לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבודת מחקר

the gold
לפני 13 שנים • 3 באפר׳ 2011

עבודת מחקר

the gold • 3 באפר׳ 2011
שלום לכולם:
שמי אורי ואני סטודנט לתואר ראשון במדעי ההתנהגות.
אני עושה עבודת מחקר קטנה על סאדו מאזו ואני זקוק לעזרתכם. כחלק מהעבודה אני צריך לראיין מישהו מכם שמעורב בסצנה.
כמובן שהראיון יערך בעילום שם, ניתן לערוך אותו בהתכתבות. העבודה לא תתפרסם בשום אמצעי תקשורת כזה או אחר.
אשמח לקבל את עזרכתם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 3 באפר׳ 2011
אין לי דרך לעזור לך עם הראיון (אני לא מה שאתה מחפש), אבל בכל מקרה יהיה נחמד אם תשתף יותר במחקר שאתה עושה, מה שאלת המחקר ומה אתה מצפה למצוא, או כל הרחבה אחרת. אם כבר באת לחפש תשובות אז ספר יותר על מה אתה מחפש.
אני מניחה שיותר אנשים ירצו לעזור לך ככה, וגם סתם זה מעניין.
the gold
לפני 13 שנים • 4 באפר׳ 2011
the gold • 4 באפר׳ 2011
כפי שאמרתי העבודה היא עבודה קטנה לכן אין לה שאלת מחקר מוגדרת. בגדול נדרשתי ללכת למקום שמתרחשת בו תופעה מעניינת (שדה לפי ההגדרה האקדמית), לתאר אותו ואת התופעה שמתרחשת בו ולאחר מכן לנתח את המשמעויות שלו (על פי גישות מחקר שונות ). אני בחרתי ללכת לדאנג'ן. הנושא מאוד מעניין ואני די בטוח שזו לא תהיה העבודה היחידה שלי בנושא.
חלק משמעותי מהעבודה הוא לשמוע דעות של אנשים, בן אם הלכו פעם אחת למסיבה ובן הם עמוק בתוך הסצנה, לכן כל דבר יכול לעזור לי, אני מבטיח שהראיון לא הולך להיות מקיף וחודרני, יש לי כמה שאלות ספציפיות שמעניינות אותי.
אם מישהו רוצה לכתוב לי בפרטי: uri1897@gmail.com
בכל מקרה תודה על ההתעניינות.
yaronico
yaronico • 4 באפר׳ 2011
שלום אורי
העבודה נשמעת מעניינת ואשמח לעזור
טוב לדעת שיש אנשים שמתעניינים בסצינה ולא רק מבקרים אותה
אצור איתך קשר במייל icon_twisted.gif
the gold

תודה על ההיענות

the gold • 4 באפר׳ 2011
ככול שיהיו לי יותר דעות כך העבודה תהיה יותר מוצלחת, לכן מי שמוכן לעזור שירגיש חופשי לפנות אלי.
kinkycat

שו"ת

kinkycat • 4 באפר׳ 2011
אתה מוזמן לשלוח לי שאלות דרך מערכת ההודעות של האתר ואשתדל להשיב.
submissive
digi's foxy
digi's foxy • 4 באפר׳ 2011
אני אשמח לעזור לך
כמו סבמיסיב אני אשמח לענות על שאלות שתשלח לי פה באתר בהודעות פרטיות