צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מדבר

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 27 בפבר׳ 2011
Brave Dwarf • 27 בפבר׳ 2011
The Alpha Male כתב/ה:
לא אני לא שובניסטי בכלל. פשוט אני מדבר בשיא הכנות, ואומר את הדברים איך שהם.
רוב ה"שולטות" כאן או באף מקום אחר עושות את זה למען הכסף. ויש לא מעט גברים שקונים את זה
.

העובדה שאתה מדבר בשיא הכנות, אינה סותרת את הניחוח השוביניסטי שנודף מדבריך, אלא מחזקת אותו. אבל זה לא כזה "חשוב" בעיקר כי החברים כאן הגיבו לך באיפוק ובכבוד.

אני בסה"כ מרשה לעצמי לתהות מה הפעם פספסתי בין השורות - איך קורה ששולט מגיע לפורום שולטות ונשלטים, מדבר בכנות שוביניסטית, ובקיא במרמורו מרשה לעצמו לשפוט את מה שהשולטות עושות "כאן או במקום אחר" משל זה נוגע לו אישית?

לדעתי, הבנות על הבנים זה הפורום הכי מבלבל מבין כולם. קודם זאת הייתה היא שהסתברה להיות הוא ועכשיו זה ההוא שבכלל מישהו אחר. (-:
The Alpha Male​(שולט)
The Alpha Male​(שולט) • 27 בפבר׳ 2011
אחי, שובניסטי או לא, ככה המציאות, באם אהבתה או לא.

ולא היבנתי את השאלה שלך.
Brave Dwarf
The Alpha Male כתב/ה:
אחי, שובניסטי או לא, ככה המציאות, באם אהבתה או לא.

ולא היבנתי את השאלה שלך.

מה הקשר לאהבתהתי? אחי (האובד). כולו אמרתי שאתה נשמע שובניסט.
לא שאלתי דבר. אני חייב? למה אתה מתחפש בפורים?
אני חשבתי להתחפש לדבורה מאיה כי כל השנים אני מתחפש לפיה ונמאס לי.

או אולי לחייל קרבי. ככה:

caprica​(מתחלפת)

אתה באמת לא שוביניסט

caprica​(מתחלפת) • 27 בפבר׳ 2011
אתה ניאנדרטל - ובתרגום לעברית בשבילך, האדם הקדמון
אתה מכליל אנשים והתנהגויות שלא קיימות היום, במאה ה-21
כל התכונות הנשיות והגבריות לכאורה אצלך שייכות לאנשי המערות במקרה הרע ולאנשים במאה ה-19 במקרה הטוב
אנחנו בדור של חופש והגשמה עצמית בו כל אחד בוחר עם מי בא לו להיות ואיך
אני בתור אישה חזקה יותר מרב הגברים כאן ולא צריכה מישהו שיחזיק לי את היד כדי שאני אתמודד עם החיים .
אין לי מושג למה התחלת את השירשור בטח לא כדי ללמוד או לפתוח את הראש אלא יותר כדי לפרסם את השטויות שלך לאומה...
אתה מבין שהקהילה של הכלוב היא כזו שבחיים הנורמלים ולפי הקווים של החברה שאתה מצייר היא חבורה של סוטים חולניים? מדהים כמה אדם פרימיטיבי וחשוך כמוך בכלל משתייך לקהילה כזו.
Brave Dwarf

Re: אתה באמת לא שוביניסט

caprica כתב/ה:
אתה ניאנדרטל - ובתרגום לעברית בשבילך, האדם הקדמון
אתה מכליל אנשים והתנהגויות שלא קיימות היום, במאה ה-21
כל התכונות הנשיות והגבריות לכאורה אצלך שייכות לאנשי המערות במקרה הרע ולאנשים במאה ה-19 במקרה הטוב
אנחנו בדור של חופש והגשמה עצמית בו כל אחד בוחר עם מי בא לו להיות ואיך
אני בתור אישה חזקה יותר מרב הגברים כאן ולא צריכה מישהו שיחזיק לי את היד כדי שאני אתמודד עם החיים .
אין לי מושג למה התחלת את השירשור בטח לא כדי ללמוד או לפתוח את הראש אלא יותר כדי לפרסם את השטויות שלך לאומה...
אתה מבין שהקהילה של הכלוב היא כזו שבחיים הנורמלים ולפי הקווים של החברה שאתה מצייר היא חבורה של סוטים חולניים? מדהים כמה אדם פרימיטיבי וחשוך כמוך בכלל משתייך לקהילה כזו.

