח בעצמך שאתה אפילו לא טרחת לציין זאת בשאלה שלך.
לעומת זאת, אני שהסתובבתי בלא מעט מקומות שיש בהם גברים שהם סאבים, יכול לומר לך בצורה ברורה שאני מכיר הרבה גברים נשלטים שהם עונים לכל התכונות שכתבת.

גבר שנשלט במיטה הוא לא בהכרח נשלט בחיים הוניליים שלו, וזה גם לא אומר שהוא סובל מחוסר בטחון או שיש לו הערכה עצמית נמוכה.
נכון, גם אני מכיר סאבים שהם סמרטוטים ביום יום, אבל אבל בהחלט אי אפשר לעשות הכללות. ישנם הרבה סאבים שבמיטה הולכים רחוק מאוד אבל ביום יום הם שולטים, מנהיגים, חזקים, בעלי בטחון והערכה עצמית גבוהה, יציבים כלכלית, עצמאים, ואפילו מאוד קשוחים.
אני מסכים שלא קל לתרגם את הניגודיות הזאת למערכת יחסים אחת, זו הסיבה לדעתי שרבים בוחרים להפריד בין שתי מערכות היחסים הונילית והבדסמית. אבל אני דוגל במערכת אחת ומאמין שזה אפשרי ואפילו מכיר לא מעט מקרים בהם זה עובד יפה מאוד.

לעומת זאת, נתקלתי לא פעם בגברים שמגדירים את עצמם כשולטים, אבל זה בסה"כ נועד כדי לחפות על חוסר רציני בכל התכונות שהבאת.
The Alpha Male​(שולט)
יולי:

אני יודע שאדם שהוא "נשלט" מינית, זה רק עניין של נטייה מינית. אבל ...
אני לא בטוח שנטייה מינית לא קשורה באישיות שלנו והתנהגותנו ביום יום.

זאת אומרת, שיש לי חשש מסוים, או אפילו הרגשה, שנטייתנו המינית מושפעת מ"מי" אנחנו. קשה לי קצת להאמין שגבר שהוא אלוף העולם בהתאבקות או אגרוף, יש לו פנטזייה מינית קבועה (פיטיש) על אצבעות רגליים או השפלות. יכול להיות שבחורה מאוד יפה עם אצבעות נהדרות והכל שכל גבר בעולם מתחרמנים עליהה אבל ... אני מתכוון רק לפיטיש ונטייה מינית שהגבר לא עושה זקפה בליהה.

אני יודע שיש יוצאי דופן, ברור בכל דבר יש יוצאי דופן, אבל יחד עם זאת אפשר להגיד ש- "גברים הם כך וכך ....... ונמשכים לכך וכך ...... וכו'" , ונשים הן ........... וכו' , בצורה הטבעית של הדברים.
עובדה שנשים נמשכות לגברים "גברים". ובבקשה שאף אחד יתנהג כאילו הוא לא יודע מה זה "גבר", למשל, את יולי. אם את באמת לא יודעת אז צר לי מאוד שעד עכשיו לא היכרת "גבר".

"גבר" זה לפחות: אמיץ, לא ביישן, אישיות חזקה מאד, מכובד, גדול, מהגן על משפחתו בחייו, ואדם עובד.
זה לפחות .... זה גבר. לא רק אדם עם זיין. אלא גם עם ביצים. אם אין לנו את הבצים אז למי יש?

"גבר" יותר מכך הוא גבר שגם יודע להנהיג, אינטלגנטי, חברותי, וכו' ...

עכשיו תסלחו לי אם לא הצלחתי להבין את עניין ה "גבר" וה"נשלט" מינית, יכול להיות שאין קשר ... אני לא בטוח. אבל אני מקווה שכל אחד רואה את הסתירה פחות או יותר.

ותסלחו לי גם שקשה לי להאמין לתשובות שלכן אתן הנשים, לא בגלל שיש לי ספק מההגינות שלכן, אלא שככה אתן ... אומרות דבר אחד, ועושות דבר אחר. למשל אם אני שואל אותכן אחת אחת, מי הוא הגבר שאתן רוצות להיות בקשר איתו? כולכן תגידו: נאמן ... מתנהג איתנו יפה ... מכבד אותנו ... מעריך אותנו ... ואפילו תגידו שקט ורגוע!!! וכשתמצאו את הגבר הזה, תוך שבועיים אתן עוזבות אותו למען הגבר הכי פרוע באיזור לעשות את המין הכי פרוע שיש. וזאת אובדה ואני מכליל פה.

בגלל כך אני אמרתי שאני רוצה תשובות בשיא הכנות, באמת מהלב שלכן, מבפנים, לא רק להגיד את מה שנכון, אלא רק את המציאות הקשה. ותודה.
The Alpha Male​(שולט)
בטי בום:

אמרתי שכל אחד מוזמן לענות.

אחד שמבין:

אמרתי את "רוב" התכונות. יש נשלטים שיש בהם כמה מהתכונות שהזכרתי.

