צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקדמת המסיבות בדיווה - ה"סקר"

gamVgam​(אחר){גם וגם}
לפני 13 שנים • 28 במרץ 2011
gamVgam​(אחר){גם וגם} • 28 במרץ 2011
פרופאגאנדה??
בעד
תעמולה בקהילה הבדסמית?
בעד
שביתת העבדים הסוציאליים?
בעד
עריצות או פריצות של מלכות הכביש?
בעד בעד בעד.

ולנו יש תמיד שעת נסיעה לפחות לפני ואחרי המסיבה מה שמחסל את ארוחת הצהרים המתוכננת של שבת. לא חבל? לאכזב כל כך הרבה ממתינים?
ובחצות שישי בכלל מתהפכים במיטה כי כבר לא יכולנו להתאפק (זה לא כמו ב 21:30 שהאיפוק עוד בעיצומו) ומתחילים להתלבט אם יש כח לצאת מהפוך ולסחוב שעת נסיעה מתישה.

שווה בדיקה - תמיד אפשר לשנות בחזרה.
שולץ s
שולץ s • 28 במרץ 2011
gamVgam כתב/ה:
פרופאגאנדה??
בעד
תעמולה בקהילה הבדסמית?
בעד
שביתת העבדים הסוציאליים?
בעד
עריצות או פריצות של מלכות הכביש?
בעד בעד בעד.

ולנו יש תמיד שעת נסיעה לפחות לפני ואחרי המסיבה מה שמחסל את ארוחת הצהרים המתוכננת של שבת. לא חבל? לאכזב כל כך הרבה ממתינים?
ובחצות שישי בכלל מתהפכים במיטה כי כבר לא יכולנו להתאפק (זה לא כמו ב 21:30 שהאיפוק עוד בעיצומו) ומתחילים להתלבט אם יש כח לצאת מהפוך ולסחוב שעת נסיעה מתישה.

שווה בדיקה - תמיד אפשר לשנות בחזרה.

זהו עכשיו שאתם בעד, אין מצב שלא מנסים לפחות.
למה אתה שואל?
כי אתם גם וגם.
כבולה לרצונך​(נשלטת)
מעולם לא ייכולתי להגיע למסיבה בשל השעה המאוחרת
אולי אם תוקדם אשמח גם אשמח להגיע
ברכותי על היוזמה שלכם

icon_smile.gif
Episode​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 29 במרץ 2011

אני שוויץ.

Episode​(לא בעסק) • 29 במרץ 2011
אבל אם תבואו גם אנחנו נבוא (:

(העיקר שיהיה אווירה טובה כמו תמיד)
Whip​(שולט)

11 שולטטתתתת!!!!1111

Whip​(שולט) • 29 במרץ 2011
כאחד שמגיע מוקדם ככל האפשר - עקב פעילויות שבת בבוקר - אני מאד בעד 11.
הצעת הגשה: ב- 11 אפשר לפתוח את המקום במוזיקה בווליום נמוך יותר (כמו שקורה גם היום ב-12),
ומי שיגיע בשעה זו יידע מראש שהמקום לא מאורגן פיקס, אלא רק נפתח למענו.
כך המקדימים ייהנו משעת הגעה מוקדמת, משיחה עם מקדימים אחרים ללא צעקות ומאוויר פחות מעושן (שהאמת? מפריע יותר ויותר ככל שהערב מתקדם)
ובינתיים הצוות יארגן את המקום לפתיחה חגיגית, וכך לא יפספס את ארוחת שישי בערב המשפחתית שלו.
שולץ s

Re: 11 שולטטתתתת!!!!1111

שולץ s • 29 במרץ 2011
Whip כתב/ה:
כאחד שמגיע מוקדם ככל האפשר - עקב פעילויות שבת בבוקר - אני מאד בעד 11.
הצעת הגשה: ב- 11 אפשר לפתוח את המקום במוזיקה בווליום נמוך יותר (כמו שקורה גם היום ב-12),
ומי שיגיע בשעה זו יידע מראש שהמקום לא מאורגן פיקס, אלא רק נפתח למענו.
כך המקדימים ייהנו משעת הגעה מוקדמת, משיחה עם מקדימים אחרים ללא צעקות ומאוויר פחות מעושן (שהאמת? מפריע יותר ויותר ככל שהערב מתקדם)
ובינתיים הצוות יארגן את המקום לפתיחה חגיגית, וכך לא יפספס את ארוחת שישי בערב המשפחתית שלו.

מסכים איתך. על ההסיגריות אני לא מעז בכלל לדבר. נראה לי מלחמה אבודה מראש. (נסה לומר לחבורת סוטים לא לעשן עפ"י החוק.) אבל על הווליום אני כן מעיר. אני מקווה שיום אחד נדב יקשיב לנו וינמיך. המקום קטן האקוסטיקה לא מותאמת לכאלו עוצמות. זה דופק את השמיעה ואי אפשר לדבר.
אני אוהב מוזיקה אוהב לרקוד אבל אפשר לעשות את זה גם ב60-70 דצבילים במקום קטן יחסית שכזה. מעבר לכך זה נזק לאוזניים.