WOWOW
Hold your hoses
אני לא חושב שאדם הניאנדרטלי הכליל אנשים. הוא היה בסך הכל האדם הניאנדרטלי. ואני גם לא חושב שתכונות של אנשים מהמאה ה- 19 הן המקרה הטוב לעומת אלו של אנשי המערות.

אנחנו בהחלט נמצאים בדור של הגשמה עצמית ובקהילה המתיימרת לפתיחות ולכן חובה עלינו, כדי לקיים את אותה ההגשמה ואת אותה הפתיחות המתיימרת, להיות מעט יותר סבלניים אלו אל אלו.

רק אנא לא כי (וזה כבר שייך לשרשור אחר) וולטר אמר ש"אינני מסכים עם דבריך, אך אגן עד מוות על זכותך להשמיעם". דברים אלו לא נאמרו על ידי וולטר אלא ע"י אוולין ביאטריס הול שכתבה עליו ושוייכו אליו בטעות. נדמה לי שיהיה לנו הרבה יותר כיף כאן אם לא נשייך אנשים לתקופות ואמרות ולא נדביק להם תוויות, אלא פשוט נסכים או לאו עם מה שהם אומרים.
Mary Jane
Mary Jane • 27 בפבר׳ 2011
לדעתי מצבך המנטלי חמור יותר ממצבו של ניאנדרטל. איי קיו נמוך מאוד הנאחז בעקשנות תהומית בהבנה היחידה האפשרית לו, שגם היא נרכשה ע"י ציטוט אחרים ולא באמצעות מחשבה עצמאית. הקדמה על תובנותיה לא סוחפת עמה את כל המוחות, ואין זה מפליא.

באשר לסובלנות- נו, גם רפי השכל זוכים לומר את דברם על גבי אותה הפלטפורמה עם השאר.
The Alpha Male​(שולט)
caprica:

"אתה מכליל אנשים והתנהגויות שלא קיימות היום, במאה ה-21"

הן כן קיימות אומנם לא בגלוי, אבל כן קיימות. טוב, את לא רוצה שאכליל? אצל הרוב המוחלט.
בגלל כך 99% ממערכות היחסים לא מוצלחות. תמיד חסר משהו. הגבר פשוט לא יודע מה אשתו רוצה.
What women want.
וכששואלים אותן, אנחנו לא נקבל תשובה ברורה. כי הן עצמן (אוקיי ... לא לבכות ... רובן)
לא מודעות לכך.
אני לא יודע, כנראה שאת אחת ממיליון שהגינטיקה שלך מאד יוצאת דופן. דברים כאלה קוראים.
אבל שתדעי, מניסיון חיים עם המון בחורות, וסוגים שונים של בנות (בגילאים 18 - 30), באם היה ניסיון האישי שלי או של גברים
אחרים, ה"תכונות המאה 19" כמו שאת הסברת הן, לצערי, ולצערך, כן עדיין קיימות אצל המין שלך.
כמו שאמרתי, אולי את לא כך, אולי את דווקא כן אבל עדיין לא הכרת את הצד הזה באישיות שלך, אבל אצל הרוב המוחלט בקרב הנשים, יש נטייה לרדוף אחרי "הגבר החזק המנהיג שיגיד להן מה לעשות".
דוגמא:
זוג אחד יוצא לבלות ערב שישי.
הבחורה לא אוהבת שהיא תנהוג, והיא תבחר את המקום, והיא תבחר את האוכל וסוג האלכוהול.
אלא היא מצפה שהגבר יעשה את זה.
החוקים שהיו במאה ה-19 הם אותם חוקים של היום אלה בצורה קצת שונה.
רוב הנשים היום ותמיד הן ככה.

"אנחנו בדור של חופש והגשמה עצמית בו כל אחד בוחר עם מי בא לו להיות ואיך"

ואני לא אמרתי אחרת. הבנת הנקרא?

