סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שחייבת תשובה....

נולי
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011
נולי • 10 באפר׳ 2011
באיזה סרט אתם חיים?
שכחתם שאתם מנסים לדבר על העולם האמיתי כנראה.....

חוץ מרובן כמובן.
point​(נשלט)
לפני 13 שנים • 10 באפר׳ 2011

תגובה לקאי....

point​(נשלט) • 10 באפר׳ 2011
תראי אני אהיה צנוע ואני אגיד שמבחינת העולם הונילי הולך לי לא רע (ראובן גם להתחיל עם בנות אני מסתדר )
אני חושב שאני עובר בד"כ ביקורת על המראה החיצוני ואני מבטיח לך שרוב (ואני מדגיש רוב אולי את לא בהן) לא שמות לב שאני נועץ מבט בנעליים או ברגליים שלהם (ומצאתי את עצמי עושה את זה מספר רב של פעמים) לטעמי אם אחת מהן באמת הייתה אוהבת את הקטע של להוריד בחור לברכיים אני מניח שהיה לוקח לה בין 3 ל 5 דקות לגרום לי לכרוע לאחר שיחה בסיסית.......
אולי פשוט לא פגשתי אותך icon_smile.gif
SWAY
לפני 13 שנים • 12 באפר׳ 2011

קצת סטטיסטיקה חברים....

SWAY • 12 באפר׳ 2011
אני לא יודע אם רק אני חושב כך ורואה זאת כעובדה מצערת,
אין יותר מדי אנשים שיודעים BDSM ויש עוד פחות אנשים שיפרשו מבט לרגליים כבהיית עבד ברגליי המלכה, אנחנו ממש מעט, ורוב הסיכויים שה-20-30 100-120 נשים שהסתכלת להן ברגליים בכלל לא העלו בדעתן שיש פה עבד (מה זה עבד?) שמזיל ריר עקב נטייתו לפוט פטיש (פוט מה?).... אולי הן שמו לב למבט מוזר, בהייה ממושכת ותהו לעצמן מה כל כך מוזר בכף הרגל שלי?
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 12 באפר׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 12 באפר׳ 2011
קאי, את מעולה כהרגלך.

אבל אני לא אף פעם לא הבנתי משהו: בחורות יפיפיות שהולכות ברחוב עם מגפיים עד הירך, שחורות ומבריקות,

למה הן עושות את זה בעצם? בשביל ש*לא* נבהה בהן?
בשביל שנגיד לעצמנו בשעמום: "וואו, אתן כלכך... רגילות כזה"?

כלומר, אין שום סיבה שאתן תבחרו להוריד אותנו על ארבע באותו הרגע, ברור. אבל לבהות ולהתפעל זה המעט הקטן שאנחנו יכולים לעשות... icon_smile.gif
בדוי​(נשלט)
לפני 13 שנים • 15 באפר׳ 2011

Re: אם זה עובד למרגלים - אין סיבה שזה לא יעבוד גם לסוטים.

בדוי​(נשלט) • 15 באפר׳ 2011
JabberwockY כתב/ה:
אני הבנתי את העניין באופן שונה לחלוטין.

הרעיון של "תג" בדס"מי (טבעת על האצבע, בנדנה בכיס וכדומה) הוא בעיני מגוחך למדי, מה גם שלא הייתי מעוניין שכל הלך ברחוב שמכיר מעט את אותם סימנים יזהה את האדם עם התפקיד. לעומת זאת, קוד התנהגותי המראה עניין בדס"מי באדם זר הוא רעיון מצויין. משהו קליל, מחוייך ולא מחייב, כזה שלא דורש הסבר אם הצד השני לא מבין [ראובן, לא כולם היו רוצים לחשוף בפני זרים את נטיותיהם, ולפעמים בצדק; הדבר עשוי להיות לא אתי בעליל ולפעמים אפילו מסוכן -- למשל כשהצד השולט הוא זה שרוצה לעשות את הצעד הראשון].

הועלה כאן רעיון חביב (אחד מני רבים אפשריים) של שילוב הידיים מאחורי הגב ונעיצת המבט בכפות הרגליים של הפרטנר הפוטנציאלי. נניח שנשלט פלוני עומד בתור לבנק או עולה במעלית, ולידו ניצבת במלוא אונה בחורה בעקבים שגורמים לו לרייר מכל מיני מקומות חשוכים. פלוני שלנו משלב את ידיו מאחורי גבו, עומד זקוף משל היה מציג עצמו לראווה ונועץ מבטו בכפות רגליה למשך כמה שניות ארוכות. אם אותה שולטת פוטנציאלית הייתה מגיבה לג'סטה שלו בג'סטה ידועה מראש משל עצמה (למשל תנועת מעיכת סיגריה בעזרת הרגל), הרי שזו יכולה להיות תחילתה של ידידות נפלאה. אין בכך כל חדירה לפרטיות מחד, ויש כאן הצהרה והזמנה ברורה, ליודעי ח"ן בלבד, מאידך.

