בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ומעט הנשים כאן שאינן זונות מוצפות בפניות

L איה
לפני 13 שנים • 7 באפר׳ 2011
L איה • 7 באפר׳ 2011
בסד"ו
תודה על התשבחות והברכות , אמן כן יהי רצון.
בתענוגות ,
ליבנת
Morticia

Re: מורטי, יקירה שלי

Morticia • 7 באפר׳ 2011
שירלילית כתב/ה:
על מה ולמה התרעומת כעת? והרי ברור שבמבחן האיפוק נופלים גם "הארזים" אז למה את מצפה למשו בכלל מאזובי הקיר ?!
האומנם שבירת המיתוס תועיל למי מהנוכחים?!
הרפי, יקירה. ניקים וירטואליים, ותו לאו.
אלו שבאמת רוצים / צריכים / ויודעים לאיית כמיהה ינחתו לפתחך
ולא, זה לא יתרחש בין לילה כי זוגיות במאה הנוכחית היא סוג של סוכרזית (=ממתק מלאכותי עם רמות Eסרטן קשות)
אין כבוד לנשים בפורום הזה? נו, יקירה, מה חדש תחת השמש?
אין כבוד לנשים -נקודה- ? גם זה לא באמת חדשות מרעישות, את יודעת...
ציניות היא שם המשחק האמיתי. אני קוראת תגובות בפורומים לפעמים שפשוט מרעידות לי את הגוף מצחוק. ואת יודעת מה? לא רק שצחוק יפה לבריאות הוא אפילו מועיל לדיאטה ... מה את יודעת
אה, כן, עכשיו יבואו 25,328.36 תגובות שגם אני ממורמרת, נו אז?!
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
cai כתב/ה:
מה אתם עפים עליה? על זה שהיא היחידה שאומרת את הדברים כמו שהם?

רוב הפניות שאנחנו מקבלות כאן מעוררות בחילה. רוב הגברים שפונים אלינו כאן הם כאלה שלא היו מעיזים לפנות אלינו בחיים האמיתיים- וזה בהנחה שבכלל היינו מסתובבים באותם מקומות. סביר להניח שלא.

ואז, על זה שלא כתוב לי "שולטת" בסוגריים ליד השם כדי לחסוך לעצמי את רוב הפניות הדוחות האלה, אני מקבלת את תלונותיהם של השולטים, על איך בחוצפתי העזתי להוליך אותם שולל.

בחייכם, אולי הצורה בה מורטישה אומרת את הדברים היא לא שיא הנעימה לעין- אבל למה לבטל את הטיעונים שלה? כאילו שאתם לא יודעים שהיא צודקת...

(אגב, אני קיבלתי הצעה לברלין, לא אמסטרדם).
Beta Male
Beta Male • 7 באפר׳ 2011
ליבנת,
אני נאלץ להסכים פה עם מורטישיה לפחות בחלק אחד של העניין: היא ממש לא קישרה בין הדברים והפרשנות של פשוט לא נכונה
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
הזייה כתב/ה:
תכלס מכל המילים שעפות כאן, הצלחתי להבין לגמרי על מה מורטישיה מדברת.

אין כאן שיח שבו יש כבוד למין הנשי בכללותו, כמו שהגיוני לצפות מפורום שבו עוסקים בשליטה נשית.

גם בפורום הבנים על הבנות אין איזשהו כבוד אוטומטי לגברים באשר הם, אבל לפחות אין השמצות סקסיסטיות על שפלותם של הגברים כעם.

ואת זה כלפי נשים יש בשפע באתר.

אני מניחה שזה קשור לכך שגברים ניגשים לבדסמ ממקום הרבה יותר של הגשמת הצרכים המיניים נטו, ועל כך גם יש שם יותר "תשלטי בי בדיוק כמו שאני רוצה ומבקש ממך".
אבל עדיין, זה צורם, זה לא נעים, וזה חוזר על עצמו.

אין כאן אהבת נשים באשר היא, ושנאת נשים לא חסר. דפוק, מעוות, לא?
בטוח שלא נעים.
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
דוקטור מרטינס כתב/ה:
אם כל כך רע לה כאן לגברת מורטישיה

אז למה היא יושבת כאן שעות על גבי שעות בכתיבת פוסטים ארוכים ומייגעים לא ברורים מה רוצה המשוררת ו...תכל'ס די מיותרים.

למי יש פתרונים ?...

