צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך אתם מרגישות שאתם חודרות לגבר

נשלט על ידי מלכה​(נשלט)
לפני 13 שנים • 1 במרץ 2011

איך אתם מרגישות שאתם חודרות לגבר

מלכות יקרות . איך ההרגשה שאתם מזיינות תגבר ?
    התגובה האהובה בשרשור
קייסי
קייסי • 1 במרץ 2011
בהחלט, וגם בעילה ובעלות, היפוך תפקידים, שיחרור מכבלי המיגדר ועירעור סדר הדברים המקובל. אשליה מתוקה שאני כל-יכולה וסוג של על-אשה.
nomorenomore
nomorenomore • 1 במרץ 2011
בטי בום כתב/ה:

כיבוש, חרמנות, עוצמה

בטי, אבל גופנית.. את לא מרגישה כלום, לא?

הרי זה לא איברך שעושה את העבודה, זה איבר מפלסטיק, הלא כך?
ס א ב
ס א ב • 1 במרץ 2011
שאלה פשוטה ומעולה. מצטרף.
Ajax the Great
Ajax the Great • 1 במרץ 2011
פרט לבטי-בום עם הכפול שלה, אין זה מוזר בעיניכן שאתן צריכות לעשות אקט שמבחינה טבעית מוגדר כגברי (לחדור) בשביל להרגיש עליונות?
איפה כאן השליטה הנשית?
icon_smile.gif
Mary Jane
Mary Jane • 1 במרץ 2011
Amphitryon כתב/ה:
פרט לבטי-בום עם הכפול שלה, אין זה מוזר בעיניכן שאתן צריכות לעשות אקט שמבחינה טבעית מוגדר כגברי (לחדור) בשביל להרגיש עליונות?
איפה כאן השליטה הנשית?
icon_smile.gif

Amphi, זה אינו אקט חלופי המייתר את איברי המין הנשיים או כל יחסי מין בצורתם הקונבנציונלית בין גבר ואישה (היינו, חדירת גבר לאישה) , אלא אקט נוסף בעל יתרונות משלו, אשר אפשר בהחלט לוותר עליו במסגרת מה שמתכנה 'פמדום', וזה כבר נתון לשיקול דעת ומידת העניין בדבר.

לראייתי האקט אינו משיג עליונות, אך זה כבר נתון לטעם אישי ועמדות מגדריות. עיקרו, לטעמי, באפשרות לחדור לפרטנר/ית ולקיים יחסי מין כצד אקטיבי יותר (על אף שלשם אקטיביות אין צורך בהכרח בסטרפ-און וניתן פשוט להורות או למנוע מן הנשלט/ת תזוזה או לבחור בתנוחות מתאימות לכך).

כמו כן ניתן להפיק גירוי עז גם בלעדי דילדו כפול- ויש שיאמרו שהדבר אף עדיף בצורה הזו- שכן במהלך האקט, ואם מכוונים את העניינים כהלכה, ישנו חיכוך חיצוני עם איברי המין של האישה, וזאת, יודע/ת כל תינוק/ת של בית רבן, מספיק לרוב הנשים כדי להגיע לאביונתן.
עוצמה מלכותית
עוצמה מלכותית • 1 במרץ 2011
רק על עצמי לספר ידעתי..

הזמן שאני לוקחת כדי להלביש אותו, לסדר אותו יפה יפה
הלטיפות שלפני, מכינה אותו מנטלית
ההכנה של החור.. ההרחבה.
יצר מיני שכמותו לא חוויתי, הרצון לבעול.
ברגע שממקמת את הסטראפ במקום הנכון דהיינו על הדגדגן, הגמירות הן מעבר למה שיכלתי לחלום ולא, הסטראפ שלי לא כפול. לא אוהבת הסחות דעת.. icon_smile.gif
בקיצור,
לי זה עושה טוב.
Winner​(מתחלפת)

ת'אמת

Winner​(מתחלפת) • 1 במרץ 2011
אני אוהבת לזיין רק במיקרים מיוחדים ורק אנשים מיוחדים, אני לא עושה את זה הרבה כי זה מעייף אותי ואחרי כמה דק כבר בא לי להתחלף icon_smile.gif. באקט עצמו אני לא מרגישה הרבה, מלבד את הסבל\הנאה של הניבחר.
בקיצור, הניבחר צריך להעריך ולהודות על כל זיון שהוא מקבל.