אני בעד שילוב הידיים מאחורי הגב והשפלת מבט
ואתחיל את זה מהיום..מלכות אני אחכה לסימן שלכן
Infinitely whipped​(נשלט)
לפני 13 שנים • 20 באפר׳ 2011
Infinitely whipped​(נשלט) • 20 באפר׳ 2011
זה הרג אותי בהתחלה שהבנתי את זה, אבל האמת היא שלרוב (נגיד 97-98%?) שלא מתעניינים בתחום הזה אין שום, שום קליטה לגבי כל הדברים שנראים לך ברורים... ממש.

דוגמאות אמיתיות מהיום (אם מישהו ראה אותי הוא יכול לאשר):
1. הייתי היום משהו כמו 4 שעות בעזריאלי ופשוט טיילתי והסתכלתי על נעליים של בחורות בכל מיני גילאים (לא אפרט את הגילאים כדי לא להסתבך. נניח שכולן היו מעל גיל 18...). אף אחד לא אמר לי מילה.

2. הייתי בקניון חולון היום וקניתי את הספר שהזמנתי מסטימצקי, "ונוס בפרוות".
אף אחת מהמוכרות לא שמעה על הספר או על הסופר.

3. קניתי זוג כפכפים נחמדים שמתאימים בערך לבחורה בגיל 15-16, במידה 38 (אני בן 27).
טוב האמת שבמקרה הזה אי אפשר לדעת כי המוכר לא יכול להגיד לי כלום חוץ מקצת לגחח, והוא זאת הוא לא עשה.

קיצר סתם רציתי לספר על היום שלי, אבל זה היה רלוונטי להודעה שלך אז זה בסדר.
נילי ונילי
לפני 13 שנים • 21 באפר׳ 2011
נילי ונילי • 21 באפר׳ 2011
השאלה מניחה שהמכשול היחידי העומד בין השואל ובין המוני נשים מתעללות שישושו לדרוך על גופו במגפיהן הוא העובדה שהן אינן מזהות את העניין שלו. בהן.

זו, כמובן, טעות.
Mary Jane

Re: סימנים מוסכמים, או: מחמאה ישירה ומחמאה דיכוטומית

Mary Jane • 21 באפר׳ 2011
ראובן כתב/ה:
...
נ.ב
אני זוכר שאתם עבדים חסרי עמוד שידרה, אבל לנועזים ממש מביניכם, אציע את הגירסה המלאה - המחמאה הדיכוטומית - כלומר מחמאה שבה מקופל עלבון. זה סוג המחמאות שגורם להינע הרגשי החזק ביותר אצל נשים, והרי נשים זקוקות להינע רגשי כמו אוויר לנשימה: ''סליחה שאני אומר את זה, אבל לרגליים נהדרות כאלה מגיעות נעליים הרבה יותר מחמיאות''.

אתה ממש חייב להתנשא בכל פעם שאתה כותב, הא? הפעם אלו 'עבדים חסרי עמוד שדרה' ונשים שכל כך זקוקות להינע רגשי עד שהן פשוט לא תוכלנה לעמוד במחמאות בהן מקופל עלבון...כי הרי ידוע שגברים נשלטים הם רכיכות ונשים מכל סוג רק ממתינות לשמש כשק חבטות..

מכל מקום, בעיניי זו עצה ממש גרועה. איזו זכות יש לאדם שאין לי דבר או חצי דבר עמו לגשת אליי ולבקר את נעליי? זו גסות רוח לשמה. קל וחומר כשמדובר באדם שייעודו לסגוד ולא לבלבל את המוח בנוגע להעדפותיו באשר לנעליים כאלו או אחרות.
Mary Jane

Re: סימנים מוסכמים, או: מחמאה ישירה ומחמאה דיכוטומית

Mary Jane • 21 באפר׳ 2011
טעות/
גברים​(שולט)
גברים​(שולט) • 21 באפר׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
השאלה מניחה שהמכשול היחידי העומד בין השואל ובין המוני נשים מתעללות שישושו לדרוך על גופו במגפיהן הוא העובדה שהן אינן מזהות את העניין שלו. בהן.

זו, כמובן, טעות.

אני חושב, שרבים כאן יסתפקו בהתרגשות והריגוש, שבידיעה, שהם מבצעים מעין אקט בדסמי פומבי.

אם במקרה, הם יקבלו גם מחווה בדסמית קטנטנה בחזרה (הבעת פנים, תנועת יד או כל דבר אחר), משולטת שעברה בסביבה, דיים.