לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שחייבת תשובה....

Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 13 שנים • 21 באפר׳ 2011

Re: סימנים מוסכמים, או: מחמאה ישירה ומחמאה דיכוטומית

ראובן כתב/ה:
...
נ.ב
אני זוכר שאתם עבדים חסרי עמוד שידרה, אבל לנועזים ממש מביניכם, אציע את הגירסה המלאה - המחמאה הדיכוטומית - כלומר מחמאה שבה מקופל עלבון. זה סוג המחמאות שגורם להינע הרגשי החזק ביותר אצל נשים, והרי נשים זקוקות להינע רגשי כמו אוויר לנשימה: ''סליחה שאני אומר את זה, אבל לרגליים נהדרות כאלה מגיעות נעליים הרבה יותר מחמיאות''.

עברנו לשיטות של המרכז לאומנות הפיתוי? עד כמה נמוך הכלוב מדרדר בימינו...
נילי ונילי
נילי ונילי • 21 באפר׳ 2011
גברים כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
השאלה מניחה שהמכשול היחידי העומד בין השואל ובין המוני נשים מתעללות שישושו לדרוך על גופו במגפיהן הוא העובדה שהן אינן מזהות את העניין שלו. בהן.

זו, כמובן, טעות.

אני חושב, שרבים כאן יסתפקו בהתרגשות והריגוש, שבידיעה, שהם מבצעים מעין אקט בדסמי פומבי.

אם במקרה, הם יקבלו גם מחווה בדסמית קטנטנה בחזרה (הבעת פנים, תנועת יד או כל דבר אחר), משולטת שעברה בסביבה, דיים.

אתה מסתכל על זה בעינים של גבר. אני מסתכלת על זה בעיניים של בחורה.

חצי מהיום שלך את מבלה בלהתעלם באלגנטיות מהתחלות לא נעימות ופלירטוטים מגברים שאת לא מעוניינת בהם. את החצי השני של היום את מבלה ב*להבהיר* שאת לא מעוניינת, לאותם גברים שחשבו שאת פשוט לא מבינה שהם מתחילים איתך אז הם הפכו להיות אגרסיביים יותר בחיזור שלהם. כדי שתביני שהם אכן מעוניינים בך. אז עכשיו את צריכה להפסיק להיות מנומסת ולהתחיל להבהיר שהבנת למה הם התכוונו ושאת באמת באמת לא רוצה.

ואם להוסיף על זה הם היו יודעים, חס וחלילה, שאת נשלטת ומעדיפה את הגברים שלך דומיננטיים, ובכן, זו מחשבה שאת בכלל לא רוצה להכנס אליה. גם ככה יותר מדי גברים מרשים לעצמם להתחיל איתך באדומות עם: "תתפשטי, כלבה, ובואי הנה". מזל שזה רק וירטואלי, את חושבת לעצמך, רק אלוהים יודעת מה היה קורה לו היית צריכה להסתובב בריל לייף עם ההעדפות המיניות שלך תלויות לך בסוגריים על הצוואר.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 באפר׳ 2011
אני לא יודעת איך לא שמים לב. אני מזהה נשלטים בכל מקום אפשרי. לא רק כאלה שמודעים לעניין, גם כאלה שלא באמת מודעים למי ומה שהם.

אני מזהה את בעלי הפטיש של כפות רגליים/מגפיים/נעליים מהמבט הראשון. המבט המתגנב באיטיות הזה, האגבי. ננעץ לרגע, ואז מוסט חזרה באיטיות. ושוב. ושוב. ושוב. כאילו שהטכניקה הזו, שמלווה במבט עם רגשי אשמה, תגרום לזה להפוך שקוף. אני לא יודעת כמה הם שמחים כשהם קולטים שאני קולטת. בדר"כ הם מתייבשים במקום, כשהם קולטים את החיוך שלי יחד עם ניעת הרגל, כאילו נתפסו מציצים לאמא שלהם במקלחת או משהו. פגשתי כאלה באסיפות הורים, בבתי קפה, בבתי משפט.

העניין הוא שבניגוד לנשלטים לנשים אין בעיה להשיג נער פוט-פטיש. חמש דקות בכלוב ואפשר לשנע אותם באריזות של שש ליעד הרצוי. זו גם הסיבה שמציאת גבר כזה לא באמת מייצרת לו איזה יתרון, ובסיס להיכרות. ומה חוץ מזה אני כבר יודעת עליו? למה "להתחיל" דווקא איתו ולא עם אחר?
ומי אמר שאני מעוניינת לחשוף נטיות שלי מול כל אחד במרחב האישי שלי, שם אני משתדלת ככל שניתן לא לעבור מינית כלל?

ולכן, כך נדמה לי, הרעיון הזה פחות ישים ואטרקטיבי מבחינת נשים.
IvoryDom

מה רע בסימנים של פעם

IvoryDom • 21 באפר׳ 2011
כל דיכיפין ירד על ארבע ונבח

אם המלכה אימצה אותו - דיינו

אם לא, החברה עם החלוקים הלבנים אימצו ואז קיבל כפיתה וחישמול - דיינו

ונסיים בברכת חג

כל עבד ליאור השליכוהו
מאזניים​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 22 באפר׳ 2011

Re: שאלה שחייבת תשובה....