"אני בתור אישה חזקה יותר מרב הגברים כאן ולא צריכה מישהו שיחזיק לי את היד כדי שאני אתמודד עם החיים . "
אהבתי מאד. אבל לצערי הרב, אני בטוח שעמוק מבפנים את עדיין ממתינה לגבר ההוא שיחזיק לך
ביד ויפתיע אותך בדרכים רומנטיים, ופשוט ... sweep you off your feet.

"אין לי מושג למה התחלת את השירשור בטח לא כדי ללמוד או לפתוח את הראש אלא יותר כדי לפרסם את השטויות שלך לאומה... "

תודה רבה אבל אני לא צריך אותך או אף אחד אחר ל"פתוח לי את הראש", בהחלט הראש שלי פתוח
ועיניים פתוחות ואני מודע למציאות שאנחנו חיים בה כחברה אחת או בנפרד.
התחלתי שרשור זה רק כדי לקבל דעות שונות על הנושא, בהחלט לא כדי לקבל הדרכה ממך.

"אתה מבין שהקהילה של הכלוב היא כזו שבחיים הנורמלים ולפי הקווים של החברה שאתה מצייר היא חבורה של סוטים חולניים? מדהים כמה אדם פרימיטיבי וחשוך כמוך בכלל משתייך לקהילה כזו."

אני לא משתייך לאף קהילה. אני לא משתייך לכלוב. אני משתמש אגבי, מקרי, שמבקר פה מדי פעם.
קורא קצת ... כותב קצת ... לא פחות, לא יותר, והשליטה שלי היא אך ורק מינית. אני לא מעוניין
באף סוג של סגידות או דברים אחרים למיניהם. הבדסמ שלי יכול להתבטא בכאב (הצלפות/סטירות),
תלישת שיער, וכו', ואוהב משחקי תפקידים. זה רק תבלין למין שלי, אני עושה סקס רגיל בכיף,
אבל דברים אלה רק מזרזים לי את הזיקפה.

אני לא אמרתי שרוב האנשים פה הם חולניים או סוטים חס וחלילה. אני פשוט מנסה להבין מה
גורם להתנהגות מסויימת, למה, למרות שבצורה הטבעית של הדברים, אנחנו לא ככה.
The Alpha Male​(שולט)
Mary Jane כתב/ה:
לדעתי מצבך המנטלי חמור יותר ממצבו של ניאנדרטל. איי קיו נמוך מאוד הנאחז בעקשנות תהומית בהבנה היחידה האפשרית לו, שגם היא נרכשה ע"י ציטוט אחרים ולא באמצעות מחשבה עצמאית. הקדמה על תובנותיה לא סוחפת עמה את כל המוחות, ואין זה מפליא.

באשר לסובלנות- נו, גם רפי השכל זוכים לומר את דברם על גבי אותה הפלטפורמה עם השאר.

אני מצטער שהשרשור שלי פגע בלב שלך בול. אבל הייתי מעדיף שתשובי בצורה יותר יפה אפילו
אם את לא מסכימה עם "הניסיון שלי שחוויתי". אני לא מוצא אף דבר מהמוח שלי.
אם את אוהבת לחיות לבד ובאמת לא צריכה גבר, אז אחלה, מצויין, אבל אני לא כלכך משוכנע.
יכול להיות שיש נשים כאלה. תחיה הרבה, תראה הרבה.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 27 בפבר׳ 2011
The Alpha Male כתב/ה:
caprica:

"אתה מכליל אנשים והתנהגויות שלא קיימות היום, במאה ה-21"

הן כן קיימות אומנם לא בגלוי, אבל כן קיימות. טוב, את לא רוצה שאכליל? אצל הרוב המוחלט.
בגלל כך 99% ממערכות היחסים לא מוצלחות. תמיד חסר משהו. הגבר פשוט לא יודע מה אשתו רוצה.
What women want.

זה לא נכון לחלוטין לדעתי, אבל בוא נניח אפילו שאתה צודק לשניה.
פה לדעתי פספסת את כל הנקודה. בוא נניח שהפורום הזה (בדומה מאוד לפורום הבנים על הבנות) הוא פורום של חריגים. מזוכיסטים, נשלטים, סדיסטיות, שולטות, וכיוב' נניח מהווים כ1% מהאוכלוסיה (לא בדקתי, ובטח לא נכון, אבל אני זורם איתך) וזה הפורום בשבילם.

