אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולט מדבר

מUחדת
לפני 13 שנים • 5 במרץ 2011

זה מדכא אותי עד איפה היגעת

מUחדת • 5 במרץ 2011
The Alpha Male כתב/ה:
ידידי המלט.
דבריך נאמרים בצורה מצויינת רק יש לי הערה קטנה, על עובדה שהבחנתי בה פה.
אם אישה אומרת משהו, הרוב המוחלט מסכים איתה. ואם היא מאוד טועה, הרוב המוחלט בוחר לשתוק.
נשים מדברות בלי פחד מביקורת ובלי לחשוב הרבה על מה הן מדברות.
גברים .... לעומת זאת, חייבים לחשוב אלף פעמים לפני שהם אומרים משהו. ואם חס וחלילה אמרו
משהו שלא מצא חן בעיני הנשים (במיוחד המלכות השחצניות שרוב הזמן מתנהגות בהתנשאות והן טובות מכולן - במיוחד גברים.)
, למרות שהוא רק הזכיר עובדה או את הדעה שלו, אוי ואבוי לו.

המלט, לפי דעתי, אתה לא חייב לכתוב "מת עלייך, נשמה" כל פעם אתה זוכר את בטי או אף אחת אחרת.
זה נשמע מאוד ... חנונתי או מנסה להתנצל על לא דבר. מספיק היית כותב את זה פעם אחת. וזה מדכא אותי עד איפה היגענו.

עכשיו אני מחכה לכל האדיוטים/יות לקרוא לי שובניסט או ניאנדרטלי.

עד איפה הגענו באמת, אלפא? כי באמת חסרה לנו פרספקטיבה של מישהו שרשום כאן חודש ורואה את הדברים לאשורם. שמבין איך גבר-לא-חנונתי צריך לענות וכמה פעמים יש לציין "מת עלייך, נשמה" במילים שכוונו לשולטת (במיוחד אם היא שחצנית/ שוביניסטית/ ניאנדרטלית/ בוגרת המגמה הריאלית).

אז עד איפה הגענו, אלפא? מה הייתה נקודת מוצאנו (קופים הם לפעמים געגועים לג'ונגל) הבדס"מית
והאם יש לך הוכחות כי נשים כאן, שולטות ומלקטות כאחת, יכולות להביע כל דעה באשר היא דעה ולזכות במאה אחוז תמיכה ציבורית רק כי הן מתהלכות עם ארנק בין רגליהן השעירות?

בברכת מתה עליך נשמה.
The Alpha Male​(שולט)

Re: זה מדכא אותי עד איפה היגעת

The Alpha Male​(שולט) • 5 במרץ 2011
מUחדת כתב/ה:
The Alpha Male כתב/ה:
ידידי המלט.
דבריך נאמרים בצורה מצויינת רק יש לי הערה קטנה, על עובדה שהבחנתי בה פה.
אם אישה אומרת משהו, הרוב המוחלט מסכים איתה. ואם היא מאוד טועה, הרוב המוחלט בוחר לשתוק.
נשים מדברות בלי פחד מביקורת ובלי לחשוב הרבה על מה הן מדברות.
גברים .... לעומת זאת, חייבים לחשוב אלף פעמים לפני שהם אומרים משהו. ואם חס וחלילה אמרו
משהו שלא מצא חן בעיני הנשים (במיוחד המלכות השחצניות שרוב הזמן מתנהגות בהתנשאות והן טובות מכולן - במיוחד גברים.)
, למרות שהוא רק הזכיר עובדה או את הדעה שלו, אוי ואבוי לו.

המלט, לפי דעתי, אתה לא חייב לכתוב "מת עלייך, נשמה" כל פעם אתה זוכר את בטי או אף אחת אחרת.
זה נשמע מאוד ... חנונתי או מנסה להתנצל על לא דבר. מספיק היית כותב את זה פעם אחת. וזה מדכא אותי עד איפה היגענו.

עכשיו אני מחכה לכל האדיוטים/יות לקרוא לי שובניסט או ניאנדרטלי.

