סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוג'ר פנלאט או רוג'ר ווטרס ?

Homelander​(שולט)
לפני 13 שנים • 6 באפר׳ 2011

Re: ללא-ספק,

Homelander​(שולט) • 6 באפר׳ 2011
אמן החושים כתב/ה:
אף-אחד מהם...

אם כבר אז ניל יאנג, או לפחות רוברט פריפפ;

אבל היות ופלאנט הוזכר, אז דווקא SYD BARRETT, זו פינק-פלויד האמיתית.

ובאשר לדבריו של רד-סל... אכן נהוג לומר שהדיפ-פרפל היו התשובה האמריקאית לפינק-פלוייד.. אבל זה ממש כמו שאמרו שהביצ'בוייז הם התשובה האמריקאית לביטלס.

והעיקר אפילו אני התבלבלתי מכל הטעויות כאן.
ראשית התכוונתי בנ"ל לפלאנט ולא לווטרס.
שנית, רד-סל לא במפתיע צדק, הדיפ-פרפל נחשבו לתשובה האמריקאית ללד-זפלין ולא לפינק-פלוייד.
שלישית, ראוי לציין שמדובר על רוברט פלאנט ולא על רוג'ר פלאנט כפי שנכתב בהודעה המקורית.
tripnotic​(שולט)
לפני 13 שנים • 7 באפר׳ 2011

tripnotic​(שולט) • 7 באפר׳ 2011
אמן החושים כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אף-אחד מהם...

ובאשר לדבריו של רד-סל... אכן נהוג לומר שהדיפ-פרפל היו התשובה האמריקאית לפינק-פלוייד.. אבל זה ממש כמו שאמרו שהביצ'בוייז הם התשובה האמריקאית לביטלס.

שנית, רד-סל לא במפתיע צדק, הדיפ-פרפל נחשבו לתשובה האמריקאית ללד-זפלין ולא לפינק-פלוייד.
שלישית, ראוי לציין שמדובר על רוברט פלאנט ולא על רוג'ר פלאנט כפי שנכתב בהודעה המקורית.

דיפ פרפל הם בריטים
Homelander​(שולט)

Homelander​(שולט) • 7 באפר׳ 2011
tripnotic כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אף-אחד מהם...

דיפ פרפל הם בריטים

נכון לחלוטין.

זה לא משנה את העובדה שהאמריקאים בזמנו ניכסו אותם לעצמם, כי מה הם יכלו לעשות עם ה"פלישה הבריטית" של הרוק, הם תמיד חייבים להיות יותר גדולים וטובים.
ואם תשים לב, בהמשך דרכה של הפרפל, נכנסו כוכבים אמריקאים כמו הגיטריסט טומי בולין לדוג'.
טרבולי והקצפת

טרבולי והקצפת • 7 באפר׳ 2011
אמן החושים כתב/ה:
אף-אחד מהם...

אהה!! זה "לכתוב-שמות-שמצאתי-בוויקיפדיה-על-אף-שאף-אחד-לא-הזכיר-אותם-בניסיון-להראות-מבין-בשביל-הסיכוי-הזעום-שנערות-נשלטות-עם-נטיות-אובדניות-בעלות-טעם-דומה-יתרשמו-ממני"!! היה לי את המשחק הזה על הסגה מאסטר סיסטם!!
משחק לפאנים.
Homelander​(שולט)

טרבולי והקצפת כתב/ה:
אמן החושים כתב/ה:
אף-אחד מהם...

אהה!! זה "לכתוב-שמות-שמצאתי-בוויקיפדיה-על-אף-שאף-אחד-לא-הזכיר-אותם-בניסיון-להראות-מבין-בשביל-הסיכוי-הזעום-שנערות-נשלטות-עם-נטיות-אובדניות-בעלות-טעם-דומה-יתרשמו-ממני"!! היה לי את המשחק הזה על הסגה מאסטר סיסטם!!
משחק לפאנים.