"מיותרים" זו טענה נורמטיבית. אין לי מושג למה היא כותבת פה פוסטים, אולי משעמם לה במשרד, לך תדע. מה זה משנה בכלל. עדיין יש הרבה אמת בדברים שלה.
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
אתנה כתב/ה:
אולי פעם אחת תתייחסו לנושא עצמו, ולא למי שפתח את השרשור?
ואולי הצורה שבה מוגש הנושא לא נעימה לחלק מכם, אבל וזה אבל גדול: מורטישיה צודקת!
כאחת שרשומה פה רק שנה וחצי, יש לי בתיבה מאות הצעות הדומות לדוגמאות שהיא הביאה, ואפילו יותר הזויות.
אבל לצערי אין מה לעשות בנושא. נושא הפמדום הוא יותר "ממוסחר".
ואני אסביר.
יצא לי להתקל בפוסטים בפורומים ובבלוגים אישיים, המתלוננים על כך שישנה עלייה במספר המלכות בתשלום באתר.
ואין ספק שזה משנה את צורת הפנייה ששולטת מקבלת.
אם להיות כנה, זה לא שלפני זה כל הפניות היו נרגשות ואיכותיות, אבל עכשיו, וואו עכשיו זה יותר ממוקד, להגיע כמה שיותר מהר למצב שבו הוא על ארבע והיא עושה לו כל מה שהוא רוצה.
זה צורם, ואני בהחלט מבינה את מורטישיה.

מצרפת לינק להנאתכם : http://www.thecage.co.il/magazine,16.html

אתנה כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:
אתנה,לא מבין מה רצית לומר
ברור שיש פניות מגעילות של חלק מהפונים כמו שברור שיש פניות מנומסות מחלק אחר

ברור שאצל חלק מהשולטות כל העניין פה הוא למצוא כספומט (אגב,המילה הכי נפוצה באתר כיום) כי הן עצלניות מכדי להרוויח כמו שברור שיש שולטות נהדרות שעושות את זה מאהבה נטו לשליטה

כמובן שאפשר לדבר גם על השולטים ועל המתחלפים אך אף פעם לא בהכללה (הנשלטות כפרה עליהן-כולן מושלמות)

העניין הוא שכל הזמן נעשות פה הכללות.
זה מעולה לפתוח כזה נושא על חלק מהנשלטים,על החלק הדוחה בהם,המבזה בדיוק כמו שמעולה לפתוח נושא דומה על חלק מהשולטות שעושות פה מסחרה מכל העסק,העניין הוא שלא כולם הם כאלה ובטח שאין פה איזו מלחמת מינים.
מצטער,עדיין לא הבנתי את הפואנטה. מנסים להוליך אותי סחור סחור עם מילים גבוהות וקלישאות נבובות,מלבד הכללה גסה לא ראיתי פה שום דבר נכון

ההרגשה היא שתוקפים את מורטישיה.
לא נראה לי שהכללתי בתגובה שלי. ואם נוצר הרושם שהכללתי אז אני מתנצלת.
אבל עובדה שרוב הפניות הן נמוכות ומבזות את הכותב שלא טרח אפילו לקרוא את מה שכתב לפי שלחץ על "שלח".
Beta Male חביב, לא סותרת אותך אבל עדיין מסכימה עם מורטישיה לגבי הנושא שפתח את השרשור.

מאחלת לך המשך יום נעים : )
Beta Male
Beta Male • 7 באפר׳ 2011
חוץ מזה לא הבנתי למה כל הציטוטים האלה טובים,הרי ראינו אותם
אני גם יכול להביא ציטוטים שתמכו בדעתי אלא שזה לא יחזק אותם בשיט. לא חושב שיש כאן אחד שיטען שאתן לא מקבלות פרטיות דוחות,הבעיה היא בהאשמה של כל הגברים ובתיאורית מלחמת המינים
Morticia
Morticia • 7 באפר׳ 2011
Beta Male כתב/ה:

אני נאלץ להסכים פה עם מורטישיה

יה מסכן... בטח היה לך מה זה קשה...

icon_lol.gif

תודה רבה מותק שלי
איזה הוגן ומפרגן אתה יכול להיות כשאתה רוצה...
Beta Male
Beta Male • 7 באפר׳ 2011
עלה לי בדמים icon_cool.gif

אבל ברצינות,בניגוד לכל הבולשיט שזרקו פה אין לי שום עניין אישי נגדך חלילה וכשאת צודקת בדבר מסוים אני אצדיק אותך

עכשיו אני אזוז לי לרצוח 4 נשים כבכל ערב