עד איפה הגענו באמת, אלפא? כי באמת חסרה לנו פרספקטיבה של מישהו שרשום כאן חודש ורואה את הדברים לאשורם. שמבין איך גבר-לא-חנונתי צריך לענות וכמה פעמים יש לציין "מת עלייך, נשמה" במילים שכוונו לשולטת (במיוחד אם היא שחצנית/ שוביניסטית/ ניאנדרטלית/ בוגרת המגמה הריאלית).

אז עד איפה הגענו, אלפא? מה הייתה נקודת מוצאנו (קופים הם לפעמים געגועים לג'ונגל) הבדס"מית
והאם יש לך הוכחות כי נשים כאן, שולטות ומלקטות כאחת, יכולות להביע כל דעה באשר היא דעה ולזכות במאה אחוז תמיכה ציבורית רק כי הן מתהלכות עם ארנק בין רגליהן השעירות?

בברכת מתה עליך נשמה.

לא חסר כלום. לא לבלבל ת'מוח.
עןבדה שכל מה שעשיתי הוא הצגתי את דעתי, ושאלתי כמה שאלות מעניינות, הגיוניות, בלי
לזלזל באף אחד, רק אמרתי שבדרך כלל XYZ ... ברוב המקרים גברים XYZ, נשים נמשכות ל-
XYZ , אז אם בבקשה יכולים לענות לי על כמה שאלות .... וזהו , ולא חלף יום שלם עד שתגובות גסות
ללא שום קשר לעניין התחילו להגיע. נקרא לי שובניסט, נקרא לי ניאנדרטאלי. זלזלו בי. התחילו
לדבר על ג'וקים ללא שום סיבה ורציתי לסגור ת'שרשור, יש המון והמון דברים שראיתי פה
והרגשתי כמה הנשים פה מיוחס אליהם כאילוהים. וכמה הגברים, מתים מפחד לא להגיד משהו
שלא יפגע בהם, ואם גבר אחד מדבר ואומר דברים איך שהם בלי להשמע כפחדן חנונתי ומתנצל,
אומרים עליו שהוא שונא נשים.
grow the fuck up.
נשים .. גברים .. לא אכפת לי מה הגנדר שלכם/ן, אני אגיד את מה יש לי בלי היסוס. ולא אתנצל
ואדבר בצורה יותר נעימה רק בגלל הכוס שיש בין הרגליים שלך.
אם לפי דעתך אני טועה ובגדול, אשמח לשמוע למה.
למשל.
אם לפי דעתך אמירה זאת לא נכונה:
"בדרך כלל נשים נמשכות לגברים חזקים מנטאלית, פיזית, עם בטחון עצמי ויכולת מנהיגות"
אז בבקשה, תראה לי שאכן בדרך כלל הדברים הם לא ככה. ואל תקרא לי שמות.

או למשל:
"לפי דעתי גבר אמיתי צריך להיות חזק, עצמאי, יציב כלכלית, וכו' ..."
אם אמירה זאת לא נשמעה הגיונית לפי דעתך, ואתה חושב שבדדך כלל נשים נמשכות לגברים
חנונתיים חלשים ילדונים מתנצלים, בבקשה תראה לי שהרוב המוחלט מהנשים הן כן נמשכות.

אם אין לכם/ן דבר טוב יעיל קשור לנושא להגיד, אנא שתקו.
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 5 במרץ 2011
אתה בטוח שאלה לא רגשי נחיתות שמנחים אותך?
בדרך כלל הטענה בפורום הזה היא הפוכה, שדווקא יש כאן תוקפנות כלפי נשים (ולראייה, כל השירשורים על נשים נצלניות וכו', תטרח ותחפש), והנה אתה בא ו"הרגשתי כמה הנשים פה מיוחס אליהם כאילוהים. וכמה הגברים, מתים מפחד לא להגיד משהו ", מצחיק קצת. והתחושה הזאת שלך ש"זלזלו בי.".