תודה על תשובתכם.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 27 בפבר׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2011
The Alpha Male כתב/ה:

ותסלחו לי גם שקשה לי להאמין לתשובות שלכן אתן הנשים, לא בגלל שיש לי ספק מההגינות שלכן, אלא שככה אתן ... אומרות דבר אחד, ועושות דבר אחר.

אז למה בעצם אתה שואל? חבל. כדאי לך להשתנות, להפתח, ולקרוא עוד פעם, לדעתי. קיבלתי באמת תשובות ממש יפות ומושקעות.
nomorenomore
nomorenomore • 27 בפבר׳ 2011
דווקא אני מוצא את הדיון מעניין.

מהכרות(וקריאה) שלי עם מספר שולטות, בהחלט התרשמתי משני סוגים עיקריים.

יש את השולטות אשר מחפשות סמרטוטים, ואני אישית לא רואה בזה משהו טוב, כי באופן כללי, גבר או אישה סמרטוט, זה לא טוב.

יצא לי להתקל גם בשולטות, כמו שהבנתי מהתגובות פה, אשר מעדיפות גבר אסרטיבי ומוביל, שמוכן לוותר על השליטה, על האגו.

אני אישית, לי קשה להבין קשר עם סמרטוט. מעולם לא אצא עם בחורה שהיא סמרטוט, ומעולם לא אבין שולטת שתקח תחת חסותה גבר סמרטוט. כנ"ל לגבי שולט.

קשר לטווח ארוך עם סמרטוט, לדעתי הוא קשר שנועד לכשלון, ואם לא, הוא לא קשר בריא. לדעתי כמובן.

***********************************************************************************************

למרות שיש פה ניצוצות שובניסטיים, אני מאמין שלא זוהי מטרתו של כותב הדיון.

בוקר נפלא.
The Alpha Male​(שולט)
The Alpha Male​(שולט) • 27 בפבר׳ 2011
לא אני לא שובניסטי בכלל. פשוט אני מדבר בשיא הכנות, ואומר את הדברים איך שהם.
רוב ה"שולטות" כאן או באף מקום אחר עושות את זה למען הכסף. ויש לא מעט גברים שקונים את זה
ומשלמים כסף ליום הכסף לשולטות שלהן, חוץ מהסעות וכל מני שירותים למינהם.
אני אישית לא מקבל קשר כזה בשום אופן ופנים, ומאבד כל כבוד כלפי שני הצדדים בהחלט.
אני לא אומר שהגבר אסור לעזור לאשתו בדברים האלה, אלא להפך. אבל הרבה נשים שולטות
(ותאמינו לי יש המון כאלה) שמשתמשים בעבדים שלהם רק למטרה זו.

FOG:
אני שואל כי השאלות האלה מיועדים דווקא לנשים שולטות אבל כל אחד מוזמן לתת את הדעה שלו.

לדעתי אתה כדיי לפתוח את העיניים שלך למציאות של העולם שלנו. נשים... גברים ... לכל צד יש טיפוס
מסויים בדרך כלל, לא להכליל, אבל אפשר להסיק מסקנות כלליות בתחומים רבים.
הנשים, בדרך כלל, תוכנתו להיות הגנתיים כשמדובר ביחסים, ובמיוחד יחסי מין.
אם גבר הולך ומזיין הרבה בחורות, הוא גיבור. אם אישה הולכת ומזדיינת עם המון גברים כל יום, היא מתוייגת כזונה. לצערנו, עד היום הדברים הם ככה.
למה אתה חושב שבחורה מגיעה עם חברותיהה למועדון? כדי שיגינו עליהה לא מפני הגברים, אלא מעצמה שלא תעזוב עם אף אחד, והאלכוהול יש לו את אותה מטרה. אם היא כן בסוף יצאה עם מישהו
וקיימה יחסי מין, היא מאשימה את חברותיהה שלו הגינו עליהה טוב, או מאשימה את אפקט האלקוהול.

נשים, מצופה מהן להיות את המין הרך, העדין, להיות את ה"אמא", ובמשך מאות ואלפי השנים הקודמות, האישה למדה והפנימה בתת מודע את התכונות האלה.
לכן אם תשאל כל בחורה שתרצה, מה הוא סוג הגבר שאת באמת רוצה להיות בקשר איתו, היא תגיד גבר רגיש ... רגוע ... מתנהג ומדבר איתי יפה ...
אבל דווקא בחורים אלה, אתה לא תראה אותם עם אף בחורה. כי המציאות היא, שבחורות נמשכות
לגברים אגריסיביים, מנהיגים, לא אכפת להם מאף אחד, אפילו מהן עצמן. וזה באמת דבר בגיניטקה
של האשה, היא מצפה מהגבר להיות ככה למרות שההיגיון שלה אומר אחרת.
לפי דעתי, לאישה יש קונפלקט גדול בין החוש הטבעי שלה, לבין ההגיון שלה.
לכן הרבה פעמים אנחנו הגברים לא מצליחים להבין את הנשים שלנו, לפני שאנחנו נלמד על
הפסיכולוגיה שלהן, ואיך הן חושבות ולמה, אנחנו לעולם לא נגיע לסיפוק שלם מהקשרים שלנו.
והמטלה הזאת מוטלת עלינו אנחנו הגברים.