שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומעט הנשים כאן שאינן זונות מוצפות בפניות

אתנה
לפני 13 שנים • 6 באפר׳ 2011

שתהיו לי בריאים!

אתנה • 6 באפר׳ 2011
אולי פעם אחת תתייחסו לנושא עצמו, ולא למי שפתח את השרשור?
ואולי הצורה שבה מוגש הנושא לא נעימה לחלק מכם, אבל וזה אבל גדול: מורטישיה צודקת!
כאחת שרשומה פה רק שנה וחצי, יש לי בתיבה מאות הצעות הדומות לדוגמאות שהיא הביאה, ואפילו יותר הזויות.
אבל לצערי אין מה לעשות בנושא. נושא הפמדום הוא יותר "ממוסחר".
ואני אסביר.
יצא לי להתקל בפוסטים בפורומים ובבלוגים אישיים, המתלוננים על כך שישנה עלייה במספר המלכות בתשלום באתר.
ואין ספק שזה משנה את צורת הפנייה ששולטת מקבלת.
אם להיות כנה, זה לא שלפני זה כל הפניות היו נרגשות ואיכותיות, אבל עכשיו, וואו עכשיו זה יותר ממוקד, להגיע כמה שיותר מהר למצב שבו הוא על ארבע והיא עושה לו כל מה שהוא רוצה.
זה צורם, ואני בהחלט מבינה את מורטישיה.

מצרפת לינק להנאתכם : http://www.thecage.co.il/magazine,16.html

Beta Male
Beta Male • 6 באפר׳ 2011
אתנה,לא מבין מה רצית לומר
ברור שיש פניות מגעילות של חלק מהפונים כמו שברור שיש פניות מנומסות מחלק אחר

ברור שאצל חלק מהשולטות כל העניין פה הוא למצוא כספומט (אגב,המילה הכי נפוצה באתר כיום) כי הן עצלניות מכדי להרוויח כמו שברור שיש שולטות נהדרות שעושות את זה מאהבה נטו לשליטה

כמובן שאפשר לדבר גם על השולטים ועל המתחלפים אך אף פעם לא בהכללה (הנשלטות כפרה עליהן-כולן מושלמות)

העניין הוא שכל הזמן נעשות פה הכללות.
זה מעולה לפתוח כזה נושא על חלק מהנשלטים,על החלק הדוחה בהם,המבזה בדיוק כמו שמעולה לפתוח נושא דומה על חלק מהשולטות שעושות פה מסחרה מכל העסק,העניין הוא שלא כולם הם כאלה ובטח שאין פה איזו מלחמת מינים.
מצטער,עדיין לא הבנתי את הפואנטה. מנסים להוליך אותי סחור סחור עם מילים גבוהות וקלישאות נבובות,מלבד הכללה גסה לא ראיתי פה שום דבר נכון
אתנה
אתנה • 6 באפר׳ 2011
Beta Male כתב/ה:
אתנה,לא מבין מה רצית לומר
ברור שיש פניות מגעילות של חלק מהפונים כמו שברור שיש פניות מנומסות מחלק אחר

ברור שאצל חלק מהשולטות כל העניין פה הוא למצוא כספומט (אגב,המילה הכי נפוצה באתר כיום) כי הן עצלניות מכדי להרוויח כמו שברור שיש שולטות נהדרות שעושות את זה מאהבה נטו לשליטה

כמובן שאפשר לדבר גם על השולטים ועל המתחלפים אך אף פעם לא בהכללה (הנשלטות כפרה עליהן-כולן מושלמות)

העניין הוא שכל הזמן נעשות פה הכללות.
זה מעולה לפתוח כזה נושא על חלק מהנשלטים,על החלק הדוחה בהם,המבזה בדיוק כמו שמעולה לפתוח נושא דומה על חלק מהשולטות שעושות פה מסחרה מכל העסק,העניין הוא שלא כולם הם כאלה ובטח שאין פה איזו מלחמת מינים.
מצטער,עדיין לא הבנתי את הפואנטה. מנסים להוליך אותי סחור סחור עם מילים גבוהות וקלישאות נבובות,מלבד הכללה גסה לא ראיתי פה שום דבר נכון

ההרגשה היא שתוקפים את מורטישיה.
לא נראה לי שהכללתי בתגובה שלי. ואם נוצר הרושם שהכללתי אז אני מתנצלת.
אבל עובדה שרוב הפניות הן נמוכות ומבזות את הכותב שלא טרח אפילו לקרוא את מה שכתב לפי שלחץ על "שלח".
Beta Male חביב, לא סותרת אותך אבל עדיין מסכימה עם מורטישיה לגבי הנושא שפתח את השרשור.

מאחלת לך המשך יום נעים : )
Beta Male
Beta Male • 6 באפר׳ 2011
ראשית לא תקפתי את מורטישיה באופן אישי,תקפתי את הדעה שלה בנושא עם כל ענייני מלחמות המינים. אני אפילו די מחבב את הבחורה באופן אישי icon_cool.gif

אני לא ערכתי סקר ולא יודע אם רובן מבזות כמו שאין לי מושג אם רוב השולטות פה היום בתשלום או לאו. העניין הוא שאחרים כן הכלילו ומיד קבעו שזוהי מלחמה בין המינים.

