לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

master xy​(שולט)
לפני 13 שנים • 17 במרץ 2011

אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

master xy​(שולט) • 17 במרץ 2011
ובכן , ניתן להסכים וניתן לא . אבל זהו ציטוט מפורש של חזלנו ממסכת שבת ( חכמים אם תרצו או לא )
עכשיו , בטרם נשמע את חצוצרות הפמיניזם בוקעת את חומות יריחו לעניין ההשפלה וריסוק מעמד האישה ושאר ירקות , אני סבור שמשפט זה בא לחזק את מעמד האישה ולכבד אותה מאוד תוך שימת דגש על עליבות הזכרים שכל היום רצים מחור לחור ולא משנה מה יש שם - דם או צואה או רוק . קרי : תחת/ כוס/פה .

אשמח לקבל תובנות בעניין . ואנא בלי הכפשות אישיות , בחיי שאין לי כח למלחמת המינים והמילים בכלוב . להיות עניני זאת לא סטייה .

המלט
לפני 13 שנים • 18 במרץ 2011

Re: אשה חמת מלא צואה, ופיה מלא דם - והכל רצין אחריה

המלט • 18 במרץ 2011
master xy כתב/ה:
ואנא בלי הכפשות אישיות , בחיי שאין לי כח למלחמת המינים והמילים בכלוב . להיות עניני זאת לא סטייה .

"נאה דורש, נאה מקיים", ואידך זיל גמור.
master xy​(שולט)
master xy​(שולט) • 18 במרץ 2011
המלט כתב/ה:
http://www.daatemet.org.il/questions/index.cfm?MESSAGEID=3086

לא ראיתי הרבה דעת ב״ דעת אמת ׳ ניסו לעשות את מה שהם מנסים לעשות במשך כל הדורות . פעם עוד התלהבתי . שטחי ורדוד . מי שחשקה נפשו בדת אוכל דת ומי שחשקה נפשו באינדבידואל שיהנה . ירון ידען לא המציא את הגלגל .
Mary Jane
Mary Jane • 18 במרץ 2011
master xy כתב/ה:
המלט כתב/ה:

לא ראיתי הרבה דעת ב״ דעת אמת ׳ ניסו לעשות את מה שהם מנסים לעשות במשך כל הדורות . פעם עוד התלהבתי . שטחי ורדוד . מי שחשקה נפשו בדת אוכל דת ומי שחשקה נפשו באינדבידואל שיהנה . ירון ידען לא המציא את הגלגל .

לא ראית הרבה דעת כי אתה מחזיק באינטליגנציה של מקק והנשמה שלך מן המחלקות הנמוכות ביותר.

ולהבדיל אלפי הבדלות, מר ירון ידען משכמו ומעלה גבוה מכל מה שאי פעם תפיק התודעה השפלה הרוחשת בראשך.
    התגובה האהובה בשרשור
master xy​(שולט)
Mary Jane כתב/ה:
master xy כתב/ה:
המלט כתב/ה:

לא ראית הרבה דעת כי אתה מחזיק באינטליגנציה של מקק והנשמה שלך מן המחלקות הנמוכות ביותר.

ולהבדיל אלפי הבדלות, מר ירון ידען משכמו ומעלה גבוה מכל מה שאי פעם תפיק התודעה השפלה הרוחשת בראשך.

מארי . ביודעי כי נשמתך טובה , אך תלאות החיים ויובש השחלה גורמים לך להכפיש אותי , אני מעדיף שלא להגיב למילותייך הלא יפות .

אבל ביקשתי בפירוש - בלי הכפשות אישיות ורק דיון עניני , אז למה מארי מותק את לא מקשיבה לי ? למה ?

זה לא מתאים לך , יש בך עדיין אצילות ראויה .

חג שמח .
ygyg

מזעזע לראות איך חז"ל התייחסו לנשים. זוועה.

ygyg • 18 במרץ 2011
ומעניין מאוד למה אמירות מסוג זה הדתיים לא מפרסמים..
master xy​(שולט)

Re: מזעזע לראות איך חז"ל התייחסו לנשים. זוועה.

les is more כתב/ה:
ומעניין מאוד למה אמירות מסוג זה הדתיים לא מפרסמים..

תלמוד בבלי מפורסם בכל מקום . זהו הבסיס לעם היהודי . אם לא נאה לך התלמוד את מוזמנת לאחוז בברית החדשה או בקוראן . שם בטוח יתנו לך המון אהבה ...
קיפופיף​(מתחלפת)

צר לי להרוס לך תיאוריה עם עובדות

קיפופיף​(מתחלפת) • 18 במרץ 2011
אבל ברמת אהבת חינם וזכויות אדם- הברית חדשה לוקחת את היהדות בזחילה, עם עיניים עצומות ושתי ידיים קשורות.