בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רביעי (13/4) לקראת מאבק. לקראת התארגנות

shuki boy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 27 במרץ 2011

רביעי (13/4) לקראת מאבק. לקראת התארגנות

shuki boy​(נשלט) • 27 במרץ 2011
טרנסג'נדריות וטרנסג'נדרים יקרים,
כידוע לכן, אין עדיין אירגון טרנסג'נדרי מסודר, ואולי הגיע הזמן...
נשמח מאד מאד לראותכן במפגש חשיבה ראשון בנושא.

לקראת מאבק. לקראת התארגנות.
מפגש פתוח לכל חברי הקהילה הטרנסג'נדרית

הרבה נושאים עומדים בפני הקהילה הטרנסית. שיפור היחס בתל השומר, התמודדות עם סעיף המין, אפליה בתעסוקה, נגישות לשירותי בריאות, הגנה מפשעי שינאה, תקשורת מכבדת, ועוד.
בואו נפגש ביחד, כל מי שרוצימות לדבר/לחשוב/לדמיין אקטיבזם טרנסי
מה המטרות שלו? איך עושים את זה? איך משתפים כמה שיותר חברות וחברים? איך מקבלים החלטות?

כולםן מוזמנימות!

כי הגיע הזמן.

יום רביעי החל מהשעה 19:00
13/4
הבית האדום, ישראל מסלנט 35, ת"א

מי שמעוניין, נפגש בתחנה המרכזית (בשער מול מוניות השירות) בשעה 18:45 להליכה משותפת לבית.
תקלות, שאלות, הוראות הגעה למי שהלך לאיבוד, אפשר להתקשר אלי: 0524776707 (שוקי) או 0544604401 (עידו).
כמו כן, הבית האדום אינו נגיש לנכים (יש מדרגות) אם תצטרכו עזרה, אנא תרימו טלפון.
יהיה כיבוד! ואם ברצונכםן להביא עוד כיבוד או שתיה, נא לדאוג שיהיה טבעוני.

חשוב: מי שלא יכול/ה להגיע למפגש הזה, אנא כיתבו לנו, אנחנו מתכננים עוד מפגשים בת"א, ירושלים, וחיפה, וחשוב לנו שכל מי שרוצה לקחת חלק יוכלו לעשות כן - גם מי שלא יכולות להגיע ביום רביעי.
    התגובה האהובה בשרשור
eden73​(אחר)
לפני 13 שנים • 28 במרץ 2011
eden73​(אחר) • 28 במרץ 2011
הי שוקי.
כל הכבוד לך על העשייה הרבה!
אני לצערי כל יום רביעי עובד ערב ולא אוכל להגיע.
לדעתי , בנוסף לדברים החשובים שרשמת ואתה נלחם עליהם הדבר חשוב גם זה חופש הלבוש. כדי לקבע בתודעת הקהל חופש מגדרי. כדי שטרנסג'נדר שרוצה לעשות תהליך לשינוי יתקבל בציבור בזמן השינוי הארוך. כדי שטרנסג'נדרית שלא מעוניינת בשום שינוי גופני תהיה חופשית לעשות כך ועדיין יוכל להמשיך ולהתלבש כרצונו. אני חושב שקהילה שתשאב להשיג את הקבלה של הציבור לכך כבר תשיג את שאר הדברים כמו סעיף המין, אפליה בתעסוקה ותיקשורת מכבדת. זה נוגע גם לקהילה של ג'נדרקווירס. ברגע שאותה/אותו טרנסג'נדר/ית תוכל להתלבש כרצונה/נו , להתאפר כרצונה/נו ודבר יהיה לפחות מובן בציבור הרחב כבר יושגו הרבה דברים.
shuki boy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 29 במרץ 2011

בהחלט

shuki boy​(נשלט) • 29 במרץ 2011
אם יש אפשרות לשלוח לי מייל/מסר מתי יש לך זמן פנוי, כלומר באיזה ערב כן יהיה מתאים לך להפגש, אני אשמח. אנחנו מנסים לעשות כמה מפגשים כדי לאפשר גם לא/נשים עובדים להגיע.

eden73 כתב/ה:
הי שוקי.
כל הכבוד לך על העשייה הרבה!
אני לצערי כל יום רביעי עובד ערב ולא אוכל להגיע.
לדעתי , בנוסף לדברים החשובים שרשמת ואתה נלחם עליהם הדבר חשוב גם זה חופש הלבוש. כדי לקבע בתודעת הקהל חופש מגדרי. כדי שטרנסג'נדר שרוצה לעשות תהליך לשינוי יתקבל בציבור בזמן השינוי הארוך. כדי שטרנסג'נדרית שלא מעוניינת בשום שינוי גופני תהיה חופשית לעשות כך ועדיין יוכל להמשיך ולהתלבש כרצונו. אני חושב שקהילה שתשאב להשיג את הקבלה של הציבור לכך כבר תשיג את שאר הדברים כמו סעיף המין, אפליה בתעסוקה ותיקשורת מכבדת. זה נוגע גם לקהילה של ג'נדרקווירס. ברגע שאותה/אותו טרנסג'נדר/ית תוכל להתלבש כרצונה/נו , להתאפר כרצונה/נו ודבר יהיה לפחות מובן בציבור הרחב כבר יושגו הרבה דברים.