זה-שאתה-כזה-בור-שלא-יודע-מה-זה-רוק-ולא-שמע-על-מוסיקה-משנות-השישים\שבעים-לא-אומר-שכולם-כמוך-תחזור לקצפת ותניח למי שאשכרה מאזין למוסיקה, בשקט
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 7 באפר׳ 2011
icon_smile.gif
חמוד.
אנאלפבית, אבל חמוד.

לא צחקתי על המוזיקה שאתה לכאורה שומע. צחקתי על כך שניכר מהתגובות שלך שאין לך מושג על מה אתה מדבר. אתה סתם זורק שמות שקראת באינטרנט בנסיון להרשים זרים. נגיד, מה הקשר בין פריפ ליאנג? מה הקשר בין פלאנט לסיד בארט? וכו'. אם באמת היית מקשיב לזה, היית יודע שאין קשר.

עזוב אותך, גם אני רוצה לשחק. אבל אל תבין לא נכון, אני פשוט פונה לאוכלוסיה שונה כי אני בגיל אחר (גרושות+1, אלמנות).
אם כבר סיד בארט, אז שלמה ארצי!!
אם כבר שלמה ארצי, לפחות יורית'מיקס!!!
ובנינו, אכן נהוג לומר שהשרוף הוא התשובה הישראלית לבטהובן. אבל זה כמו שאמרו שקניידעלך זה התשובה הפולנית לאבוקדו.

כן, יש לי הבזקים של גאונות. חבל רק על שאר הזמן.
Homelander​(שולט)
טרבולי והקצפת כתב/ה:
icon_smile.gif
חמוד.
אנאלפבית, אבל חמוד.

לא צחקתי על המוזיקה שאתה לכאורה שומע. צחקתי על כך שניכר מהתגובות שלך שאין לך מושג על מה אתה מדבר. אתה סתם זורק שמות שקראת באינטרנט בנסיון להרשים זרים. נגיד, מה הקשר בין פריפ ליאנג? מה הקשר בין פלאנט לסיד בארט? וכו'. אם באמת היית מקשיב לזה, היית יודע שאין קשר.

עזוב אותך, גם אני רוצה לשחק. אבל אל תבין לא נכון, אני פשוט פונה לאוכלוסיה שונה כי אני בגיל אחר (גרושות+1, אלמנות).
אם כבר סיד בארט, אז שלמה ארצי!!
אם כבר שלמה ארצי, לפחות יורית'מיקס!!!
ובנינו, אכן נהוג לומר שהשרוף הוא התשובה הישראלית לבטהובן. אבל זה כמו שאמרו שקניידעלך זה התשובה הפולנית לאבוקדו.

כן, יש לי הבזקים של גאונות. חבל רק על שאר הזמן.

הכרתי כאלה שמאמינים ששגעון גובל בגאונות, אבל לא טפשות.
ברור שאתה פונה לחתך-גיל אחר, לפי המוסיקה שאני רואה שאתה שומע, אתה מכוון לחתך של בנות 15 עם נטיות-אובדניות... אולי יש לך קשר עם מאסטר אור במקרה?

בכל-מקרה, אם לא היית חמור בראש שמנסה לחזק את הכבוד העלוב שלו (כי מי בכלל שמע עליך מסכנון?) על חשבון דברים שאחרים כותבים אולי היית עושה שיעורי-בית וא. לומד לקרוא את השרשור במלואו ולא כמו עילג שמוציא דברים מהקשרם כי הוא לא מבין את הנקרא בשיט ואולי גם היית בודק קצת את מי אתה מנסה להשמיץ ורואה מה הוא באמת יודע או לא.

אבל זה בסדר, אתה חדש פה לא?
אני אעודד אותך קצת, בנות 15, אשכרה יכולות לקנות את הטכניקות המגוחכות שלך אז יש לך סיכוי.
המון בהצלחה
life of a poet​(אחר)
לפני 13 שנים • 12 באפר׳ 2011

אני חושב שהדיון מתחיל להיות מעניין.

life of a poet​(אחר) • 12 באפר׳ 2011
לא כך ?
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 13 שנים • 14 באפר׳ 2011

בוא רק נאמר

שלא מפתיע אותי שהשרשור הזה "נהיה מעניין יותר" כהגדרתך, או התדרדר - כהגדרתי.

המשך יום נפלא