וכן,ברור שיש פה פניות דוחות. הכי טוב להתעלם או לחסום את אלה

יום טוב לכולנו
Morticia
Morticia • 6 באפר׳ 2011
אתנה, תודה רבה על התגובה והחיזוק.

מצחיק שיש פה כמה וכמה נשים שכל אחת בדרכה הביעה תמיכה בנושא ועדיין הגברים פה נורא תמימים.

פסיכולוג - מעבר לעיוות הצדק ורדיפתך אותי ארוכת השנים נותר לי רק לומר לך שיש לך מזל שאני לא המורה שלך להבנת הנקרא ו/או ללשון.
גם פמיניסטית אגב אני לא.

דיברתי על תופעה רווחת ומציקה שקיימת פה
אתם רוצים להבין מזה שאמרתי שכל הגברים הם בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה
ולא להקשיב למלא נשים כאן שמבינות בדיוק למה התכוונתי?

בואו לא נעשה מזה בעייה שלי.

יש גברים מקסימים, אני בטוחה.
פה הם קצת יותר נדירים.
לצד ים של גברים שמבזים נשים.
זה הכל.

להערכתי כל המתכחשים שנעלבים פה אישית מרגישים יותר אחריות ממה שהם מוכנים להודות.

בברכת ערב נעים.
Beta Male
Beta Male • 6 באפר׳ 2011
אם דיברת על חלק מהגברים אין לי ספק שאת צודקת. אני אמנם לא נמצא תחת ניק של בחורה ולא מקבל כאלה פרטיות אבל אני מאמין לך במאת האחוזים שאת מקבלת הודעות מבחילות
אני מציע שאת אלה תאגנרי
מפה ועד תיאוריות על מלחמת מינים,נו באמת...
זה אתר מיני במדינת ישראל. אני בטוח שלא חברים פה אנשים דוחים כמו בכל המדינה,ראי החברה וכו'. יש פה גם אחלה חברים כמו במדינה
מפה אני קורא לרבבות הנשלטים הנהדרים שנמצאים פה לשלוח הודעות מלאות זיו למורטישיה בלי ניבולי פה חו"ח והלוואי שתמצאי את הנורמלי שלך
daniel222
לפני 13 שנים • 7 באפר׳ 2011
daniel222 • 7 באפר׳ 2011
המצב הנוכחי הוא שנשים כאן זוכות ליחס מאד מזלזל בהודעות שהן מקבלות (לפחות מחלק מהגברים כאן).
בעולם וירטואלי אנשים מרשים לעצמם הרבה יותר, מאד קל להתחבא מאחורי מקלדת.
השאלה היא האם בכלל ניתן לשנות את זה ?
האם פוסטים שחושפים את הבעיה יגרמו לחלק מאותם גברים לשנות את צורת הפנייה שלהם ?
האם אחרי פרסום פוסט מסוג זה אתן רואות ירידה או עליה בכמות ההודעות המזלזלות שאתן מקבלות ?
Beta Male
Beta Male • 7 באפר׳ 2011
נו מה רצית לומר בזה?

המציאות היום היא שחלק מהשולטות הן שרלילות קטנות שרק מחפשות להוציא כסף מעבדים נואשים שלא הריחו מעודם אשה שהיא לא אמא שלהם. כמובן שבעולם הוירטואלי הן מרשות לעצמן לעשות כך,אני מניח שבמקום לימודיהן או עבודתן,אם הן אכן עובדות או לומדות הן לא ירשן לעצמן להציע את גופן תמורת הנאות מיניות
מי שלא טוב לא שיתעלם או יאגנר או מה לא
יש פה מספיק מהסוג השני והאיכותי,תאמינו לי
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
המצב הנוכחי הוא שנשים כאן זוכות ליחס מאד מזלזל בהודעות שהן מקבלות (לפחות מחלק מהגברים כאן).
בעולם וירטואלי אנשים מרשים לעצמם הרבה יותר, מאד קל להתחבא מאחורי מקלדת.
השאלה היא האם בכלל ניתן לשנות את זה ?
האם פוסטים שחושפים את הבעיה יגרמו לחלק מאותם גברים לשנות את צורת הפנייה שלהם ?
האם אחרי פרסום פוסט מסוג זה אתן רואות ירידה או עליה בכמות ההודעות המזלזלות שאתן מקבלות ?

לא, האמת שלא וגם לא סביר ש...
מה גם שלא צריך ללכת רחוק כדי לראות שגם פה בפוסט זכינו לקיתונות של לכלוך על נשים.

מה שכן
נעים שבזכות הפוסט שלי זכינו לשמוע גם ממך איזו מילה

כיף לדעת שיש גם גברים כמותך

כן ירבו
icon_smile.gif
Beta Male
Beta Male • 7 באפר׳ 2011
אני מחפש מובאה בנושא הזה ל"קיתונות של לכלוך על נשים"

יש כזה על חלק מהנשים,אני בעצמי כתבתי ועומד מאחורי כל מילה
בינתיים ההכללה היחידה שראיתי היא נגד גברים כשזה עלה לי במאמצים לחלץ ממך שלא מדובר בכולם