אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להסתכן בקשר עם מלכה

לקקני 1
לפני 13 שנים • 11 באפר׳ 2011

להסתכן בקשר עם מלכה

לקקני 1 • 11 באפר׳ 2011
רציתי לשאול אותכם,אני נשלט נשוי,לא משנה כרגע שמי,ויש לי תענוג מיוחד להרגיש שגורלי תלוי בידי האישה,ולומר לה את שמי האמיתי ומספר הטלפון שלי,אני מדבר כרגע עוד לפני שנפגשים,אלא בשיחות עצמם.
ומצדשני,אני מפחד שהיא תוכל לחשוף אותי לאישתי,מה כדאי לעשות?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 11 באפר׳ 2011
לתת לה גם את מספר כרטיס האשראי. אם כבר אז כבר.
    התגובה האהובה בשרשור
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 11 באפר׳ 2011
תראה, לא נראה לי שהסכנה גדולה מדי, והיא בעיקר בראש שלך. למה שהיא תעשה דבר כזה, להתקשר ולהגיד לאשתך? ומצד שני הריגוש אכן מגניב, אז לך על זה.

אבל נראה לי שהכי טוב יהיה להגיד פשוט לאשתך שאתה מתרגש מינית מזה שגורלך תלוי ביד של אשה. לא?
בכוח המוח{Aion}
fog כתב/ה:
תראה, לא נראה לי שהסכנה גדולה מדי, והיא בעיקר בראש שלך. למה שהיא תעשה דבר כזה, להתקשר ולהגיד לאשתך? ומצד שני הריגוש אכן מגניב, אז לך על זה.

אבל נראה לי שהכי טוב יהיה להגיד פשוט לאשתך שאתה מתרגש מינית מזה שגורלך תלוי ביד של אשה. לא?

זו שאלה מעניינת פוג.
אני חושבת שאולי זה לא אותו סוג, האישה האמיתית שלו, והאישה הדמיונית שסוחטת אותו.

אבל אנחנו שוב נכנסים לאותה דרך ללא מוצא.

ד"א פוג, זה לא לגמרי בטוח שהיא לא תתקשר, דווקא מהסיבה שהוא מכוון אותה באופן כמעט לא מודע אל עבר הפחדים שלו ואל ההבנה שהיא יכולה לסחוט אותו בעבור המידע ה זה.

בפועל, שמעתי כבר שזה קרה, וזה הרגיש סיוט נורא ולא מגרה בכלל. זה הפליא אותם שבפועל כשזה מייצר סכנה ממשית ולו חלקית, זה מאבד את הריגוש ונשארת רק חרדה לא כיפית בכלל.
GlenRoth
GlenRoth • 11 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:

בפועל, שמעתי כבר שזה קרה, וזה הרגיש סיוט נורא ולא מגרה בכלל. זה הפליא אותם שבפועל כשזה מייצר סכנה ממשית ולו חלקית, זה מאבד את הריגוש ונשארת רק חרדה לא כיפית בכלל.

זה מה שקורה כשהמוח מתעורר מתרדמתו ומגלה מה עולל הזין כשהוא לא השגיח...
בכוח המוח{Aion}
GlenRoth כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

זה מה שקורה כשהמוח מתעורר מתרדמתו ומגלה מה עולל הזין כשהוא לא השגיח...

חופשי.
Beta Male
Beta Male • 11 באפר׳ 2011
רק לי לא ברור איך הוא טוען שהוא נשלט כשהפרופיל שלו אומר דברים אחרים לגמרי?
GlenRoth
GlenRoth • 11 באפר׳ 2011
לפחות הוא לא טוען שהוא אישה שולטת יפהפיה שמעוניינת בעבד אמיד ואדיב, גם זה כבר היה לנו לא פעם.
godisafemale​(שולטת)

הכי טוב...

godisafemale​(שולטת) • 11 באפר׳ 2011
הכי טוב להתגרש בטוב, לא כמו סמרטוט שמחבל בקשר עד שהוא הופך לגחלים לוחשות ומבעיר בעירות.

קום ולך מהבית ותשאיר לה הכל. אתה מחפש דרך לא דרך לסיים את נישואיך, די פתאטי.
לקקני 1

תודה לתגובות.

לקקני 1 • 11 באפר׳ 2011
תודה לתגובות.

בקשר ללמה שהיא תספר,זה נכון כשהכל הולך חלק,אבל נגיד,העבד החליט שהוא רוצה לעזוב והיא לא רוצה,אז היא תאים עליו בזה,או אם אכן הוא עזב,היא יכולה להפגע מזה.

יתכן שהפתרון,שגם העבד ידע על המלכה דברים שהוא יכול לספר,ככה שיהיה מאזן אימה,כמו בפצצה אטומית.

זה נכון כשאדם בחרמנות,הוא מאבד את השכל.

הוא פשוט נהפך לאדם לא שפוי בקטע מסויים.

וזה גם נכון,שברגע שהאיום מתקיים,הריגוש נעלם.