רוב הכותבים הגבריים שאני מעריך בפורום הזה (אין צורך להזכיר שמות... אתם יודעים מי אתם icon_wink.gif), מעולם לא חששו להביע כאן עמדה (וגם אני לא), ואם כבר הרבה פעמים העמדה הייתה תוקפנית אולי קצת יתר על המידה כלפי נשים, כי יש כאן תחושה של חופשיות להביע את מחשבותיך, ואם הם כן מרסנים את עצמם (כמו פוג), אני רואה בזה משהו ראוי להערכה, מעין ג'נטלמניות, שהנפש הרוויה ברגשי נחיתות שלך, אינה קולטת.
איילה שחורה​(נשלטת){אלעד}
מזמן לא נהניתי ככ לקרוא כאן דיון, באמת.
נשלטי הפורום הנעלים - כל הודעה שלכם גורמת לי להרטיב את המוח, וכל
הפנים שלי כבר רטובות...
מאיה - מצטרפת לבטי, לו רק היית אומרת לי 'כן' הייתי תוקעת אותך מאחורה
עם סטראפ ענק, ומתחבקת איתך עד הבוקר.

אלפא, מה בדיוק אתה מנסה להוכיח כאן?
אתה מנפנף כאן במשך יומיים באינסטינקטים חייתים מהטבע הברורים מאליו לכל ילדון
שהאריה מפרה את הלביאה, היא נשארת עם הגורים ואז הולך להפרות את שאר
לביאות העדר, מבלי משים שהדיון כאן עבר ללבל אחר - קצת עמוק יותר.
[עכשיו דמיין אותי במדיי מורה סקסית עם משקפיים, ומכה על גב ידך עם סרגל ברזל]
שים לב והקשב לשיעור.
Ajax the Great

Re: זה מדכא אותי עד איפה היגעת

Ajax the Great • 5 במרץ 2011
The Alpha Male כתב/ה:

לא חסר כלום. לא לבלבל ת'מוח.
עןבדה שכל מה שעשיתי הוא הצגתי את דעתי, ושאלתי כמה שאלות מעניינות, הגיוניות, בלי
לזלזל באף אחד, רק אמרתי שבדרך כלל XYZ ... ברוב המקרים גברים XYZ, נשים נמשכות ל-
XYZ , אז אם בבקשה יכולים לענות לי על כמה שאלות .... וזהו , ולא חלף יום שלם עד שתגובות גסות
ללא שום קשר לעניין התחילו להגיע. נקרא לי שובניסט, נקרא לי ניאנדרטאלי. זלזלו בי. התחילו
לדבר על ג'וקים ללא שום סיבה ורציתי לסגור ת'שרשור, יש המון והמון דברים שראיתי פה
והרגשתי כמה הנשים פה מיוחס אליהם כאילוהים. וכמה הגברים, מתים מפחד לא להגיד משהו
שלא יפגע בהם, ואם גבר אחד מדבר ואומר דברים איך שהם בלי להשמע כפחדן חנונתי ומתנצל,
אומרים עליו שהוא שונא נשים.
grow the fuck up.
נשים .. גברים .. לא אכפת לי מה הגנדר שלכם/ן, אני אגיד את מה יש לי בלי היסוס. ולא אתנצל
ואדבר בצורה יותר נעימה רק בגלל הכוס שיש בין הרגליים שלך.
אם לפי דעתך אני טועה ובגדול, אשמח לשמוע למה.
למשל.
אם לפי דעתך אמירה זאת לא נכונה:
"בדרך כלל נשים נמשכות לגברים חזקים מנטאלית, פיזית, עם בטחון עצמי ויכולת מנהיגות"
אז בבקשה, תראה לי שאכן בדרך כלל הדברים הם לא ככה. ואל תקרא לי שמות.

או למשל:
"לפי דעתי גבר אמיתי צריך להיות חזק, עצמאי, יציב כלכלית, וכו' ..."
אם אמירה זאת לא נשמעה הגיונית לפי דעתך, ואתה חושב שבדדך כלל נשים נמשכות לגברים
חנונתיים חלשים ילדונים מתנצלים, בבקשה תראה לי שהרוב המוחלט מהנשים הן כן נמשכות.

אם אין לכם/ן דבר טוב יעיל קשור לנושא להגיד, אנא שתקו.

אולי אני לא כאן מספיק זמן כדי להיות בטוח, אך אני לא רואה אף נשלט שמפחד על חייו פן ירגיז איזו מלכה. כולם כאן נראים חופשיים מספיק להביע את דעתם ולא נראה לי שמישהו מתנצל על כך. אני יודע שלי אין כל בעיה להביע את דעתי בחופשיות, גם אם מדובר בביקורת ("מסגרות הערכה" כפי שאתם קוראים לזה).