יש בערך 7 מליון אזרחים במדינת ישראל. לשיטתך, אחוז מתוכם, זה שבעים אלף איש.
זהו הפורום שלנו, של שבעים אלף האנשים האלו. יש לך בעייה עם דרך החיים שלנו, או עם הדרך שלנו לריגוש מיני, או כל דבר אחר? למה בעצם?
אם אתה רוצה להיות כן, מה הבעייה שלך להגיד את האמת, כמו אליפל נגיד: "זה לא בשבילי, אבל זה סבבה לגמרי. אתם מגניבים בטירוף!"

ושוב אדגיש - אני חושב שהנשים הן המין המוצלח יותר מבין המינים בחברה המודרנית, המבוססת על הבנה חברתית כבסיס הולך וגובר לקיום (בניגוד לצייד או ללכת מכות למשל) , על עשיית דברים במקביל ובמהירות, ומצד שני על חמלה אנושית. שוב, אם חשובה לך כנות, למה לא תוכל להדות בזה?
קדימה, תהיה כן. פעם אחת.
huan
huan • 27 בפבר׳ 2011
הממ אוקי, קראת ספר אחד או שניים שלא במקרה נתנו תוקף לרעיונות השובינסטים שהיו קיימים בך מהתתחלה. כל הכבוד!. וכן כשאתה מדבר מכליל תכונות, טובות או רעות (במקרה שלך בעיקר רעות), על בסיס זהות מגדרית זה שובניזם.
משום מה זה מאוד מזכיר לי את המרכז לאומנות הפיתוי והפילוסופיה שלו. בו גברברים חסרי עמוד שדרה מנסים להצמיח אחד תוך נקיטת הטקטיקה הכי ישנה בספר - רמיסה, השפלה ושליטה באחר.

לצערי הרב, אתה דוגמא טובה למדי לקורבנות שגובה החברה שלנו לא רק מהנשים אלה גם מהגברים, הנאלצים "לשחק את המשחק", נכלאים בכלוב המוסכמות החברתיות ונהפכים לקריקטורות גרוטסקיות של פסאדו-גבריות מצואיסטית. אכן תמונה קשה ועגומה למדי..אבל אתה צעיר ואולי יש לך תקווה להפוך לאדם המסוגל לחשוב באופן עצמאי ולעצב את המציאות בה הוא חיי ולא רק ללקק את המגף שעומד לו על הצוואר.

מה שמעיד הכי טוב על טבעך האמיתי הוא המשפט בו השתמשת "למה, למרות שבצורה הטבעית של הדברים, אנחנו לא ככה." על ה"מצב הטבעי" דיברו רבים לפניך - לבני שחיפשו הצדקה לשיעבוד השחורים, מלכים ואצילים שחיפשו הצדקה לרמיסת "פשוטי העם", קפיטלסטים שחיפשו הצדקה להונם ושיעבוד ההמונים, נאצים שחיפשו הצדקה למלחמה והשמדת יהודים ובאופן הבולט ביותר גברים שחיפשו הצדקה ליחסם לנשים - כך שאתה נמצא בחברה מאוד טובה, אני בטוח שאתה גאה בעצמך.

אתה רוצה לדעת? רוצה להבין? במקום להשתמש במילים מורכבות וארוכות כמו "גנטיקה" ו"פסיכולוגיה" לך תקרא עוד ספר ואחר כך עוד אחד ועוד אחד שלא שייכים לז'אנר "פסיכולוגיה בגרוש לבלונדיניות", "הארי פוטר והדנ"א האבוד" או "שובניזם לשובינסטים" אלה לספרות מחקרית רצינית.
(הערה קטנה - אפשר להגיד הרבה דברים על ראובן והדעות שלו אבל הוא לפחות קרא כמה ספרים רציניים בחייו).

עכשיו, התגובה הטבעית למתקפה מסוג זה תהיה התגוננות/תקיפה חזרה. אנא חסוך זאת ממני, וקבל את הדברים כביקורת בונה וחומר למחשבה.