מאזניים​(מתחלף) • 22 באפר׳ 2011
point כתב/ה:
טוב אז האמת אני חייב להודות שכבר הרבה זמן חשבתי על זה...
יש הרבה פעמים שאני פשוט הולך ברחוב והראש שלי בוהה ברגליים נעליים ומגפיים של נשים (בצורה שיוצאת דופן) אפילו במעלית שאי אפשר להתעלם אני מרגיש שזה קורה לי...אז איך אף אחת לא מזהה את זה? אני באמת לא מבין אז או שאין שולטות בעולם או שאני כבר לא יודע להסביר את זה...
בכל מקרה אני חושב שצריך איזשהו סימן מוסכם לדוגמא שילוב ידיים מאחורי הגב או כל סימן אחר שהו....כך שאם אכן תגיע השולטת הרצוייה שתדע שאני רק ממתין לפקודתה
רעיונות הצעות ופתרונות יתקבלו בברכה icon_smile.gif

שאלת תם.
כל האשכול הזה לא הבנתי אותו. למה הכוונה? שאתה תרד במרחב הציבורי על ארבע ותתחיל ללקק לה נעליים?
אוהב שולטות​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 23 באפר׳ 2011

מצחיק

אוהב שולטות​(מתחלף) • 23 באפר׳ 2011
לפני שנים הגעתי למסקנה שאם רוצים להתחיל עם בחורה,
זו הדרך הטובה ביותר - לבהות לה בכפות הרגליים.
בדרך כלל יהיו שם נעליים. אבל שמתי לב שקודם כל,
לידע כללי - הן יודעות! ומבינות בדיוק! חחח.
ולדעתי זה לא סטיה זו פשוט דרך להתחיל עם מישהי.
כל אחת רוצה שיעריצו לה את כפות הרגליים.
וזה לא בהכרח גם אומרות שהם מחפשות "עבד" או שהן
מלכות. בחורות בדיוק כמוכם, מחפשות סקס וריגושים.
יאללה.
גורגי99

?.??

גורגי99 • 23 באפר׳ 2011
ואני חשבתי שרק לי יש תסטייה הזאת..ועוד חשבתי שרק אני מטורף על כפות רגליים ונעליים סקסיות..וחשבתי שרק אני מסתכל לבד...יש פה מעתיקנים...לי יש רעיון אחר..לכל הנשים שאוהבות שמנשקים להם תכפות רגליים..ללכת עם לק חדש..נקרא לו..לק הנשלטים ..ציור של עבד על ארבע ..בצורת לק אדום וסקסי(אפשר בכל הצבעים)אה אה ..איזה רעיון..אדיררר (מילר)
המלט
המלט • 23 באפר׳ 2011
המבט הזה לכיוון הנעליים לא אומר כלום, לעניות דעתי המרודה. גם נשים כל הזמן מסתכלות על נעלי גברים.
מן מבט כזה שיורד בתנועה אחת על כל הגוף, מלמעלה ועד למטה ואח"כ עולה חזרה למעלה תוך השתהות --
קלילה ביותר -- על איזור החגורה. זה לא מבט מתוכנן, או אפילו מודע. זה משהו כמעט אינסטינקטיבי. לצערי
הרב, בשלב מסויים בחיים נאלצתי לקבל על עצמי דרס-קוד עסקי, ואני רגיל למבטים כאלה - במיוחד בפגישות
ראשונות עם נשים וגברים זרים. בהתחלה הייתי מתלהב, חושב אולי לקחת מספר טלפון. אחר כך הבנתי שזה
כלום. גברים ונשים כאחד בוחנים את היכולת שלי להתלבש: האם הנעליים שלי מצוחצחות (תמיד), האם צבע החגורה מתאים לנעליים (ברור), האם צבע הגרביים מתאים למכנסיים (משתדל), האם החולצה שלי מגוהצת
(כן, תודה ששאלתם), האם יש לי שעון יד ומאיזה סוג (אמפוריו ארמני). תעשיית אופנה ובגדים לא מתקיימת
על אויר, אתם יודעים. מכל מקום, כשכולם מסתכלים על כולם ככה, גברים ונשים כאחד -- אין מצב שמישהי
תסיק ממבט מהיר לכיוון נעליה שיש בי תשוקה עזה לחטוף מהן בעיטה בשפתיים. אני רוצה לפחות להאמין
שאני לא כ ז ה שקוף... אלוהית, אני יודע שאני לא כ ז ה שקוף. אני מוכן להתערב עם כל אחת שבפגישה
ראשונה היא לא תדע שיש לי פטיש מטורף לנעלי נשים, גם אם לא מכינים אותי מראש לזה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 23 באפר׳ 2011
לא הייתי פוסל את האפשרות שגם ונילים לחלוטין מסתכלים על כפות הרגליים,
הם רק לא נותנים להן עדיפות כמו שאנחנו בעלי הפטיש......ומעדיפים את האיברים הנשיים המקובלים
יותר להערצה.

כף רגל נשית מפטופחת זה יופי מוחלט.
לא צריך להיות נשלט בשביל להרגיש כך ( אני חושב)...................
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 23 באפר׳ 2011
לא הייתי פוסל את האפשרות שגם ונילים לחלוטין מסתכלים על כפות הרגליים,
הם רק לא נותנים להן עדיפות כמו שאנחנו בעלי הפטיש......ומעדיפים את האיברים הנשיים המקובלים
יותר להערצה.

כף רגל נשית מפטופחת זה יופי מוחלט.
לא צריך להיות נשלט בשביל להרגיש כך ( אני חושב)...................